Перейти к содержанию
  • Объявления

ДобровоЛ

Весна/Літо 2018

В теме 5 322 сообщения

27 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Можливо і ваша правда, але ж звідки ті боби взялись? Та і смак в нього доволі спицифічний, дещо гірчить і, як каже моя дружина, якийсь як маслянистий. Незнаю як ще його описати. Я чогось думав що це падь пішла, правда в сосновий ліс так і не ходив за браком часу, але листя багатьох кущів і дерев було липке і багато різної комашні "паслось" на ньому. Тож з чого цей мед стверджувати не берусь. :hi:

Падь також темного кольору, тому теж може бути. У себе знаю точно, що так виглядає  мед з бобів, бо щороку агрофірма сіє під 100га, завжди в радіусі льоту моїх бджіл, так як і всі інші медоносні культури

Поделиться сообщением

Весна-літо....  В нас  відійшла рання черешня. Зараз спіла малина,  вишня, абрикоси...Клубніка ремонтантна цвіте по другому разу... На полях гудуть комбайни, почались жнива....  Менше двох з половиною місяців назад був мороз....  Акація зацвіла практично на декаду раніше... Разом з нею цвіло те, що зазвичай квітувало, коли вже  качали акацієвий мед... На городі зажевріли помідори... І сухо... На півночі вже який день гуртуються хмари, схожі на дощові... Ми їх тільки бачимо... Щось погода і природа цього року "розгубились " зовсім... Бачив в місті на подвір"ї   квітуючий соняшник.. На полях розквітнуть на днях...А попереду практично все літо...

Поделиться сообщением

6 часов назад, mits сказал:

А с взятком, вижу дела у Вас, такие же хр.....ые, как и у меня, мои даже пыльцы не несут, скоро в ульях перга закончится.:(

С взятком у меня тоже не очень. Но перги много, так как семьи многие отроились и она стоит не востребованная мертвым грузом. Особенно в стояках в нижних корпусах много ее намариновали. Как раз можно было бы воспользоваться безвзятием и осушить рамки с целью извлечения перги и компенсации недобора меда. Только времени нет и морозилка мясом забита. Жаль не пчеловод я.:umora:

Поделиться сообщением

4 години тому, Володимир Джос сказав:

Ці жуки не просто "шниряють", а лізуть в льоток  як танки...

Я рекомендую поміряти товщину жука і товщину трутня. Мабуть ці розміри в жука значно більші. Решітки щоб трутні могли проходити зробити і поставити. Думаю що допоможе. Повинен бути якийсь вихід.

Поделиться сообщением

Вчора займався з трутневілою родиною, забрав всі рамки, бджолу зтрусив в один корпус. Сьогодні чекаю матку щоб підсадити. Дай Бог щоб все пройшло добре. Для себе зробив урок , треба вести контрольований вихід маток.Під одним вуликом ножки підкосились під вагою корпусів, ще забрав корпус медовий від трутовки і поставив третім зверх Сьогодні йду ставити нову підставку під вулик з барабану від пралки) нержавійка) вже 5 таких маю.

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

Только что, Gnat сказал:

Вчора займався з трутневілою родиною, забрав всі рамки, бджолу зтрусив в один корпус. Сьогодні чекаю матку щоб підсадити. Дай Бог щоб все пройшло добре. Для себе зробив урок , треба вести контрольований вихід маток.Під одним вуликом ножки підкосились під вагою корпусів, ще забрав корпус медовий від трутовки і поставив третім зверх Сьогодні йду ставити нову підставку під вулик з барабану від пралки) нержавійка) вже 5 таких маю.

Нічого собі у Вас підставки під вулики з нержавійки, нам так не жить. :umora:

Поделиться сообщением

6 часов назад, Gnat сказал:

Відео з мого дальнього точка

https://youtu.be/A61OPDl73Eg      

Поделиться сообщением

Сьогоднішній обліт

5b201b4b0d76f_.thumb.JPG.7ccef9f953989df0575062a51d242380.JPG

А це трава біля точка. Зазвичай в цю пору вже косив...

5b201b6677e1f_.thumb.JPG.a83102e70d7b7fcdb7f2f6362fe8e189.JPG

Поделиться сообщением

13 часов назад, SASHA.OK сказал:

Можливо і ваша правда, але ж звідки ті боби взялись? Та і смак в нього доволі спицифічний, дещо гірчить і, як каже моя дружина, якийсь як маслянистий. Незнаю як ще його описати. Я чогось думав що це падь пішла, правда в сосновий ліс так і не ходив за браком часу, але листя багатьох кущів і дерев було липке і багато різної комашні "паслось" на ньому. Тож з чого цей мед стверджувати не берусь. :hi:

Мав на увазі якісь медоноси з родини бобових, наприклад мишиний горошок, чи що інше (може яка дика конюшина). А може і падь, вони ж у жару на годину мали взяток .

Поделиться сообщением

16 минут назад, ромео сказал:

Сьогоднішній обліт

5b201b4b0d76f_.thumb.JPG.7ccef9f953989df0575062a51d242380.JPG

У мене на пасіці скоро вовки заведуться. Косив траву останній раз ще в квнці квітня, зараз невистачає часу. Попід льотки ногами поприминав щоб був вільний підліт, а далі вже вище коліна.

Поделиться сообщением

10 часов назад, Волкотрубенко сказал:

С взятком у меня тоже не очень. Но перги много, так как семьи многие отроились и она стоит не востребованная мертвым грузом. Особенно в стояках в нижних корпусах много ее намариновали. Как раз можно было бы воспользоваться безвзятием и осушить рамки с целью извлечения перги и компенсации недобора меда. Только времени нет и морозилка мясом забита. Жаль не пчеловод я.:umora:

У мене вже декілька днів іде гарний взяток. Сьогодні мусів вирізувати маточники з язиків на прививочній. Навіть у нуках є принос.

Поделиться сообщением

13 години тому, SASHA.OK сказав:

Саша куплю, не багато,цуть,цуть(250гр) но продигустую:)

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Серж 82 сказав:

У мене вже декілька днів іде гарний взяток. Сьогодні мусів вирізувати маточники з язиків на прививочній. Навіть у нуках є принос.

Також вже з тиждень іде гарний взяток, наступні кілька днів на черзі ізоляція маточників,мабуть доведеться вирізати маточники з язиків.

Поделиться сообщением

12 хвилини тому, Серж 82 сказав:

У мене на пасіці скоро вовки заведуться. Косив траву останній раз ще в квнці квітня, зараз невистачає часу. Попід льотки ногами поприминав щоб був вільний підліт, а далі вже вище коліна.

це я був зауваження отримав, як це бджоли у верхніх рядах залітають, коли кропива така висока, а кропива дійсно висока була, але на відкритій місцевості вона ще відігравала функцію затінення,тож кажу тому критику ходім до вуликів , зняв дашок на одному ,другому, а там все кішить бджолою, а той критик не втримався і каже і яхочу таку кропиву на своїй пасіці:umora:

Поделиться сообщением

25 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Як казав Микола Войналович, як оприділити опитного пасічника від не опитного:) у не опитного трава вся стоптана заді вуликів:umora: Сергій, а в тебе навпаки  з переду:umora:

Изменено пользователем Мішаня (МІМ) Майгутяк

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

Як казав Микола Войналович, як оприділити опитного пасічника від неопитного:) у не опитного трава вся стоптана заді вуликів:umora: Сергій, а в тебе навпаки  з переду:umora:

Що є, -то є.

Поделиться сообщением

Тільки що, Серж 82 сказав:

Що є, -то є.

просто мене теж не скошено, а так протоптано з обох боків:)

Поделиться сообщением

6 минут назад, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

просто мене теж не скошено, а так протоптано з обох боків:)

Міша, фіг з нею, з тією травою. Головне що перша качка вже запакована у відра і скоро друга почнеться, а там і сонях на підході.

Поделиться сообщением

23 часа назад, SASHA.OK сказал:

20180606_073231.thumb.jpg.8a7e2c6d102b41c23ceb911c8d47936f.jpg

А з чого самий темний?

Поделиться сообщением

1 година тому, ромео сказав:

В моїй місцевості ґрунтові води близько. Люцерна дуже швидко росте. Скоро другий укіс на сіно на підході.  Трави в лісі по пояс. Вчора на липу вивозив вулики малим причепом то мусив два рази виходити і дивитися на дорогу із висоти людського зросту тому що трава вночі фари затуляла. Їхав неначе в джунглях. Попередні сухі роки не дозволяли плодитися комарам і жаби теж плодитися не могли. Тепер води багато і комарі плодяться із неймовірною силою а корисних комах і тварин які б знищували цю напасть нема.

Поделиться сообщением

15 минут назад, Серж 82 сказал:

Головне що перша качка вже запакована у відра і скоро друга...

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑÑка ведÑо

:umora::wave:

Поделиться сообщением

4 минуты назад, ромео сказал:

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑÑка ведÑо

:umora::wave:

У Вас може і так, а му мене так.

Фото-0218.jpg

Поделиться сообщением

47 хвилин тому, Петр Павлович сказав:

А з чого самий темний?

Ще не визначились :umora:, є два робочих варіанти бобові і падь :dntknw:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, SASHA.OK сказал:

Ще не визначились :umora:, є два робочих варіанти бобові і падь :dntknw:

На початку 2000 років подорожував Прикарпаттям та Закарпаттям. В селі Плоске, недалеко від Перечина, придбав мед такого кольору у місцевого пасічника, смак був чудовий, такого більше не зустрічав. чомусь не спитав з чого той мед.

Поделиться сообщением

10 годин тому, Серж 82 сказав:

В перші роки свого пасічникування також мав таку проблему - не було часу викошувати траву. Тепер раундапом покропив один раз весною... буває ще раз в серпні кроплю коли починає осінка рости - та й маю спокій... 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти