Перейти к содержанию

Реєстрація учасників зустрічі "Форум на ТочкУ" в місті Львів на базі активного відпочинку Бухта Вікінгів 14.09.-16.09 2018року"


miro

Рекомендуемые сообщения

А де можна дізнатись про теми і доповідачів, які будуть на даній зустрічі у Б. В.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, roman-1 сказав:

пооміняти котлету з баранини на рибу---?.

там не водиться риба баран:dntknw:, всі хто хоче рибку, приїзджають із своєю ..............

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Yaroslav сказав:

А де можна дізнатись про теми і доповідачів, які будуть на даній зустрічі у Б. В.?

коли буде завершено реєстрацію, ми побачим учасників, і тоді визначимо виступаючих за темами які б вони хотіли підняти на Зустрічі, адже нічого спішити коли ще все в процесі, але скажу ,що бажаючим виступити ми теж дамо можливість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

коли буде завершено реєстрацію, ми побачим учасників, і тоді визначимо виступаючих за темами які б вони хотіли підняти на Зустрічі, адже нічого спішити коли ще все в процесі, але скажу ,що бажаючим виступити ми теж дамо можливість.

Є попередня домовленість про екскурсію на завод одного з експортерів меду. 

Якщо буде зацікавленість зі сторони учасників, забезпечення транспорт попередньо експортер бере на себе, по часу краще напевне у суботу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Wladimir_K сказав:

Якщо буде зацікавленість зі сторони учасників

Було б круто:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Wladimir_K сказав:

Якщо буде зацікавленість зі сторони учасників, забезпечення транспорт попередньо експортер бере на себе, по часу краще напевне у суботу.

Краще в неділю. :IMHO: Це займе мінімум пів дня і зустріч буде сомкана для тих, хто захоче поїхати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

Краще в неділю. :IMHO: Це займе мінімум пів дня і зустріч буде сомкана для тих, хто захоче поїхати. 

Їхати не є далеко і це займе 2-3 год. інші учасники слухають доповіді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Їхати не є далеко і це займе 2-3 год. інші учасники слухають доповіді.

Может, доклады до обеда, а после обеда поехать к экспортёру?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Алёнка сказал:

Может, доклады до обеда, а после обеда поехать к экспортёру?

А докладчики успеют до обеда?

А вообще предложение интересное.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені цікаво,а що дасть ця поїздка:hmm:.Подивитись,як люди на нашому меду гроші заробляють:)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Kolyan сказал:

Мені цікаво,а що дасть ця поїздка:hmm:.Подивитись,як люди на нашому меду гроші заробляють:)?

Тоді Ваш шлях доповіді і самостійне заробляння на власному меді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Wladimir_K сказав:

Є попередня домовленість про екскурсію на завод одного з експортерів меду. 

Якщо буде зацікавленість зі сторони учасників, забезпечення транспорт попередньо експортер бере на себе, по часу краще напевне у суботу.

добре, як тільки матиму вільний час виставлю опитуванння , але не погордую Вашим вільним часом, тому можете вже виставляти опитування:ah:, вельми вдячний за допомогу.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

Краще в неділю. :IMHO: Це займе мінімум пів дня і зустріч буде сомкана для тих, хто захоче поїхати. 

Шановні адміни розберіться з пропозицією:), адже часу багато, а найкраща  ідея....... "за", тож я за суботу, неділя це день відпочинку від трудів, но теж класно подано ,адже зацікавлені все одно поїдуть, тож рішайте, а я " за" будь яке рішенння, часу багато, ми зможе все:ay:, дійсно неділя, це теж рішення:ay: і можливо класне, прошу адмінів дати конкретний день, дякую:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Фомич сказал:

А докладчики успеют до обеда?

 

Если собираться в воскресенье, то это после завтрака уже с вещами, не раньше 11 часов. У многих могут быть поезда, начиная с 12 часов. Тогда не все успеют съездить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не погано було би поспілкуватись з менеджером заводу,в рамках нашої Зустрічі:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Kolyan сказал:

Не погано було би поспілкуватись з менеджером заводу,в рамках нашої Зустрічі:IMHO:

А хто на Вашу думку екскурсію буде проводити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

А хто на Вашу думку екскурсію буде проводити?

радше форумчани підходять до даного питання прагматично, тобто їх цікавить можливість співпраці із експортером, но їх не цікавить технологія виробництва, тож і я маю такий самий погляд на це питання, було б добре якби експортер завітав на зустріч і ми б дали йому слово, думаю це практично .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, miro сказал:

радше форумчани підходять до даного питання прагматично, тобто їх цікавить можливість співпраці із експортером, но їх не цікавить технологія виробництва, тож і я маю такий самий погляд на це питання, було б добре якби експортер завітав на зустріч і ми б дали йому слово, думаю це практично .

Таких експортерів можна запросити тоді декілька, але все це слова, а побачити на власні очі, в якій тарі пасічники здають мед, які вимоги до аналізів, та й власне побачити все на свої очі це більш цікаво.

А на рахунок співпраці було б бажання реально оцінити можливості і бажання.

В питанні експорту для мене лишилося вже не сильно багато секретів, як кажуть рух до нового досить повільний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

було б добре якби експортер завітав на зустріч і ми б дали йому слово, думаю це практично 

Лучше один раз увидеть, чем сто раз услышать :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, miro сказав:

но їх не цікавить технологія виробництва

Помиляєтесь пане Михайло...:hmm: Мені наприклад дуже цікаво....(для розширення власної обізнаності) Хоча я бачив як працюють такі підприємства в Америці (на відео) - але хочеться,  як казав "беглый царь" - "руками посмотреть глазами пощупать":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, miro сказал:

добре, їдьте на екскурсію, а ми котлету з баранини смакуватимемо:), а ще будем слухати форумчан, а ще....., а ще................:wave::wave:

Вгадайте, що найбільше цікавить пасічників в Україні: селекція УСП, карпатки, привозні матки чи ...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Вгадайте, що найбільше цікавить пасічників в Україні: селекція УСП, карпатки, привозні матки чи ...?

у нас на форумі дві теми популярні одна в нє закона це клуб ананімних гересексуалів, а друга по чом мед, тож і гадать то нічого, а от чия тема візьме верх побачимо:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, miro сказав:

добре, їдьте на екскурсію, а ми котлету з баранини смакуватимемо:)

Поставивши в один ряд такі речі - Ви зловживаєте своїм становищем:IMHO::umora: 

А якщо серйозно, то блюда з баранини я їв в різних варіантах, навіть колись пробував делікатес - баранячі  яйця (у Вас такого не подають:ae:), а от на таке  виробництво вживу потрапити не скоро випаде нагода...:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, miro сказал:

у нас на форумі дві теми популярні одна в нє закона це клуб ананімних гересексуалів, а друга по чом мед, тож і гадать то нічого, а от чия тема візьме верх побачимо:umora:

На початку мені було цікаво читати теми про селекцію і навіть слухати, далі починав збирати інформацію з різних джерел і аналізувати, а тепер навчився читати "між рядків" тому фальш деколи сильно "вуха ріже".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Бджолопотам сказав:

Поставивши в один ряд такі речі - Ви зловживаєте своїм становищем:IMHO::umora: А якщо серйозно, то блюда з баранини я їв в різних варіантах, навіть колись пробував делікатес - баранячі  яйця (у Вас такого не подають:ae:), а от на таке  виробництво вживу потрапити не скоро випаде нагода...:IMHO:

це все полеміка, баранячі котлети візьмуть верх, ось побачите:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...