Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

8 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Западные Селекционеры дают уже готовую пчелу. Но не когда Вам не скажут как она была создана.Также и с Бакфастом . Ему уже почти 100 лет . А у нас тоько 10 лет.Без коминтарий.:hi:

Да! Далеко ещё нам до запада даже и с их пчелками добираться....   :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перевіряв сьогодні як цьогорічні молоді матки працюють.....:ay:

4cc5fd230100.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт! Незнаю куди розмістити, розміщу тут! 

Зімною на передодні стався форсмажор по реалізації маток.

Зізвонився із замовником 22. 06. домовились про відправку маток 25. 06. сьогодні 24. 06. відібрав маток  і підготував посилку до відправки і тут дзвінок о 21.50 що в звязку з потравою їхньої пасіки не зможуть забрати маток так як не буде куди їх підсиляти, з їх слів, оприскування полів було ще декілька днів назад і льотна бджола посипалася не багато а от через декілька днів почав гинути розплід і молода бджола в вуликах. Замовники маток не думаю що будуть обманювати, так як ми вже працюєм з ними плідно 2 роки! Потрава сталася на Херсонщині! 

За допомогою інтернету і друзів матки були успішно вілправленні до своїх нових власників! 

Цей випадок гарно відображає те що ми пливемо у одному човні (ціна меду -  тягне ціну пакетів, іт.д.) А від потрави на сьогоднішній день не захищений ніхто!

Всім гарного сезону!!!!

7xR3IYbAwoI.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26.06 вирізав язики в будівельних рамках для контролю кліща. Жодного кліща так і не знайшов, сліпну чи його дійсно жодного не має. У кого як?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

После обеда, поморосил небольшой дождь, выключился ветер и к вечеру, летки аж жёлтые стали.:ay:На весах +5 кг. Вот бы так, до 5 Августа, каждый день.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Лавр сказал:

26.06 вирізав язики в будівельних рамках для контролю кліща. Жодного кліща так і не знайшов, сліпну чи його дійсно жодного не має. У кого як?

В этом году, ни одного не видел. Аж страшно как то, как же мы без него теперь. Это всё Wladimir виноват, со своим Варостопом.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, mits сказав:

В этом году, ни одного не видел. Аж страшно как то, как же мы без него теперь. Это всё Wladimir виноват, со своим Варостопом.:umora:

Тьфу, тьфу, тьфу!!! Постукайте по дереву.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Крук сказал:

Тьфу, тьфу, тьфу!!! Постукайте по дереву.:umora:

Все соседние пасеки, в прошлом году, обработали Варостопом, ( я сагетировал) вот и результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Лавр сказал:

26.06 вирізав язики в будівельних рамках для контролю кліща. Жодного кліща так і не знайшов, сліпну чи його дійсно жодного не має. У кого як?

Бачив три штуки  і два у нуках на остатках бдолиного росплоду на виході, на молодій бджолі

Так що зараз він уже в бджолиному розплоді хотя повинен бути у трутовому:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Лавр сказал:

26.06 вирізав язики в будівельних рамках для контролю кліща. Жодного кліща так і не знайшов, сліпну чи його дійсно жодного не має. У кого як?

Дві неділі назад робив те саме. Знаходив по декілька кліщів (2-3 з язика) у закритому трутньовому розплоді. Поставив полоски.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, mits сказал:

Все соседние пасеки, в прошлом году, обработали Варостопом, ( я сагетировал) вот и результат.

Всё-таки единственный активный одессит на этом форуме обязан быть именно таким!)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, dacha сказал:

А что это - кампсис ?

Проще спросить у Гугла! Он объяснит популярнее!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Bombus сказал:

Всё-таки единственный активный одессит на этом форуме обязан быть именно таким!)))

Вам смешно, а я без клеща на пасеке.:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, mits сказал:

Вам смешно, а я без клеща на пасеке.:ae:

Сколько вам платят за рекламу, может и я соглашусь?!)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Bombus сказал:

Сколько вам платят за рекламу, может и я соглашусь?!)

Ишь чего захотели.:umora: "Это наша корова и мы её доим". Так Вы же, китайское что то там рекламируете. Все деньги хотите заработать?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Bombus сказав:

Сколько вам платят за рекламу, может и я соглашусь?!)

Ха-ха, це дійсно так, полоски  Варостопу якісні. Вас не візьмуть, характером не підходите. Вибачаюсь за флуд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, AVA сказал:

Бачив три штуки  і два у нуках на остатках бдолиного росплоду на виході, на молодій бджолі

Так що зараз він уже в бджолиному розплоді хотя повинен бути у трутовому:hmm:

Ключ в сусідніх пасіках, як би Ви якісно не боролися з кліщем він весною у Вас з'явиться, якщо по сусідству багато пасік в яких ніхто не обробляє.

На цей час є вже багато в Україні спілок, які спільно визначають чим обробляти і всі обробляють однаково, якщо це буде відбуватися фактично на всіх пасіках одночасно і якісно думаю, при відсутності кочових пасік, 1-2 роки кліща не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mits сказал:

Ишь чего захотели.:umora: "Это наша корова и мы её доим". 

Судя по резкой  активизации во всех темах темы закупок  варостопа - боюсь сербско- болгарско- Ровенская биржа может закрыть торги по нему до понедельника, боясь обвала цен!))) И это я лишь невольно затронул препарат Манхао!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, mits сказал:

После обеда, поморосил небольшой дождь, выключился ветер и к вечеру, летки аж жёлтые стали.:ay:На весах +5 кг. Вот бы так, до 5 Августа, каждый день.:ah:

Ну, не наглійте вже так...;)

Думаю, до 4 серпня, цілком достатньо...:ah:

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підсипало свіжої бджоли. Вже думав, минулося, а ні! Навіть трутні гинуть. Мабуть отрута у вуликах, в кормі. І що це буде за мед? Сім'ї явно тормозяться, розвитку так само ніякого. А я ще думаю, чому роїв немає, пастки висять порожні, хоча всі умови були для роїння: тепла весна, гарний розвиток. З гречкою, яка за 3 -4 км, мабуть в прольоті, хоча деякі трохи нанесли. Вже зацвітає соняшник.

Чим це можна таким полити цю кляту землю, що така зараза вилазить вже цілий місяць? Це ж потім людям їсти, дітям.  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Arius сказав:

Підсипало свіжої бджоли. Вже думав, минулося, а ні! Навіть трутні гинуть. Мабуть отрута у вуликах, в кормі. І що це буде за мед? Сім'ї явно тормозяться, розвитку так само ніякого. А я ще думаю, чому роїв немає, пастки висять порожні, хоча всі умови були для роїння: тепла весна, гарний розвиток. З гречкою, яка за 3 -4 км, мабуть в прольоті, хоча деякі трохи нанесли. Вже зацвітає соняшник.

Чим це можна таким полити цю кляту землю, що така зараза вилазить вже цілий місяць? Це ж потім людям їсти, дітям.  

 

Мабуть горох травлять. Так як рослина вкрита восковим нальотом то використовують солодкий прилипач щоб отрута трималася. А про бджіл не думає ніхто а тільки про мінімальні затрати і максимальні прибутки. Як будуть горіти поля тоді подумають. Хоча цей метод дуже поганий і не сприяє нашому кращому життю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Arius сказав:

Чим це можна таким полити цю кляту землю

Не знав що в Гренландії бджільництвом займаються, та ще й льодовики труять....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Отбирали липу, записали немного видео. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Отбирали липу, записали немного видео. 

Сколько в среднем с семьи на круг?если не секрет.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...