Перейти к содержанию

Карта посівів


Рекомендуемые сообщения

@ЯроБа цікаво у Вас якось виходить, голова сільради про мене нічого не знає, а голова ГО, до якого я не маю жодного відношення має знати :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийдеться повторити, до голови сільради треба їхати, та ще й в робочий час, відпрошуватися з роботи, а застати їх, ой як не просто. Телефоном вони не хочуть отримувати інфу. А через голову ГО, заповнення анкети і відправка її в мене зайняли буквально 10 хвилин і прямо на робочому місці... Я шукав варіант який мені кращий, а ви робіть так як вигідніше вам. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, ЯроБа сказав:

Прийдеться повторити

Ви не мені повторюйте, ви просто уважніше прочитайте те що я написав. Хоча я підозрюю що то марно :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бажаю і вам того ж, уважно читати а не звинувачувати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, ЯроБа сказав:

а не звинувачувати...

Кого і в чому я звинувачував :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так прогляньте свої попередні пости....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SASHA.OK сказал:

Кого і в чому я звинувачував :dntknw:

Саша н і так видно звідки вітер віє щоб ГО перерахував вулики і все а карта лиш для візитівки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що приїхав з поля з ріпаком і якраз застав фермера переговорили де будем стояти і все хоча місця під платформи немає дав добро заїхати прям на поле. І все працює без карти і ГО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Правильно зробили, у вас же немає подібної карти. А варто було б попроацювати з фермерами...До речі, ви всі так боїтеся якихось ГО, нібито вони у вас щось заберуть, ховаєтеся, але інфу на всіх форумах викладаєте без будь-якої боязні, чи ви ще самі цього не зрозуміли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, ЯроБа сказав:

Правильно зробили, у вас же немає подібної карти. А варто було б попроацювати з фермерами...

:umora: Ну якщо у Вас буде хоча б десята частина сімей від кількості сімей @targal то можливо він послухає Вашої поради :hmm:

53 хвилини тому, ЯроБа сказав:

До речі, ви всі так боїтеся якихось ГО, нібито вони у вас щось заберуть, ховаєтеся, але інфу на всіх форумах викладаєте без будь-якої боязні, чи ви ще самі цього не зрозуміли?

Та ніхто нічого не боїться, як Ви не зрозумієте, просто чого я повинен якомусь незрозумілому ГО надавати якусь інформацію про свою пасіку. А в свою чергу ГО може використати цю інформацію в своїх цілях. 

Ви різницю, з юридичної точки зору, розумієте між тією інформацією що є вільнодоступна в різного роду форумах і тією що ви надаєте ГО в заяві? 

2 години тому, targal сказав:

Саша н і так видно звідки вітер віє щоб ГО перерахував вулики і все а карта лиш для візитівки.

Вася, твої вулики давно вже пораховані зі спутника, так що можеш не переживати :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я не можу зрозумІти вас, що ви мені доказуєте. Я кажу мене це влаштовує, я зареєструвався і користуюся. Вас не влаштовує - не реєструйтеся і не давайте своєї інфи. В чому проблема?  Стосовно кількості сімей,  бджолярство - це моє хоббі, а не бізнес, і мірятися в кого довший чи товстіший я наміру немаю. Не в тому віці я. В мене є основна робота.  І бачу ваш девіз і поведінка не синхронні один одному. Анкету я давав і не побачив  там ніякого криміналу, який би зашкодив мені, як в моральному, так і в матеріальному плані....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ЯроБа сказал:

 "зарезервувати" свій стаціонар від потенційних точківців, які можуть поставитися біля мого садка, 

И шо можно зарезирвировать с количеством ульев 10-20 штук ???   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю, що можна, які проблеми. Але для оптимального "завантаження" цього поля бджолою, дадуть можливість резервувати і іншим кочівникам. Але,наголошую,  це моя особиста думка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, ЯроБа сказав:

А я не можу зрозумІти вас, що ви мені доказуєте. Я кажу мене це влаштовує, я зареєструвався і користуюся.

Перейдіть на першу сторінку, в то повідомлення де Ви почали доказувати @Wladimir_K що він не правий.

32 хвилини тому, ЯроБа сказав:

Стосовно кількості сімей,  бджолярство - це моє хоббі, а не бізнес,

Ось як це стане Вашим бізнесом, тоді Ви почнете думати по іншому.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, я писав про те, що люди наші ніколи не дадуть достовірну інформацію, вони привикли обманювати, хоча в кінцевому результаті виходить що обманюють самих себе. Тому щоб карта працювала правильно повинен бути якийсь контроль за достовірністю  вхідної інформації. Наведу приклад, якщо я не хочу щоб біля мене поставили кочівники точок, то при реєстрації напишу що в мене 100 сімей, але їх в мене, лише, ну скажемо, 10... Я задоволений, все ок. А орендатор залишиться в програші. Побачивши. що немає толку від бджіл, перестане оновлювати інфу на карті, а почне далі "хімічити" поля.... В кінцевому результаті кого я обманув? Себе, от холєра...Тому, наголошую, такий перебіг подій з картою мене влаштовує. Але ті кого вона не влаштовує, не повинні перешкоджати іншим. Ми повинні порозумітися, а не розгортати бурхливу діяльність в забороні і не доцільності її як такої. Що стосується бізнесу. Я також працюю в сфері, повязаної з бізнесом. Але ніколи не роблю дій які збагатять мене за рахунок інших...Так би мовити керуюся тим девізом, який у вашому підписі! А ви, мабуть його написали, і... забули...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SASHA.OK сказал:

 

 

Вася, твої вулики давно вже пораховані зі спутника, так що можеш не переживати :umora:

я замаскував під собачі будки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ЯроБа сказал:

Правильно зробили, у вас же немає подібної карти. А варто було б попроацювати з фермерами...До речі, ви всі так боїтеся якихось ГО, нібито вони у вас щось заберуть, ховаєтеся, але інфу на всіх форумах викладаєте без будь-якої боязні, чи ви ще самі цього не зрозуміли?

а мені та карта до одного місця тому як добре контактую з фермерами і йому мені скоріше позвонити коли що обробляють чим сидіти і вносити в карту де  що коли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я  вірю вам, і радий за вас що даєте собі раду. А мене така річ влаштовує. Так би мовити користуюся благами новітніх технологій... Головне щоб всі були задоволені своїми діями а не діями, які б шкодили іншим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, ЯроБа сказав:

Тому щоб карта працювала правильно повинен бути якийсь контроль за достовірністю  вхідної інформації. Наведу приклад, якщо я не хочу щоб біля мене поставили кочівники точок, то при реєстрації напишу що в мене 100 сімей, але їх в мене, лише, ну скажемо, 10...

І Ви серйозно вважаєте що ось така реєстрація

6 годин тому, ЯроБа сказав:

А через голову ГО, заповнення анкети і відправка її в мене зайняли буквально 10 хвилин і прямо на робочому місці...

дає якісь гарантії??? :dntknw:

Чи може голова ГО приїзжав до Вас і перевіряв надану Вами інформацію? :hmm:

Це абсолютно не вирішує проблеми дезінформації, а якраз інформація надана через того ж сільського голову є більш достовірна. Так як при любій с/раді є також депутати на вулицях, які теоретично можуть перевірити дані.

58 хвилин тому, ЯроБа сказав:

Ми повинні порозумітися, а не розгортати бурхливу діяльність в забороні і не доцільності її як такої.

Де Ви побачили повідомлення щоб хтось закликав "заборону" даної карти :dntknw:

1 година тому, ЯроБа сказав:

Але ніколи не роблю дій які збагатять мене за рахунок інших...Так би мовити керуюся тим девізом, який у вашому підписі! А ви, мабуть його написали, і... забули...

А це вже називається "перехід на особистості", і занадто мало знаєте мене, щоб стверджувати подібне. І тому я вимагаю від Вас привести цитату, чи факти де я з кимось поступив несправедливо і збагатився за рахунок цього :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бачу ваше зверхнє ставлення,  що межує із злорадством. Своїми діями ви хочете мене переконати в недоцільності карти і посіяти недовіру до ГО, а, значить і до людей які є в тих спілках. А це вже якось інакше називається - це наговори на людей, які працюють в ГО і яких ви мабуть також незнаєте...

Ви знову не уважно читаєте. У своєму пості я не писав що ви збагачуєтеся за рахунок інших, покажіть ці рядки...Яп писав що я цього ніколи не роблю... прошу вас, читайте вдумливо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ЯроБа сказал:

Я бачу ваше зверхнє ставлення,  що межує із злорадством. Своїми діями ви хочете мене переконати в недоцільності карти і посіяти недовіру до ГО, а, значить і до людей які є в тих спілках. А це вже якось інакше називається - це наговори на людей, які працюють в ГО і яких ви мабуть також незнаєте...

Ви знову не уважно читаєте. У своєму пості я не писав що ви збагачуєтеся за рахунок інших, покажіть ці рядки...Яп писав що я цього ніколи не роблю... прошу вас, читайте вдумливо...

Ще раз повторю, я за карту, але проти використанні її певними консультантами з середовища відомої ГО.

Реєстрація без вибору членства замовних ГО і пункту дозволу обробки персональних даних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проект цікавий. Проте.... Достатньо було б щоб була доступна карта посівів і можливість підписки на інформацію про обробки в визначеному регіоні. Наприклад, я вказав точку на карті і щоб мені приходила інформація на мейл чи СМС, коли в радіусі Х кілометрів будуть оброблятися поля - чим і коли. Це якби ціль була, забезпечити пасічника корисно інформацією. 

Але тут явно проявляється чиєсь бажання порахувати вулики. Але з того нічого не вийде, тому що є велика ймовірність і спокуса надавати  недостовірні дані. Наприклад, я не хочу, щоб біля мене став хтось із кочовиків і подам інформацію, що тут уже стоїть моїх 200 вуликів, хоча по факту у мене їх 20. Ну, а підтвердження даних головою ГО - то взагалі маразм авторів. Наприклад, голова ГО всеукраїнського чи обласного рівня, звідки він може знати скільки у його членів вуликів і де вони розміщені? Ще на районному рівні, відповідальний голова ГО може володіти такою інформацією, але далеко не завжди. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чудово, значить мета у нас одна, підходи різні. тоді порозуміємося. Не знаю чи повірите чи ні. Але я отримую всю необхідну інформацію яка мене цікавить прямо від агрохолдинга. Пишу їм на мейл листа даю свої запитання, пропозиції. І ніякі ГО мені в цьому не потрібні, на них я взагалі уваги не звертаю.  Раніше регіональний агроном телефонував мені сам і говорив коли оприскують,чим оприскують. А тепер мені ще зручніше, так як сутками сиджу за компами (робота така) і маю можливість моніторити їхню інфу на карті. Тому і вам раджу стати громадським консультантом фермерам, враховуючи ваш досвід і багаж знань. Щоб в цій галузі впровадити всі переваги новітніх технологій, а  не їздити полями за агрономами, а, сидячи в зручному кріслі, за чашкою ароматної кави перед монітором компютера отримувати всю необхідну інформацію. За допомогою клавіш розставляти свої вулики на точках (резервування). які вам сподобалися...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ЯроБа сказав:

. За допомогою клавіш розставляти свої вулики на точках (резервування).

Немає ніякого резервування. :IMHO: Ви приїдете, а  там стоять 1000 вуликів. І що далі? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І хто в цьому винен? Тому повинні бути загальні правила, яких повинні всі дотримуватися. Все залежить від нас самих, а не від дядька З Москви чи Вашингтона... Чому ми такі бідні і нещасні,  та тому що так себе поводимо...Сьогодні я когось обдурив, завтра мене обдурять... Ось таке наше життєве кредо. Пора ставати цивілізованішими. Вибивати з себе цю бидляцьку натуру...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...