Перейти к содержанию
ДобровоЛ

Весна/Літо 2018

В теме 3 709 сообщений

1 час назад, Крук сказал:

Це непорозуміння має причину. Раніше матки карпатської породи і пакети йшли широким потоком на рашку. Тепер цей потік перекрито і залишився тільки ринок України. От декого дана обставина  дуже засмучує і сердить.

Кажуть, що на Молдову багато відправляють:dntknw:;)

Поделиться сообщением

В одному з відводків не знайшов засіву. Всі сім рамок залиті медом.

Оцінив переваги сім'ї  без відкритого розплоду (відводок прийшлось робити саме на початку цвітіння акації :))

Позавчора в обід дав рамку суші. Сьогодні глянув - засіву так і немає, але суш теж почали заливати.

Дав рамку з суточним розплодом від іншої сім'ї. Після завтра подивлюся, чи відтянули маточники.

Поделиться сообщением

4 години тому, FES сказав:

В нас на Волині не хочуть багато сіяти (кажуть ціна впала) з 18 тис/1т до 5 тис/1т. От і на полях один ріпак, соняшник, соя.

Я подивився на карту і побачив що між Ківерцями і Рожищем є село Клепачів яке оточене лісами. Канава Прудник повинна мати багато різних трав. Там і низин багато які може зарослі вологолюбними травами типу череди, лісової мяти. Повинне болото цвісти кожен рік. Я б на вашому місці ліс не полишав.

Поделиться сообщением

В ‎28‎.‎05‎.‎2018 в 19:32, Gnat сказав:

Липа почала цвісти,

Ми з одного регіону, але у мене липа ще не цвіте. У Вас або ранній сорт липи, або добре не догледіли....

Поделиться сообщением

Починає цвісти липа

Поделиться сообщением

20 минут назад, Крук сказал:

Я подивився на карту і побачив що між Ківерцями і Рожищем є село Клепачів яке оточене лісами. Канава Прудник повинна мати багато різних трав. Там і низин багато які може зарослі вологолюбними травами типу череди, лісової мяти. Повинне болото цвісти кожен рік. Я б на вашому місці ліс не полишав.

Біля моє пасіки дуже велике болото (берег) 100га точно, так от замітив таку тенденцію, як тільки місцеві селяни починають палити суху траву (руки їм пообривати), то в цьому році немає жодної квітки. А як тільки не палять берег, то все медує.

Поделиться сообщением

1 час назад, Сергій-апі сказал:

Ми з одного регіону, але у мене липа ще не цвіте. У Вас або ранній сорт липи, або добре не догледіли....

Все я догледів))) липа цвіте рання, потім піде дрібнолиста.  Львівська обл. велика Ви звідки.

Поделиться сообщением

Сегодня качал мед и попробовал мед гурмана, вкус не забываемый, просто срезая крышечки с ячеек взял в рот немного забруса и офигел - словно взял в рот сладкий, потный носок, которым топтались по мышам.

Поделиться сообщением

Сегодня качал мед и попробовал мед гурмана, вкус не забываемый, просто срезая крышечки с ячеек взял в рот немного забруса и офигел - словно взял в рот сладкий, потный носок, которым топтались по мышам.
Є така штука))) і у мене, але на дальньму точку що стоіть на торфах, біля дому такого смаку немає.)))))

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

В пятницу поймал свой рой с неплодкой, когда нужно беспокоится, шо нет засева? Просто ведут они себя странно - сидят в улье тихо, практически не летают, только мед жуют, сегодня еще рамку им на осушку поставил.

10 минут назад, Gnat сказал:

Є така штука))) і у мене, але на дальньму точку що стоіть на торфах, біля дому такого смаку немає.)))))

В целом мед нормальный, просто я колупнул "там, где надо"

Поделиться сообщением

39 хвилин тому, Василика сказав:

Люди не свині, все поїдять.

Поделиться сообщением

15 часов назад, Сергій-апі сказал:
В 28.05.2018 в 19:32, Gnat сказал:

Липа почала цвісти,

В мене теж ще липа не цвіте...

Поделиться сообщением

9 часов назад, Василика сказал:

В пятницу поймал свой рой с неплодкой, когда нужно беспокоится, шо нет засева? Просто ведут они себя странно - сидят в улье тихо, практически не летают, только мед жуют, сегодня еще рамку им на осушку поставил.

В мене теж рої ведуть себе дивно, сидять тихо не літають і мед жують. (об'єднав два рої в один вільний вулик) може бояться один одного...

Поделиться сообщением

Хтось памятає щоб липа зацвітала 30.05 перший раз так рано 

IMG_20180531_082451.jpg

Поделиться сообщением

В цьому році все рано цвіте, а от, що буде в серпні? Злодюжки вулика не дадуть відкрити...

Поделиться сообщением

З  ранку йду на роботу , а липи вже гудять бджоли повно. Починає розцвітати дрібнолиста липа .

Изменено пользователем Gnat

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, FES сказав:

В цьому році все рано цвіте, а от, що буде в серпні? Злодюжки вулика не дадуть відкрити...

Нічого нового в серпні нестанеться,у нас в цей час взятку практично нема , злодюжки кругом крутяться, і доводиться мед відкачувати 1-2 вулики зранку і 1-2 пізно ввечері, так що непривикати

Поделиться сообщением

17 годин тому, Gnat сказав:

Львівська обл. велика Ви звідки.

Жидачівський район

Поделиться сообщением

1 година тому, davolodya сказав:

В серпні цвіте "Гадівник" (це місцева назва, як називається по науковому не знаю. Високі жовті квіти, до 150 см. подібні на мінісоняшники) і медує він серпень та трохи вересень.

Изменено пользователем Сергій-апі
помилка

Поделиться сообщением

В цьому році навіть. Столовий виноград зацвів не 26 травня а обично 5червня починав раніше і акація на тиждень цвіте 

Поделиться сообщением

Вінниця цвіте і пахне липою...

В селі ще нема...

Поделиться сообщением

Интересное явление обнаружил у себя, на пасеке. Вчера частично глянул в семьи и увидел, что в некоторых семьях пчёлы поменяли маток(матки отлично до этого работающие, 2017 г.р) А поменяли скорей всего из за того, что я перед цветением Акации, накидал в гнездо много суши, вперемешку с росплодом. Пчёлы наверное глянули, что в гнезде много неосвоенных рам и подумали, что это матка у них паршивая и давай её менять. Процент замены- около 10-15%. Вот так вот бывает, когда Акация зацветает на 2 недели раньше, а пчеловод думая, что он уже всё знает-начинает пороть на пасеке ерунду.

Поделиться сообщением

31 минуту назад, mits сказал:

Интересное явление обнаружил у себя, на пасеке. Вчера частично глянул в семьи и увидел, что в некоторых семьях пчёлы поменяли маток(матки отлично до этого работающие, 2017 г.р) А поменяли скорей всего из за того, что я перед цветением Акации, накидал в гнездо много суши, вперемешку с росплодом. Пчёлы наверное глянули, что в гнезде много неосвоенных рам и подумали, что это матка у них паршивая и давай её менять. Процент замены- около 10-15%. Вот так вот бывает, когда Акация зацветает на 2 недели раньше, а пчеловод думая, что он уже всё знает-начинает пороть на пасеке ерунду.

Главное что вы в этом году с акацией, а все остальное ерунда...

Поделиться сообщением

34 хвилини тому, mits сказав:

Похожая ситуация. У одних обнаружил левую матку какая-то тощая (засев и расплод есть всякий). одним подствил   суши между печатным (занесли пыльцой  и влупили на соседней раме 2 красавца маточники  оба крупные, один поменьше но все же достойный и уже запечатаны) типерь ломаю  голову какого возвраста маточники. Откинул в отводок но  спасти хочю оба, теперь голову ломаю когда отобрать второй  что б первая что выйдет не згрызла. 

Изменено пользователем bosik2017

Поделиться сообщением

За останній тиждень спіймав три рої і свої і чужі, чекаю липу, як "манну небесну ", а вона все не йде і не йде...:(

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти