Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, Крук сказал:

Чем злее семья тем больше пчёл охраняет леток.

На нее, шо найдет, бывало и бед дымаря перебирал, в осенью она нам с собакой такого почухана дала, шо щас услышав пчелу собака бежит в дом прятаться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, nibond сказав:

У нас і того не має, квіткові бруньки підмерзли повністю.

В мене місцевість розташована на північ кілометрів так на 300 але в мене тільки персики трохи обмерзли проте абрикоси зацвітають непогано. Хоча після цвітіння можуть засохнути але це буде видно трохи пізніше. А поки що милуюся початком цвітіння.

Цвіт абрикос.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цієї весни для абрикос хороша погода, тепло, без нічних заморозків. У нас вже перецвітає, сподіваюсь на гарний врожай.

Тільки що, Крук сказав:

В мене місцевість розташована на північ кілометрів так на 300 але в мене тільки персики трохи обмерзли проте абрикоси зацвітають непогано. Хоча після цвітіння можуть засохнути але це буде видно трохи пізніше.

чому можуть засохнути?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Arius сказав:

Цієї весни для абрикос хороша погода, тепло, без нічних заморозків. У нас вже перецвітає, сподіваюсь на гарний врожай.

чому можуть засохнути?

Бруньки стійкіші до обмерзання від деревини . Якщо деревина тонких гілок підмерзла тоді весняний і активний рух деревних соків все одно будить бруньки і квітки зацвітають. Трохи пізніше квітки і зелень засихають із бруньок які розпустилися тому що рух деревних соків приходить до норми і вже не може живити бруньки із-за втрат вологи через пошкоджену кору.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще підкинули мені ось такий корчик меліси, буду розсаджувати :)

 

IMG-c353c6413cdd55cbef6f533d3b27cdcb-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Бджолопотам сказал:

15 числа ставив в українські вулики по рамці з вощиною. Сьогодні одного перевірив. Не дивлячись що три дні дув холодний вітер - результат є.

Рамка не тільки відбудована, але й засіяна... і не тільки засіяна, а й в багатьох комірках молочко - пішла личинка з яєць, тобто бджоли відбудували  рамку за добу і матка відразу почала засівати.

20180420_171245.jpg

Магазин в тому ж вулику, вигляд зверху...

20180420_171527.jpg

 

А что это у Вас на верхних брусках-оранжевое? Недавно менял вощину и видел, что кто то сдал воск оранжевого цвета. Я спросил, что это за такой дивный цвет такой, мне сказали , что и такого цвета бывает(такой как у Вас на верхних брусках- оранжевый).:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, mits сказав:

А что это у Вас на верхних брусках-оранжевое? Недавно менял вощину и видел, что кто то сдал воск оранжевого цвета. Я спросил, что это за такой дивный цвет такой, мне сказали , что и такого цвета бывает(такой как у Вас на верхних брусках- оранжевый).:dntknw:

Прополіс. Пасіка в лісі - прополіс всіх відтінків - від світло-зеленого, до темно-коричневого....

Віск буває оранжевий в мене також - варіант 1 - переплавляю залишки після видалення перги ( яка в основному з золотарника), варіант 2 - при перетопці стільників трапляються багато комірок з пергою (знову ж таки з золотарника). Одного разу віск був такого незвичного кольору, що я сумнівався що його приймуть.... якщо такий ще раз попадеться - з фотографую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Бджолопотам сказал:

Прополіс. Пасіка в лісі - прополіс всіх відтінків - від світло-зеленого, до темно-коричневого....

Віск буває оранжевий в мене також - варіант 1 - переплавляю залишки після видалення перги ( яка в основному з золотарника), варіант 2 - при перетопці стільників трапляються багато комірок з пергою (знову ж таки з золотарника). Одного разу віск був такого незвичного кольору, що я сумнівався що його приймуть.... якщо такий ще раз попадеться - з фотографую

У нас он не растёт. Где же у наших взялся воск такого цвета? Может Гречка? Кто знает, какой воск, с гречаного забруса?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Крук сказав:

Бруньки стійкіші до обмерзання від деревини . Якщо деревина тонких гілок підмерзла тоді весняний і активний рух деревних соків все одно будить бруньки і квітки зацвітають. Трохи пізніше квітки і зелень засихають із бруньок які розпустилися тому що рух деревних соків приходить до норми і вже не може живити бруньки із-за втрат вологи через пошкоджену кору.

Поширена трактовка молінельозу. Я навіть покинув спроби переконати тестя, що хорус запобігає 'обмерзанню деревини'.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Бджолопотам сказав:

Прополіс. Пасіка в лісі - прополіс всіх відтінків - від світло-зеленого, до темно-коричневого....

Віск буває оранжевий в мене також - варіант 1 - переплавляю залишки після видалення перги ( яка в основному з золотарника), варіант 2 - при перетопці стільників трапляються багато комірок з пергою (знову ж таки з золотарника). Одного разу віск був такого незвичного кольору, що я сумнівався що його приймуть.... якщо такий ще раз попадеться - з фотографую

А що у вас за золотарник такий? Кілька разів чув від вас про гарні взятки з нього. Може у мене не той сорт  росте?:ah::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

А що у вас за золотарник такий? Кілька разів чув від вас про гарні взятки з нього. Може у мене не той сорт  росте?:ah::hmm:

Цікаво подивитися фото. Звичайно якщо є. Може це він?

9486a128472fcda6df8d536c538b5991.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

А що у вас за золотарник такий? Кілька разів чув від вас про гарні взятки з нього. Може у мене не той сорт  росте?:ah::hmm:

Золотарник канадський. Перга з нього виходить морквяного кольору і  при потраплянні у віск - впливає на колір воску...

%D0%97%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, nibond сказал:

У нас і того не має, квіткові бруньки підмерзли повністю.

Та сама біда.

Поки що квітуючих дерев не спостерігається...:ak:

Окрім того капець аличі, персикам, винограду і горіхам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Та сама біда.

Поки що квітуючих дерев не спостерігається...:ak:

Окрім того капець аличі, персикам, винограду і горіхам

В мене персик цього року краще цвів за абрикоса. На абрикосі більшість квіток злетіли ще в процесі цвітіння, але списую на посуху і молоде дерево (3 роки), почав через день поливати, завязь перестала осипатись. Лишилось десь з 10 квіток які вже перецвіли...

В нас по вулицях знайшов тільки одне дерево абрикоса що мало багато цвіту. А в решта дерев як вже згадувалось вище - лише по кілька квіточок на верхушках.

Решта дерев  - поки що без проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ромео сказав:

Та сама біда.

Поки що квітуючих дерев не спостерігається...:ak:

Окрім того капець аличі, персикам, винограду і горіхам

Оце притисло морозом вас, я шокований. Прошу всіх хто читає звернути увагу що проставляючи значки confused, sad ви насправді не показуєте свою оцінку а ставите негативну оцінку автору і знижуєте його рейтинг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Крук сказав:

Прошу всіх хто читає звернути увагу що проставляючи значки confused, sad ви насправді не показуєте свою оцінку а ставите негативну оцінку автору і знижуєте його рейтинг.

Дійсно.....:dntknw:Я, як і більшість не звертав на це уваги....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Крук сказал:

Оце притисло морозом вас, я шокований. 

Максимум було -27...

До речі, у всіх кущів троянд повністю вимерзла надземна частина. І сніг не допоміг. Бруньки тільки знизу появляються...

Особливо жаль плетисті. Хоч і вкриті були... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

..

Окрім того капець аличі, персикам, винограду і горіхам

Так само. Черешні і сливи цвітуть, вишні, яблуні, груші на підході.

Виноград був вкритий і перезимував.

Підмерзання абрикоси і персика сталось після спровокованого потеплінням набухання бруньок в середині зими, а потім достатньо було і невеликих морозів. І так вже майже що не кожен рік, абрикоси стають у нас вже екзотикою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Бджолопотам сказав:

Золотарник канадський. Перга з нього виходить морквяного кольору і  при потраплянні у віск - впливає на колір воску...

%D0%97%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%

Ну, ніби й у мене такий я розсівав. Але не такий буйний...

Може піски погано впливають на його нектароноскість? Бо на ньому бджіл у мене майже не буває видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, ромео сказав:

Максимум було -27...

До речі, у всіх кущів троянд повністю вимерзла надземна частина. І сніг не допоміг. Бруньки тільки знизу появляються...

Особливо жаль плетисті. Хоч і вкриті були... 

Дивно. А у мене плетисті перший рік зимували - так навіть деякі й з листям перезимували...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, mits сказал:

У нас он не растёт. Где же у наших взялся воск такого цвета? Может Гречка? Кто знает, какой воск, с гречаного забруса?

Белый..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Крук сказал:

Оце притисло морозом вас, я шокований. Прошу всіх хто читає звернути увагу що проставляючи значки confused, sad ви насправді не показуєте свою оцінку а ставите негативну оцінку автору і знижуєте його рейтинг.

Не логично! Если автор пишет о грустном(например о гибели пчёл) и я ему сочувствую[грущу вместе с ним(sad)], то это негативная оценка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вчора перейшовся по пасіці, з огляду який тривав по декілька секунд можна побачити , що в бджолосімях проходить ротація старої бджоли на молоду, причому стара швидше відходить аніж молода її замінює, причиною цього є, на мою думку сильні взятки, як пилконосу так і нектару, до цього фактору, можна додати вітри, і червління маток, тобто гудування розплоду, це велике навантаження на сильні і середні сімї відобразилось мягкше, і не в такій мірі, як на відводки, тож кормові у відводках прийшлось поставити за заставну аби з акомулювати тепло на печатному розплоді, чож акцентую на печатному, бо три рамки печатного в них і дві кормових битком.Ситуація в сильних і середнячків нормальна, природа пресингує, верба медувала, потім черешня з кленом, тепер вишня і груша зацвіла і можливо буде нектарити бо на ніч запах аж душило, і вже яблуні ось, ось вберуться в квіт, а квітуватимуть вони в цьому році вельми сильно, бо кожне дерево в бутонах. Тому бджола має поживу, но на початку почала себе заганяти, думаю ситуація мінятиметься бо отримаємо молоду робочу бджолу, бджолу виховану в гарному білково-вуглеводному кормі в достаку, ну і гнізда вже так на розшириння не підуть, а стискатимуться для щільності розплоду, аби пакети можна було б організовувати від кожної бдж.сімї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, ss77 сказав:

Не логично! Если автор пишет о грустном(например о гибели пчёл) и я ему сочувствую[грущу вместе с ним(sad)], то это негативная оценка?

Не верите - спросите в админа или я вам буду ставить sad. Увидите как поедет вниз рейтинг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Крук сказав:

Не верите - спросите в админа или я вам буду ставить sad. Увидите как поедет вниз рейтинг.

Цього не повинно бути. 

Untitled.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...