Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

4 хвилини тому, Серж 82 сказав:

З чого пилок? У нас ще трохи снігу лежить. Добре що на пасіці нема(попіл з'їв)

якщо жовтий і блистить то з омели, на окремих видах дерев вона ще цвіте,хоча завершує цвісти в основному в кінці лютого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Снігу майже немає,  +5+7.   Теж очікувався масовий обліт, але весь день пасмурно і волого... Банда синичок теж приготувалась до трапези... В результаті "пролетіли" всі. Бджоли сьогодні не висовувались.   По прогнозах ще з тиждень, а то й більше такої погоди...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Yaroslav сказав:

І я потішусь першим весняним обльотом. Обліт відбувся 100%, хоч сам не був в той час на пасіці, але сліди калу на снігу та кришках вуликів засвідчили, що був масовий, дружній обліт. Всім хорошого весняного розвитку!

 

ну Ви і спец, по .... мгу, мгу якби то культурніше .......... оприділяєте без власної присутності, я б так не зміг, я б зараз на когось іншого подумав, хтото в мене на пасіці по ......:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, miro сказал:

ну Ви і спец, по .... мгу, мгу якби то культурніше .......... оприділяєте без власної присутності, я б так не зміг, я б зараз на когось іншого подумав, хтото в мене на пасіці по ......:umora:

факти-річ незаперечна;). Я вчасно з пасіки пішов, а то би це ....мно було б на мені. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Володимир Джос сказал:

Снігу майже немає,  +5+7.   Теж очікувався масовий обліт, але весь день пасмурно і волого... Банда синичок теж приготувалась до трапези... В результаті "пролетіли" всі. Бджоли сьогодні не висовувались.   По прогнозах ще з тиждень, а то й більше такої погоди...

А нам сумчанам до 20 березня мало що світить, прогнози по погоді не весняні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Андрій Сумчанин сказал:

А нам сумчанам до 20 березня мало що світить, прогнози по погоді не весняні

Смотря на прогнозы то ближайшую неделю и снег таять не будет. У меня на пасеке снега 40-50 см и местами до метра.
На надеюсь что к нам тепло придет так само резко как и снег:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Yaroslav сказав:

факти-річ не заперечна;)

но Ви не можете стверджувати , що у Вас 100 процентний обліт , адже Вас не було на пасіці, а те ,  що коло кожного вулика    нас  рано   ,то це не доказ , може деякі навмисно біля сусідського порались, може вони як людиська:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так де Сумщина, і де південь Херсонщини... Я вже хочу весну..І не люблю зиму Хоча наша літня пустинна спека  за +45 в тіні, теж не найбільше задоволення...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

но Ви не можете стверджувати , що у Вас 100 процентний обліт , адже Вас не було на пасіці, а те ,  що коло кожного вулика    нас  рано   ,то це не доказ , може деякі навмисно біля сусідського порались, може вони як людиська:umora:

Ну та Ви праві, людиська різні бувають:(. Майже на кожній прильотці і спереду вуликів був присутній підмор. Тому і зробив відповідний висновок. А Ви що коли бджоли літали ходили коло вуликів;)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Yaroslav сказав:

Ви що коли бджоли літали ходили коло вуликів;)?

А що ж то за обліт, якщо пасічник не в крапочку?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В  14.00 в затінку +8 на сонці + 12 , сніг на пасіці пощі розтав в більшості сімей дружній обліт.  В третині сімей почистив днища і замінив положки на пльонку, підмору в сімях  небагато по 35 - 75грам.

DSCN3909.JPG

DSCN3908.JPG

DSCN3906.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На пасеке снега по ... пояс. Температура сегодня - 0. Начал чистку между рядами. Как ни осторожничал, но пчёлок в одном улье видать потревожил. Начали выходить на облёт. Результат: ульев пять обгажено, пчела что вышла так и осталась лежать на снегу. За несколько минут голодные синички зачистили участок от закоченевших трупиков.

Вывод: если бы всё это не видел своими глазами, то подумал бы что пчёлки начали удачно облётываться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

, ніхто не жалівся на перебіг зимівлі,

Андрію, на перебіг зимівлі я не жаліюся :az:, бо у зимівниках не був декілька місяців, всю зиму провів у Піднебесній. Минулої весни проходжу пасіку, і гул там, де стоять стопи корпусів з сушиною. Виявилось, парні прохлопали, одну сім'ю не занесли у зимівник. Бджоли визимували на вулиці без вентиляції, із повністю закритими льотками. Осипалось їх за зиму не менше половини, але до соняха взбодрились та принесли нормально. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Микола 5 сказав:

В  14.00 в затінку +8 на сонці + 12 , сніг на пасіці пощі розтав в більшості сімей дружній обліт.  В третині сімей почистив днища і замінив положки на пльонку, підмору в сімях  небагато по 35 - 75грам.

DSCN3909.JPG

DSCN3908.JPG

DSCN3906.JPG

В вас і снігу майже немає.

В нас снігу повно, з верху тверда кірка, а знизу сніг з водою. Як відчував передзвонив в обід до брати, він обрадував. Каже аж біля курятник літають, треба навприсядки йти так носяться.:ay: так що і мені дівчата зробили подарунок на 8 березня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, davolodya сказал:

А що ж то за обліт, якщо пасічник не в крапочку?:umora:

Крапочки то сила, а ось запах що виходить з них-не дуже. Все ж таки го...но:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

З чого пилок? У нас ще трохи снігу лежить. Добре що на пасіці нема(попіл з'їв)

Поняття не маю :dntknw:, думаю що з ліщини :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Снега почти нет за три дня практически весь растаял.  Сегодня в затишке с южной стороны  в обед +17 .  Облёт полноценный. ЛЯПОТА.:ole_ole:

 Даже в одном улье видел пчелу с обножкой с подснежника. Можно с уверенность сказать  пришла весна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, igorstep сказав:

Це ви докоряєте баку, чи вихваляєте карпатку, але ж весна, і чого би їм сидіти і в цій порі щей немати розплоду.

Просто констатую факт..Бакфаст перший рік зимує.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, igorstep сказав:

Карпатка непідводила по меду ніколи, а от по інших показника так собі. 

Я вже писав,що бакфаст завів в першу чергу із-за того,що сусіди жаліються,-не раз вже були покусані....:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Gnat сказал:

Ура у нас обліт. Першим пішов бакфаст бо він більше на сонечку, наступна карпатка . Пасіка гудить!!)

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk
 

Початок обльоту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я тільки приїхав з села,думав  цілий день попрацюю,а тут на тобі ...ОБЛіТ ))) І так пів дня просачкував (по милувався), душа радіє.... Облетілось гарно половина пасіки яка стоїть на сонячній стороні ,а друга половина слабше.Думаю кому припекло той політав!!!

Доречі першими на обліт пішли самі слабші.Просиділи без обльоту з 18 жовтня (4 місяці і 20 днів).

Для себе сезон 2018 відкрив,начерзі :ревізія,заміна і чистка днищ.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у нас на півдні ще зима. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, SASHA.OK сказал:

В мене вже сьогодні носили пилок :ay:, нажаль з телефону фото не можу закинути, так як зжати фото на телефоні не знаю як :(

:az:Летать начали с 9ти утра, к 12ти небо почернело ГУЛ такой... казалось внутренности вибрируют, как будто пол сотни роев одновременно, кто на облет, другие на разведку, третьи пыльцу тащат, четвертые все лишнее из улика (на подмор проверить не реально) выносят, как их диспетчерская все это разрулила?:ole_ole:Все это "безобразие" продолжалось до 16ти, потом пошло на убыль... 

Пыльцу коричневую и жолтую перли, половина пчел в полную загрузку, как на колесах в улик закатывали.

В первой половине февраля во время оттепелей, при осмотре, во всех семьях был расплод, на 2ух-3ех рамках, в пересчете от половины до полной 300той рамки. Сейчас в тех что успели глянуть ни чего, ни одного яйца, видать только собрались по настоящему зимовать, а тут на те ВЕСНА. Визуально пчелы не убавилось, а прибавилось...

С утра синоптики обещали неделю такой погоды, сейчас уже только три-четыре дня:(, ну ни чего главное сезон НАЧАЛСЯ:veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Итальяшка сегодня единственная оказалась не в духе, дала прикурить, а все лень дымарь разжечь. Дочки ее нормально себя вели. В прошлом сезоне такого не было ни разу, даже в самую мерзкую погоду и в сумерках ни жалила.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже скільки років примічаю, що якщо пішли обльоти на Півдні та Західній, то впродовж 2-3 тижнів весна і до нас прийде поступово, лишилось почекати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...