Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Біда. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.07.2018 в 00:20, Роман Бакун сказав:

Я от посидів,подумав...Ви скоріш за все потрапили  у яблучко))) Так як досвіду в мене нема,то я ще не відчуваю сили сімей і всього іншого як досвідчені пасічники.Згадуючи свої дії протягом цього літа,я визнаю що розширяв сім'ї корпусами на 145 раніше потрібного,боячись не встигнути,боячись ройового стану.

А так як відводки я отримав приблизно 25-30 травня,то акація та липа була використана для розвитку бджолосімей.Після цього медозбору не було так як бджоли інтенсивно носили воду з поїлок(при цвітінні соняшника води взагалі не беруть).Тобто все сходиться до двох причин:

1.Мала сила сімей

2.Відсутність медозбору.

P.S Якщо я щось не так написав(зрозумів),то поясніть мені будь-ласка.Буду щиро вдячний)

до цього добавте - період розвитку сім*ї.  Його треба враховувати в багатьох ситуаціях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ромео сказав:

Так воно і є. Маю декілька українців. Не люблю я ці рамки...

Вощина нормальна. Ніби то..:hmm:

Бо це не масове явище, а одиничне...

в не якісній тягнуться і самі чарунки, придивляйтесь. + температура при відбудові вощини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.07.2018 в 11:04, Женя Циба сказав:

Сьогодні вийшов рій з одної сім'ї(цьогорічний  отводок),я в шокі в цю пору і рій.

Женя в тебе проблеми з вибором маток, або ти зробив відводок з сім*ї яка знаходилась в роєвому стані. Та це також до якості маток. Це не говорить що вони погані, просто вони ройливі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавий рік, все зелене, йде кожен день дощ, в принципі у наших краях при такій погоді ще у серпні буде медозбір, але загальний медозбір буде невеликим.

Цього року у мене роїв не було взагалі на цю дату з більше 150 одиниць.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Лавр сказал:

Женя в тебе проблеми з вибором маток, або ти зробив відводок з сім*ї яка знаходилась в роєвому стані. Та це також до якості маток. Це не говорить що вони погані, просто вони ройливі.

Переглянув ще деякі відводки найшов ще три в ройовому ну ті правда залиті,А в того що вийшов рій місце ще було. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Крук сказал:

Я дізнався шляхом опитування товаришів і знайомих що бджолосім'ї які мають стару матку спочатку залилися медом а коли прийшло похолодання і дощі такі бджоли почали масово входити в ройовий стан. Навкруги великих пасік люди частенько зараз знімають рої. Навіть на соняшнику рої висять. Просто неймовірно. Погода в нас волога і доволі тепла. Щодня проходять невеликі дощі.

Напевно і у мени щось таке:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Цікавий рік, все зелене, йде кожен день дощ, в принципі у наших краях при такій погоді ще у серпні буде медозбір, але загальний медозбір буде невеликим.

У мене навпаки - поки що кращий рік, ніж минулі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, ромео сказал:

У мене навпаки - поки що кращий рік, ніж минулі...

У нас цього року проблема в дощах ідуть постійно, а весною навпаки була посуха, але я особисто спрацював вдало, так як продав 45 пакетів, а інший мед продав у роздріб і весь мед врожаю 2018 р. маю всі шанси продати в роздріб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, говорив ранньою весною не останньою людиною, в структурі одного великого експортера, про перспективи ціни, то я особисто обіцяв нижче 40 грн. мед оптом не здавати, кажу," буде нижча ціна мій мед будуть їсти в роздріб наші люди" і так зроблять подібні до мого підходу пасічники в бджільництві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Цікавий рік, все зелене, йде кожен день дощ, в принципі у наших краях при такій погоді ще у серпні буде медозбір, 

И нас дожди этот год балуют. Но не смотря на то что нет жары и есть влага подсолнух  цветёт как то очень быстро. возле пасеки уже последний тухнет. осталось работы на пару дней.   за 2 км. зацветает последних 5-10 га. мои пчёлы порвут его с корнями.   И всё  -- середина лета а сезон подходит к концу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

И нас дожди этот год балуют. Но не смотря на то что нет жары и есть влага подсолнух  цветёт как то очень быстро. возле пасеки уже последний тухнет. осталось работы на пару дней.   за 2 км. зацветает последних 5-10 га. мои пчёлы порвут его с корнями.   И всё  -- середина лета а сезон подходит к концу. 

Потрібно поїхати в сторону Долинська і продовжити сезон, там тільки починається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мои, сегодня рванули, на поле позднего подсолнуха(узнал по направлению лёта).. До начала поля, ровно 3.5 км. (засекал машиной) думал не достанут-достали. Поле там гектар где то-150. Подсолнух там шикарный, листья крупные, высокий. А вообще, как у кого с росплодом, в ульях? Вчера обратил внимание, что в ульях полно росплода, есть по 6-7 рам печатного .Обычно в это время, всё забито мёдом, матке сеять не дают. Что эта арава будет делать, когда вылупится, у нас через неделю, ну максимум 2 взятка не будет вообще ни какого? Можно было бы наклепать отводков с этого "бесполезного" росплода, а Весной продать пакетами, только спрос на такой товар наверное будет слабым и цена не интересная, а может и нет. Что скажите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, mits сказал:

Мои, сегодня рванули, на поле позднего подсолнуха(узнал по направлению лёта).. До начала поля, ровно 3.5 км. (засекал машиной) думал не достанут-достали. Поле там гектар где то-150. Подсолнух там шикарный, листья крупные, высокий. А вообще, как у кого с росплодом, в ульях? Вчера обратил внимание, что в ульях полно росплода, есть по 6-7 рам печатного .Обычно в это время, всё забито мёдом, матке сеять не дают. Что эта арава будет делать, когда вылупится, у нас через неделю, ну максимум 2 взятка не будет вообще ни какого? Можно было бы наклепать отводков с этого "бесполезного" росплода, а Весной продать пакетами, только спрос на такой товар наверное будет слабым и цена не интересная, а может и нет. Что скажите?

Розплоду багато те ж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

Переглянув ще деякі відводки найшов ще три в ройовому ну ті правда залиті,А в того що вийшов рій місце ще було. 

І в мене кілька відсотків із цьогорічними марками ввійшли в бойове. Місце ще було? Чому?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Розплоду багато те ж.

Ваш, ещё мёд носить будет, а мой по Амброзии пыльцу собирать и пыль нюхать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, mits сказал:

Ваш, ещё мёд носить будет, а мой по Амброзии пыльцу собирать и пыль нюхать.

У моїх краях золотарника небагато, але він є і така погода для медозбору з нього є ідеальною, дощі і відносно тепло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mits сказал:

 Что эта арава будет делать, когда вылупится, у нас через неделю, ну максимум 2 взятка не будет вообще ни какого? 

Зимовать...

 

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Потрібно поїхати в сторону Долинська і продовжити сезон, там тільки починається.

от меня в том направлении БЕЗДОРОЖЕ..   видел подсолнух 3 поля за Южноукраинском. но с ценой в 30 гр. дёргаться не буду. пускай добивают остатки и домой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, mits сказал:

Мои, сегодня рванули, на поле позднего подсолнуха(узнал по направлению лёта).. До начала поля, ровно 3.5 км. (засекал машиной) думал не достанут-достали.

Поміряйте по карті, напряму, думаю буде менше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Іду сьогодні на пасіку,два тижні там не був, начитавшись про ройове аж страшно йти))). У нас на торфах зараз цвіте  будяк і золотарник , взяток невеликий але є:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мои, сегодня рванули, на поле позднего подсолнуха(узнал по направлению лёта).. До начала поля, ровно 3.5 км. (засекал машиной) думал не достанут-достали. Поле там гектар где то-150. Подсолнух там шикарный, листья крупные, высокий. А вообще, как у кого с росплодом, в ульях? Вчера обратил внимание, что в ульях полно росплода, есть по 6-7 рам печатного .Обычно в это время, всё забито мёдом, матке сеять не дают. Что эта арава будет делать, когда вылупится, у нас через неделю, ну максимум 2 взятка не будет вообще ни какого? Можно было бы наклепать отводков с этого "бесполезного" росплода, а Весной продать пакетами, только спрос на такой товар наверное будет слабым и цена не интересная, а может и нет. Что скажите?
Расплода много в семьях в связи с небольшими ежедневными приносами с подсолнечника, матка успевала червить, получился не главный взяток а поддерживающий.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, юрий черевичный сказал:

Расплода много в семьях в связи с небольшими ежедневными приносами с подсолнечника, матка успевала червить
 

Саме так. Таких сімей, щоб залили до повного обмеження матки, одиниці. В більшості місце для червління було

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

Поміряйте по карті, напряму, думаю буде менше

Дорога, прямая.

 

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Зимовать...

 

 

Что то, меня берут сомнения, что та пчела, что выйдет в конце Июля, доживёт до Марта, а это 7 месяцев.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, mits сказав:

Дорога, прямая.

 

Что то, меня берут сомнения, что та пчела, что выйдет в конце Июля, доживёт до Марта, а это 7 месяцев.:IMHO1:

Доживе при помірній роботі матки і без пізнього взятку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Саме так. Таких сімей, щоб залили до повного обмеження матки, одиниці. В більшості місце для червління було

У мени карпатка та карніка думав що залили гніздо,вчера розібрав декілька сімей розплоду прилічно,як на цей час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...