Перейти к содержанию

Голосування за місце проведення щорічної зустрічі форумчан "На Точку - 2018". (Переголосування!!!!)


Sanich

Голосування за місце проведення щорічної зустрічі форумчан "На Точку - 2018".  

198 проголосовавших

  1. 1. Виберіть одне або кілька місць проведення зустрічі "На Точку-2018", куди ви готові і хотіли б приїхати. (Увага! Перед голосування прочитайте тему нижче. Змінити голос буде неможливо).

    • 1. Пропозиція від @Надія у Національному природному парку "Бузький гард",  Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Грушівка, база відпочинку "Дубровка". Дата проведення  14-16 вересня.
    • 2. Пропозиція від @miro - добре відома більшості та місце зустрічі у 2016-му та 2017-му році, база відпочинку "Бухта Вікінгів"  біля м. Львів.  Дата проведення  14-16 вересня.
    • 3. Перша пропозиція від @pante1ey - Готельний комплекс «Турист» м. Полтава. Дата проведення 14-16 вересня.
    • 4. Друга пропозиція від @pante1ey  -  біля м. Полтава. с. Нижні Млини, ресторанно-готельний комплекс «Глухомань». Дата проведення  14-16 вересня.

Опрос закрыт для новых голосов


Рекомендуемые сообщения

Только что, Фомич сказал:

И Денису будет наверное скучно.

08723.jpg

08725.jpg

Денису было отлично, а вот чего это он в гости в Полтаву хочет прям загадка)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Фомич сказал:

И Денису будет наверное скучно.

Врядли:umora:

 

Screenshot_20180327-234002.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Олексій Івженко сказал:

Корінні полтавські?

Просто : made in Ukraine:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну , размялись!

Всем приятного времяпровождения , и правильного выбора !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, M_Oleksandr_V сказал:

Я на таких гулянках ще не був, (зустрічі форумчан), можна більш детально, що там як? що з собою можна привозити, що на місті можна знайти, що звідти можна додому привезти))), по типу - :ax::veselo::friend_drink::hunter:? Ну тобто, яка культ-програма. Думаю, що я не один такий чайник, що пока не в темі, а хочеться знати що до чого!

Главное взять себя и хорошего настроения и что б на всех его хватило. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Кузьмич сказал:

Врядли:umora:

 

Screenshot_20180327-234002.jpg

Ну да! Хочет в Полтаву в гости, я приглашаю! А вот на встречу форумчан, Дениска, поехали во Львов, обещаю больше не убегать от твоего приглашения на кофе !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Елена Щербань сказал:

Главное взять себя и хорошего настроения и что б на всех его хватило. 

Ай яй яй, мені не можна таке на ніч читати, ато я можу не те написати, що написав би вранці :baby:

Дякую за вичерпну відповідь;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Голоса за Полтаву потом сумируются ?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, M_Oleksandr_V сказав:

Я на таких гулянках ще не був, (зустрічі форумчан), можна більш детально, що там як? що з собою можна привозити, що на місті можна знайти, що звідти можна додому привезти))), по типу - :ax::veselo::friend_drink::hunter:? Ну тобто, яка культ-програма. Думаю, що я не один такий чайник, що пока не в темі, а хочеться знати що до чого!

Тут головне спіймати максимум задоволення, з фото і відео Ви можете дізнатись ,як це роблять із задоволенням наші форумчани, а також можете зрозуміти, що приготуванням такого прекрасного заходу займається дипломований організатор даних міроприємств:)

image.png.61f039afab3d33655a54ddc40787b5e2.png

А тут "Зустріч Форумчан на ТочкУ 2016 рік"

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Олексій Івженко сказал:

Боюся, щось і сказати...

Бо бан отримаю

Тю. Так на личности не переходи с оскоблениями и наездами или унижениями. И никаких банов не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Фомич сказал:

И Денису будет наверное скучно.

08723.jpg

08725.jpg

Спасибо! Настольгия... ПЕРЕГОЛОСОВАНИЕ!!! ЕДЕМ В БУХТУ!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тернополяни поїдуть в Бухту Вікінгів цього року.

 

 

у всякому разі якась частина

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Uran сказал:

Тернополяни поїдуть в Бухту Вікінгів цього року.

 

 

у всякому разі якась частина

А вы там будете? Вот там и познакомимся лично!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Елена Щербань сказав:

А вы там будете? Вот там и познакомимся лично!

буду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Uran сказал:

Тернополяни поїдуть в Бухту Вікінгів цього року.

 

 

у всякому разі якась частина

поїдуть обовязково а як без нас

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

яка кількість форумчан голосувала минуло року?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, mary@sko сказав:

яка кількість форумчан голосувала минуло року?

Якщо память не зміняє десь в районі 50 на 40, тобто набагато менше.

 

Взагалі то добре було сказано, а саме:

В 25.03.2018 в 09:12, Сергей Тюркин сказав:

Ну а я бы. разрешил голосовать после перевода мне на карточку 50-100 гр.   приехавшим  форумчанинам  деньги бы вернул  а деньги не приехавших пошли бы  в общий фонд.       написал а теперь смотрю неувязочка с теми кто проголосует за другие места ???   ну  в общим  думал бы  в этом направлении и тогда бы действительно голосовали бы живые души.

якщо би кожен голосуючий перечислив адміну 100грн., , а потім би голосував, то за пропозицією Сергея Тюркина, ці кошти б не були втрачені, а повернуті форумчанину під-час зустрічі, а програвша сторона отрималаб всі перечислені кошти назад не залежно, поїдуть, чи не поїдуть.Перерахунок коштів свідчив би серйозність наміру відвідати захід:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"ніздря в ніздрю...."biggrin.gif

1 година тому, miro сказав:

Перерахунок коштів свідчив би серйозність наміру відвідати захід:IMHO:

Однозначно, треба щось придумати  в цьому плані наступного року.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Далее за флуд буду наказывать. Не путайте форум  с вайбер-чатом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Из Киева очень легко добраться до Полтавы. Ездят каждый час по 3 маршрутки с ЖД Вокзала.

Голосуем за последний вариант!

  • Подобається 5
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, pr1zZ сказав:

Голосуем за последний вариант!

Денис, а як же 

В 28.03.2018 в 10:30, pr1zZ сказав:

Спасибо! Настольгия... ПЕРЕГОЛОСОВАНИЕ!!! ЕДЕМ В БУХТУ!!! 

:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, SASHA.OK сказал:

Денис, а як же 

:ah:

Настольгия быстро проходит... Хочется новых ощущений :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для мене на першому місці стабільність, надійність і зручність. А Вам молодим, тай хочеться чогось нового відчути. Для нас старших вистачає одної , але стабільно. Голосуєм за стабільність, надійність і зручність- Бухта Вікінгів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жаль ,що не годен було показати 100% програми, ну по конференції звичайно після голосувалки і отримання підтвердження на участь,    

                                                            АЛЕ               Увага!         Увага!         Увага!

сьогодні один із найпотужніших експортерів меду дав згоду, а може і запрошення на виробництво, ми зможемо здійснити екскурсію туди , чому присвячені чуть не 1000 сторінок теми "ціни на мед", для когось це буде екскурсія, ну для таких як я, а для когось можливо заключення контракту, нарешті ми зможем задати питання і отримати відповідь, ми побачим те прощо так говорим і, що так нас цікавить, так це реально, і це лише маленький мізер із програми Зустріч на ТочкУ в Бухті Вікінгів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, pr1zZ сказал:

Из Киева очень легко добраться до Полтавы. Ездят каждый час по 3 маршрутки с ЖД Вокзала.

Голосуем за последний вариант!

А  нам через Киев большой круг  а  по  прямой до Полтавы 400 км. но  нет дорог :dntknw:..всё разбито.     так что если ехать то сначала Львов.  а потом можно через Карпаты в Закарпатье прокатиться по нормальным дорогам а до Полтавы мой трактор не доедет.  Ну а до Дубровки мне 20 минут пешком с форсированием Южного Буга. так что у меня 2 варианта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
  • Sanich unpinned и pinned this тема
  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...