Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Вчора проводили роботи на кочовій пасіці, але не завжди все йде по плану - 800м від точка деактивовували, знайдений під час будівельних робіт у полі, снаряд часів другої світової. Нажаль, це було не так ефектно, як очікувалось (порох відсирів). Далі працювали по графіку. P.S. зняв на те, що валялось під рукою - старенький робочий телефон Samsung.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нам потрібна тема типу "Найди мене", або "Шукаю її ...." (гречку,акацію,липу, ріпак, сонях і тд.) я б раз клацнув і погнав на новий точок,общем треба розробити карту посіву,карту природніх медоносів, підключитись до супутників Стретовича і з повним щастям в штанцях (як в ОМУ) , розпочинати тактичні дії по захопленню нових точків:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По 27.

Щас ,тока арифмометр возьму...

IMG_20180808_170955.jpg

IMG_20180808_170946.jpg

IMG_20180808_142457.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За два дня  + 200 грамм 

Природу не об..бёш 

Скушали с мужем помощницы 0,7 " Немирова  "

Хорошо пошла 

Даже ошибок не делаю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Мико сказал:

Хорошо пошла 

Даже ошибок не делаю 

А може ще не догнало.

Сьогодні знайомий почав качати,   то вже бджола не дає відбирати,  снують кругом навіть попід вікна де йде відкачка. А я ще вчора докачував три вулики то нормально було - ще паслись на бур'янах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей 2014 сказал:

дуже багато забруса, весь не випью

 

Що ви мали на увазі? Що саме ви там п'єте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ромео сказал:

Що ви мали на увазі? Що саме ви там п'єте?

Медовуху пiсля перемивки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Серж 82 сказал:

А може ще не догнало.

Сьогодні знайомий почав качати,   то вже бджола не дає відбирати,  снують кругом навіть попід вікна де йде відкачка. А я ще вчора докачував три вулики то нормально було - ще паслись на бур'янах.

Я тоже майже відкачав,воровки з першого дня качки не давали проходу,а оси су...и задовбали лізуть у всі дири. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергей 2014 сказал:

У цему роцi дуже багато забруса, весь не випью. Чи можна його просто вiддать бджолам ? Може е якiсь напрацюваня в цему.

Продаю забрус у Києві 1 літрова банка 100 грн шо Ви робдите??!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, RAN сказал:

Продаю забрус у Києві 1 літрова банка 100 грн шо Ви робдите??!!

Никогда не понимал когда забрус продают дешевле меда...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, RAN сказал:

Продаю забрус у Києві 1 літрова банка 100 грн шо Ви робдите??!!

Якщо у мене його 900 лiтрових банок, а до Киева 400 км. Що менi робити ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, RAN сказал:

Продаю забрус у Києві 1 літрова банка 100 грн шо Ви робдите??!!

Могу помочь Киеву.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я был сегодня в лесу возле пасеки, липа замироточила... приехал на пасеку, там ажиотаж)))

Но не все семьи, примерно каждая третья сидит дома и практически не летает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергей 2014 сказал:

Якщо у мене його 900 лiтрових банок, а до Киева 400 км. Що менi робити ?

Самогон  :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Женя Циба сказал:

Самогон  :ay:

Акула розпочинав створювать пасiку з самогона, обiцяв вiдео тай десь пропав , мабуть :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Закінчив викачку. В загальному медозбір вийшов трохи нижче минулорічного. Але якщо згадати, що після зими, пасіка розпочиналася практично із відводків, то вийшло доволі непогано. 

Підтримуючий взяток останні 2 тижні призвів до того, що більшість рамок була повністю запечатана, тому довелося потрудитися ножу від Гуслія. 

Цього року завчасно поставив видалячі - за дві-три доби, то у більшості вуликів магазини майже були звільнені від бджіл. Крім того, відбір магазинів робив із самого ранку до активного льоту бджіл. А лише навечір повернув відкачані магазини. Тому відкачка пройшла набагато швидше і комфортніше, так як не приходилося порамочно трусити бджіл в більшості випадків і не було необхідності боронити мед від злодійок. Ну і, підтримуючий взяток, звичайно, допоміг в плані невисокої активності злодійок. Хоча коли відбирав у лежаках напередодні вдень рамки, то злодійки добре додавали жару, попри взяток. 

Несподівано поламався привід медогонки - полетів підшипник в черкаському двигунові, які ставлять на більшість медогонок. Думав, що не докачаю, такі він звуки видавав. Але все закінчилося добре. Двигун розібрав. Підшипник там, до речі 19х6х6, якщо кому цікаво. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос .Как у кого обстоят дела с наличием трутневого росплода (открытый, печатный).У меня как никогда много, к чему бы это?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, BJOLA сказал:

Вопрос .Как у кого обстоят дела с наличием трутневого росплода (открытый, печатный).У меня как никогда много, к чему бы это?

К тому, что в Сентябре, полетят рои.:umora: А если серьёзно, то через неделю, максимум две, трутов выгонят из ульев, а росплод такой разгрызут и выбросят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, BJOLA сказав:

Вопрос .Как у кого обстоят дела с наличием трутневого росплода (открытый, печатный).У меня как никогда много, к чему бы это?

 

3 хвилини тому, mits сказав:

К тому, что в Сентябре, полетят рои.:umora: А если серьёзно, то через неделю, максимум две, трутов выгонят из ульев, а росплод такой разгрызут и выбросят.

+ матки другого і більше років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Сергей 2014 сказал:

Якщо у мене його 900 лiтрових банок, а до Киева 400 км. Що менi робити ?

Нова Пошта давайте обяву і відправляйте людям наложним платежем

16 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Никогда не понимал когда забрус продают дешевле меда...

У літровій банці забрусу 3/4 бо не будеш же її трамбувати, зіпсується забрус

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Sanich сказал:

 

Цього року завчасно поставив видалячі - за дві-три доби, 

 

Я корпуса дома в гараже перед откачкой минимум сутки выдерживаю на тёплом полу.   холодные рамки нормально откачиваются ?  распечатывать холодные труднее полюбом..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, RAN сказал:

У літровій банці забрусу 3/4 бо не будеш же її трамбувати, зіпсується забрус

Воск+мед выходит дешевле чем просто мед...
Цену воска видели?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

холодные рамки нормально откачиваются ?

Рамки все равно стоят над семьей и поэтому теплые. Ну и днем, когда откачка, тоже было не холодно. Проблем не заметил. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, BJOLA сказал:

Вопрос .Как у кого обстоят дела с наличием трутневого росплода (открытый, печатный).У меня как никогда много, к чему бы это?

Второй год меня маток каждый год. А трутневый расплод подставляю в каждый улей в изолятор от И.О. В момент выпуска матки из изолятора ставлю трутневый сот. Но не всегда матка И.О. хочет сеять в трутневый сот и поэтому даже если матка из обычной семьи кидает яйца в трутневые ячейки пчелы выгрызают и выкидывают. Мне это нравится. Весь трутень на пасеке ну почти одинаковый.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, mits сказал:

через неделю, максимум две, трутов выгонят из ульев

Не знаю,  в мене вже женуть трутня з хати повним ходом. До чого це? Чому так рано.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...