Перейти к содержанию
ДобровоЛ

Весна/Літо 2018

В теме 4 465 сообщений

В нас дощі два дні поспіль, і перед тим влило. В нас на заході такой РАЙ.:)

Поделиться сообщением

3 минуты назад, tolikmelnikov сказал:

В нас дощі два дні поспіль, і перед тим влило. В нас на заході такой РАЙ.:)

І по прогнозу вам ще наллє

Поделиться сообщением

15 минут назад, tolikmelnikov сказал:

. В нас на заході такой РАЙ.

І я на заході а дощу небачив більше місяця

Поделиться сообщением

Третій день теплі ночі, після дощу. Почався підтримуючий взяток: липа , ваточник, свиріпа, мишиний горошок та інше різнотрав'я.Ті що на гірчиці чорній "тримались на нулю", деякі сім., особливо завзяті , принесли "краплю яку можна вичавити".Одна , "непутяща донька сіньоріти", стояла в невеликій компанії на луках , поблизу каналу "Дніпро-Донбасс".Чим здивувала,  меду непобачив зато розплоду-повно.Певно в циган навчилась- ті теж заводят дітей незважаючи на можливість прогодувати (Бог допоможе).Перевіз на більш медодайне пасовисько (а там і взяток почався), надібрав (правильніш залишив 2р.) розплоду.Чухаю потилицю і думаю:"Навіщо мені ця непутяща єкзотика?". 

Мій товариш зрадив місцевим, Егошинським, всяким іншим маловідомим заводам і , в цьому сезоні, "кохаеться" з італійками.Безперечно , Орнелла Мутті -"солоденька цукерка" проте де вона а де я. А свої ,ось поряд , перевірені , звичні ,безкоштовні і не хужі.

Поделиться сообщением

Сьогодні на ринку бачив цікавий мед... Як сльоза... Продає перекуп..Я в нього не питав, що то за мед, чомусь подумалось, сиропна акація, бо дуже вже прозорий, як на цей рік, практично вода ...   Поряд чолов"яга торгував картоплею, пішов купив того меду...  Питаю, і що це?   Виявилось, що то "акація з рапсом, чи рапс з акацією"...  Мабуть скоро з"явиться ромашковий...:umora:

Поделиться сообщением

3 часа назад, Володимир Джос сказал:

сиропна акація

Откуда такие выводы?вы видели мед с сахарного сиропа в банке?

Поделиться сообщением

18 хвилин тому, ved сказав:

вы видели мед с сахарного сиропа в банке?

Так.. Три роки назад були такі  "бізнесмени" в  бригаді.. Зараз кинули це діло, не перезимували... А зважаючи на озвучену "акацію з рапсом", то в голову більше ніяких сортів такого вигляду, принаймні в нашій місцевості , не прийшло...

Тут до цих пір ходять  історії про кримчаків. в яких в павільйонах була збудована система подачі сиропу, і яка весь акацієвий медозбір активно працювала.. Чув це від зовсім різних людей, і з різними варіантами систем... До війни кримчаки в нас часто і багато кочували...  І багато з них були з"дахом", ставали де хотіли, зганяючи навіть місцевих...

Изменено пользователем Володимир Джос

Поделиться сообщением

56 минут назад, Володимир Джос сказал:

Так.. Три роки назад були такі  "бізнесмени" в  бригаді.. Зараз кинули це діло, не перезимували... А зважаючи на озвучену "акацію з рапсом", то в голову більше ніяких сортів такого вигляду, принаймні в нашій місцевості , не прийшло...

Тут до цих пір ходять  історії про кримчаків. в яких в павільйонах була збудована система подачі сиропу, і яка весь акацієвий медозбір активно працювала.. Чув це від зовсім різних людей, і з різними варіантами систем... До війни кримчаки в нас часто і багато кочували...  І багато з них були з"дахом", ставали де хотіли, зганяючи навіть місцевих...

А какой тогда смысл было кочевать? Сахар, можно было и дома дать, на переработку.

Поделиться сообщением

12 минут назад, mits сказал:

А какой тогда смысл было кочевать? Сахар, можно было и дома дать, на переработку.

А запах)

Поделиться сообщением

Минулого року липа цвіла поганенько і цвіту практично не було. Тепер цвіту настільки багато що листя не видно. Запах дуже сильний і гарний.

Фото2105.jpg

Фото2101.jpg

Фото2102.jpg

Фото2103.jpg

Фото2104.jpg

Изменено пользователем Крук

Поделиться сообщением

1 минуту назад, hirurg сказал:

А запах)

Для запаха, можно было сварить с мешок цветков.

Поделиться сообщением

У нас вже по липі, буду качати бо злопають і переведуть мед на розплід))).

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

13 хвилини тому, Gnat сказав:

У нас вже по липі

В мене ще не погано літають, але в нас трішки сьогодні прохолодніше.... Але дивився - в магазині гарно рамки по роздували, особливо де 9 замість 10:ay:Перший рік так зробив в деяких вуликах - сподобалось... буду тепер постійно так робити... Сьогодні одного вулика вже викачав, але там ще мед лишався після акації і липою донесли.... так що я липового медку вже спробував...:ae:

Поделиться сообщением

Сьогодні косив пасіку бензокосою)))))). Перші хвилини нормально, а потім як дали мені красуні))) . Покосив все, шкода що зачепив молоденьку липу.

Поделиться сообщением

Сонях вже потягнувся догори.

16_06.thumb.JPG.1a76ce1314c7c81857157b5e17f77b80.JPG

А оце хто такий?:blink: Великий, десь 3,5см довжина тіла (без вусів)

5b2542715aa81_.JPG.d9ab2d50f01be74260c1a39158e5ca07.JPG

Поделиться сообщением

20 минут назад, Gnat сказал:

а потім як дали мені красуні)))

98754321789.jpg

Поделиться сообщением

16_06.thumb.JPG.1a76ce1314c7c81857157b5e17f77b80.JPG
А оце хто такий?:blink: Великий, десь 3,5см довжина тіла (без вусів)
5b2542715aa81_.JPG.d9ab2d50f01be74260c1a39158e5ca07.JPG
Племенна матка)))

Поделиться сообщением

1 час назад, Бджолопотам сказал:

в магазині гарно рамки по роздували

А я сьогодні роздав минулорічні повномедки - кожному по одній. Теж дують мед за обидві щоки :umora:. Ще два десятки рамок з медом залишилося, як раз до соняха повинно вистачити.

Поделиться сообщением

11 минут назад, shersand сказал:

А я сьогодні роздав минулорічні повномедки - кожному по одній. Теж дують мед за обидві щоки :umora:. Ще два десятки рамок з медом залишилося, як раз до соняха повинно вистачити.

Вы тоже на сухом пайке сидите, в смысле без дождей?

Поделиться сообщением

5 минут назад, mits сказал:

Вы тоже на сухом пайке сидите, в смысле без дождей?

Последний дождь был 28 марта. Уже и уборка началась. 

Изменено пользователем shersand

Поделиться сообщением

2 часа назад, ромео сказал:

Вчера уже видели первые зацветаающие головки 

Поделиться сообщением

1 година тому, shersand сказав:

А я сьогодні роздав минулорічні повномедки

Нічого... Ви на соняшнику відіграєтесь.... На соняшнику такі медозбори що нам і не снились....

Поделиться сообщением

11 хвилину тому, Бджолопотам сказав:

Нічого... Ви на соняшнику відіграєтесь.... На соняшнику такі медозбори що нам і не снились....

Цього року у нас зернових більше, ніж соняшнику. Та й ще склалось так, що до соняшника доведеться літати за 3 і більше км.
Звичайно, щось принесуть, але менше звичайного.

Поделиться сообщением

Нарешті цього року, на третій рік впровадження корпусної системи (10х300+145) став відчувати переваги.

1. Поки що найголовніше: майже всі корпусники дали по 2 магазини весняного меду. У деяких слабших по одному. Менше не було. Лежаки лише окремі дали таку кількість, у слабачків 2-4 рамки. На зараз працюють на липі значно активніше.

2.Ройовий стан. Оскільки тримаю місцеву бджолу, то ройка - геморой добрячий. Проте б'юсь в основному із лежаками. В корпусники до гнізда із весни не добирався (лише окремі вибірково подивляюсь). Зроїлось лише 2.

Изменено пользователем ромео

Поделиться сообщением

11 минут назад, ромео сказал:

Нарешті цього року, на третій рік впровадження корпусної системи (10х300+145) став відчувати переваги.

З мене сусід третій рік насміхається (в нього лежаки), не сприймає б/к за вулики. А рамка на 145, то для нього забавка несерйозна якась. А я, як магазини відкачую, натішитись не можу - в руках легенькі, бджолу струсити раз плюнути, про розпечатку взагалі мовчу. Але тут, як кажуть - кожному своє. 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти