Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

17 минут назад, davolodya сказал:

На рахунок розвитку те ж саме, є печатний трут( трошки), є багато трутневого засіву і відкритого розплоду, а також печатного бджолиного на виході, а от пакетів до кінця місяця точно небуде, в кращому випадку 10-15 травня..

Что-то одно другому противоречит. Для трутового  засева только два пути или полно рамок с площадями трутовых ячеек в гнезде,тогда вопрос ,что они там делают вместо хороших с пчелиной ячейкой или семья уже прошла этап замены зимней пчелы и у нее переизбыток молодых пчел и первые признаки подготовки к роению(трутовый расплод это сброс переизбытка ММ в семье)При втором варианте ну какие пакеты на середину мая с деревьев прямо что ли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Иван Иваныч сказав:

Что-то одно другому противоречит. Для трутового  засева только два пути или полно рамок с площадями трутовых ячеек в гнезде,тогда вопрос ,что они там делают вместо хороших с пчелиной ячейкой или семья уже прошла этап замены зимней пчелы и у нее переизбыток молодых пчел и первые признаки подготовки к роению(трутовый расплод это сброс переизбытка ММ в семье)При втором варианте ну какие пакеты на середину мая с деревьев прямо что ли

Ніяких протиріч нема, трутень є не у всіх сім'ях, а в найсильніших, там навмисно підставляв суш з островками трутневих комірок, а також відбудовані з минулого року будівельні рамки для виводу трутня, оскільки в цьому сезоні мені ранній трутень дуже навіть потрібний, надіюся здогадалися для чого...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, davolodya сказал:

Ніяких протиріч нема, трутень є не у всіх сім'ях, а в найсильніших, там навмисно підставляв суш з островками трутневих комірок, а також відбудовані з минулого року будівельні рамки для виводу трутня, оскільки в цьому сезоні мені ранній трутень дуже навіть потрібний, надіюся здогадалися для чого...

Ну ,а что я мог подумать,если за отцовские семьи даже намека не было.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

Ну ,а что я мог подумать,если за отцовские семьи даже намека не было.

Всьому свій час

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бджола сьогодні пішла на березу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, davolodya сказал:

У мене різниці нема, приблизно однакові результати видають що ІОшки, що F1 від них, і Пернер і VT на одному рівні. На рахунок розвитку те ж саме, є печатний трут( трошки), є багато трутневого засіву і відкритого розплоду, а також печатного бджолиного на виході, а от пакетів до кінця місяця точно небуде, в кращому випадку 10-15 травня..

После 15 мая пакеты, наверное, будут с матками этого сезона.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Сіверянин сказав:

После 15 мая пакеты, наверное, будут с матками этого сезона.:IMHO1:

Все залежить від покупця пакетів, в моїй місцевості це цілком реально

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Незнаю, як магазин, але найбільш активна і найбільше підтягнули нектару це карніки ф1 Пернера є навіть печатка свіжа, є вже перший печатний трут, хоч і небагато, але бджола не встигне розвинутися, щоб пакети були на 9-10 травня, вже факт очевидний.

Відкачуй той мед. Хай не заважає розвитку. (можу допомогти відкачати:umora:).

А на 9 травня треба пакети, народ чекає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Четвертий  день є принос нектару з верби. Заливають рамки і забивають пергою.  Мусив сьогодні дати по 1-2 рамці для матки і ставив серед черви  бо з краю зразу заб"ють пилком. На дві сильні поставив по надставці. Ще такого не було в мене щоб хоч побачити вербовий мед, спробувати не зможу бо почепив полоски фумісану:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, В.Ю.А. сказал:

Відкачуй той мед. Хай не заважає розвитку. (можу допомогти відкачати:umora:).

А на 9 травня треба пакети, народ чекає.

Пустих рамок по 1-2 поставив, де були сильні сім'ї, зміст не в цьому.

Зараз молоду бджолу (торік така погода на 2 тижні була раніше) тільки запечатали вона вийде 21-23 квітня, тоді у сім'ях буде реальний старт, а часу до 10 травня не так  є багато, хоча матки перші реально почати виводити, якщо тепло надалі буде в кінці квітня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

в цьому сезоні мені ранній трутень дуже навіть потрібний, надіюся здогадалися для чого...

))) Я думаю на рибалку зібрався :umora:,:ay:!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, katran54 сказал:

Четвертий  день є принос нектару з верби. Заливають рамки і забивають пергою.  Мусив сьогодні дати по 1-2 рамці для матки і ставив серед черви  бо з краю зразу заб"ють пилком. На дві сильні поставив по надставці. Ще такого не було в мене щоб хоч побачити вербовий мед, спробувати не зможу бо почепив полоски фумісану:(

Після полосок незамічали загиблих бджіл? я постави то в деяких вуликах трохи сипанулось. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Женя Циба сказал:

Після полосок незамічали загиблих бджіл? я постави то в деяких вуликах трохи сипанулось. 

Зараз кожна бджола на рахунку (зимувалу треба використати максимально на вирощування розплоду), бо їй і так вже не довгий вік. Осип кліща є?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні принос нектару і пилкі був меньший чим попередні 2 - 3 дні,!

є 2 цікаві факти, в деяких сімях розплоду дуже багато відносно сили сімей! а є і такі що нектаром і пилком забито все що і матці ніде червити! 

Трут печатний є, але в невеликій кількості, і не у всіх!

Така весна мені подобається, гарна, дружна, от тільки трохи запізнилась! Все :ay:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Серж 82 сказал:

Зараз кожна бджола на рахунку (зимувалу треба використати максимально на вирощування розплоду), бо їй і так вже не довгий вік. Осип кліща є?

Осипі кліща небачив,поклав лише на 20 сімей побачив що трохи бджоли почали паралізовані вискакувати то іншим не давав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Женя Циба сказал:

Осипі кліща небачив,поклав лише на 20 сімей побачив що трохи бджоли почали паралізовані вискакувати то іншим не давав.

Дивись бо можна таке вчудити, що не радий будеш.. Я весною ще ніколи не обробляв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

Дивись бо можна таке вчудити, що не радий будеш.. Я весною ще ніколи не обробляв.

З 20 сімей що поставив,то лише в 4 штук таке побачив,але закинув ті полоски до серпня. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подивився сьогодні частину своїх сімей, є солідний принос пилку і нектару з верби, деяким сімям ставив наставки бо заливають гнізда. 

DSCN3944.JPG

DSCN3947.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Женя Циба сказал:

З 20 сімей що поставив,то лише в 4 штук таке побачив,але закинув ті полоски до серпня. 

Як казав мені Василь Гордійович Аністратенко - А ти ходив до них (бджіл) на хрестини, чи на похорон?  Понаблюдай за цими чьотирьма сімями на протязі двох неділь, якщо будуть якісь факти то даш мені знати. Самому цікаво для загального розвитку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх з початком нового сезону.Зимівля пройшла успішно.Сьогодні зробив для себе 3 "хазяйських" відводки.Бажаю всім здоров'я та успішного сезону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні переглянув решту вуликів пилку тьма ,нектару сильних приносів не побачив щосьтам може і є але щоб рамки заливали то ні .

А от трут печатний вже є тож тижня через 3-4 можна маток починати виводити.

DSC_0257.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Серж 82 сказал:

Як казав мені Василь Гордійович Аністратенко - А ти ходив до них (бджіл) на хрестини, чи на похорон?  Понаблюдай за цими чьотирьма сімями на протязі двох неділь, якщо будуть якісь факти то даш мені знати. Самому цікаво для загального розвитку.

 зазвичай весною полоски принято ставити пісьля зміни зимовалої пчоли але не пізніше як за місяць до акації, перед віїздом на акацію полоски забираємо, а корму в той момент мізер, в медові корпуси точно нічого не перекинуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Осипі кліща небачив,поклав лише на 20 сімей побачив що трохи бджоли почали паралізовані вискакувати то іншим не давав.
Каким препаратом обработали?


--------------------------------------
Пчелам в городе быть!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Микола 5 сказав:

Подивився сьогодні частину своїх сімей, є солідний принос пилку і нектару з верби, деяким сімям ставив наставки бо заливають гнізда. 

DSCN3944.JPG

DSCN3947.JPG

а в мене в каньоні цього року як ніколи  яке число  а  пилку що приносять то зїдают пока про запас неможуть відкласти такого року ще немав  щоб в такі числа і нестача пилку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Николай S сказал:

 зазвичай весною полоски принято ставити пісьля зміни зимовалої пчоли але не пізніше як за місяць до акації, перед віїздом на акацію полоски забираємо, а корму в той момент мізер, в медові корпуси точно нічого не перекинуть.

У многих как раз рапс цветёт в этот период.

У нас 1-2 дня и зацветёт клен и пойдёт массово пыльца. сейчас понемногу дотрусывают берест. тополь. калужницу болотную.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...