Перейти к содержанию
ДобровоЛ

Весна/Літо 2018

В теме 4 338 сообщений

2 часа назад, ved сказал:

Сколько в среднем с семьи на круг?если не секрет.......

Ещё не качал. 2 часа как дома разгрузили машину с корпусами.  с 70 семей или ли  206 или ли 216  или  226 надставок. немного сбились. завтра точно посчитаю. но точно что больше 200 штук..

Поделиться сообщением

Сегодня начали качать липу. Дождь, ветер, а пчела работает и качать разрешает))

На фото помощник с рамками и сам мёд. В этом году липа радует.

P1490482.JPG

P1490487.JPG

Поделиться сообщением

Порадую и я Вас. 42 град С на солнце, 37 в тени, суховей.

Пошел подсолнечник гибрид, юг Запорожья.

Вид из авто не очень, особенно на ходу.Но принцип понятен - 28 июня - подсолнечник цветет!

Вот Вам и "никакого глобального потепления".

Всех с праздником!

IMG_20180628_114327.jpg

Поделиться сообщением

Тільки що, Крук сказав:

Мабуть горох травлять. Так як рослина вкрита восковим нальотом то використовують солодкий прилипач щоб отрута трималася. А про бджіл не думає ніхто а тільки про мінімальні затрати і максимальні прибутки.

гороха нема, тільки пшениця, соняшник, ріпак (озимий) і соя.

Тільки що, Володимир Джос сказав:

Не знав що в Гренландії бджільництвом займаються, та ще й льодовики труять....

в Гренландії насправді лише каміння, а літо таке, як у нас зима. Але люди живуть в десять разів краще навіть без багатої природи і "щедрих чорноземів". Мабуть ви недавно на форумі і не в курсі, що я з Вінницької обл. Але останнім часом все більше хочу жити в Гренландії, подалі від цього дурдома.

Изменено пользователем Arius

Поделиться сообщением

23 минуты назад, Arius сказал:

в Гренландії насправді лише каміння, а літо таке, як у нас зима. Але люди живуть в десять разів краще навіть без багатої природи і "щедрих чорноземів". Мабуть ви недавно на форумі і не в курсі, що я з Вінницької обл. Але останнім часом все більше хочу жити в Гренландії, подалі від цього дурдома.

Як я Вас розумію,мабуть томущо я також з Вінницької обл:umora:

Поделиться сообщением

26 минут назад, Arius сказал:

Только что, Женя Циба сказал:

А мы с Запорожской , но тоже вас понимаем!

Поделиться сообщением

1 час назад, Cfif сказал:

Сегодня начали качать липу. Дождь, ветер, а пчела работает и качать разрешает))

На фото помощник с рамками и сам мёд. В этом году липа радует.

P1490482.JPG

P1490487.JPG

У мени липа якась темна,але можна було не качати дуже мало .

Поделиться сообщением

Колись теж жив в Вінницькій...В двох районах... Самому північному, і самому південному.. І навіть мріяв повернутись туди... Але зараз вже не хочу.... звик до степів...Дощів би ще сюди весною і літом...  

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Женя Циба сказал:

Хоч я і не з вінницької обл., але теж хочу в гренландію...)))

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, InVinoVeritas сказав:

А мы с Запорожской

Краще там, де нас нема...   І мабуть дійсно краще...Багато наших рідненьких  явно не кращі представники людства... Хочемо щоб навколо все було гарно, а самі для цього нічого не зробимо... Все загаджено сміттям, ліси, водойми, на дорогах жах, і все продається...Совість, посади, добре ім"я та майбутнє нащадків... Радіємо липовом вулику...Поталанило купити дощок, і тут же жалкуємо, що якийсь виродок вирубав сторічний липовий ліс...   Всі наші дії мають вплив на нас, і те місце, де ми живемо... 

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Женя Циба сказал:

Вчера мужик у меня покупал баночку мёда, цiкаво разговаривал.

Повезёт мёд в Винницу.

Поделиться сообщением

В 27.06.2018 в 21:10, M_Oleksandr_V сказал:

оприскування полів було ще декілька днів назад і льотна бджола посипалася не багато а от через декілька днів почав гинути розплід і молода бджола в вуликах.

у мене така ситація сталася три тижні тому. до цих пір деякі сім"ї та особливо відводки вишкрябатись не можуть. спочатку льотна бджола, потім молода посипалася прямо у вулику а потім розплод. дуже розумію людей. вже зараз бачу що деякі відводки з цогорічними матками до соняха не вишкрябаються, буду об"єднувати. Треба взяти мед, пасіка заточена,чисто під сонях.

Поделиться сообщением

19 минут назад, Женя Циба сказал:

У мени липа якась темна,але можна було не качати дуже мало .

У мене також темна, майже як гречка...

П.С. Сьогодні пішли на сонях...

Попереду похолодання і рясні дощі...

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, ромео сказав:

У мене також темна, майже як гречка...

П.С. Сьогодні пішли на сонях...

Попереду похолодання і рясні дощі...

Якщо липовий мед темний як гречаний тоді можна говорити на базарі що це падевий мед. Дуже цінний і лікувальний.

Поделиться сообщением

27 минут назад, Володимир Джос сказал:

Краще там, де нас нема...   І мабуть дійсно краще...Багато наших рідненьких  явно не кращі представники людства... Хочемо щоб навколо все було гарно, а самі для цього нічого не зробимо... Все загаджено сміттям, ліси, водойми, на дорогах жах, і все продається...Совість, посади, добре ім"я та майбутнє нащадків... Радіємо липовом вулику...Поталанило купити дощок, і тут же жалкуємо, що якийсь виродок вирубав сторічний липовий ліс...   Всі наші дії мають вплив на нас, і те місце, де ми живемо... 

А давай махнем отсюда...куда нибудь на Карибы или Сейшелы или Ямайку....подальше от этого хаоса...и невежества ...будем танцевать под музыку регги и есть бананы..свежие ,а не привозные...

Изменено пользователем InVinoVeritas

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, InVinoVeritas сказав:

А давай махнем отсюда...куда нибудь на Карибы или Сейшелы или Ямайку....подальше от этого хаоса...и невежества

Де працюємо і живемо самі порядок наведемо!

Чув розмови пасічників що поля потруювачів бджіл в минулому році вже горіли. Що буде в цьому році - побачимо. Надіюсь що знищення бджіл не минеться для фермерів - шкідників безкарно. Для чого нам втікати із своєї країни? За кордоном нас ніхто не чекає і за місце під сонцем доведеться боротися. Не можна тужити і тікати а треба об'єднуватися і боротися за нас це ніхто не зробить.

Изменено пользователем Крук

Поделиться сообщением

5 минут назад, InVinoVeritas сказал:

А давай махнем отсюда...куда нибудь на Карибы или Сейшелы или Ямайку....

Было время я заболел Новой Зеландией... А потом стал пчеловодом... А теперь снова хочу в Новую Зеландию...

Поделиться сообщением

7 минут назад, InVinoVeritas сказал:

А давай махнем отсюда...куда нибудь на Карибы или Сейшелы или Ямайку....подальше от этого хаоса...и невежества ...будем танцевать под музыку регги и есть бананы..свежие ,а не привозные...

Во-во, регги, канабис,-зашибись.

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Ысч сказав:

Было время я заболел Новой Зеландией... А потом стал пчеловодом... А теперь снова хочу в Новую Зеландию...

Меду із мануки безплатно захотілося???:umora:

Поделиться сообщением

Тільки що, Крук сказав:

Ми, Український народ і є справжньою владою. Все в НАШИХ руках. За нас ніхто нічого робити не буде.

Ну звичайно, класно писати такі лозунги в лісі. Я цим донкіхотством все життя страждаю і поки що ніякої користі не маю. Одна надія на Царство Небесне.:)

Не ображайтесь. :hi:

Поделиться сообщением

32 минуты назад, Крук сказал:

Меду із мануки безплатно захотілося?

Про мануку я тогда не знал. Просто захотелось уехать из нашего дурдома. А потом я заболел пчеловодством и это было стимулом остаться. Думал в пчеловодстве правила игры простые и понятные, а хрен там. От потрав никто не застрахован и никакой управы на потравителей НЕТ. Увы.

Изменено пользователем Ысч

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Ысч сказал:

и никакой управы на потравителей НЕТ. Увы.

А вы сделайте им жареного кабанчика, курку с майонезом..сразу зачешутся

Поделиться сообщением

23 часа назад, mits сказал:

На весах +5 кг

А у нас повний провал, на сьогодні без підгодівлі нуки виносять розплід, відводки доїдають свої запаси, в сімях на відкачку сльози! До соняха ще 7-10 днів якщо погода дасть, тому що в нас погода до соняха не така сприятлива :blink:

Є такі пасічники які вже підгодовують, чого раніше в цю пору ніколи не було!

Поделиться сообщением

За останні 4 дні на вагах рівно 0. :( 

Поделиться сообщением

1 час назад, Крук сказал:

Де працюємо і живемо самі порядок наведемо!

Очень интересно каким образом?Желательно по пунктам.

1 час назад, Крук сказал:

Надіюсь що знищення бджіл не минеться для фермерів - шкідників безкарно. 

Да...Всё не пройдет БЭЗКАРНО!!!!Уже даже сумму озвучили-300 грн штраф....Сегодня по телеку передали.НО!!!При условии,что пасека зарегистрирована,что есть доказательства,что падеж произошел именно из-за потрав...с предоставлением всех высновкив и т.д....

Интересно,если какой-то человек купил весной пчелосемью за 2000-2500,+улей,пусть б/у за 300-400 грн,+несколько или больше рам суши,+ вощину.....и всё это потерял в один день....Как Вы думаете штраф в 300 грн в фонд государства сильно облегчит страдания начинающего пасечника,который ровным счетом взамен не получит НЕХ (ничего,извините)?

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти