Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

У меня пролески также пробиваются но цвести начнут наверное 1 апреля пока метровый снег не пробют :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, tolik2362 сказал:

У меня пролески также пробиваются но цвести начнут наверное 1 апреля пока метровый снег не пробют :umora: 

Через неделю его не будет:al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ved сказал:

Через неделю его не будет:al:

Сильно сомневаюсь птицу не обманешь пока синица не запоет весна не наступит а она от ульев не отходит и петь пока не собирается :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Шурік сказал:

сьогодні був зранку туман потім розсівявся, але сонця не було деякі сімї також олітувались. а у когось бджоли вже не облетяться 

https://kurkul.com/news/11033-pasichniki-za-zimu-vtratili-20--bdjil 

 

Цитата

це хтож порахував, а ті що ще не обліковані

Треба в цiну пакетiв перенести 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж сьогодні нарешті попав на пасіку після 17-ти денної хвороби. Порозкидав сніг, посипав тирсою перед вуликами, пороздавав меду окремим сім'ям.Ті що дивився (біля 20шт.) всі живі і все нормально. Ще завтра-післязавтра додивлюсь і на неділю, якщо нічого не зміниться, чекатиму обльоту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Книгу рекордів На Точку!:umora::az:

Це десь виходить по 1 хвилині на вулик тобто підняв кришку глянув живі закрив пішов далі дійсно рекорд ))))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я вже відчуваю весну ,і в прискореному темпі збиваю рамочки.В селі нарізаю, а на поверсі на цеглині збиваю після роботи.Тож готуємось поки є час )))) (невеличка партія готова,процентів на 15).

image.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, kalina сказал:

Думала. я буду первой со   словами  " сезон розпочався.":umora:

Около 11 часов дня рассеялся окончательно туман  и начался массовый облет :ay: Ощущения не передать :ole_ole:Светит яркое весеннее солнце,  гудят пчёлки, а между ульями  и сугробами тающего снега "журчат" ручьи.

Одела костюм, сапоги, взяла стамеску и,  пока мой муж поздравлял  женщин в офисе с приходом Весны :ax: и  пил шампанское, я  за три часа  не разгибая спины, просмотрела 153  восьми рамочных улья..

Отход -2 очень слабеньких отводка из самых поздних.

Прогноз на ближайшие выходные дни обнадеживает и  у мужа есть шанс реабилитироваться  - крыши с лежаков на его совести :umora: 

Я завидую Вашему мужу!....

(смайлик с розочкой не ставлю, Вам букетище дарить нужно)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Діма Тернопіль сказал:

І я вже відчуваю весну ,і в прискореному темпі збиваю рамочки.В селі нарізаю, а на поверсі на цеглині збиваю після роботи.Тож готуємось поки є час )))) (невеличка партія готова,процентів на 15).

image.jpeg

 

IMG_9129.JPG

Так понятнее

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Діма Тернопіль сказал:

Тож готуємось поки є час

жінка за смітник у спальні мовчить????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, larson сказал:

жінка за смітник у спальні мовчить????

Тоже подумал об этом, наверное аромотерапия успокаивает.

мне за стружку в коридоре замечания делают, но я на кота перевожу стрелки так и спасаюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, larson сказав:

жінка за смітник у спальні мовчить????

 

14 хвилини тому, larson сказав:

жінка за смітник у спальні мовчить????

Вона в мене добра і все розуміє. Лише два помошніка (сини) як не молоток то рамки потятягують.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, larson сказал:

жінка за смітник у спальні мовчить????

Щось  мені це нагадує:hmm:  Хіба ж це смітник - рамочки лиші прикрашають інтер ер:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, kalina сказал:

лиші прикрашають інтер ер

потім буде мед порозливаний випадково на кухні, потім перетопка воску і обляпана плита і на останок красна картка та виселення з хати на лаву запасних:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ромео сказал:

70с на один вулик :blink::ay:

 

4 часа назад, Мико сказал:

Ось таку б помiчницю . а то моi 

 

4 часа назад, Seos сказал:

Це потрібно в книгу рекордів занести!:ay:

Я понимаю ваш сарказм, но это была не ревизия, а беглый осмотр и "скорая помощь". Где-то добавила рамочку мёда, где-то сократила,, а кое где утеплила заставной. Поверьте,  за более, чем 25 летний стаж общения с пчелками, мне достаточно  иногда посмотреть на леток  и  просто отодвинуть одну две рамки. Практически все семьи, которые сидят на 8-ми рамках  не потребовали моего вмешательства. Примерно  в 10 % пришлось перебирать рамки .

Расплод я не искала, но бросилось в гласа, что его практически нет. Очевидно, при наступлении холодов матки прекратили яйцекладку, печатный за это время вышел. Пчелы умные, если им помогать, а не мешать,то они вознаградят пчеловода. Думаю, что финская система зимовки под снегом даже в наших условиях доказала свою эффективность :IMHO:

:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Наступила вже календарно весна. У нас он, на Київщині,IMG_0654.thumb.JPG.e841ff48606cbc6d4cd6e5eb4bab3f00.JPG плюси предрікають прямо вже з сьогодні.  Тож - хай теплиться, іскриться сонечко, але не в снігах, а на росянистих квіточках садів, луків і полів! Бо ми й наші бджілки вистояли й дочекалися накінець найчарівнішої пори для пасічників!:wave:

Пане Леонід ви опять хочите весну спугнути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, larson сказав:

жінка за смітник у спальні мовчить????

Та тож весняна картина маслом!:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, targal сказав:

Пане Леонід ви опять хочите весну спугнути.

Не я її злякав. Я ж, навпаки, як у стародавніх слов"ян, -  весну закликав. 

Ну,  а тему закрили - ось весна й спізнилася...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Діма Тернопіль сказав:

 

Вона в мене добра і все розуміє. Лише два помошніка (сини) як не молоток то рамки потятягують.

 

А рамки то ніби із вільхи?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, kalina сказал:

Я понимаю ваш сарказм,

:az:

Боже ж мой, почему "сарказм"? 

Вот ведь женщины.

Не верите нашим восхищениям. Даже в преддверии 8 марта. Никто и не думал ухмыляться.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

А рамки то ніби із вільхи?:ah:

Ні, 145 з Липки ,а 300 - смерека :)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, davolodya сказал:

І у нас з бджілками сьогодні свято.  В затінку було +10, частина сімей вийшла на обліт. Відкрив новий сезон,  8 сімей замінив запасні днища, забрав пусті нижні корпуси. Отримав кілька штук апітерапії,  настрій дійсно святковий.  На сьогодні зимівка практично завершилася, ревізії ще неробив, але попередні результати вже можна озвучити : втрат нема, всі сім'ї успішно вийшли з зими. З матками також ніби все добре, майже всі сім'ї мають розплід. Більш детально покаже ревізія. Обліт на сьогодні вже закінчився,найшли хмарки, почав моросити дощик. Наступні кілька днів також обіцяють теплих,  обльоти мають продовжитися.

Главное условие успешного весеннего развития пчёл это перезимовавший пасечник!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  •  

Не гудуть: через затяжну зиму пасічники втратили до 20% бджіл

07.03.2018
1098
HivesSnow-Large-696x522.jpg
    

Затяжна зима і морози негативно позначаються на зимівлі бджолосімей, яким не вистачає запасів корму. Про це заявив Андрій Галдін, глава правління «Миколаївське міське товариство бджолярів», передає Агро Юг.

За його словами, бджолярі розраховували на звичайну зиму і забезпечили вулики стандартним запасом корму, який становить 20 кг. Через осінні холоди бджоли інтенсивно поїдали свої корми і в результаті на зимівлю їм залишилося 15 кг.

Експерт зазначає, що в кінці зими бджоли зазвичай починають вирощувати розплід. Однак, через морози їм доводиться цей розплід активно розігрівати. І бджоли знову вживають корм. «Тому дуже великий ризик того, що бджоли вийдуть ослабленими з зими, і з мінімальними запасами корму», – каже Галдін.

За оцінками експерта, багато пасічників за зиму вже мають втрати бджіл до 20%. Аби забезпечити достатнє запилення рослин доведеться поповнити запаси бджіл із західних регіонів. В іншому випадку варто очікувати зменшення врожаю.

Він додав, що бджолярі сподіваються на потепління, з приходом якого бджолосім’ї почнуть інтенсивно розмножуватися і нарощувати сили для збору меду.

Нагадаємо, щороку Україна виробляє близько 80 тис. тонн меду і є одним з найбільших у світі виробників цього солодкого продукту. Починаючи з 2013 року обсяги експорту меду стабільно збільшуються і за підсумками 2017-ого сягнули 67,8 тис. тонн вартістю $133,9 млн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как я и предполагал у меня сегодня зимовка закончилась - 10 часов начался облет проблемного улика при температуре в тени 8,7 градусов, за остальных совершенно не переживаю, перезимовали все. По поводу синих бочек с черной крышкой я не в шутку спросил, просто на будущее нужно определятся с тарой.

DSCN0802.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 год - почався масовий обліт  при температурі +7*С. Півд-захід Вінниччини  облітається раніше ніж сподівалися. Всім бажаю найшвидшого  обльоту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...