Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

12 часов назад, ВячеславК сказал:
  •  

 

Нагадаємо, щороку Україна виробляє близько 80 тис. тонн меду і є одним з найбільших у світі виробників цього солодкого продукту. Починаючи з 2013 року обсяги експорту меду стабільно збільшуються і за підсумками 2017-ого сягнули 67,8 тис. тонн вартістю $133,9 млн.

У нас и армия наймогутниша в свити, только Китай производит меда на порядок больше, хотя там есть районы вообще без пчел и опыляют деревья вручную.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, kalina сказал:

Щось  мені це нагадує:hmm:  Хіба ж це смітник - рамочки лиші прикрашають інтер ер:umora::ay:

:ay: Вже не раз ловила себе на думці,  що якби чоловік тягнув мені в хату рамки, нуклеуси і т.д., а потім прилаштовував все це на шафу,  біля неї,  ох і попадало б йому. :umora: А мені ж можна. :ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, ВячеславК сказав:
  •  

Починаючи з 2013 року обсяги експорту меду стабільно збільшуються і за підсумками 2017-ого сягнули 67,8 тис. тонн вартістю $133,9 млн.

Зажерлися ті пасічники, вічно іх все не влаштовує - то вулики дорогі, то бджіл мало, то меду... Отакими грошима ворочять і вічно ниють.

А тепер киньте в мене камінь, хто вважає, що пересічний украінець далекий від питань бджільництва та того куди йдуть насправді ті гроші, прочитавши подібну інформацію, так не вважає.

Хто володіє інформацією про кількість бджолиних сімей в Украіні станом на 2017 рік, поділіть ту купу американських гривень на кількість сімей і я думаю кожен пасічник, помноживши отримане середнє арифметичне на свою кількість сімей, обалдєє скільки віртуальних грошей він (вона) має за сезон. Отак і живем...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ура у нас обліт. Першим пішов бакфаст бо він більше на сонечку, наступна карпатка . Пасіка гудить!!)

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Gnat сказав:

Ура у нас обліт. Першим пішов бакфаст бо він більше на сонечку, наступна карпатка . Пасіка гудить!!)

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk
 

Вітаю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Gnat сказал:

Ура у нас обліт. Першим пішов бакфаст бо він більше на сонечку, наступна карпатка . Пасіка гудить!!)

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk
 

Ну і я вже можу перейти в цю тему. В тіні+12-обліт.

P80308-144924.jpg

P80308-144236.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

навколо все біло, ще мабуть тиждень треба щоб та кількість снігу зійшла, градусник сьогодні піднявся до +8, десь читав щоб прискорити топлення снігу треба посипати попелом, вчора глянув на попел і на 25см снігу:blink: , зрозумів що сусідам я цього не поясню тож не став розсипати:dntknw:, а сьогодні і не треба, вся пасіка точніше сніг на пасіці рудий став, засмаг на сонечку під кремом моїх бджілок, обліт на пасіці 100 процентний веселий і затяжний:ole_ole::ole_ole::ole_ole:, настрій пасічника і бджіл:ay::ay::ay:,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці про довгу зиму не сюди. Пропуском у цю тему є весняний обліт...

Повідомлення переніс

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, igorstep сказав:

Ну і я вже можу перейти в цю тему. В тіні+12-обліт.

P80308-144924.jpg

P80308-144236.jpg

у вас там ,що снігу немає вже

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, igorstep сказав:

Ну і я вже можу перейти в цю тему. В тіні+12-обліт.

P80308-144924.jpg

P80308-144236.jpg

не розумію, а що це в одному вулику бджоли жовті, то що так є ,чи то фото з браком, надіюсь друге, бо аж ми мороз по шкірі пройшов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Stol сказал:

11 год - почався масовий обліт  при температурі +7*С. Півд-захід Вінниччини  облітається раніше ніж сподівалися. Всім бажаю найшвидшого  обльоту.

Відчуваю, що на протязі 2-3 днів і у мене полетять. Бо при +8 і 100% хмарності окремі бджілки все ж літають. От якби сонечка, то полетіли б усі. Маленький поштовх потрібен

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ромео сказав:

Відчуваю, що на протязі 2-3 днів і у мене полетять. Бо при +8 і 100% хмарності окремі бджілки все ж літають. От якби сонечка, то полетіли б усі. Маленький поштовх потрібен

саме так, адже коли сонце заховалось за хмарки обліт закінчився, лише я літав по пасіці і гудів, як ранній трутень:umora:, кажуть завтра буде сонячно і ще тепліше, но обльот навряд ,чи вже буде, бо омела вже перецвіла, а ліщина ще не розцвіла, тож за пилком не літатимуть, на воду не ходитимуть бо плівки вологі, общем сьогоднішній обліт дуже був потрібен і він відбувся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у нас уже взяток пошёл.:ae:  Кому нужен "экзотический" мёд , обращайтесь-организую.:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, miro сказал:

не розумію, а що це в одному вулику бджоли жовті, то що так є ,чи то фото з браком, надіюсь друге, бо аж ми мороз по шкірі пройшов

Тотакий фотокапарат. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не розумію, а що це в одному вулику бджоли жовті, то що так є ,чи то фото з браком, надіюсь друге, бо аж ми мороз по шкірі пройшов
Італійка

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, igorstep сказал:

Ну і я вже можу перейти в цю тему. В тіні+12-обліт.

P80308-144924.jpg

P80308-144236.jpg

Вітаю, Ігоре! З обльотом! Масове явище чи часткове?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Галичанин сказал:

Вітаю, Ігоре! З обльотом! Масове явище чи часткове?

Обліт100/.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас другий день обльоту, пасіка гуде.  Докінчив заміну днищ в багатокорпусних вуликах,  далі начерзі ревізія сімей, аби лиш погода дозволила. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні в тіні було +8*С, вітру нуль, світило сонечко, облетілося 95 відсотків пасіки.Урааааааа! Відчуття неймовірні!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас обліт поодинокий почався ще о 10 годині. потім захмурилось небо а коли сонечко вийшло обліт був суперовий криші з типографного алюмінію перетворились на "іржаві "  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Шурік сказал:

у нас обліт поодинокий почався ще о 10 годині. потім захмурилось небо а коли сонечко вийшло обліт був суперовий криші з типографного алюмінію перетворились на "іржаві "  

 

Мої також сьогодні полетіли,сніг жотий. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я сегодня слышал пение сенички это плюс, снег стал плотный и зайци стали по нем ходить и начали яблони грызть это минус. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Женя Циба сказал:

Мої також сьогодні полетіли,сніг жотий. 

А мне машину перекрасили, стояла в 20 метрах.

В тени в обед было +12, первым на облет, в 10 часов пошел проблемный улик, а последним, уже после обеда, августовский отводок с "прикрученным отоплением" и маткой иошкой , Зимовка в целом прошла нормально, никто не опоносился и не обосрался. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджілки сьогодні зробили приємний подарунок у вигляді дружнього обльоту. Я відповів взаємністю і розклав їм подарунки у вигляді білкової пасти.

Дружині теж приніс приємну звістку що всі бджоли облетілись, і цього року з голоду не помремо :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Серж 82 сказал:

Я відповів взаємністю і розклав їм подарунки у вигляді білкової пасти.

Можна детальніше? Що за паста? Кому і як підкладати? Ну і т.д. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...