Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, katran54 сказав:

Одна сім"я стала трутовкою. Позавчора  поставив її через газету на відводок з молодою маткою (її взяв у клітку), Сьогодні випустив матку і забрав рамки з яйцями трутовки ( слава богу були ще тільки яйця) в морозілку на три години. Тепер думаю чи не замало протримав в морозілці щоб загинули яйця? Хто має досвід - підскажіть:helpme:

Сформував був відводок на три рамки. І треба ж було такому статися що матка підлізла під кришку і із неї залишився тільки плоский трафарет із червоною міткою.:umora: Бджоли посиділи і почали сіяти яйця самостійно але десь ще вкрали яйце і заклали маточник. Розламав його а там нормальна лялечка матки. Приєднав до сусіднього відводка із плідною маткою і матку сховав під сіточку. Ранком випустив і побачив що пішла нормально. За ніч десятка півтора трутівок бджоли знищили і викинули із льотка. Бійки значної  не було тому що бджоли походженням із одного вулика і матки сестри. Ближче до обіду побачив пожвавлення. Бджоли несподівано потягли величезні жовті кульки обніжки. Схоже що бджоли зрозуміли що вони в іншій сім'ї і треба якось показати що вони будуть корисні щоб їх прийняли. В минулому році піймав рій бджіл схожих на карпатку. Матку забрав а бджіл приєднав до трирамочного відводка української степової. Плідну матку днів зо два брали в клубок але не вбивали а потім  на дно налив спирту. Бджоли його нанюхалися і агресивність минула. Цікаво було спостерігати що карпатські бджоли відділялися собі збоку на половині гнізда і все намагалися вивести матку і закладали постійно маточники поки не відійшли в минуле.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці, а є хто з Радехівського району Львівщини? Відгукніться в лічку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий вечір. Сьогодні відкачав одну сім"ю , забрав 12 л липового. Мед ароматний :) бімба :ay:, спочатку попробува не зрозумів що за смак показалось що мятою віддає , розсмакува відчув конкретно липу.Рамки на половину були запечатані, в кінці тижня буду качати всі решта сімї. Розчарувала мене одна сімейка, меду нема і все, пятачки печатки і трошки нахляпано нектару. В минулому році була подібна ситуація, але на серпень качнув повний корпус з тієї сімї ,вже в друге задумуюсь міняти матку:hmm:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маяки на соняшнику вже жовтіють.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, ромео сказал:

Маяки на соняшнику вже жовтіють.:blink:

Проезжал Одесскую область, пару полей уже цветут, причем массово. Ещё 50 процентов на этой неделе зацветут

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Gnat сказал:

Добрий вечір. Сьогодні відкачав одну сім"ю , забрав 12 л липового. Мед ароматний :) бімба :ay:, спочатку попробува не зрозумів що за смак показалось що мятою віддає , розсмакува відчув конкретно липу.Рамки на половину були запечатані, в кінці тижня буду качати всі решта сімї. Розчарувала мене одна сімейка, меду нема і все, пятачки печатки і трошки нахляпано нектару. В минулому році була подібна ситуація, але на серпень качнув повний корпус з тієї сімї ,вже в друге задумуюсь міняти матку:hmm:.

Сім'я довго розвивається...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, ved сказал:

У меня от Энжио пчелы посыпались......

Пронесло.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні фасував мед із лісової акації в пластикові пляшки. Поїде в Херсонську область. Родичі херсонців спробували і їм рекомендували. Налив і сфотографував. Колір красивий. Та й бурячки гарні. Вологи вистачає.

Фото2106.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Крук сказал:

Сьогодні фасував мед із лісової акації в пластикові пляшки. Поїде в Херсонську область. Родичі херсонців спробували і їм рекомендували. Налив і сфотографував. Колір красивий. Та й бурячки гарні. Вологи вистачає.

Фото2106.jpg

То вони мого не пробували )))))
У нас на Херсонщині місцями - засуха, якої давно не було.  В мене в селі - поки жодного дощу  в 2018 році.
Буду після завтра фацелію пересівати під полив. Хоч собі принесуть, щоб на зиму не годувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, masterden123 сказал:

Хреновенько на Харьковщине

Не переживайте, если подтянется Запорожская, Днепропетровская и Кировоградская - есть шанс сломать хребет заготовительноэкспортной гидре. Пока Бог на нашей стороне!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Bombus сказав:

Не переживайте, если подтянется Запорожская, Днепропетровская и Кировоградская - есть шанс сломать хребет заготовительноэкспортной гидре. Пока Бог на нашей стороне!

В кого посуха і бджоли нічого не носять тоді як їм думати??? Бог на їхній стороні? Частина пасічників можуть отримати мізерні прибутки внаслідок поганого впливу погоди. А частині буде гарно. А треба щоб було гарно всім пасічникам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Крук сказал:

В кого посуха і бджоли нічого не носять тоді як їм думати??? Бог на їхній стороні? Частина пасічників можуть отримати мізерні прибутки внаслідок поганого впливу погоди. А частині буде гарно. А треба щоб було гарно всім пасічникам.

У Bombusa стаж"я не пчеловод".Стає зрозумілим на чиїй стороні Бог:af::at:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З гумором, нехай навіть і чорним, сутужно, я бачу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Крук сказал:

В кого посуха і бджоли нічого не носять тоді як їм думати

По радио передали что засуха только в Запорожской области :(.

Херсон, Одесса у вас что?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, ved сказал:
В 18.06.2018 в 11:23, НадеждаЛ сказал:

достаточно ли ночи для препарата Энжио?

У меня от Энжио пчелы посыпались......

Энжио токсичен для пчел.Если уж приперло ,то применяйте Калипсо или Энвидор. Но Калипсо и колорадского жука убивает. Опрыскивать вечером,после окончания лета и утром не надо закрывать.А Энжио он и контактного и системного действия как и Калипсо,но один , при правильной дозировке не опасен для пчел,а второй бьет наповал.

чередуйте Калипсо с Энвидором и спите спокойно. А главное ,прежде чем обрабатывать чем либо читайте инструкции на сайте производителя, а не инструкцию интернет -магазина.Там такое напишут,что порой и сам поверишь ,что полезно для здоровья.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Bombus сказал:

Пока Бог на нашей стороне!

я так розумію ваша давня мрія буде здійснюватись, пасічників буде меншати?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подсадил в отводок плодную матку карники. Расплод и пчёл взял из очень агрессивной семьи, Матку приняли, а на четвёртый день обнаружил полтора десятка маточников, половина из них уже были запечатаны! Матка успела начервить и пчёлы запечатать, хотя печатка должна быть только через пять дней!В другой семье пчёлы сачкуют, плохо летают, весь мёд уходит на расплод и сами едят. Полно пчелы за заставной. В гнезде полно свободного места, мёд напрыскан по всем рамкам. Может убрать за заставную, чтобы перенесли? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, ss77 сказал:

Подсадил в отводок плодную матку карники. Расплод и пчёл взял из очень агрессивной семьи, Матку приняли, а на четвёртый день обнаружил полтора десятка маточников, половина из них уже были запечатаны! Матка успела начервить и пчёлы запечатать, хотя печатка должна быть только через пять дней!В другой семье пчёлы сачкуют, плохо летают, весь мёд уходит на расплод и сами едят. Полно пчелы за заставной. В гнезде полно свободного места, мёд напрыскан по всем рамкам. Может убрать за заставную, чтобы перенесли? 

Удалят маточники течении 1.5 месяца пока не произойдёт замена пчелы на пчелу от новой матки, проверку на маточники производит раз в  неделю,лишние рамки с гнезда убрать за заставную,за заставной рамки поставит не плотно друг к другу,если ест лишние убрат с улика и раздать другим семьям или положит в омшаник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Джаз сказал:

По радио передали что засуха только в Запорожской области :(.

Херсон, Одесса у вас что?

То они дальше офиса ни чего не видят...

У нас даже подсолнух не по сеяли.....:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, ромео сказал:

Маяки на соняшнику вже жовтіють.:blink:

5b294aa4917e3_.thumb.JPG.c504c5f812ecf5a244e160217599bc92.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ss77 сказал:

Подсадил в отводок плодную матку карники. Расплод и пчёл взял из очень агрессивной семьи, Матку приняли, а на четвёртый день обнаружил полтора десятка маточников, половина из них уже были запечатаны! Матка успела начервить и пчёлы запечатать, хотя печатка должна быть только через пять дней!В другой семье пчёлы сачкуют, плохо летают, весь мёд уходит на расплод и сами едят. Полно пчелы за заставной. В гнезде полно свободного места, мёд напрыскан по всем рамкам. Может убрать за заставную, чтобы перенесли? 

Может матка и успела начервить, но маточники из поставленного расплода, по другому никак, чудес не бывает. У меня была подобная ситуация, удалял по 3-5 маточников через 6 дней, а через месяц, бац - штук 30 маточников и матки нету. Тут я и плюнул.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, ромео сказал:
14 часов назад, ромео сказал:

Маяки на соняшнику вже жовтіють.:blink:

5b294aa4917e3_.thumb.JPG.c504c5f812ecf5a244e160217599bc92.JPG

А что на заднем плане белеет??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Василика сказал:
2 минуты назад, Cfif сказал:

 

 В мене біля пасіки щойно зацвіла гречка, шановні підскажіть - з якого дня від початку цвітіння   вона почне виділяти нектар. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Cfif сказал:

А что на заднем плане белеет??

Бузина трав'яниста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Tue Jun 19 2018 в 21:50, Cfif сказал:

А что на заднем плане белеет??

Может тысячелистник

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...