Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

20 хвилин тому, РУТ-61 сказав:

Маленькі,слабенькі ітд., сімьї навесні потрібно обєднувать, а не вимагать з них гарного розплоду,тепла і сили...  І щоб ще меду не забули наносить.

    Не перекручуйте моїх тверджень, будьте так ласкаві  @РУТ-61,  змінюючи смисл мною сказаного. Бо мова не про з"єднання була, а про весняне утеплення і холод. Перечитайте попередні пости. Я мав на увазі саме те, що й написано:

"Якраз весною потрібно дуже гарно їх утеплити. Тут ви помиляєтеся - це не зима. Виведення розплоду вимагає чимало тепла і сили, а особливо від маленьких сімей.:IMHO:

:az::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

+22 на термометрі було коли на нього світило сонце, а так в тіні 16-17 градусів тепла, зараз -1. Ось така весна.

Все одно, - у нас сьогодні був сніг і -4С -5С. Це в Києві, де завжди тепліше повинно бути, ніж за містом.

 Значить й пакітів від вас вже можна через місяць виписувати...:umora::wave:

5 хвилин тому, Мико сказав:

Да вы правы ,не каждый выдержит 700 грамм , а потом ещё и танцы 

:ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, shersand сказав:

С сегодняшнего дня и мне в эту тему можно :)

5aad665570cf2_08231.thumb.jpg.0cd486d2347531a0fd5988e2600b8e3e.jpg

@Мико Романович, думаю, что наверное уже наконец пришла пора подушки по ульям раздавать :).

Це цьогорічне фото? А у мене ще сніг між вуликів. Тільки-тільки підсніжники попробивалися з-під снігу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, ДобровоЛ сказал:

 

Цитата
27 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А цукровим сиропчиком не підкормлюєте?

Я даю 5-6 кг сиропа, сосед зимует чисто на меду, ложит плёнку на рамки, чтобы капли воды висели вместо поилки.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Ksenya сказав:

Теж на соняху зимую. Сьогодні сфотографувати підмор в одній із сімей. Така ж картина майже в усіх. 

IMG_20180317_114150.thumb.jpg.2daa445639b0b428728d8b691c02f651.jpg

Є дві сім'ї,  де багато підмору,  але і бджоли багато. Таке враження,  що всю зиму розплід вирощували, бо мед теж гарно під'їли.

Оксано, і  сиропом зовсім не підгодовували? Бо у мене є деякі рамки з соняхом -  ніби бетоном залиті.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Це цьогорічне фото?

Це сьогоднішнє фото, десь о 15.00, зранку дощ лив і ветер, як скажений свинцеві хмари по всьому небу до обіду гоняв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Термообработчик сказав:

 

А... Така картина мені добре  знайома. Але в цю зиму на цукор фінансів не вистачило. А плівку я вже після обльоту стелю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, shersand сказав:

Це сьогоднішнє фото, десь о 15.00, зранку дощ лив і ветер, як скажений свинцеві хмари по всьому небу до обіду гоняв.

Я про травичку біля вуликів... Бо у мене сніг ще той не розстав.А сьогодні ще й свіжого підкинуло...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну и мы сегодня полетали. Не полноценный облет, но хоть что-то. В основном облетывалась карника и карпатка. В УС заглянул - набились в улочки только жопы торчат. Потерь среди семей нет, есть несколько засранцев. В отводках ситуация похуже,  к тому же корма отводки подлопали изрядно. Погода не радует на ближайшие две недели, хотя гусь и журавли уже неделю как летят на север. Синицы не только падлосцуки, но и бестолковые твари.  Две недели уже талдычат "весна-весна" . Одним котам лафа - с  Нового года "груповухи" устраивать начали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, shersand сказал:

С сегодняшнего дня и мне в эту тему можно :)

Так сюди вже всі перекочували.:helpme:

Половина із них - "нелегали"...:baby:

"Осінь\Зима" скучає:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Оксано, і  сиропом зовсім не підгодовували? Бо у мене є деякі рамки з соняхом -  ніби бетоном залиті.:(

Ні,  не годувала. Сонях теж сів в рамках, але вони його якимось чином умудряются перетворювати на такий,  що годиться в їжу. :dntknw:

В мене зверху плівка і метаболічної вологи, мабуть,  їм вистачає,  щоб розчинити закристалізований мед. ?:hmm:В усякому разі сьогодні при огляді в деяких рамках наче свіжопринесений нектар. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ksenya сказал:

Ні,  не годувала. Сонях теж сів в рамках, але вони його якимось чином умудряются перетворювати на такий,  що годиться в їжу. :dntknw:

То у нас пчелы "не той системы", они подсолнух зимой трескают за обе щеки и не задумываются, что бывает что-то лучше. :) Как говорил мой бывший сосед - не знали они этого и не надо оно нам! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

А... Така картина мені добре  знайома. Але в цю зиму на цукор фінансів не вистачило. А плівку я вже після обльоту стелю.

Можете не верить, но с 94-го года ни разу не закармливал пчел в зиму.  Так как возникла проблема с опонашиванием некоторых ульев, штудировал сегодня как варить сироп в ютубе, чтобы пролечить. До 94-го подкармливал сиропом, но его готовкой занимался дед. Мед в зиму - первый подсолнух  оставляю. Кстати, подскажите лекарство для профилактики ноземы.

З,Ы, Всякие шаманские штучки (перец, травки, сушенные жабьи лапки и т.д.) не предлагать. За КАС знаю, но сырья для него нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Рус сказав:

Можете не верить, но с 94-го года ни разу не закармливал пчел в зиму.  Так как возникла проблема с опонашиванием некоторых ульев, штудировал сегодня как варить сироп в ютубе, чтобы пролечить. До 94-го подкармливал сиропом, но его готовкой занимался дед. Мед в зиму - первый подсолнух  оставляю. Кстати, подскажите лекарство для профилактики ноземы.

З,Ы, Всякие шаманские штучки (перец, травки, сушенные жабьи лапки и т.д.) не предлагать. За КАС знаю, но сырья для него нет.

      Перець - то не шаманство, а діючий засіб, якось була навіть наукова робота з цього приводу в "Пчеловодстве" ще за Союзу. Ефективніше засобу не пробував від нозематозу. А це вже 53-й мій сезон самостійного пасічника...

   Я даю аптечної настоянки червоного гіркого перцю - ст. ложка на 3-4 літри сиропу  по три даванки з осені. Весною можна й крутіше заправляти.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Рус сказав:

Можете не верить, но с 94-го года ни разу не закармливал пчел в зиму.  Так как возникла проблема с опонашиванием некоторых ульев, штудировал сегодня как варить сироп в ютубе, чтобы пролечить. До 94-го подкармливал сиропом, но его готовкой занимался дед. Мед в зиму - первый подсолнух  оставляю. Кстати, подскажите лекарство для профилактики ноземы.

З,Ы, Всякие шаманские штучки (перец, травки, сушенные жабьи лапки и т.д.) не предлагать. За КАС знаю, но сырья для него нет.

:IMHO:Як не помиляюсь кас  готують  теж на основі травок (почки сосни, 2 сорта полину, в період розвитку і в період цвітіння)  а ви говорите травки не предлагать. 

2 рік практикую подібні шаманські штучки  : заварюю полин, бруньки сосни, добавляю туди ж червоний та гіркий перець. потім на цій настоянці готую сироп. За 2 сезона з міїх спостережень  гірше пчолам від цих шаманських травок не було. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, bosik2017 сказав:

 За 2 сезона з міїх спостережень  гірше пчолам від цих шаманських травок не було. :IMHO:

А краще?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Рус сказал:

Кстати, подскажите лекарство для профилактики ноземы.

міняю матку і не роблю з неї відводки, це стосується і аскосфероза і іншої "каки" яка з*явльяється всім*ях, раніше, коли було біля двадцяти сімей то відкачував ці сім*ї останніми(щоб рамки не потрапляли в здорові сім*ї), тепер на це не звертаю уваги.В прошлому році було дві таких, в одній матку змінив, поки все нормально, в другій не міняв(вистрілила і була рекордисткою по всій пасіці), знову порудила гніздо, чи буде вона рекордисткою і чи вона там є ще не знаю, обльотів не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:Моросит дождь и всего +2 :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все, можна тему закривати...:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, kalina сказал:

:hi:Моросит дождь и всего +2 :hmm:

Светит солнце и всего -11* с ветерком. :umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ромео сказал:

Так сюди вже всі перекочували.:helpme:

Половина із них - "нелегали"...:baby:

"Осінь\Зима" скучає:(

 Я думаю  на даний момент в цій темі всі нелегали:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, ромео сказал:

Все, можна тему закривати...:ak:

Що міняти знову лого на ту, де сніг сипле...:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опять цією темою спугнули весну.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

Що міняти знову лого на ту, де сніг сипле...:ak:

Нi ,  якби сонечко повiсили коли я пропонував , то цих би морозiв не було 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Ksenya сказав:

Теж на соняху зимую. Сьогодні сфотографувати підмор в одній із сімей. Така ж картина майже в усіх. 

IMG_20180317_114150.thumb.jpg.2daa445639b0b428728d8b691c02f651.jpg

Є дві сім'ї,  де багато підмору,  але і бджоли багато. Таке враження,  що всю зиму розплід вирощували, бо мед теж гарно під'їли.

Що внизу лежить, воскова крихта чи кристали меду? В цьому причина:IMHO:. На соняху баланс тепло-волога треба врівноважувати точно і вчасно. Проте втрати кристалів меду то допустимо:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...