Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

6 хвилин тому, Север сказав:

І це радує і обнадіює, що синоптики помиляються в кращу для бджолярів сторону.

Аж не віриться, що вже сезон наш настане вповну.../public/img/emoji/1f41d.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Николай S сказав:

Будь яка філософія, моя  чи Ваша це з розряду абстрактного чи теоретичного, навіть не скажу як краще висловитись....

Мені дуже цікаво яке Ви примете рішення коли стоятимете перед вибором що ближще до Вас, Ваші бджоли чи сірий дятел?

До речі я свій вибір вже зробив, мої бджоли в зимівнику, як розумієте їхня зустріч з дятлами виключена, вдруге вибір робити не потрібно.

ПС. читаючи форум звертайте увагу на смайлики, чекаючи обльоту, хвилюючись ми маємо право на жарт.:hi: 

Та без цього :hunter: у нас просто був би чистий повний і жирний капець! Тож хай  літають наші бджілки /public/img/emoji/1f41d.png/public/img/emoji/1f41d.png/public/img/emoji/1f41d.png.

А дятлів , синиць і куниць треба перенести у розряд злісних шкідників пасік. Ви як хочете, а я для  своїх шести  дачних сотків об"явив вже давно, що сітки рибацькі у мене ловлять "рибку" біля прильоток. І хай хоч одна зелена свиня спробує до мене рохнути через тин  на мої , сотні разів перебраних по грамулях грунтах. У мене не буде А То, у мене буде та-та- та, як у тій пісні про кулеметника.:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Николай S сказал:

чекаючи обльоту, хвилюючись

світить сонце, 11-а година дня, на термометрі +16*С, пасіка гуде, облітуються всі гарно, я ходжу поміж вуликами, радий, перевіряю на корми, скорочую, підставляю, перевіряю на наявність маток, радості нема меж, і тут...бац...я проснувся, ніч, темно, жінка під боком сопе, встав, почухав праве в калитці, взяв фанари, посвітив на термометр за вікном, показує -5, і присниться ж таке жахіття, далі чотири години ворочався, не міг заснути, це було позавчора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Та без цього :hunter: у нас просто був би чистий повний і жирний капець! Тож хай  літають наші бджілки /public/img/emoji/1f41d.png/public/img/emoji/1f41d.png/public/img/emoji/1f41d.png.

А дятлів , синиць і куниць треба перенести у розряд злісних шкідників пасік. Ви як хочете, а я для  своїх шести  дачних сотків об"явив вже давно, що сітки рибацькі у мене ловлять "рибку" біля прильоток. І хай хоч одна зелена свиня спробує до мене рохнути через тин  на мої , сотні разів перебраних по грамулях грунтах. У мене не буде А То, у мене буде та-та- та, як у тій пісні про кулеметника.:ah::umora:

Я бачу у Вас відмінно впорядкована дача, а з кротами якось боретесь? бо мене вже дістали...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

DSCN0803.thumb.JPG.c8122e858a33ccdfa916df4e846677c7.JPG

У дам сушняк, наверное медовуха выигралась.

В тени было +4 и 3 улья из десяти носили воду, ну и я немного помогал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В затінку було +6 але біля хати два пінополістирольні вулики і бджілки на вулицю ні-ні.... Відкрив дашок - бджола під плівкою жвавенька, видно водичку з плівки злизує.Обсідають всі рамки..... Вже на суботу я думаю бджоли будуть літати на повну. Снігу покрив десь 20 см. де вранці розкидав попіл перед вуликами - розтопило за день все.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, tolikmelnikov сказав:

Я бачу у Вас відмінно впорядкована дача, а з кротами якось боретесь? бо мене вже дістали...

Ой!. Та зараза як залізе - нічого не допоможе, хіба ота мисливска собака,яку якось Овдієнко виставив на відео з охотою на лиса. А ще є яд спеціально для них. Але у мене ніколи не оброблялася ділянка - і від кротів теж.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі повідомлення про сивого дятла перекинув сюди

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня сегодня был облёт.:umora:

20180322_100300.jpg

20180322_100254.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

???? А температура?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Діма,а сніг на льотках, бджоли на лижах перепливали;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А  как моим  летать охота а погода не дает атак охота крикнуть наконец то и мои облетелись но похоже весна не скоро порадует меня :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олег77 сказал:

Діма,а сніг на льотках, бджоли на лижах перепливали;)

Так облiт у тих ,  у кого крищi зняти 

Примусовий ,  так  би мовити 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolik2362 сказал:

но похоже весна не скоро порадует меня 

Держать хвост пистолетом

Облетимся все 2 апреля 

Облёт задерживается всего то на неделю 

Баки могут сидеть без облёта до "Троицы ":ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, alexnazar сказал:

???? А температура?

Я и в том году так практиковал.И всё ОК.

А если ждать пока прогреются улики(особенно ппу :)), то и погода может быстро поменяться.....а так все облетелись, и через пару часов уже всех накрыл и они продолжали летать в обычном режиме(через летки:umora:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наступного тижня буду виставляти пасіку, прогнозують плюсові денні температури, пора бджолам на волю, а там коли буде тепло, тоді й політають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ждем весны... Скорее б уже. Соскучились по работе...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ночі 12 морозу, в день зараз в затінку +7, бджілки навіть і не думають вилітати, добре що два тижні тому зробили повноцінний обліт.

Під плівкою кипить життя...:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Preview video0025.mp4

Територія пасіки вже готова до першого весняного обльоту

.Screenshot_20180323-204125.thumb.png.b6abd1e02e21833115b079ff2178957a.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

був щойно на пасіці, глянув зверху, канді щільно оточене бджолами, але мабуть хватає корму у вулику бо забрали мало, а в інших не дуже зацікавленість, до візуального огляду , без контакту з гніздом взяв 10шт, при огляді дна на кількість підмору втішився одразу на першому, ну перше те ,що там було то з десять бджілок, а друге зразу поцілувала мене, у верху в ппс температура чуток кажеться мені вища, аніж в деревяних, общем ще пару днів зимуєм, а там весна гряде, а по календарю ще трохи та закінчиться:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.03.2018 в 20:22, ромео сказал:

Всі повідомлення про сивого дятла перекинув сюди

 

Пикассо озверел .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Мої сьогодні зібралися робити обліт, на сонечку зараз +10 починають вилітати, я думаю літають за водичкою бо мають всі розплід . Обліт мої вже мали перед березневими морозами. Хочу сьогодні зварити сироп для підгодівлі, канді вже давав треба дати трошки ріденького).

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Gnat сказал:

Доброго дня. Мої сьогодні зібралися робити обліт, на сонечку зараз +10 починають вилітати, я думаю літають за водичкою бо мають всі розплід . Обліт мої вже мали перед березневими морозами. Хочу сьогодні зварити сироп для підгодівлі, канді вже давав треба дати трошки ріденького).

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk
 

Лучше дайте им покой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лучше дайте им покой.
Если корма нет и на улице +10, разве нельзя давать жидкую?


--------------------------------------
Пчелам в городе быть!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, SoulflyUA сказал:

Если корма нет и на улице +10, разве нельзя давать жидкую


--------------------------------------
Пчелам в городе быть!
 

Ночью холодно,и нет стабильного тепла и днем.Дать надо сыту медовую лучше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...