Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Да падали иногда. Теперь стараюсь не допускать.

2 минуты назад, mits сказал:

, как бы не завалился.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, mits сказал:

Что серьёзно и по чём?

Абсолютно серйозно.

По 38.

Вирішив, що більшої ціни навряд чи дочекаюсь.

Може і помиляюсь, та думаю, що до весни більше не буде. Та і на долар надіятись не варто.

Одним словом: таке моє рішення і будь, що буде...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Термообработчик сказал:

По ходу цветения соняха никогда не качаю - боюсь влажности. Но в этом году возникла нехватка корпусов и суши, да и не очень удобно работать с небоскрёбами.5b60b370b7672_20180721_1940261.thumb.jpg.10f6137e63ffd2c1a9b8e1439a11d6ce.jpg

Это шо, на кочевке?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, ромео сказал:

Абсолютно серйозно.

По 38.

Вирішив, що більшої ціни навряд чи дочекаюсь.

Може і помиляюсь, та думаю, що до весни більше не буде. Та і на долар надіятись не варто.

 

Мабуть будэ, зеленый уже 27, осенью обещают 40

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Василика сказал:

на кочевке?

Я не кочую. Раньше кочевал - весной туда, осенью обратно, когда ульи по 1-2 корпуса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже за місяць,або й більше надоіло мовчати.Цілий липень погода не підводила- по ,3-4 дощі за день і плюс т.не більше 25.Бджола не голодна, але й качати не конче.На даний час ось так-

P80731-144130.jpg

P80731-144136.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mits сказал:

Я качал вроде жидковат был, а в бочках, за 6 дней закристализовался. Хотя я качал в жару, горячий, может показалось, что жидковат был.:hmm:

За сутки и я собрался посмотреть на первую выкачаную бочку 

Почти полная мягкая кристализация 1 см жидкий сверху только , стоит на улице до обед солнце

В остальных глубину жидкого сверху не мерил ну думаю на с дна процес пошел

Осталось собрать с бочек по 1см жидкого меда и с влажностю проблем не будет,

А может и не надо там у некоторых рамках было разнотравья ( сбор всего от акации до подсолнуха )

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, АТВ сказав:

Эх романович жену на недельку на пасеку и может случится чудо- опять детей в школу и будешь с нами перекупов чихвостить почему нет цены в августе.

Я подивився до свого вулика а там вивелася молода матка тихої заміни. Вилетіла ця матка на паровку, стала у вулику помічницею а потім раз, і зажалила стару матку. І стала у вулику повноправною господаркою. Трутні у вулику можуть бути старими а матка краще молода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, ромео сказал:

Не купляю. ;)Цей рік здаюся з під медогонки. Половину вже віддав.

Напевно зі злості знаєте,Чи меду багато накачали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Женя Циба сказал:

Напевно зі злості знаєте,Чи меду багато накачали. 

Думаю, що більшої ціни прийдеться дуже довго чекати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, ромео сказал:

Абсолютно серйозно.

По 38.

Невже 38грн/кг дають? Хто ж це такий щедрий? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Дмитрий 94 сказал:

Невже 38грн/кг дають? Хто ж це такий щедрий? 

Ответ на этот вопрос, хотел бы знать, весь форум.:ah: Если это, цена за подсолнечник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Дмитрий 94 сказав:

Невже 38грн/кг дають? Хто ж це такий щедрий? 

Е така ціна беруть у десяти літрових відрах .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оси падли бушують цего року, проходу не дають.Порозкладав пастки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Збираюсь з ранку на базар, дзвонить приятель  :- Рій висить на маслині.... Схопив рамонос. швиденько  у домашніх  відводків поцупив пару медових рамок, інше закидав якоюсь сушшю,  їду...  "Рій" виявився  рійком, десь як волейбольний м"яч. Висів на гілці на рівні голови.  Мабуть відводок у когось злетів, чи хто його зна... Струсив.  Поки що закинув в підвал, через дві доби приїду з точка, буду роздивлятись, чого я там наловив. Це мій третій рій, якщо не рахувати випиляний восени з трухлої тополини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mits сказал:

Ответ на этот вопрос, хотел бы знать, весь форум.:ah: Если это, цена за подсолнечник.

Це не масова закупка. Об'єми дуже обмежені. Не на експорт точно. Куди він його діває, не моя справа. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Оси падли бушують цего року, проходу не дають.Порозкладав пастки.

А в мене в лісі шершні бджіл ловлять і згодовують своїм личинкам. Привожу їм могорич із суміші пива і варення. Залазять в пляшку і там гудуть. Що із їх взяти... Типові злодії - алкоголіки. Онде в пляшці скільки їх.

Фото2125.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Крук сказал:

А в мене в лісі шершні бджіл ловлять і згодовують своїм личинкам. Привожу їм могорич із суміші пива і варення. Залазять в пляшку і там гудуть. Що із їх взяти... Типові злодії - алкоголіки. Онде в пляшці скільки їх.

Фото2125.jpg

Гарний улов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Крук сказав:

Онде в пляшці скільки їх

А в мене за тиждень тільки 6 штук спіймалось.... Поки не йдуть.... Але поставлю ще пляшок...

 

Сьогодні в сім'ях міняв маток, ну і розбирав повністю вулика щоб маток знайти. Золотарник носять, але складають більше в корпусі що ближче до гнізда, а той корпус що зверху, геть мало меду - мусив міняти місцями. Трутневого відкритого розплоду ще багато, але то може що старі матки.. через те і міняю їх.... З рамок при огляді капає нектар...

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Крук сказал:

А в мене в лісі шершні бджіл ловлять і згодовують своїм личинкам. Привожу їм могорич із суміші пива і варення. Залазять в пляшку і там гудуть. Що із їх взяти... Типові злодії - алкоголіки. Онде в пляшці скільки їх.

Фото2125.jpg

А пчелы не лезут?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Maxim сказав:

А пчелы не лезут?

Суміш пива і малинового, смородинового варення має запах бродіння і фруктовий запах. Ця суміш потроху бродить і поступово скисає. Бджіл такий запах не цікавить. Шершень  коли знаходить поживу тоді мітить це місце феромоном і слідом лізуть наступні шершні як зачаровані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні після дощів нарешті підсохли польові дороги і поїхав я на пасіку *навпростець* Картина близька до трагедіїї, поля після хімії стоять голі, дощі вимили голий гумус і схоже це на шифер. Навіть у масивах соняшнику теж саме. Сіяли сонях вподовж схилів, як техніці зручно.  Звідси і результати наших привісів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Лавр сказав:

Сьогодні після дощів нарешті підсохли польові дороги і поїхав я на пасіку *навпростець* Картина близька до трагедіїї, поля після хімії стоять голі, дощі вимили голий гумус і схоже це на шифер. Навіть у масивах соняшнику теж саме. Сіяли сонях вподовж схилів, як техніці зручно.  Звідси і результати наших привісів

Після знищення дикоростучих трав які фіксували верхні шари ґрунтів можуть бути масштабні пилові бурі і часткове знесення родючого шару. Горе - агрономи чомусь цього не розуміють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Крук сказав:

 Горе - агрономи чомусь цього не розуміють.

Їм не потрібен родючий шар. їм потрібен просто субстрат для утримання кореневої системи. а родючі речовини вони добавлять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні починаю відкачувати медок  запечатали 50-70%.Соняху у нас не має мед буде з різнотравя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...