Перейти к содержанию

Реєстрація учасників зустрічі "Форум на ТочкУ" в місті Львів на базі активного відпочинку Бухта Вікінгів 14.09.-16.09 2018року"


miro

Рекомендуемые сообщения

Дана тема створена для реєстрації учасників "Зустрічі Форум на ТочкУ 2018 року", надаю для ознайомлення пропозицію ,щодо проведення даного заходу в  м. Львів на базі відпочинку Бухта Вікінгів.

                                

                                                                       Пропозиція щодо проведення зустрічі форумчан “на ТочкУ” 14-16 вересня 2018

1. Місце чи місцевість, де ви пропонуєте провести зустріч;           -- м.Львів база активного відпочинку Бухта Вікінгів

2. Умови розміщення проживання;                                                     --Попереднє бронювання до 01.06.2018р  10%

3. Вартість проживання за добу з особи  400 грн/особи (при розміщенні у номерах Кінного Клубу, Економах та  Стандартах) та 450 грн/особи (при розміщенні у Люксах, Котеджах та Покращений).

 

4. Організаційний внесок 140грн.

5. Наявність місця харчування, яке могло б вмістити усіх учасників та його орієнтовна ціна;       Ресторан Бухта  Вікінгів --Комплексний обід 145грн. Вечеря 175грн.

 

Сніданок входить у вартість проживання за особу

 

Вечеря у великій альтанці в суботу до ранку 210грн. (попередня оплата 01.08.)

 

Брейк-Кава в суботу з ранку до вечора ( безоплатно)

6. Наявність зали для проведення офіційної частини зустрічі, яка вмістила б усіх учасників;         --Конференц зал на 120 чоловік

7. Готовність очолити оргкомітет  і взяти на себе організаційні питання при сприянні інших форумчан та адміністрації;             --Готов

8. Яку максимальну і мінімальну кількість гостей ви готові прийняти? 

Домовленність на проживання 85 (можна збільшити кількість) чоловік,участь в конференції з непроживаючими до 120чоловік.

9. Як добратися до запропонованого місця події на власному авто, чи громадським транспортом?

Буде надано карту маршруту,також буде організовано транспорт з ЖД Вокзалу на Бухту Вікінгів ранком і вечером,після закінчення міроприємства буде організовано транспорт на ЖД Вокзал.

10. Наявність автостоянки для тих, хто буде "на конях";                     --Безплатна стоянка на базі відпочинку із фізичною охороною в наявності.

11. Культурна програма (якщо є що показати);                                 --Можлива екскурсія по Львову в п’ятницю або в неділю. 

 

12. Тут можна розглянути всі пропозиції які надає Бухта Вікінгів, це вельми велика пропозиція вибирайте ,щоб ВИ хотіли все для ВАС:                                https://www.google.com/maps/uv?hl=uk&pb=!1s0x473a935457c305d7%3A0xfdb10e35ddc959a3!2m22!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m16!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!2m2!1m1!1e5!2m2!1m1!1e4!2m2!1m1!1e6!3m1!7e115!4shttps%3A%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPWE2_UnKZlkOMR72OQpAzLZCC6_zJkrLZoZo0G%3Dw239-h160-k-no!5z0LHRg9GF0YLQsCDQstGW0LrRltC90LPRltCyIC0g0J_QvtGI0YPQuiBHb29nbGU&imagekey=!1e10!2sAF1QipMsouM9oq9EfzzwUsj_lxI5Sb5yOpVKce4EDKDB&sa=X&ved=0ahUKEwj07PWstvPZAhWoFZoKHc2CBeEQoioIwwEwDg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Як бачимо бронювання в сумі 10% від проживання бажано зробити до 01.06.

Наступний крок це оргвнесок, оплата орг внеску необхідна до 01.07. (140грн.)

І третій етап, це вечеря у великій альтанці проплату за особу небхідно здійснити до 15.08. (210грн.)

       телефон для довідки та пропозицій 097 19 106 19 Михайло

 

На протязі всього часу буде надаватись інформація з питань ,щодо поселення та організації заходу.

                                                                                        порядок та форма заповнення

                                                                                            Пояснення до  реєстрації.

Згідно нижче приведених пунктів необхідно  надати відповідь, тобто ви копіюєте всі пункти і нижче кожного пункту надаєте вичерпну відповідь miro в приват.

Надана вами відповідь дасть можливість правильно підібрати для вас житло (номер,котедж), а також транспорт для прибуття, або консультацію.

Якщо у ваших планах прибуття не обмежується датою 14.09.,16.09.2018р., І ви плануєте приїхати раніше, та хочете посилитись на Бухті Вікінгів,чи залишитись після зустрічі на декілька днів, вам також необхідно внести дану інформацію,щоб я зміг домовитись про ті ж умови проживання оплати з особи.

Всі обговорення умов реєстрації які стосуються загального плану ми будемо обговорювати в цій темі .

В даній темі я лише по нікам висвітлюватиму зареєстрованих учасників зустрічі, без додаткової інформації вашого прибуття,вибуття,кількості чоловік з вами, що прибувають. Надані вами прізвища імена та телефони, не будуть передані іншим особам,дана інформація лише для реєстрації в готелі,та для мене щоб я зміг з вами зв'язатись.

Запитання які будуть надані вами у приват, відповідь буде надана вам у приват.Питання, що будуть в загальній темі будуть надаватись в темі.

Реєстрація проводитиметься до 01.06.2018р., прошу з розумінням поставитись в наданні інформації від цього залежатиме  зручність вашого прибуття,та надання консультативної допомоги .

  *************************************************************************************** 

                                                        Лист реєстрації

1. НІК” Прізвище ,імя та по батькові, Ваш номер моб.тел. 

2. Кількість осіб, що прибуває з вами(якщо форумчани надати інформацію на кожного згідно п1.)

2.1.  Сім'я,колеги,форумчани вказати необхідне (у разі сім'я з дитиною вказати вік дитини та стать,якщо Ви плануєте проживати на БВ).

3. Чи будете Ви проживати на Бухті Вікінгів (так,ні, зазначене вказати)

3.Кількість діб проживання

3.2 Дата поселення

3.3 Дата виселення.

4. Чи будете Ви  обідати(комплексний обід орієнтовано до 145грн.), вечеряти (комплексна вечеря орієнтовано до 175грн.) в ресторані Бухта Вікінгів . Сніданок(до 85грн.)необхідно із вибраного вказати в яку дату 

Для тих хто проживатиме на Бухті Вікінгів сніданок входить у вартість проживання .

 

5.Чи хочете Ви вечеряти в альтанці 14.09.(14.09.по приїзду в кого що є,оренда альтанки 20грн.з особи)- 15.09.( 15.09. мається на увазі велика спільна вечеря, вартість з особи за вечерю з орендою 210грн.)

6. Який маршрут Ви оберете для прибуття на Бухту Вікінгів

6.1. 14.09. ЖД Вокзал - Бухта Вікінгів --------------------відправлення в  12:00

6.2 14.09. Центр  площа Ринок - Бухта Вікінгів        відправлення в  19:30

6.3 15.09. ЖД Вокзал Бухта Вікінгів                        відправлення в     08:30

                           Орієнтовна вартість проїзду 40грн.

 

7. Чи маєте Ви бажання побувати на екскурсії у м.Львів

7.1  14.09.з 12:00 до 15:00

7.2  16.09.з 13:00 до 16:00

Вартість з особи орієнтовно 40грн. 

 

8. Чи є у Вас певні обставини,при яких Вам необхідно поселення і перебування в номері лише одному,або в двох(дане запитання не відноситься до тих хто приїжджає зі сім'єю )

                   

 

 примітка: виселення 16.09. більшості учасників зустрічі, обговорюватиметься на конференції 15.09.,тобто організація транспорту до ЖД Вокзалу, двома або більше рейсами.

                                                          

                                                              

 

 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

друзі при написанні листа, не створюйте кожен раз його по новій, так губиться інформація , та опрацьовувати лист з однією особою постійно в одній темі набагато легше, дякую за розуміння:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кожен на лист отримає відповідь, бачу що мене вірно зрозуміли і поки-що помилок немає, є лише уточнення і я бачу по сумі все нормально, тобто викладене мною сприйнято правильно, дякую, но це якась шалена швидкість, мабуть прийдеться попрацювати мені добряче, але всіх чудово розумію, не забувайте лише залишати номера телефонів,це дасть можливість швидко опрацьовувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може краще помічника, щоб хоч якась робота була, а помічниця вже потім :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, dust сказав:

Може краще помічника, щоб хоч якась робота була, а помічниця вже потім :umora:

помічник пальцям ніц не поможе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подзвонив на Бухту Вікінгів та забронював для Форуму на ТочкУ всі номєра, общем Бухта Вікінгів передає всім пасічникам Форуму на ТочкУ свої вітання, вони чекають на нас, і готуються до тієї Зустрічі:az:   :al:вних сьогодні буде негласне святкування в честь нашого вибору:friend_drink:, тепер ще одне повідаю, ну так мені дівчата на рецепції по крайній мірі сказали, значить вони одінуть брошки з бджолами і будуть нас зустрічати в такому дрейскоді, але в мене питання зразу, а що це вони мені сказали, що це ваші хлопці подарували нам ті бджілки-брошки:huh:, ну і хто той хлопчина:hmm:, сам признається......:hmm:,общем Бухта Вікінгів чекає на НАС:wave:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, miro сказав:

значить вони одінуть брошки з бджолами 

 

Там скоро на воротах бджолу причеплять.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, miro сказав:

що це ваші хлопці подарували нам ті бджілки-брошки:huh:, ну і хто той хлопчина:hmm:, сам признається......:hmm:

Ну я здається догадуюсь хто той хлопчина :hmm:він мабуть знову буде "позаштатним" помічником волонтерів :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, gardener сказал:

Там скоро на воротах бджолу причеплять.

І ярмарок відкриють:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

інформація-звіт про реєстрацію, мабуть скину в неділю, в суботу підготую,а в неділю скину, надалі інформація буде вже обновлюватись практично щоденно, тобто як було раніше, ВИ завжди зможете її бачити і уразі якоїсь помилки зможете мене повідомити:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знову Львів??? Перемогла не Полтава? Дуже шкода.

  • Подобається 2
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Скептикъ сказал:

Знову Львів??? Перемогла не Полтава? Дуже шкода.

Доброго ранку.:hi:

Это тема про регистрацию. Обсуждение голосования выше есть тема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Фомич сказал:

Доброго ранку.:hi:

Это тема про регистрацию. Обсуждение голосования выше есть тема.

Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема

                                                 Маршрут Бухта Вікінгів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при такій тенденції реєстрації, з аналізу минулих років виходить до 90-100чоловік:hmm:,чи все таки я помиляюсь:dntknw:,  тож з року в рік ми йдемо до того, що нам необхідне спілкування з віч на віч:), а раз потрібно тоді приїзджайте на Зустріч.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Сколько платить?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.04.2018 в 18:27, gardener сказал:

Там скоро на воротах бджолу причеплять.

і в герб внесуть зміни))))))))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні вперше були на ярмарку!  Це - круто! X Традиційне  Весняне зібрання  Бджолярського Кругу на горі Пивисі ( Градижськ). Сильно сподобалось інформативно. Дуже хочеться потрапити у Львів. З авто базарувати можна? Ризиковано на Славуті по нашим дорогам, але реально. То можу й у Львів привезти свої вулики. Чужий досвід - це мудрість тисячоліть! 

Якщо ще можна, то й мене запишіть з дружиною. Дякую. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Анатолій з Черкас сказал:

Сьогодні вперше були на ярмарку!  Це - круто! X Традиційне  Весняне зібрання  Бджолярського Кругу на горі Пивисі ( Градижськ). Сильно сподобалось інформативно. Дуже хочеться потрапити у Львів. З авто базарувати можна? Ризиковано на Славуті по нашим дорогам, але реально. То можу й у Львів привезти свої вулики. Чужий досвід - це мудрість тисячоліть! 

Якщо ще можна, то й мене запишіть з дружиною. Дякую. 

 

 

Шановний,Анатолій,є спеціальна процедура:) запису.Продивіться уважно цю сторінку та заповніть анкету;).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Kolyan сказал:

Шановний,Анатолій,є спеціальна процедура:) запису.Продивіться уважно цю сторінку та заповніть анкету;).

Дякую, Микола! Miro листа скинув. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.04.2018 в 20:39, Анатолій з Черкас сказав:

Сьогодні вперше були на ярмарку!  Це - круто! X Традиційне  Весняне зібрання  Бджолярського Кругу на горі Пивисі ( Градижськ). Сильно сподобалось інформативно. Дуже хочеться потрапити у Львів. З авто базарувати можна? Ризиковано на Славуті по нашим дорогам, але реально. То можу й у Львів привезти свої вулики. Чужий досвід - це мудрість тисячоліть! 

Якщо ще можна, то й мене запишіть з дружиною. Дякую. 

 

 

приїзджайте і базируйте на здоровя

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Пане Михайло!

Я початківець, і мене зареєструйте.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, ShuVal68 сказав:

Пане Михайло!

Я початківець, і мене зареєструйте.)

я зрозумів, я Вас вже зареєстрував за попереднім проханням, тепер зміню нік в таблиці:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

 

 

 

Наша щира радість

безкоштовно

Чай,кава

безкоштовно

WI-FI  інтернет.

безкоштовно

Зарядка телефону/планшета/ноутбука

безкоштовно

Заснути в кріслі

безкоштовно

Спостерігати за організатором

безкоштовно

Стояти над душею

150,00 грн.

Розмова з організатором (10 хв):

.

“про життя” 

100,00 грн.

 “про футбол” 

200,00 грн.

“про бджоли” 

безкоштовно

Дати пораду організатору.

500,00 грн.

Допомогти   організатору.

1.000,00 грн.

Зробити все самому .

3.000,00 грн.

Вступитися і не заважати...

безкоштовно

Прибрати за собою сміття.

безкоштовно

Знижка на вечерю в 50 грн

280,00 грн.

Поспілкуватися з Яшею

безкоштовно

Розрахуватись карткою VISA/MasterCard 

безкоштовно

Розрахуватись карткою VISA/MasterCard (чужою)

від 2 до 5 років

Зробити подарунок організатору.........................

безцінно

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, miro сказал:

Поспілкуватися з Яшею

Прекрасний співрозмовник :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...