Перейти к содержанию

Продам дочок від королеви голандських заводчиків


Рекомендуемые сообщения

    Пропоную у сезоні 2018 року мічених плідних перевірених на кладку маток та неплідок штучної бджолиної раси БАКФАСТ  голандського походження  від відомих нідерландських заводчиків -Bertus & Jannie Jochems  та Martin Klein. Матки природнього довільного (неконтрольованого) обльоту на трутневому фоні (8 батьківських сімей) знаменитого замшевого "старого" бакфасту від племінної B73(AP)- (колір замші) знаменитого німецького матковода Андереса Петерса, Див їх родовід тут 

http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/ДобровоЛ 

http://bj.tochok.info/Pedigree/Buckfast-B7(DLO)-2016 

        До реалізації пропонуються  дочки від  голандської материнки В- 7(DLO),від якої мною вже реалізовувалися дочки в сезон 2017 року. Її позаторік вивели у Нідерландах на моє замовлення від злиття двох найкращих ліній - В-72(LJ) Х 301(MAK), які "загострені " на українські медоноси -  акацію, липу, лугове й лісове різнотрав"я та не зношуються на соняху і  відзначаються високою медопродуктивністю, бурним весняним стартом та підвищеною витривалістю до несприятливих погодних умов. Характерним для цієї бджоли  є успішна зимівля навіть  на вересу, що за характером дії на кишечник бджоли де в чому близкий до падієвого меду. Перевірено цьогоріч і їх задовільну зимівлю на соняшниковому меду. Усі королеви  забезпечуються моїм паспортом. Бджоли абсолютно позбавлені тяги до рійливості, надзвичайно миролюбні, суперусидчиві, медоносні, стійкі до хвороб.

Ціна.

1. Матка мічена плідна, перевірена на кладку, природнього запліднення ....... 250 грн.

  2. Матка неплідна ...............................................125 грн.

 

 При замовленні великої партії - на кожні десять плідних оплачених надається як бонус - одна - одинадцята, теж плідна - безкоштовна матка. Теж саме й з неплідками.

Замовлення вважається прийнятим після одержання коштів за маток на мою картку Приватбанку. Після чого я повідомлю вам номер вашого замовлення, що і є контрольною цифрою.         Виконання замовлень відбувається суворо до названих номерів. Деякі переваги по строкам, при можливості, надаються постійним клієнтам. Відправка обмеженої першої  партії очікується не раніше  20 травня (в залежності від погодних умов).

    Замовлення приймається  не менше, ніж на  двох маток на одну адресу .  Доставка - "Новою Поштою" та самовивіз  із с. Княжичі (район комплексу відпочинку "Княжий двір") Броварського р-ну Київщини або ж з м.Києва,- метро "Лісова" - майданчик біля супермаркету "NOVUS".

При оплаті, зразу ж не забудьте повідомляти вашу адресу та спосіб доставки, ПІП (прізвище-ім'я-по батькові), ваш телефон для СМС із  Нової Пошти, - найліпше в приват - це обов"язкова умова.

  Мій рахунок - Приватбанк  5168 7554 2444 6421 Добровольський Леонід Олександрович .

 Після оплати, прошу зразу ж обов"язково  передзвонити  мені, щоб уникнути недоречностей. 

    Мій тел. (067) 775 79 14 - після 19.00

Приємних вам покупок і гарних медозборів!

                                                                                                        

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.03.2018 в 01:25, ДобровоЛ сказав:

  Мій рахунок - Приватбанк  Добровольський Леонід Олександрович .

Не боїтеся на загал виставляти номер картки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
28 хвилин тому, Sanich сказав:

Не боїтеся на загал виставляти номер картки? 

А яка різниця? Що так, що по іншому а її потрібно називати для перерахування.:IMHO::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

                           Щоб не виникало питань по європейській класифікації родоводу - виставлю і її тут.

        У мене до продажу дочки всього лише від однієї материнки - В-7 (DLO):

Ось мами повний родовід:        http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/elver/reines/B72(LJ).14.html

Материнка була названа B-7(DLO)  , народжена 2016 року в Нідерландах.                                

       А ось повний родовід трутнів, що покрили цю материнку, теж з Нідерландів.           http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/reines/B301(MAK).13.html  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матки меченные? И как это "проверянные на кладку" ?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, плідні мічені. А неплідки - не мічу.

Та у вас же стаж пасічникування он солідний. Тобто ви повинні бути в курсі , що перевірена - це та , від якої вже дочекалися кладки. Я ж , крім першої партії , постараюсь висилати вже тих, від яких дочекаюсь навіть печатного розплоду, щоб уникнути різних ньюансів, що все ж буває з яйцекладучими матками. І це зрозуміло, - бо матка це живий організм, а не якийсь металевий  механізм.:dntknw:

 Питання за першу партію. Як я і повідомдяв, вона буде в травні, десь в районі 20-х чисел. Все залежатиме від погоди. Бачите, що вона зараз видає? Тож гарантій точних ні у кого пока не може бути. Але я вже прикупив чимало нуків, тож постараюсь з ранніми замовленням справитися успішно.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чем метите и в чем будете высылать маток?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, luka сказал:

А чем метите и в чем будете высылать маток?:ah:

Ну вы и даете! В маточных клеточках естественно. Или я не прав?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну вы и даете! В маточных клеточках естественно. Или я не прав?                                                                                                                                    Леонид Александрович в этом сезоне будет использовать ноу хау - маток будет отправлять заказчикам своим ходом:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Гурович сказав:

Ну вы и даете! В маточных клеточках естественно. Или я не прав?                                                                                                                                    Леонид Александрович в этом сезоне будет использовать ноу хау - маток будет отправлять заказчикам своим ходом:umora:

Дякую!:umora: Все, як у людей - в кліточках Гайдара з канді. Вони як для пересилки, так і для підсадки маток зручні.:IMHO:Доставка - Новою Поштою - перевіреним транспортним засобом вже не один сезон. Ну, і як написано в об"яві - при особистих контактах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, luka сказав:

А чем метите и в чем будете высылать маток?:ah:

Мітитиму японським і в"єтнамським фломастером. Вони по три роки добре тримаються.

Повторюся: все, як у людей - висилатиму в кліточках Гайдара з канді. Вони як для пересилки, так і для підсадки маток зручні.

  Виникли питання про обльоти. Повторюся , що матки природнього довільного (неконтрольованого) обльоту на трутневому фоні (тримаю спеціально для цього 8 батьківських сімей) знаменитого замшевого "старого" бакфасту від племінної B73(AP)- (колір замші) знаменитого німецького матковода Андереса Петерса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кому хочеться ознайомитися з родоводом батьківських сімей (трутнів) - будь-ласка. Але повторюю, що матки у мене природнього довільного (неконтрольованого) обльоту на трутневому фоні (8 батьківських сімей) знаменитого замшевого "старого" бакфасту від племінної B73(AP)- (колір замші) знаменитого німецького матковода Андереса Петерса, ось їх родовід.

image.thumb.png.ab4f4df519ff0bffd552ab9e82b6469b.png

Замовлення приймаю ще на самкінець травня - початок червня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Написав у приватні повідомлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Борис01 сказав:

Написав у приватні повідомлення.

Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий вечір, дві матки замовити можна? Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, VoLenka78 сказав:

Добрий вечір, дві матки замовити можна? Дякую

Доброго здоров"я!

Так, дякую за звертання.  Зверніться в личку, щоб обумовити деталі. А ви розташовані  майже біля моєї пасіки !

:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Леонид, доброго дня. Привет из Стовпяг. Как и обещал , заказываю двух ваших красавиц. На начало июня. С удовольствием приеду к вам на чай. То есть самовывоз.

                  Алексей.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Васильич сказав:

Леонид, доброго дня. Привет из Стовпяг. Как и обещал , заказываю двух ваших красавиц. На начало июня. С удовольствием приеду к вам на чай. То есть самовывоз.

                  Алексей.

 

О, Олексію! Приємно вас побачити тут,  На ТочкУ. Доброго здоров"я!

 Без питань. Так, найліпші, правильно, і на мою думку теж, перевірену десятиріччями пасічникування, виходять все ж у червні. Замовляйте, без проблем, радий вас бачити на соїх теренах .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

   На травень - на самкінець - ще зможу прийняти замовлень не більше , ніж на 10  плідних, перевірених на кладку маток. Далі - усі замовлення вже будуть виконуватися в червні і пізніше.

 Повторюся: Усі замовлення вважаються прийнятими до дії після вашої оплати, надання мені даних для доставки та одержання вами від мене номеру вашого замовлення. На нього й зсилайтеся при подальшому нашому спілкуванні.

 Вдалих обльотів та легких весняних стартів! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ДобровоЛ сказав:

Так, найліпші, правильно, і на мою думку теж, перевірену десятиріччями пасічникування, виходять все ж у червні

А якщо у нашій місцевості перші рої летять зазвичай з 1-6 травня то це саме час виводити якісні матки?:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Борис01 сказав:

А якщо у нашій місцевості перші рої летять зазвичай з 1-6 травня то це саме час виводити якісні матки?:IMHO:

   Можливо, багато що  й від погоди залежить.  Позаторік он у травні з тиждень вдень  було всього +9С. Про що тут говорити?

  Але Одеса - не Київ.

  А щоб одежати плідну, перевірену на кладку матку,  потрібно як мінімум 35-40 днів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И чтоб ни одной щурки в Княжичах!!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

   На травень - на самкінець - ще зможу прийняти замовлень не більше , ніж на 10  плідних, перевірених на кладку маток. Далі - усі замовлення вже будуть виконуватися в червні і пізніше.

 Повторюся: Усі замовлення вважаються прийнятими до дії після вашої оплати, надання мені даних для доставки та одержання вами від мене номеру вашого замовлення. На нього й зсилайтеся при подальшому нашому спілкуванні.

 Вдалих обльотів та легких весняних стартів! :ay:

А какие гарантии с Вашей стороны что заказ будет выполнен в сроки.Или потом будет виновата погода?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, новичок сказав:

А какие гарантии с Вашей стороны что заказ будет выполнен в сроки.Или потом будет виновата погода?

   У вас три шістки в лайках , а в мене скінчилися лайки...Не даром, видно,  вони й висвітилися у момент вашого до мене звертання..:IMHO:

 Будете робити замовлення - тоді й домовимося і я відповім і про гарантії теж, шановний. Бо в своїй об"яві маю право спілкуватись лише із замовниками - читайте Доповнення до Правил, опубліковане Санічем.

  Але, на жаль, я вас розчарую -  з клієнтами-фантомами, які скривають місце свого перебування (розташування:Украина , Пасіка в:Дома)  я  працювати не бажаю.  Та й ваші 51-70 сімей при стажу - менше року виглядять якось дуже дивно й підозріло. :ah:

Тож ліпше зверніться до когось іншого з матководів, а я звик працювати з радістю, чесно,  відкрито й на взаємній довірі.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Васильич сказав:

И чтоб ни одной щурки в Княжичах!!!!!!

Олексію! Та вашими вустами мед пити! :ay::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...