Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

5 часов назад, В.Ю.А. сказал:

20180531_135056.jpg 

нормальный мёд, пожелтей конечно, влажность 15.5-16% из рамок где был расплод и из гнезда не качаю, что ещё нужно.

качал 2 июня, был бы с рапсом, уже бы показал себя.

IMG_20180620_182943.jpg

IMG_20180620_183013.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, roman72201 сказал:

нормальный мёд, пожелтей конечно, влажность 15.5-16% из рамок где был расплод и из гнезда не качаю, что ещё нужно.

качал 2 июня, был бы с рапсом, уже бы показал себя.

IMG_20180620_182943.jpg

IMG_20180620_183013.jpg

У меня, Акациевый каждый год такого цвета. Вместе с Акацией, всегда цветёт какой то деверсант и подкрашивает её.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ромео сказал:

Сьогоднішню цілу ніч гуде на полі соняшника. Обробляють. Чим? Від чого? Навіщо? Ще такого я не бачив, щоб перед самим цвітінням обробляли...

И ко мне в обед заехали кропить, а он уже по отсевах зацвёл.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, davolodya сказал:

Липа поступово перецвітає,, залишилося кілька днів. Цвіте ваточник, також цього року занадто швидко,як і решта медоносів:IMG_20180620_163721.thumb.jpg.0afb0fba0bf09c119f10d1c5aa7c9b3d.jpg

В мене липа вже тиждень як відцвіла

Сьогодні почав качати, у рамках є світлий мед з липи і темно червоний, який носили ще перед липою (кожен день в обід на годину вони рвали), але з чого той мед я не можу зрозуміти - на вигляд дуже темний, на смак -наче якийсь кислуватий чи що, і якийсь ніби маслянистий, післясмак зберігається хвилин 10. Такий мед пробував вперше. Короче липа змішується з цим темним у медогонці і від неї і сліду не лишається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В маленький рой, который грохнул свою матку и 2 маток которые вышли в его улье из маточников, 3 дня назад поставил полномедную рамку с 2 маленькими пятачкам засева. Сегодня заглянул и увидел, шо тянут 5 маточников. Стоит ли удалять лишние маточники, рамка взята с засевом от иошки, но осталось мало пчелы - 2 улочки, поэтому подключил обогрев на 32 градуса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, mits сказал:

И ко мне в обед заехали кропить, а он уже по отсевах зацвёл.:hmm:

Нам агроном тиждень назад говорив що через два тижні як зацвіте будуть обробляти фунгіцидом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Серж 82 сказал:

Нам агроном тиждень назад говорив що через два тижні як зацвіте будуть обробляти фунгіцидом.

А  у вас минулими роками тоже обробляли ?У нас такого поки не було,але все буває в первий раз. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, miro сказал:

 

В полном пролете амарант не являється медоносом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буркун квітує 2.5 метра в висоту і о 21-30 ще бджоли з нього збирають  нектар.2018-06-20_21-09-44_688.thumb.jpg.af3a7e8be6dc135451d46beefeba5956.jpg2018-06-20_21-10-13_406.thumb.jpg.cbb0097b59dd4994e301bf64d57f0f78.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Женя Циба сказал:

А  у вас минулими роками тоже обробляли ?У нас такого поки не було,але все буває в первий раз. 

В минулому році обробляли під час цвітіння, али чим -незною. З бджолою все було норм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.06.2018 в 15:09, дон57 сказал:

чередуйте Калипсо с Энвидором и спите спокойно.

А что порекомендуете из фунгицидов?Вычитала - Ридомил 25%, Альет80%, Байлетон 25%, Топаз 10%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, НадеждаЛ сказал:

А что порекомендуете из фунгицидов?Вычитала - Ридомил 25%, Альет80%, Байлетон 25%, Топаз 10%.

Прыскал Шавитом, без последствий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, mits сказав:
13 години тому, ромео сказав:

Сьогоднішню цілу ніч гуде на полі соняшника. Обробляють. Чим? Від чого? Навіщо? Ще такого я не бачив, щоб перед самим цвітінням обробляли...

И ко мне в обед заехали кропить, а он уже по отсевах зацвёл.

В мене вдома частина пасіки стоїть на гречці і два дні тому 18 червня чимось кропили соняшник із літака. Внаслідок цього перед вуликами доріжки із мертвих бджіл. З кожного вулика зникло по 3 - 4 рамки льотних бджіл. Зробив висновок що до 20 червня із лісу на поля ні ногою. Щоб там не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

В мене липа вже тиждень як відцвіла

Сьогодні почав качати, у рамках є світлий мед з липи і темно червоний, який носили ще перед липою (кожен день в обід на годину вони рвали), але з чого той мед я не можу зрозуміти - на вигляд дуже темний, на смак -наче якийсь кислуватий чи що, і якийсь ніби маслянистий, післясмак зберігається хвилин 10. Такий мед пробував вперше. Короче липа змішується з цим темним у медогонці і від неї і сліду не лишається.

То крушина

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, mary@sko сказав:
1 година тому, Серж 82 сказав:

В мене липа вже тиждень як відцвіла

Сьогодні почав качати, у рамках є світлий мед з липи і темно червоний, який носили ще перед липою (кожен день в обід на годину вони рвали), але з чого той мед я не можу зрозуміти - на вигляд дуже темний, на смак -наче якийсь кислуватий чи що, і якийсь ніби маслянистий, післясмак зберігається хвилин 10. Такий мед пробував вперше. Короче липа змішується з цим темним у медогонці і від неї і сліду не лишається.

То крушина

В мене крушини в лісі багато. Цвіте після акації і дає підтримуючий взяток.  Вона дає жовтий колір меду разом із лісовою малиною. Темно - червоного кольору не було ніколи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

Короче липа змішується з цим темним у медогонці і від неї і сліду не лишається.

Сьогодні також качав і також у відрі якийсь мед темнуватий, але смак липи перебити не можливо:ay:

В середньому поки що виходить  25 кг з сім'ї.... Рекордсменка занесла три корпуса 145...:ah: Дякувати Богу - будемо з медом...

461cb701d897.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, НадеждаЛ сказал:

А что порекомендуете из фунгицидов?Вычитала - Ридомил 25%, Альет80%, Байлетон 25%, Топаз 10%.

А что собрались обрабатывать и от чего?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, mary@sko сказал:

То крушина

У мене немає крушини. Я от думаю - може падь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Другий день під вечір від жари викучуються бджоли біля льотка майже на всіх сім'ях... Терміново замовив нові корпуси, - нічим розширятись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нужно ехать снимать надставки с липой. на контрольке итальяка -- веса 105 кг зашкалили.  весовые бидончик принесли. буду снимать надставки постараюсь снять видео.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

У мене немає крушини. Я от думаю - може падь.

в мене знайомий продає взуття на базарі, то розказував що ставить машину під липою - і зранку до обіду - машина вся липка... Каже що то нектар з липи падає - але ми знаємо що то насправді таке...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Василика сказал:

В маленький рой, который грохнул свою матку и 2 маток которые вышли в его улье из маточников, 3 дня назад поставил полномедную рамку с 2 маленькими пятачкам засева. Сегодня заглянул и увидел, шо тянут 5 маточников. Стоит ли удалять лишние маточники, рамка взята с засевом от иошки, но осталось мало пчелы - 2 улочки, поэтому подключил обогрев на 32 градуса.

нормальную матку 2 р пчелы не вырастят, стоит дать им маточник на выходе или соединить. А зачем обогрев в такую жару?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, mits сказал:

И ко мне в обед заехали кропить, а он уже по отсевах зацвёл.:hmm:

Всё нормально. Пчёлы не пострадали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Igrok сказал:

нормальную матку 2 р пчелы не вырастят, стоит дать им маточник на выходе или соединить. А зачем обогрев в такую жару?

матки нормальные буду делать когда подсолнух зацветет, а это, так- опыта набираюсь. У меня пасека в низине и ночью прохладно, поэтому и поставил температуру на автомат. За бога не знаю, но аллах точно есть - просил в это году хороший подсолнух, сегодня поехал посмотрел на выполнение просьбы и офигел, не подсолнух а мечта пасечника, теперь только-бы не задисковали. Все поле как в волнах, подсолнух от 10см до метра, цвести будет до осени, пока не задискуют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Василика сказал:

матки нормальные буду делать когда подсолнух зацветет, а это, так- опыта набираюсь. У меня пасека в низине и ночью прохладно, поэтому и поставил температуру на автомат. За бога не знаю, но аллах точно есть - просил в это году хороший подсолнух, сегодня поехал посмотрел на выполнение просьбы и офигел, не подсолнух а мечта пасечника, теперь только-бы не задисковали. Все поле как в волнах, подсолнух от 10см до метра, цвести будет до осени, пока не задискуют.

У меня тоже есть такие поля Подсолнуха, только у меня от 30 см до 1,5 метра, а это есть хорошо-поле будет цвести до 3-4 недель.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...