Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, Маслюк сказал:

Очень интересно каким образом?Желательно по пунктам.

 

Да...Всё не пройдет БЭЗКАРНО!!!!Уже даже сумму озвучили-300 грн штраф....Сегодня по телеку передали.НО!!

Мандець фермерам , розоряться вiд таких штрафiв 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Мико сказав:
27 хвилин тому, Маслюк сказав:

Да...Всё не пройдет БЭЗКАРНО!!!!Уже даже сумму озвучили-300 грн штраф....Сегодня по телеку передали.НО!!

Мандець фермерам , розоряться вiд таких штрафiв 

Пасічники знають рецепт як таку суму помножити на 100.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Крук сказал:

Пасічники знають рецепт як таку суму помножити на 100.

Да.Знают....Только те действия-они уже уголовно наказуемы.....Это уже не штрафы(админ. наказание)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, mits сказал:

Вам смешно, а я без клеща на пасеке.:ae:

Тьфу-тьфу я тоже. Но в прошлом году обрабатывал Варотомом, результат тот же. В этом году полосок ещё не ставил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Ысч сказал:

Было время я заболел Новой Зеландией... А потом стал пчеловодом... А теперь снова хочу в Новую Зеландию...

Разговор двоих: у меня есть мечта, и что за мечта? Да бросить пить вообще, так брось, в чём проблема? А как же без мечты?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, ved сказал:

Подсолнух?

Да.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, InVinoVeritas сказал:

А вы сделайте им жареного кабанчика, курку с майонезом..

Думаю с таким количеством потрав как в этом году,  смаженых кабанчиков мы увидим немало. Только вот выход-ли это из сложившейся ситуации?

Зуб за зуб, глаз за глаз и как результат - все слепые и беззубые. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Ысч сказав:

Зуб за зуб, глаз за глаз и как результат - все слепые и беззубые. 

Спочатку всі будуть без декілька зубів і лише одноокі:umora: А далі повинен вмикатися мозок. Якщо фемерам плювати чим, коли і де обробляти, то решті повинно бути так само байдуже, наприклад, де та коли кидати недопалки від сигарет. Куріння вбиває не лише людей, а й врожай:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Ысч сказал:

Думаю с таким количеством потрав как в этом году,  смаженых кабанчиков мы увидим немало. Только вот выход-ли это из сложившейся ситуации?

Зуб за зуб, глаз за глаз и как результат - все слепые и беззубые. 

Домовлятись треба. Нариклад я домовився з своїм фермером. За три дні каже що будуть оброблятись там і там. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Урош сказав:

Домовлятись треба. Нариклад я домовився з своїм фермером. За три дні каже що будуть оброблятись там і там. 

Одного попередження про обробку мало,  обробка має проводитися безпечними для бджіл препаратами,  типу Маврика  і Біскайї. Бо яка користь з попередження, якщо оброблять дешевим препаратом з тривалим терміном дії? На жарі закрити льотки на кілька днів нереально, тому тільки безпечні препарати, хоча вони і значно дорожчі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Урош сказал:

Домовлятись треба. Нариклад я домовився з своїм фермером.

У нас навколо села роздали земельні ділянки так званим одноосібникам - по 2 га. Тепер землі навколо села майорять маленькими клаптиками з великим різноманіттям сільгосп культур. Великі поля в 50 та більше гектар перетворилися на картаті смужечки. Та ось бджолам тепер капець. Постійно потроху труяться. Цогорічний постійний потужний та сухий вітер дуже сприяє потравам, бо хімікати переносяться на луки та в яри де зосереджена харчова база бджіл в міжсезоння. Впіймати за руку винного дуже важко, бо власників тих клаптиків дуже багато та кожен чудить як хоче.  А як мені домовитися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, davolodya сказал:

Одного попередження про обробку мало,  обробка має проводитися безпечними для бджіл препаратами,  типу Маврика  і Біскайї. Бо яка користь з попередження, якщо оброблять дешевим препаратом з тривалим терміном дії? На жарі закрити льотки на кілька днів нереально, тому тільки безпечні препарати, хоча вони і значно дорожчі.

Так. Згоден. Але я просто підійшов до фермера поговорив... і зараз він дзвонить за три дні. та я ставлю магазин зверху з сіткою. та закриваю бджіл ось була обробка сої. То три дні були закриті і усе добре поки-що. Але заборона на ввоз в Україну тої гідотної хімії має бути на державному рівні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні розвідав поле з соняшником. Запитання до знавців,скільки часу до цвітіння.

Бо стою на гречці і не хочется щоб мед перемішався з соняшником.

 

Ррр.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Урош сказал:

зараз він дзвонить за три дні. та я ставлю магазин зверху з сіткою

Таке "кіно" можливе якщо у вас невелива кількість бджолосімей. коли в мене було два десятки я теж подібними хфокусами займався.

3 минуты назад, FES сказал:

Запитання до знавців,скільки часу до цвітіння.

З моменту зацвітання до того моменту коли ваги почнуть плюсувати сояшник десь 5-7 днів. Як почне соях цвісти - починайте качати гречку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Урош сказав:

Так. Згоден. Але я просто підійшов до фермера поговорив... і зараз він дзвонить за три дні. та я ставлю магазин зверху з сіткою. та закриваю бджіл ось була обробка сої. То три дні були закриті і усе добре поки-що. Але заборона на ввоз в Україну тої гідотної хімії має бути на державному рівні.

А мене вже навіть непопереджають, вся обробка проводиться Мавриком і Біскайєю, льотків незакриваю, відходу бджоли нема. Наш агроном знає, чим потрібно обробити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ысч сказал:

Таке "кіно" можливе якщо у вас невелива кількість бджолосімей. коли в мене було два десятки я теж подібними хфокусами займався.

Так в мене на зараз усіх разом десь біля 30 вуликів. Та ще в мене пасіка біля маєтку графа Потоцького. Річка Південий Буг ось за річкою є фермерськи поля. Ось я з тим фермером домовився. Але скажу розговор був спочатку не легкий...але зараз усе добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Урош сказав:

То три дні були закриті і усе добре поки-що.

Закрити бджіл у вулику на 3 дні на жарі рівносильно потруїти їх хімією.  На вулиці і так жара, а ще бджоли неможуть вийти з вулика, хвилюються і піднімають і так високу температуру, в результаті запарюються і гинуть разом з розплодом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

Закрити бджіл у вулику на 3 дні на жарі рівносильно потруїти їх хімією.  На вулиці і так жара, а ще бджоли неможуть вийти з вулика, хвилюються і піднімають і так високу температуру, в результаті запарюються і гинуть разом з розплодом.

Я зверху поставив пустий магазин з сіткою на усю поверхню. Сітку цю використовую в осени щоб бджолу загнати на низ рамок.   а ще усі донья в мене теж сітка. І ні чого не запарюється.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Fri Jun 29 2018 в 13:19, Урош сказал:

Я зверху поставив пустий магазин з сіткою на усю поверхню. Сітку цю використовую в осени щоб бджолу загнати на низ рамок.   а ще усі донья в мене теж сітка. І ні чого не запарюється.

Верхнюю сетку прополисуют?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Sanich сказав:

За останні 4 дні на вагах рівно 0. :( 

Від 20 травня стабільні мінуси, в середньому по 100 гр на добу. Виручив  запас торішніх маломедок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Носять, але великого прибутку поки що нема... 

Розкачуються...

Сьогодні ось такий гість навідався

Вперше таке чудо в нас зустрів...

5b367f1d34e22_.JPG.f127830ebb61d00d16255c139b30333c.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уже 4 дня, как идёт сильный взяток, но на пасеке полно воровок. Не успеешь вытянуть рамку, а они уже тут как тут и если хорошо присмотреться, то и у летков их видно. Это что получается, что за тот период(больше месяца) что не было взятка, вывелось поколение воровок, которые приучены только тырить по ульях, а собирать с цветков ни ни?  А может от того, что поле с подсолнухом очень близко и они по территории пасеки рыщут тоже? В общем у меня такого ещё не было, половина радиуса лёта пчёл, зацвёл подсолнух, а им дай украсть и всё. У брата, на пасеке, такая же ерунда.:dntknw::dntknw::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, mits сказав:

У брата, на пасеке, такая же ерунда.:dntknw::dntknw::dntknw:

Що в політиці, що в природі - кожна злодюжка прагне, щось відтяпати  Українського

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, mits сказал:

Уже 4 дня, как идёт сильный взяток, но на пасеке полно воровок. Не успеешь вытянуть рамку, а они уже тут как тут и если хорошо присмотреться, то и у летков их видно. Это что получается, что за тот период(больше месяца) что не было взятка, вывелось поколение воровок, которые приучены только тырить по ульях, а собирать с цветков ни ни?  А может от того, что поле с подсолнухом очень близко и они по территории пасеки рыщут тоже? В общем у меня такого ещё не было, половина радиуса лёта пчёл, зацвёл подсолнух, а им дай украсть и всё. У брата, на пасеке, такая же ерунда.:dntknw::dntknw::dntknw:

Тоже саме,якісь вони цего року жадні,я грішив на породу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, mits сказал:

Уже 4 дня, как идёт сильный взяток, но на пасеке полно воровок.

Это что-то новенькое. Может не такой сильный взяток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...