Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Для чого на своїй ділянці розливати всяку хімію??? Це ж так шкідливо. Я тільки в лісі біля болота навесні кроплю раундапом ( каюся але дуже треба) щоб точок не заростав а в себе в садочку гарною, наклепаною косою ранком скосив травичку і нехай сохне. Косити косою для мене велике задоволення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Бджолопотам сказав:

Тепер раундапом покропив один раз весною.

Воно Вам треба, мертва , отруєна земля на пасіці...   Краще вже трава...Можна мотокосою пару раз пробігтись, якщо вже заважає... Звичайно, це справа кожного сіндивідуальна. як  там і що...  В нас теж пішла мода, за дворами все витруєно гербіцидами...   Мало того, що тут і так вже трави немає, вигоріло все, так ще й вітер пилюку ядовиту ганяє... В тій пилюці граються діти,  потім батька скаржаться, що дуже  хворіють.  Я,  коли дома з"явилась пасіка, взагалі все труїти перестав, хіба що  колорадських на картоплі раз... І що дивно, врожаї фруктів та ягід  є.   Хоча в нашій місцевості, не виливши на дерево, чи кущ, пару відер яду,  щось потім звідти зірвати нереально... Цьогоріч все вродило  взагалі рекордно... В абрикосів гілки ламаються, черешні також...  Абрикосів сортових не було вже років з три...На цвітіння або дощ, або приморозок...

Вибачаюсь,  якщо Вас образив. але цей світ уже й так на сторіччя вперед отруєний...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Невеликий дощ у нас пройшов - промочив на 1-2 см землю лише. Ну все ж краще ніж взагалі нічого... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Крук сказав:

Я тільки в лісі біля болота навесні кроплю раундапом

В мене пасіка також в лісі (ділянка з будинком на краю лісу)

 

14 хвилини тому, Крук сказав:

Для чого на своїй ділянці розливати всяку хімію???

Чому всяку? Конкретна назва, конкретна дія - знищення бур'янів:dntknw: Чи Ви думаєте що я газонну траву раундапом знищую?

 

16 хвилин тому, Володимир Джос сказав:

Воно Вам треба, мертва , отруєна земля на пасіці.

Я коли перший раз перевіз пасіку до лісу, там ділянка  вся була заросша бур'янами -  я два роки кропив , намагався витравити і посіяти якісь культурні медоноси - а дулю.... От Вам і мертва і отруєна - раундап не діє роками, а безпосередньо втрапивши на живі рослини, на цьому отруєння припиняється. 

Особисто в мене при регулярних дощах - біля вуликів треба викошувати приблизно через кожні 10 днів, коли сухіше, то менше. Якщо займатись суто пасікою - звичайно час на таке можна знайти, а якщо працюєш на одній чи двох роботах і у вільні хвилини вириваєшся на пасіку щоб поробити термінову роботу - не має можливості в день махати косою перед вуликами...

:IMHO:нікому не нав'язую, просто ділюсь своїм досвідом боротьби з заростанням вуликів... А кожен вирішить для себе сам...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Sanich сказав:

Невеликий дощ у нас пройшов - промочив на 1-2 см землю лише.

В нас літо без дощу, хоч і неприємна, але звична справа...Вдома, і більшість полів  поливається.   Вода дорога, але інакше буде як в Сахарі... Родичі в Шаргородському районі, на днях хвалились, що їх гарно промочило дощиком...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Серж 82 сказал:

У Вас може і так, а му мене так.

Фото-0218.jpg

Скільки сімей дали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нарешті, сьогодні пішла липа...:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Петр Павлович сказав:

На початку 2000 років подорожував Прикарпаттям та Закарпаттям. В селі Плоске, недалеко від Перечина, придбав мед такого кольору у місцевого пасічника, смак був чудовий, такого більше не зустрічав. чомусь не спитав з чого той мед.

Іван  Запухляк пригостив мене падевим медом в зимі, хто може підтвердіть @SASHA.OK, до цього часу конститенцйія рідкий, колір чорно зелений, пригощав Стаса Горуну , він гурман, каже ,що перемоги його завдяки бджолам, він має великий асортимент бджолярських продуктів, які придають природню енергію, тому ми маєм наших переможців, а мені приємно, що у мене такі друзі ,і їх багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, ромео сказал:

Нарешті, сьогодні пішла липа...:ole_ole:

У Вас тільки зацвітає , чи почала виділяти)))? У нас липа вже вот вот закінчиться, ще максимум тиждень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

Іван  Запухляк пригостив мене падевим медом в зимі, хто може підтвердіть @SASHA.OK

Підтверджую, було таке діло :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Бджолопотам сказал:

В перші роки свого пасічникування також мав таку проблему - не було часу викошувати траву. Тепер раундапом покропив один раз весною... буває ще раз в серпні кроплю коли починає осінка рости - та й маю спокій... 

Не боїтеся бджолу потравити? Вранці бджола бере росу на траві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Gnat сказал:

У Вас тільки зацвітає , чи почала виділяти)))? У нас липа вже вот вот закінчиться, ще максимум тиждень.

У мене вже фактично по липі. Ну може ще зранку трохи видасть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після вчорашнього дощу бджоли на липі гудуть:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Володимир Джос сказал:

В нас літо без дощу, хоч і неприємна, але звична справа...Вдома, і більшість полів  поливається.   Вода дорога, але інакше буде як в Сахарі... Родичі в Шаргородському районі, на днях хвалились, що їх гарно промочило дощиком...

Вчора у Чернівцях така злива пройшла, що ЖД вокзал затопило.

У мене два дні назад теж врубало, тож вологи поки що вдосталь, якраз на різнотрав'я.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Не боїтеся бджолу потравити? Вранці бджола бере росу на траві.

:dntknw:Не було проявів

 

54 хвилини тому, Серж 82 сказав:

У мене вже фактично по липі. Ну може ще зранку трохи видасть.

В нас ще тиждень буде цвісти. Є ще така що навіть не починала цвісти....

Вчора пішов непоганий дощик - сьогодні запах пішов конкретний з липи - літ бджіл покращився, але...

В мене біля будинку пару вуликів стоять, одна сім'я відроїлась, матку повернув в сім'ю, а бджіл з рою забрав на пасіку в ліс - в нуклеуси... 25 числа поставив їм корпус вощини через РР - сьогодні перевірив - все відтягнуто і залито медом - починають печатати:dntknw: коли встигли...? Ніби і льоту бджіл сильного не було і сім'я ослаблена роєм і липа через спеку не дуже виділяла..... Побачимо що липа на основній пасіці дасть... дякувати Богу - дощ пішов... шанси є...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Вчора у Чернівцях така злива пройшла, що ЖД вокзал затопило.

В наших б краях дощів влітку... Був би рай...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Gnat сказал:

У Вас тільки зацвітає , чи почала виділяти)))? У нас липа вже вот вот закінчиться, ще максимум тиждень.

Сьогодні 6 день...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

г.Сумы 4.30 утра пчелы аномально гудут на одном дереве липе. Ну и вот такая поверхность машины под ней a376efd229b0c2ab83e517aefacc4d21.jpg

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цілу ніч йшов дощик, невстиг закінчитися, бджоли вже на липі, гул як у вулику

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

г.Сумы 4.30 утра пчелы аномально гудут на одном дереве липе. Ну и вот такая поверхность машины под ней a376efd229b0c2ab83e517aefacc4d21.jpg

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk
 

То та липа котора рання,і вже відцвілась, виділяє падь, і бджоли її збирають

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Николай Ахтырка, ви автор 100 000-го повідомлення у розділі, біжіть по пляшку...;)

100000.thumb.JPG.f6fefadcbc8dccd188d8e3e3e31a32b7.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, ромео сказал:

@Николай Ахтырка, ви автор 100 000-го повідомлення у розділі, біжіть по пляшку...;)

100000.thumb.JPG.f6fefadcbc8dccd188d8e3e3e31a32b7.JPG

:blink:Ого невже так швидко. Пішов доставати трилітрівку.:baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для тих хто нехоче мати на пасіці злих бджіл повідомляю, в мене на пасіці є дві сімейки ну дуже злючих, так от сьгодні, невідомо хто спробував замінити рамки в вуликах, приізжаю на пасіку і бачу, що стоіть два раманоса на 8 рамок, зроблені добротно, вулик там де злюка в мене була, відкритий одна рамка на землі валяється, в раманасох чорна сушка, в одному чотири моі рамки медово пергові, як я розумію хтось охочий до чужого прийшов на пасіку, з метою відібрати рамок з медом, в одній сімі в нього всьо задумане вийшло, бо вона дійсно спокійна, а на другій потрапив до злюк, до яких я сам іноді боюсь заглядати так як гризуть через перчатки, дуже обкусують ноги та і так по тілу теж трохи попадає, думав матку міняти, але все якось жалко було сімя на расплодному дадан 12 рам і чотири магазина, вже два магазіна після акаціі відбирав, тепер ось думаю може вивисти від неі пяток маток, для захисту точка від злодіів. а зараз буду шукати горе злодія, щоб дізнатися чи не сильно його пошматували. До речі злість  передаеться до дочок, як інші ознаки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, hirurg сказав:

тепер ось думаю може вивисти від неі пяток маток, для захисту точка від злодіів. а зараз буду шукати горе злодія, щоб дізнатися чи не сильно його пошматували. До речі злість  передаеться до дочок, як інші ознаки?

Рекламу ви вже зробили, тепер можна заказувати нікот пробувати зондувати ринок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас очень сухо...дождей давно не было

Первого меда нет....практически

Разнотравье не носят.....кормим

Еще и пол пасеки потравили.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...