Перейти к содержанию

Продам дочок від королеви голандських заводчиків


Рекомендуемые сообщения

20 минут назад, ДобровоЛ сказал:

   а я звик працювати з радістю, чесно,  відкрито й на взаємній довірі.:hi:

Как то однобокое доверие у вас.

Просто помню  Ваши прошлогодние посты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, новичок сказав:

Как то однобокое доверие у вас.

Просто помню  Ваши прошлогодние посты.

Але всім вчасно й доставив , хоч і вибачався щиро. По обоюдній домовленності. Вас  же не були серед моїх клієнтів - то вам і не судити. А цього сезону  нуків у мене буде більше чим  вдвічі. Тож все буде ок.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

А щоб одежати плідну, перевірену на кладку матку,  потрібно як мінімум 35-40 днів.

То я ж Вас не підганяю:hi: а розмірковую коли у нашій місцевості краще виводити маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Борис01 сказав:

То я ж Вас не підганяю:hi: а розмірковую коли у нашій місцевості краще виводити маток.

  Лайки у мене скінчилися, пане Борисе !

Ні. Я зрозумів, без питань.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На травень замовлення вже всі прийняв. Дякую тим , хто до мене звернувся.

Постараюсь вповні  виправдати вашу довіру! :wave:

Із завтра,  22 березня - якраз це є початком астрономічної весни в північній півкулі -  починаю приймати заявки на червневих  маток . Умови і ціни ті ж.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

На травень замовлення вже всі прийняв. Дякую тим , хто до мене звернувся.

Постараюсь вповні  виправдати вашу довіру! :wave:

Із завтра,  22 березня - якраз це є початком астрономічної весни в північній півкулі -  починаю приймати заявки на червневих  маток . Умови і ціни ті ж.:hi:

 Хочу заказать у вас на середину июня 5 плодных голандок, переверяных на засев. Сам заберу у метро возле Novusa, но как мы встретимся?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, dacha сказав:

 Хочу заказать у вас на середину июня 5 плодных голандок, переверяных на засев. Сам заберу у метро возле Novusa, но как мы встретимся?:ah:

Я за два-три дні вам задзвоню і попереджу. Решту - пишіть в личку.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, dacha сказал:

но как мы встретимся?:ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Санич сказав:

 

 Якраз пароль такий і підходить!:umora::ay:

Шановний Андренко О. -  кошти ваші надійшли, звяжіться зі мною для уточнень по висилці і строках. Ліпше в личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, а землякам у вас скидочка имеется?:ah::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, luka сказав:

Ну, а землякам у вас скидочка имеется?:ah::hmm:

Так!:wave: Як і всім - на кожні замовлені десять маток - одинадцята йде як бонус - подарунок від мене. А при відвіданні мене на пасіці - чай, кава,  навіть медом пригощу! :umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

        Доповню: А якщо з часом у нас  буде ок, - можна відвідати буде й прекрасний рукотворний мальовничий  ставок неподалік. :ay:

      Забув додати про неплідок - їх на продаж  виставлятиму періодично , про що тут буду оповіщувати зацікавлених. А тих, хто вже їх замовив - намагатимуся забезпечити суворо по строках.

     Зараз  кілька замовлень,   при бажанні ,  можу  ще прийняти  на першу половину червня. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, ДобровоЛ сказал:

        Доповню: А якщо з часом у нас  буде ок, - можна відвідати буде й прекрасний рукотворний мальовничий  ставок неподалік. :ay:

      Забув додати про неплідок - їх на продаж  виставлятиму періодично , про що тут буду оповіщувати зацікавлених. А тих, хто вже їх замовив - намагатимуся забезпечити суворо по строках.

     Зараз  кілька замовлень,   при бажанні ,  можу  ще прийняти  на першу половину червня. :ay:

Ну , и  отлично. В этот период чаще всего рождаются самые продуктивные королевы. Запишите  меня на 5 плодных, проверенных маточек от вашей голландской материнки В- 7(DLO). Остальное сообщу в личку после оплаты.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне 2шт. В понедельник оплачу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, pumba сказав:

Мне 2шт. В понедельник оплачу.

 

Ок, земляче. Домовилися. Тільки тоді ж - в понеділок, ліпше увечері, умовимося про доставку.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, luka сказав:

Ну , и  отлично. В этот период чаще всего рождаются самые продуктивные королевы. Запишите  меня на 5 плодных, проверенных маточек от вашей голландской материнки В- 7(DLO). Остальное сообщу в личку после оплаты.:hi:

Добре, дякую за звернення cаме  до мене.:hi:

До вас теж саме прохання - зв"язатися зі мною після оплати й визначити варіант доставки - тобто НПоштою чи на майданчику біля NOVUSA на метро "Лісова".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Ок, земляче. Домовилися. Тільки тоді ж - в понеділок, ліпше увечері, умовимося про доставку.:hi:

 Посмотрел родоводы ваших маток и  тоже решил заказать у вас парочку. Запишите и меня на своих голландок. Созвонимся в понедельник.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Pchelnik 2 сказав:

 Посмотрел родоводы ваших маток и  тоже решил заказать у вас парочку. Запишите и меня на своих голландок. Созвонимся в понедельник.:az:

Ок. Все буде у відповідності з моєю об"явою, - запис у чергу після оплати замовлення.:hi:

Зараз продовжую приймати замовлення ще на першу половичу червня.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запишіть в чергу на червень, 2 матки, оплаченно, чекаю номер мого замовлення, який буде контрольною цифрою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Андрій З сказав:

Запишіть в чергу на червень, 2 матки, оплаченно, чекаю номер мого замовлення, який буде контрольною цифрою.

Вибачайте, пане Андрію, був з ночівлею на пасіці, а там пока не підключено іннет. Все окей, замовлення прийнято за номером ПМ №15. Решту повідомлю в личку.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.03.2018 в 16:52, ДобровоЛ сказал:

Ок. Все буде у відповідності з моєю об"явою, - запис у чергу після оплати замовлення.:hi:

Зараз продовжую приймати замовлення ще на першу половичу червня.:wave:

 С подными всё  хорошо, - договорились и имеется номер заказа. Спасибо  . :wave:

 А как насчет  10 неплодок на конец мая? И одиннадцатая тогда будет для меня бонусом?  :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Pchelnik 2 сказав:

 С подными всё  хорошо, - договорились и имеется номер заказа. Спасибо  . :wave:

 А как насчет  10 неплодок на конец мая? И одиннадцатая тогда будет для меня бонусом?  :ah:

Правильно. Все ок. Я ж вам в личку відповів. Перевірте  свою пошту.:ah:

 Ще можу прийняти замовлення на 15 плідних, перевірених на першу половину червня.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.03.2018 в 21:00, ДобровоЛ сказав:

Правильно. Все ок. Я ж вам в личку відповів. Перевірте  свою пошту.:ah:

 Ще можу прийняти замовлення на 15 плідних, перевірених на першу половину червня.:hi:

Лишилось ще 5 плідних, перевірених на кладку, на першу половину червня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.04.2018 в 19:55, ДобровоЛ сказал:

Лишилось ще 5 плідних, перевірених на кладку, на першу половину червня.

Всё, спасибо, договорились. сам заберу. Но эта В-7 от того же голандского заводчика, что и В-45 была в 16 году?:ah:

 Мне те две очень понравились . Наилучшими были в прошлом году , хотя я их и подсадил в позапрошлом году уже в начале июля в отводки, - сами запаслись на зиму мёдом.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, dacha сказав:

Всё, спасибо, договорились. сам заберу. Но эта В-7 от того же голандского заводчика, что и В-45 была в 16 году?:ah:

 Мне те две очень понравились . Наилучшими были в прошлом году , хотя я их и подсадил в позапрошлом году уже в начале июля в отводки, - сами запаслись на зиму мёдом.:ay:

Так, в об"яві ж моїй все розписано - голандського походження  від відомих нідерландських заводчиків -Bertus & Jannie Jochems  та Martin Klein.  Моя В-7(DLO)  вирощена Bertus & Jannie Jochems (LJ) у 2016 році на моє замовлення і осімена вона трутнями Martin Klein (MAK). Це спеціально підібрана пара для наших українських медоносів .:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...