Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

10 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

То була не УС, УСП (якщо вона дійсно УС)по характеру як баки.

То хмельницького типу. А у Єгошина - саме ТЕ!:vinny::rofl:.       

І він про це сам й казав мені, що за "толерантністю " вони не ганяються. Для  них "бог" - гадячське заключення  про Кубітальний Індекс.:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Цікаво: а ви ваші УС обслуговуєте у космічному скафандрі ?:ah::umora: Бо я мав якось років з п"ять тому "задоволення "ознайомитися з ними...

:umora: в мене була одна сім'я УС,  підход був з двома димарями, залишилось 2 сім'ї    F2 УС,  але буду міняти маток, вступають карніці і бакам. Доречі,  баки краще на липі зпрацювали,  а карніка на акації:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, shersand сказал:

знали бы при каком суточном привесе пчелы вощину тянут, а при каком начинают грызть

А озвучить эти цифры для незнающих можно?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Євгешка сказав:

:umora: в мене була одна сім'я УС,  підход був з двома димарями, залишилось 2 сім'ї    F2 УС,  але буду міняти маток, вступають карніці і бакам. Доречі,  баки краще на липі зпрацювали,  а карніка на акації:dntknw:

    Баки теж різного направлення бувають. У Нідерландах вже не один рік їх виводять під наперед задані культури. Мені он материнку В-7 (DLO) вивели в 16 році  спеціально під наші культури. На акації вони обійшли мого знайомого пасічника , що вивозив пасіку спеціально в середину нашого лісу більше, ніж вдвічі, хоча мої були вже обідрані на виховательки та на нуки... І вже відводки цьогорічні на кочовому візку  мають по два корпуси Рутівських на липі, один з яких уже повністю залили липовим взятком.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Пчелолюбитель сказав:

А озвучить эти цифры для незнающих можно?:)

Так. То буває у м"ясних  та лінивих пасічників. Бо бджіл треба годувати з кочового "колеса". :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Пчелолюбитель сказал:

А озвучить эти цифры для незнающих можно?:)

от +0,3 кг ежедневного приноса без проблем тянется лист вощины, от +3 кг уже ставлю магазин с 5-6 рамками вощины соответственно.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

  Баки теж різного направлення бувають. У Нідерландах вже не один рік їх виводять під наперед задані культури.

Интересно, кто еще кроме Вас ведется на подобного рода заманухи?

Это что например, если пчела заточена на гречку к подсолнуху она равнодушна?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Пчелолюбитель сказав:

Знали бы при каком суточном привесе пчелы вощину тянут, а при каком начинают грызть

Так. То буває у м"ясних  та лінивих пасічників. Бо бджіл треба годувати з кочового "колеса". :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Волкотрубенко сказав:

Интересно, кто еще кроме Вас ведется на подобного рода заманухи?

Это что например, если пчела заточена на гречку к подсолнуху она равнодушна?

 

@Стрельчук Олег Анатольович

Він повідомляв, що німці закупили бджолосім"ї у нідерландців, загострених на голубіку.:ay::wave: Я й сам про це знав. І не лише про цю культуру - про верес, тюльпани  теж.

Ми в генетиці бджоли у порівнянні з ними - варвари. Не хотів я цю тему тут піднімати. Бо вона більш підходе до теми про баків. Та й говорити про це ліпше не в сезон.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Волкотрубенко сказав:

Это что например, если пчела заточена на гречку к подсолнуху она равнодушна?

 

  Уявіть собі - саме так і є.:ole_ole:

 Ознайомтеся з їх пасічною періодикою. Самі у цьому й переконаєтеся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сонях ніби то вже нормально зацвів. Але поки що по нулях. Сьогодні ледь докачався - такий ажіотаж біля дверей...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:
1 година тому, Волкотрубенко сказав:

Это что например, если пчела заточена на гречку к подсолнуху она равнодушна?

 

  Уявіть собі - саме так і є.:ole_ole:

 Ознайомтеся з їх пасічною періодикою. Самі у цьому й переконаєтеся.

Чесно кажучи тут можна посперечатися. ВСІ пасічники знають що якщо зацвів соняшник тоді бджоли припиняють взяток із гречки. Навпаки ніколи не буде. Бджоли ніколи не покинуть соняшник заради гречки. Хіба що провести дресирування. Хоча навряд щоб спрацювало. :IMHO:А на паркані теж може  що хоч бути написано але всі знають що то паркан.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Крук сказав:

Чесно кажучи тут можна посперечатися. ВСІ пасічники знають що якщо зацвів соняшник тоді бджоли припиняють взяток із гречки. Навпаки ніколи не буде. Бджоли ніколи не покинуть соняшник заради гречки. Хіба що провести дресирування. Хоча навряд щоб спрацювало. :IMHO:А на паркані теж може  що хоч бути написано але всі знають що то паркан.:umora:

 А ви вважаєте, що німці - дурачки з їх прагматичністю, коли такі покупки роблять?

 Та й баків же людина вивела. Уявіть, приміром,  що кавказянки взагалі перевагу нададуть будь-якій культурі , а гречку десятою дорогою обходять - бо цю культуру вони не знали у своїй історії розвитку. То різні бджоли бувають, з різними смаками. І підібрати задану (заточену на якійсь культурі) пару-тройку ліній - не проблема, коли до цього ставитися з розумінням і досконалим знанням та умінням в селекції , чого в голландців можна гарно  навчитися  й нам.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

 А ви вважаєте, що німці - дурачки з їх прагматичністю, коли такі покупки роблять?

 Та й баків же людина вивела. Уявіть, приміром,  що кавказянки взагалі перевагу нададуть будь-якій культурі , а гречку десятою дорогою обходять - бо цю культуру вони не знали у своїй історії розвитку. То різні бджоли бувають, з різними смаками. Тож підібрати задану (заточену на якійсь культурі) пару-тройку ліній - не проблема, коли до цього ставитися з розумінням і досконалим знанням і умінням в селекції.:IMHO:

Я припускаю що є лінії і породи бджіл які більш або менш схильні до певних медоносних рослин. Але виникає питання як такі бджоли будуть працювати сезон бо Україна велика і медоносів різних теж багато. Нам треба універсальні бджоли.  Але щоб бджоли покинули соняшник і пішли на гречку...

НЕ-ВІ-РЮ !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Крук сказав:

Я припускаю що є лінії і породи бджіл які більш або менш схильні до певних медоносних рослин. Але виникає питання як такі бджоли будуть працювати сезон бо Україна велика і медоносів різних теж багато. Нам треба універсальні бджоли.  Але щоб бджоли покинули соняшник і пішли на гречку...

НЕ-ВІ-РЮ !!!

Просто є бджоли , що надають перевагу ендомічним культурам на якійсь території, з якими знайомі з споконвіку. От з ними й працюють селекціонери. І нічого дивного у цьому немає.:ah::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Западные Селекционеры дают уже готовую пчелу. Но не когда Вам не скажут как она была создана.Также и с Бакфастом . Ему уже почти 100 лет . А у нас тоько 10 лет.Без коминтарий.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Крук сказав:

Чесно кажучи тут можна посперечатися. ВСІ пасічники знають що якщо зацвів соняшник тоді бджоли припиняють взяток із гречки. Навпаки ніколи не буде. Бджоли ніколи не покинуть соняшник заради гречки. Хіба що провести дресирування. Хоча навряд щоб спрацювало. :IMHO:А на паркані теж може  що хоч бути написано але всі знають що то паркан.:umora:

Не спрацює, ради соняха залишить все. Книга говорить, там найбільший % цукрів. Зворотнього ніколи не бачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ромео сказал:

Сонях ніби то вже нормально зацвів. Але поки що по нулях. Сьогодні ледь докачався - такий ажіотаж біля дверей...

А у меня ветер, помогает с взятком и с каждым днём всё сильнее. А на 4 дня ещё и какие то дожди обещают, дождей конечно же не будет, но работу пчёлам подпортит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По-моєму частину постів варто перенести у флуділку шиншили...

Все просто- є в природі доступний нектар - бджола летить збирає. Якщо є з чого вибрати - то вибирають де краще, більше і легший доступ:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mits сказал:

А у меня ветер, помогает с взятком и с каждым днём всё сильнее. А на 4 дня ещё и какие то дожди обещают, дождей конечно же не будет, но работу пчёлам подпортит.

Это ирония или я не знаю какая польза от ветра? В одну сторону ветер попутный, а в другую в лицо! Кстати вообще не люблю ветер! А про дожди согласен. Сегодня поднялся в 4 часа на рыбалку, глянул на небо и пошёл смотреть прогноз. Точно 4 дня! А сегодня В Беляевке на протяжении всего дня погода будет пасмурной. Утренний дождь c грозой днем сменится дождем, который должен закончиться до наступления вечера. Пошёл досыпать, проснулся солнце и ветер! Дожди ходят стороной!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, ss77 сказав:

Это ирония или я не знаю какая польза от ветра? В одну сторону ветер попутный, а в другую в лицо! Кстати вообще не люблю ветер! А про дожди согласен. Сегодня поднялся в 4 часа на рыбалку, глянул на небо и пошёл смотреть прогноз. Точно 4 дня! А сегодня В Беляевке на протяжении всего дня погода будет пасмурной. Утренний дождь c грозой днем сменится дождем, который должен закончиться до наступления вечера. Пошёл досыпать, проснулся солнце и ветер! Дожди ходят стороной!

Зараз  прогнози можуть бути неточні. Грозові дощі нерівномірні. Обдурять і переконають синоптики що краще поспати а насправді краще було  б справу робити. Прогнозів доводиться передивлятися багато щоб знайти зерно правди. Головний аргумент це прогнозована кількість опадів в міліметрах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ДобровоЛ сказав:
10 годин тому, Крук сказав:

Я припускаю що є лінії і породи бджіл які більш або менш схильні до певних медоносних рослин. Але виникає питання як такі бджоли будуть працювати сезон бо Україна велика і медоносів різних теж багато. Нам треба універсальні бджоли.  Але щоб бджоли покинули соняшник і пішли на гречку...

НЕ-ВІ-РЮ !!!

Просто є бджоли , що надають перевагу ендомічним культурам на якійсь території, з якими знайомі з споконвіку. От з ними й працюють селекціонери. І нічого дивного у цьому немає.:ah::IMHO:

Люди нас розсудили. В кого більше лайків той і правий.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обычно смотрю прогноз по 3-4 сайтах. Если собираюсь на рыбалку ,то смотрю по  10 ,что в закладке и делаю вывод.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Крук сказал:

Бджоли ніколи не покинуть соняшник заради гречки

А вот ради синяка и кампсиса покинут. Четвёртый день как пошли на подсолнух, а кампсис гудит и на синяке полно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А что это - кампсис ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...