Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

10 минут назад, Мико сказал:

Безпроблемно в сотохранилище 

Это я уже читал, а моль чем гоняете, не думаю, шо веником

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.08.2018 в 19:56, Мико сказав:

На пакетнiй з рамкою 300 мм зараз по 8-10 рам 

в жовтнi витягуемо з центра гнiзда тi рами ,де виводився розплiд 

лишаемо 6-8 рам повномедних , щильно обсидженi бджолою 

Сами " бiднi " рамки це 200 мм корму 

iншi  , де менше видаляемо 

Цікаво, Романовичу, а  РР в цей час використовуєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.08.2018 в 18:45, AVA сказал:

Знаю три випадки коли уже на кінець лютого рамки були пусті

Обична стандартна зборка на зіму

В одних даже на момент огляду даже слідів розплоду не було , зато цілу зіму були в активному стані постійно чистили дно лежака  і вигортали підмор і мусор на прилітку

Постійно сиділи на льотку ховались тільки у сильний мороз, отака аномалія

Вчасно замітив поміняв рамки з медом, перезімували хорошо , головне дно було чисте:umora:

Допишу два другі віпадкі (я знаю чого Азаров так розмовляв він був пяний як я сьолгодні , тільки я пишу :umora: )  бджоли не вижили

Тільки у мене була счтандартна сітуація  , бджоли веїром після снігу лежали перед вуликом

А у колеги всі вмерли у вулику

Їздив спеціально дивиться на відро підмора

Відро підмора з сімьї бачив перший раз в жизні , спеціально собрали, даже не влізло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Василика сказал:

Это я уже читал, а моль чем гоняете, не думаю, шо веником

Уровень веника и ручной выемки ЛВМ пройден 15 лет назад 

Серой коллоидной 

Трижды окуриваю 

Есть ролик на канале 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Цікаво, Романовичу, а  РР в цей час використовуєте?

РР знятi i чекають морозу ,  щоб очистити вiд воску 

20180830_053313.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера утром сделал последнюю ходку по перевозке пчёл на зимний точёк. 

Пчёлки уже дома. Осталось подкормить  те что полёгче по весу и можно переходить в тему  Осень-Зима.   :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Осталось подкормить  те что полёгче по весу и можно переходить в тему  Осень-Зима

Тихо тихо.... Ждите 01.09.18, а по скольку это суббота, то лучше 03.09.18. Вон  @ДобровоЛ создал тему раньше весны - чуть в бан от праведного гнева не улетел :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Мико сказал:

чекають морозу

а по морозу що, віск краще відстає?, по морозу пластик крихкіший, бо я зазвичай решітки знімаю, розставляю попід забором, в затінку, на декілька днів, щоб прополюс забрали, потім пообіді, коли віск м*який, мокрими, холодними стамесками його счіщаю, той, що в середині решіток взагалі не чіпаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Джаз сказал:

Тихо тихо.... Ждите 01.09.18, а по скольку это суббота, то лучше 03.09.18. Вон  @ДобровоЛ создал тему раньше весны - чуть в бан от праведного гнева не улетел :crazy:

Так я ведь и написал что мне ещё нужно пчёл подкормить. а я не такой быстрый.  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, larson сказал:

по морозу що, віск краще відстає?, по морозу пластик крихкіший,

нормально очищаются Никот отличные РР

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора з"явилась бджолоїдка...:hmm:... Поки що невеликими зграями нападає... Телефонує "свіжоспечений "пасічник" з дачі, питає, -Що то за зелені пташки в мене над вуликами гасають? І сюркають?  Кажу :-  На бджілках Ваших жирок перед Африкою нагулуюють.   Я їм зараз покажу...Відключився... Хвилин через двадцять телефонує...  -Нічого не бояться, на постріли не реагують, бджолу як ловили, так і ловлять...Що робити? Поговорили, відключився...   Через півгодини знову телефонує... -Знайшов , де сидять перед атаками на бджіл, на проводах за деревами...   Каже, в кількох апетит зник назовсім, інші покружляли та й полетіли геть..... Жалко, що не знайшов. Там на краю дач густі комишові зарослі, десь там і пропали...  А можна було б порозвішувати на деревах. До речі,  хтось так робив? Бояться?  

Минулого року маса бджолоїдки з"явилась 8-9 серпня. Цьогоріч на декаду раніше.  Може чують ранню осінь, та спішать розжиріти на бджілках...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий вечір, я своїх загодовую на зиму, на 11 сімей пішло вже 70 кг цукру і напевно ще піде).Першу партію зробив з настойкою перцю і полину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Gnat сказал:

Добрий вечір, я своїх загодовую на зиму, на 11 сімей пішло вже 70 кг цукру і напевно ще піде).Першу партію зробив з настойкою перцю і полину.

Не перестарайтесь. с настойками.

Лично я бы с настойками (в зависимости концентрата) более 2-3 литров не давал бы. но это только :IMHO:..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Володимир Джос сказал:

Вчора з"явилась бджолоїдка

Минулого року маса бджолоїдки з"явилась 8-9 серпня. Цьогоріч на декаду раніше.  Може чують ранню осінь, та спішать розжиріти на бджілках...

Также появилась щурка золотистая 

Но пока единичные особи Погода благоприятствует лёту пчёл 

ловят вдали от пасеки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Мико сказав:

Также появилась щурка золотистая 

Чомусь вважав, що вона вже  покинула Ваші краї, і сконцентрувалась у нас, від"їдатись перед  відльотом.  А мабуть, поки тепла погода, то вона ще тримається своїх місць гніздувань. Тільки Ви її не бачили, годувалась навколо кочових пасік. А зараз, коли майже всі перебрались до місць зимівлі, за ними перекочувала і бджолоїдка.   Із усіх бджолиних шкідників, вона для мене сама відразлива.  Відчуття безпомічності, коли вони перед носом виловлюють бджолу. таке паскудне...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, slugger сказал:


 

Краткость - сестра таланта. :ay::crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Мико сказал:
18 часов назад, Володимир Джос сказал:

Вчора з"явилась бджолоїдка

 

9 часов назад, Мико сказал:

Также появилась щурка золотистая 

Но пока единичные особи

А у нас цієї зарази з середини травня до 15-20 вересня щороку хватає. Прилітають до пасіки на сніданок, обід та вечерю ,- хоч годинник звіряйте. А осінню особливо великі зграї - об'єднуються перед відльотом. Серце рветься лише від їхнього крику

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я заметил что щурка больше отдаёт предпочтение трутням

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, seim сказал:

Я заметил что щурка больше отдаёт предпочтение трутням

Зараз трутів майже немає, а щурка шастає між вуликами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, seim сказал:

Я заметил что щурка больше отдаёт предпочтение трутням

И как Вы это заметили ?   Вскрытием убитой щурки ?

В не погоду щурки пчёл берут чуть ли не с летка. тогда трутни точно не летают.  более спец у меня по щуркам сестра. она на них реагирует как бык на красную тряпку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну хто шо а я рамки (чорнуху) перетоплюю, із цікавості майже все зважую і занотовую, результати в ефір пізніше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, slugger сказал:


 

Да,этот сезон действительно пуст!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене проблеми не з щурками, а з ластівками. Вони літають по колу та атакують бджіл. Цікаво спостерігати як бджоли в свою чергу летять за ними та пробують їх атакувати в повітрі. Цю картину спостерігаю кожного року. Дуже часто бджіл атакують також стрижі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

5 часов назад, masterden123 сказал:

Да,этот сезон действительно пуст!

 

8 часов назад, Джаз сказал:

Краткость - сестра таланта. :ay::crazy:

Коллеги,что-то пошло не так:) Но история не об этом.

18 -го августа при откачке потерял в 2- х семьях маток. Как думаете стоит надеяться на облёт свищей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...