Перейти к содержанию

Продам дочок від королеви голандських заводчиків


Рекомендуемые сообщения

Добрий вечір, Леонід.  Прийміть замовлення на 3 неплідки у будь-який час. 15 хв і я у вас  :)

зазлегідь - дякую! Юрій Бровари.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.04.2018 в 19:55, ДобровоЛ сказав:

Лишилось ще 5 плідних, перевірених на кладку, на першу половину червня.

Все, замовили їх на Рівне. 

Тепер приймаю замовлення на другу половину червня. Прошу бажаючих.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.04.2018 в 23:18, organic сказав:

Добрий вечір, Леонід.  Прийміть замовлення на 3 неплідки у будь-який час. 15 хв і я у вас  :)

зазлегідь - дякую! Юрій Бровари.

Відповів у личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С плодными мы разобрались,- спасибо. А пару неплодок от той же материнки - на пробу - как можно пораньше в мае у вас возможно прикупить?

Я бы сам подьехал .:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.04.2018 в 23:32, luka сказав:

С плодными мы разобрались,- спасибо. А пару неплодок от той же материнки - на пробу - как можно пораньше в мае у вас возможно прикупить?

Я бы сам подьехал .:ah:

   Вибачте за затримку з відповіддю - був поза іннетом. :hi:

  Без питань. В личку - приблизний час їх виходу і все ж , для вірності й на всяк випадок - свої данні. Але вкотре попереджую, що матки відмінної якості у наших погодних умовах починають виходять лише у другій половині травня.:ah::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, ДобровоЛ сказав:

   Вибачте за затримку з відповіддю - був поза іннетом. :hi:

  Без питань. В личку - приблизний час їх виходу і все ж , для вірності й на всяк випадок - свої данні. Але вкотре попереджую, що матки відмінної якості у наших погодних умовах починають виходять лише у другій половині травня.:ah::IMHO:

Спапсибо! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.04.2018 в 23:39, luka сказав:

Спапсибо! :hi:

Ще можу прийняти кілька замовлень на самкінець червня.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Мико сказав:

не долго осталось терпеть издевательства 

Дякую, Романовичу!:az:

Через флуд, змушений повторити : Ще можу прийняти кілька замовлень на самкінець червня.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.04.2018 в 00:48, ДобровоЛ сказал:

Так, в об"яві ж моїй все розписано - голандського походження  від відомих нідерландських заводчиків -Bertus & Jannie Jochems  та Martin Klein.  Моя В-7(DLO)  вирощена Bertus & Jannie Jochems (LJ) у 2016 році на моє замовлення і осімена вона трутнями Martin Klein (MAK). Це спеціально підібрана пара для наших українських медоносів .:ay:

Спасибо! Буду ждать.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.04.2018 в 22:06, dacha сказав:

Спасибо! Буду ждать.:wave:

   Загально відомо, що найліпші матки виходять у червні.:IMHO:

   Ще можу приняти замовлення на другу половину червня на два-три десятки плідних, перевірених на кладку.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.04.2018 в 22:54, ДобровоЛ сказал:

   Загально відомо, що найліпші матки виходять у червні.:IMHO:

   Ще можу приняти замовлення на другу половину червня на два-три десятки плідних, перевірених на кладку.:wave:

Вибачаюсь,ще приймаєте замовленя на червень,потрібно 2шт,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, сергей 10 сказав:

Вибачаюсь,ще приймаєте замовленя на червень,потрібно 2шт,

Так, будь ласка, ще є місце на кінець червня . Замовляйте в личку.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.04.2018 в 21:52, ДобровоЛ сказал:

Так, будь ласка, ще є місце на кінець червня . Замовляйте в личку.:hi:

Сосед и пару человек из нашей кочевой компании спрашивают насчёт неплодок где-то после 15 -20 мая. Всего маток от вашей голландки нужно будет  с десяток. Что вы на это ответите?image.png.ad7b9d4adc1755beb271bf835ca87b4d.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, dacha сказав:

Сосед и пару человек из нашей кочевой компании спрашивают насчёт неплодок где-то после 15 -20 мая. Всего маток от вашей голландки нужно будет  с десяток. Что вы на это ответите?image.png.ad7b9d4adc1755beb271bf835ca87b4d.png

Домовимось, я зрозумів, що ви самі їх зможете забрати? Решта і про строки  - в личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще на сам кінець червня можу прийняти замовлення на десяток плідних.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Леоніду!!! Ви не плануєте відвідати виставку в Києві з 18 травня? Хотів би домовитись про дві неплодки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Blum сказав:

Пане Леоніду!!! Ви не плануєте відвідати виставку в Києві з 18 травня? Хотів би домовитись про дві неплодки.

    Та в планах є - потрібно витопки - мерву замінити. У нашому мазі їх чомусь ще не беруть.

    Але ліпше тут в личку, щоб чого не наплутати...:IMHO: Та й зустрітися там не так то й легко - по часу я не знаю, коли зможу під"їхати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

        Тим, хто переживає  й прагне  одержати маток в травні, повідомляю:

            Стоять усі мої понад 70 нуків вже заселені, чекаю на обльоти. Коли почнуть кладку - перевіру й повідомлю. 
          Правда є й не дуже приємні для мене новини - як тільки виставив перших маток на обльот - звідкись ,тут як тут,  з"явились щурки. :(   Дідько б їх забрав! :please::hunter::at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.05.2018 в 21:11, ДобровоЛ сказал:

        Тим, хто переживає  й прагне  одержати маток в травні, повідомляю:

            Стоять усі мої понад 70 нуків вже заселені, чекаю на обльоти. Коли почнуть кладку - перевіру й повідомлю. 
          Правда є й не дуже приємні для мене новини - як тільки виставив перших маток на обльот - звідкись ,тут як тут,  з"явились щурки. :(   Дідько б їх забрав! :please::hunter::at:

Эта зараза, видно, специально под это время подстраивается, - сейчас свой выводок тоже выкармливать начала.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую усім  за звернення до мене. :wave:

   На червень останнє замовлення щойно вже прийняв від земляка на три матки. Допоки  не вишлю хоча б половину оплачених маток, замовлень на нових  пока не прийматиму.

    Тобто, вибачайте, але  на липень пока нових замовлень не приймаю.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.03.2018 в 21:58, новичок сказав:

Как то однобокое доверие у вас.

Просто помню  Ваши прошлогодние посты.

 @новичок . За травень усі замовлення на плідних маток я виконав вчасно. Дарма ви сумнівалися...Так що правим був я. :hi:

На червень замовлення вже всі прийняті. Сьогодні  відновлюю прийом замовлень на липень місяць. Прошу  бажаючих придбати бакфаст- голландок від королеви заводчиків з Нідерландів до мене - умови і ціна - ті ж .:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, ДобровоЛ сказал:

 @новичок . За травень усі замовлення на плідних маток я виконав вчасно. Дарма ви сумнівалися...Так що правим був я. :hi:

На червень замовлення вже всі прийняті. Сьогодні  відновлюю прийом замовлень на липень місяць. Прошу  бажаючих придбати бакфаст- голландок від королеви заводчиків з Нідерландів до мене - умови і ціна - ті ж .:az:

Добрий вечір, Леонід.  Прийміть замовлення на 2 плідних бджоломаток на липень місяць. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей Переяслав сказав:

Добрий вечір, Леонід.  Прийміть замовлення на 2 плідних бджоломаток на липень місяць. 

Ок. В личку дайте адресу і т.п. для висилки - в об"яві моїй на самому початку  про все там написано. І після оплати - зразу ж повідомте мені.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, Леонід Олекасандрович. Вчора отримав Ваших маток, йшли всього 3 дні, активні. Дякую! Дай Боже щоб прижились.:az::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.06.2018 в 14:18, Борис01 сказав:

Леонід Олекасандрович

Вибачте за опечатку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...