Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

21 минуту назад, mits сказал:

У меня тоже есть такие поля Подсолнуха, только у меня от 30 см до 1,5 метра, а это есть хорошо-поле будет цвести до 3-4 недель.

А может это семенные поля, где то читал что такие поля не дают нектара...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:,  може хто знає і дасть відповідь. у мене є  десь з 60 рамок з торішнім медом (і повні, і по половина) . так от я маю намір поставити полоски "стоп міль" , чи не зашкодять вони медові? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Stserjant сказав:

маю намір поставити полоски "стоп міль" , чи не зашкодять вони медові? 

Є думка що вони і молі не зашкодять...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Stserjant сказал:

:hi:,  може хто знає і дасть відповідь. у мене є  десь з 60 рамок з торішнім медом (і повні, і по половина) . так от я маю намір поставити полоски "стоп міль" , чи не зашкодять вони медові? 

Даю ответ - моли они точно не зашкодять, ставил, для моли это как приправа к обеду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, mary@sko сказал:

То крушина

 

22 часа назад, Крук сказал:

В мене крушини в лісі багато. Цвіте після акації і дає підтримуючий взяток.  Вона дає жовтий колір меду разом із лісовою малиною. Темно - червоного кольору не було ніколи.

крушина світло жовта

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Cfif сказал:

А может это семенные поля, где то читал что такие поля не дают нектара...

Нет, там он чередуется рядами, а тут так взошёл в рядах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Stserjant сказав:

:hi:,  може хто знає і дасть відповідь. у мене є  десь з 60 рамок з торішнім медом (і повні, і по половина) . так от я маю намір поставити полоски "стоп міль" , чи не зашкодять вони медові? 

Колись давно Маргарет Тетчер сказала - якщо доля вам дарує лимон тоді робіть лимонад а якщо доля  дарує пасічнику воскову міль тоді робіть настоянку із її личинок.:ay::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Соорентируйте когда на этот подсолнух можно будет выезжать?

IMG_20180621_231757.jpg

IMG_20180621_231733.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, дон57 сказал:

А что собрались обрабатывать и от чего?

Основное - виноград.Милдью,оидиум.Весной деревья.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні -  найкоротша ніч і найдовший день в році. День літнього сонцестояння. З суботи день почне меншати...  а ніч збільшуватись

Очікуємо з дня на день, пан Леонід відкриє тему Осінь-Зима:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, max-nik сказал:

Соорентируйте когда на этот подсолнух можно будет выезжать?

IMG_20180621_231757.jpg

IMG_20180621_231733.jpg

От 10 до 14 дней. Выделение нектара из него точно не раньше двух недель.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:umora::ay: Наглядний приклад .... а то розвели тут шоколадну фабрику..;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Бджолопотам сказал:

:umora::ay: Наглядний приклад .... а то розвели тут шоколадну фабрику..;)

 

У же и к пчелам дошла это клята политика:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запорожье, утро 7 часов - 27 градусов С, обещают 34 градуса.

Загораем!:hi:

Надо на законодательном уровне внедрить капельный полив парковых зон с розами! Будет нам розовый мед, как в Греции еловый, так и у нас  будет буркуновый, розовый, фацелиевый, лавандовый!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, НадеждаЛ сказал:

Основное - виноград.Милдью,оидиум.Весной деревья.

Я обработал 3 дня  назад профилактически :Ридомил Голд+Топаз+Калипсо+Formulex +компл. удобрения Ionic Cal Mag Pro .

Все живы и здоровы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот уж точно, сколько пчеловодов столько и мнений. Одни советуют вырезать все маточники оставив только один, другие - оставить пчёлам право выбора! Одни советуют вырезать 9-10-тидневные, другие рекомендуют вообще не открывать улей на 9-10 день. Неопытным трудно принять решение. Нужно приобретать свой опыт, а это требует времени.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите пожалуйста. С каких растений пчелы несут зеленый нектар (болотного цвета). Никогда такого еще невидел???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ФБ знайомий щойно написав:

Масова Травля БДЖІЛ с Ставок с Червони Партизани(Володькова Дівиця) Носівського району (Чернігівська обл.). Зробимо цього фермера-****** відомим!!! Хто знає про обробку земель в останні 2 дні на землях цих сіл??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Рейл сказав:

В ФБ знайомий щойно написав:

Масова Травля БДЖІЛ с Ставок с Червони Партизани(Володькова Дівиця) Носівського району (Чернігівська обл.). Зробимо цього фермера-****** відомим!!! Хто знає про обробку земель в останні 2 дні на землях цих сіл??

Я знаю що 18  червня літав літак. Начебто соняшник обробляли фунгіцидами та пестицидами. Із кожного вулика 3 - 4 рамки бджіл знищено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ss77 сказав:

Вот уж точно, сколько пчеловодов столько и мнений. Одни советуют вырезать все маточники оставив только один, другие - оставить пчёлам право выбора! Одни советуют вырезать 9-10-тидневные, другие рекомендуют вообще не открывать улей на 9-10 день. Неопытным трудно принять решение. Нужно приобретать свой опыт, а это требует времени.

Якщо гарна сім'я причепила ройові маточники тоді найкраще зробити декілька відводків і на кожен окремий відводок поставити 1 гарний маточник. Дробимо сім'ю на  5 відводків і отримуємо 5 плідних маток. Стару матку або давимо або використовуємо по потребі. Бджіл після виводу маток можна об'єднати і знову отримати сильну сім'ю яка не буде роїтися  в цьому році. Якщо одна неплідна матка не повернулася із обльоту то не біда. Бо в запасі ще 4.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Крук сказал:

Якщо гарна сім'я причепила ройові маточники тоді найкраще зробити декілька відводків і на кожен окремий відводок поставити 1 гарний маточник. Дробимо сім'ю на  5 відводків і отримуємо 5 плідних маток. Стару матку або давимо або використовуємо по потребі. Бджіл після виводу маток можна об'єднати і знову отримати сильну сім'ю яка не буде роїтися  в цьому році. Якщо одна неплідна матка не повернулася із обльоту то не біда. Бо в запасі ще 4.

Я понимаю, шо зароилась одна семья, тогда можно так и делить. А как быть, если зароились как у меня сразу 9 , шо, по картонным коробкам растыкивать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Василика сказав:

Я понимаю, шо зароилась одна семья, тогда можно так и делить. А как быть, если зароились как у меня сразу 9 , шо, по картонным коробкам растыкивать?

В серпні купити якісних плідних маток від визнаних матководів і почати утримувати нормальних не рійливих бджіл. В даному випадку треба було раніше і мабуть в травні задавити плідних маток щоб бджоли вивели плідних молодих маток які не будуть роїтися в цьому році. Ну а зараз що, лазити по деревах, знімати рої. На молоді плідні матки переставляти рамки із печатним розплодом і натрушувати молодих бджіл туди само.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, НадеждаЛ сказал:

виноград.Милдью,оидиум

мильдью бере звичайна сірка

11 минут назад, Василика сказал:

если зароились как у меня сразу 9

нальот на матку, або нальот на маточник, кращого ще ніхто нічого не придумав, все інше це " прівінтівниє мєри"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Крук сказал:

В серпні купити якісних плідних маток від визнаних матководів і почати утримувати нормальних не рійливих бджіл. В даному випадку треба було раніше і мабуть в травні задавити плідних маток щоб бджоли вивели плідних молодих маток які не будуть роїтися в цьому році. Ну а зараз що, лазити по деревах, знімати рої. На молоді плідні матки переставляти рамки із печатним розплодом і натрушувати молодих бджіл туди само.

Это у меня была эпопея в мае, дня три как расхлебался, щас все пашут, а в первом рое уже 8 рамок расплода, как раз на подсолнух.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, mixaskm сказал:

У же и к пчелам дошла это клята политика:blink:

Дебилов хватает!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...