Перейти к содержанию
ДобровоЛ

Весна/Літо 2018

В теме 5 322 сообщения

2 часа назад, Крук сказал:

Ситуація дуже неприємна і сумна. Може у вас вийде посадити ваточник. Його ніхто не їсть і гербіцидами дуже важко виводиться. Може є землі які не будуть оброблятися. Ще згадав що є закон про бджільництво і там написано що випилювати нектароносні дерева не можна ближче чим за 3 кілометри від населених пунктів.  Пошукайте і почитайте цей закон. Читав десь що посадки дерев між полями не взяті на баланс і вони нічийні, тому і випилюють. Якщо побачите що закон порушується тоді зразу можна писати скаргу в районну прокуратуру і вказати на винних. Це їх робота слідкувати щоб закони не порушувалися. Якщо ви цього хочете тоді дійте. Якщо ні тоді живіть і далі як жили.

У нас после рэволюции лесок дубовый выпиляли, так менты на шухере стояли.

Поделиться сообщением

17 минут назад, Женя Циба сказал:

Ріпаку нема,садки однозначно бджоли повзають по всьому селі.Люди бачили що ще в обід кропили,Це яким дебілом треба бути щоб в день по квітуючим деревам при температурі +25 кропити. Нема слов.Зібрались пасічники написали заяви голові сільради,телефонували районому ветлікарю сказав прямо ви нічого не добєтесь. 

А что владелец сада "бык" или сильно крутой? Если "бык" то это лечится, а если крутой с деньгами и связями во власти, то это уже тяжело, для них 99,99% людей это шушара, на которую не стоит обращать внимания, но всё равно у нас одного такого нашли убитым на Киевской трассе. Хоть и был кумом президента Кучмы-всё равно не помогло.

Поделиться сообщением

Пару дней назад прошёл хороший дождь. всё цветёт и пахнет. пчёлы начали переходить от рамочной к колодной технологии))

P1470852.JPG

Поделиться сообщением

29 минут назад, mits сказал:

А что владелец сада "бык" или сильно крутой? Если "бык" то это лечится, а если крутой с деньгами и связями во власти, то это уже тяжело, для них 99,99% людей это шушара, на которую не стоит обращать внимания, но всё равно у нас одного такого нашли убитым на Киевской трассе. Хоть и был кумом президента Кучмы-всё равно не помогло.

Не крутий,але бик з товстим кошильком.

Поделиться сообщением

Доброго дня. Сьогодні качнув 5 рамок. Завтра поіду на другий точок також буду качати.
7d26e74629e4c57cdd337d65fc1a396c.jpg2c3d97113369d94d7e3c32bc2c23b62e.jpg

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

20 часов назад, ромео сказал:

Колись на "майські" свята ходили в ліс на шашлики, то дерева ледь розпускалися. Цьогоріч на 1 травня буде вже повноцінний літній вигляд. 

Я сегодня начал траву на сено косить. Сам охренел , апрель месяц.

Поделиться сообщением

В семьях по 6-8 рамок расплода (230). Матковывод и деление "на носу".

Поделиться сообщением

Вчера вечером перезвонивпл агроном, интересовался как пчела после обработки рапса.  Перед обработкой предупредил . Так что пока у нас все нормально.

Пчелы в теплиц ах нет, верный признак того, что взяток идет полным ходом 

1 минуту назад, majory сказал:

В семьях по 6-8 рамок расплода (230). Матковывод и деление "на носу".

Я завтра буду начинать. Завтра последний день отпуска, и в ночь на работу :(

Поделиться сообщением

Цього року Дуже багато літае маток шершнів старі пасічники казали що це на посуху.

Поделиться сообщением

Цвіте слива, зацвіла вишня, сьогодні- груша, на рамочках присутній наприск. Роздана перша партія вощини. Рапс ще утримується від цвітіння, в цьому році пізніше зацвіте.

Поделиться сообщением

3 години тому, Женя Циба сказав:

Ріпаку нема,садки однозначно бджоли повзають по всьому селі.Люди бачили що ще в обід кропили,Це яким дебілом треба бути щоб в день по квітуючим деревам при температурі +25 кропити. Нема слов.Зібрались пасічники написали заяви голові сільради,телефонували районому ветлікарю сказав прямо ви нічого не добєтесь. 

Ну так ті садки можуть засохнути дуже швидко.Мико Воронiн Микола Романович М*ясний лiнивий пасiчник

знає рецепт. Спочатку дерев так 20 - 30 а далі все залежить від господаря.

Поделиться сообщением

22 години тому, Маслюк сказав:

Поищу.Чуть позже сообщу.Сам был удевлен.Там просто период цветения у вишни гораздо меньше и пчел к этому моменту наращивается меньше.

Вишня звичайна (Cerasus vulgaris Mill.). Невеликі дерева, дають кореневі паростки, що нерідко утворюють зарості. Листки широко- або довгасто-ланцетні, зубчасті із загостреними верхівками. Квітки білі, зібрані по 2—4 в зонтикоподібні суцвіття й складаються з п'ятироздільної чашечки, п'яти пелюсток, 20—25 тичинок і однієї маточки. На дні увігнутого квітколожа знаходиться зелена зав'язь, навколо якої збирається нектар. За сприятливої погоди його охоче збирають бджоли. Вишневі сади забезпечують непоганий взяток (0,5—1 кг нектару на сім'ю за день), інколи навіть відкачують товарний мед. Краще виділяється нектар за теплої погоди в ранкові години. Нектаропродуктивність вишневого саду 30 і більше кілограмів меду. Крім нектару, бджоли збирають багато пилку. Пиляки блідо-жовті, пилкова маса розкритих пиляків світло-оранжева, а сформоване обніжжя — світло-коричневе.

Черешня - одна з найбільш медоносних плодових культур. Запас меду на 1 га насаджень складає 40 кг

http://www.pchelandiya.net/medonosnaya-baza-pchelovodstva/1022-plodovye-i-yagodnye-medonosnye-rasteniya-vishnya.html

Поделиться сообщением

20 часов назад, Крук сказал:

У вас озимину обробляють вночі? Вдень обробки вести заборонено.

В четверг ехал с дачи в 17-17.30.Обрабатывали.Причем прямо возле блок-поста,где люди.Так что всем всё пофиг...

Поделиться сообщением

25 минут назад, Маслюк сказал:

В четверг ехал с дачи в 17-17.30.Обрабатывали.Причем прямо возле блок-поста,где люди.Так что всем всё пофиг...

Цих аграріїв нада починати тушити,бо від нашого нояння нічого не буде,офігели  сволочі.

Изменено пользователем Женя Циба

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Только что, Gnat сказал:

Доброго дня. Сьогодні качнув 5 рамок. Завтра поіду на другий точок також буду качати.
7d26e74629e4c57cdd337d65fc1a396c.jpg2c3d97113369d94d7e3c32bc2c23b62e.jpg

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk

С чего Такой мед? Почем будете продавать?

Поделиться сообщением

1 час назад, Seos сказал:

Черешня - одна з найбільш медоносних плодових культур. Запас меду на 1 га насаджень складає 40 кг

В десяти метрах от ульев простояла четырех метровоя черешня белым шаром вообще без пчелы, так и отцвела, зато вишня гудела.

Поделиться сообщением

Зацвів бузок.:blink:

Коли ще ходив у школу, то завжди ламали бузок на останній звоник, 25 травня...

Місяць різниці...

Поделиться сообщением

51 хвилину тому, Бджоляр Макс сказав:

:at::at::at::at::at::at:  Я так по варварському навіть рої не пересаджую. Перших 20 секунд вистачило щоб зіпсувати настрій. Кров бджолина то не водиця і проливати її так не годиться.

Поделиться сообщением

Сирень уже неделю цветет. Черемуха.

Такое растение, не знаю что.

https://1drv.ms/u/s!AqjDLm8mGO04go1HegAIFur6LfhwSw

https://1drv.ms/u/s!AqjDLm8mGO04go1E8KCsf9A3roonvg

https://1drv.ms/u/s!AqjDLm8mGO04go1FnAf81-SW3gg_MQ

Трутень по рамкам бегает.

Поделиться сообщением

Зимой приобрел маркер. Вчера пометил одну матку, так на нее набросились пчелы, начали жалить. Пришлось посадить под колпачок. В чем причина такой агрессии? Ацетоном конечно от этого маркера прет хорошо. Все время метил маток корректором, агрессии никогда не замечал.

P1010240.JPG

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, Cheef77 сказав:

Такое растение, не знаю что.

Калюжниця болотяна ось посилання

https://uk.wikipedia.org/wiki/Калюжниця_болотяна

Поделиться сообщением

1 час назад, InVinoVeritas сказал:

С чего Такой мед? Почем будете продавать?

Добрий вечір. Мед з верби і садів. Рядом цвітуть два сади .  Цей мед  продавати не буду.

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Н. Петрович сказав:

Зимой приобрел маркер. Вчера пометил одну матку, так на нее набросились пчелы, начали жалить. Пришлось посадить под колпачок. В чем причина такой агрессии? Ацетоном конечно от этого маркера прет хорошо. Все время метил маток корректором, агрессии никогда не замечал.

Ієрогліф схожий на наше"Ф" ознамає "чайна",тобто Китай. А ви з півгодини після мітки витримайте десь матку і усе буде ок. У мене такий маркер теж був. Але ліпший або японський, або ж в"єтнамський. :IMHO:

Поделиться сообщением

13 хвилини тому, Н. Петрович сказав:

Я вважаю що в тому маркері є якась речовина що стимулює агресію бджіл так як і жіночі парфуми. Я наприклад ставлю маткам мітки автомобільною швидкосохнучою фарбою і нічого. Йде матка прямо із рук на рамку і все в порядку.  Але це американська фарба ну а Китай він завжди китайський, що ж поробиш.

Изменено пользователем Крук

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти