Перейти к содержанию
ДобровоЛ

Весна/Літо 2018

В теме 3 734 сообщения

10 минут назад, Серж 82 сказал:

Я аличу, черешню в листопаді по пустирях і пасовищах (кісточки) висаджую в ночі з фонариком, щоб ніхто не бачив.

І що, черешень багато вже зійшло?

Поделиться сообщением

10 годин тому, Серж 82 сказав:

Я аличу, черешню в листопаді по пустирях і пасовищах (кісточки) висаджую в ночі з фонариком, щоб ніхто не бачив.

а мій сусід гурман черешень, так от гора яка раніше була вкрита тереном вже окультурена на ній він висадив безліч черешень, добре,що є такі гурмани

Поделиться сообщением

в середу був на пасіці, пішов гарний дощ з 10-00 десь до після обіду, а потім визирнуло сонце і пасіка ожила, гул і напрямок льоту в бік лісу. дістав рамки з стартера і поставив біля вуликів, обпершись на один. так поки їхав і не прибирав, ніхто на них не звернув увагу.  їхав в 18-00 додому і зупинився під акаціями. бджіл не зовсім багато видно а гул як на пасіці між вуликами. :ay: стоїш і насолоджуєшся цим гулом, не пам"ятаю в нас такого на акації, в цьому році і акація як ніколи цвітом рясна і липа ні в року, аби погода не підвела.

вощина за добу повністю відбудована, з верху медовий вінчик і десь полоскою засіва матка пробігла:blink:, коли встигають:hmm:.

IMG_20180516_155608.jpg

Изменено пользователем СЄРЖ

Поделиться сообщением

10 часов назад, miro сказал:

а мій сусід гурман черешень, так от гора яка раніше була вкрита тереном вже окультурена на ній він висадив безліч черешень, добре,що є такі гурмани

Первая черешня. Мелкая, но много, висит виноградным5afef80530aa6_.thumb.JPG.be0cafb39f54f38cf091a6d2d8e0f64a.JPGи гроздьями, ветки гнутся.

Поделиться сообщением

А в мене акація цвіте вже 11 день... Точніше закінчує.

Мед з неї продуктивно носили лише вчора - 1 день..

Сьогодні похолодало і роботи нема...

Я в шоці...

Як придурок магазинів наставив...

Поделиться сообщением

6 хвилин тому, ромео сказав:

А в мене акація цвіте вже 11 день... Точніше закінчує.

Мед з неї продуктивно носили лише вчора - 1 день..

Сьогодні похолодало і роботи нема...

Я в шоці...

Як придурок магазинів наставив...

Не тільки Ви одні в шоці !!!

Поделиться сообщением

1 година тому, ss77 сказав:

Мелкая, но много

Моя вся на землі після вчорашнього граду.

Поделиться сообщением

Всім привіт! Садок відкачали, ріпак відкачали, акацію відкачали! ще лишилась липа, гречка, сонях!!!

Чомусь закрадається думка що ті хто нездали мед в 2017 будуть на коні :unsure:.

Поделиться сообщением

11 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Всім привіт! Садок відкачали, ріпак відкачали, акацію відкачали! ще лишилась липа, гречка, сонях!!!

Бувають роки, що в Західних областях меду немає, але це не означає, що його не буде по Україні.

Нажаль, пасічники, які не здали в осінь-зимовий період мед, не зможуть отримати схожу ціну (стосується ріпаку і соняху), навіть близько, в перспективі, як мінімум 5-6 місяців, а далі час покаже.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Бувають роки, що в Західних областях меду немає, але це не означає, що його не буде по Україні.

Нажаль, пасічники, які не здали в осінь-зимовий період мед, не зможуть отримати схожу ціну, гавіть близько, в перспективі, як мінімум 5-6 місяців, а далі час покаже.

Не зможуть отримати від експортерів, а от міста міліонники медок поїдають на ура!!! правда соняшниковий мед не впріоритеті, хоча цінова політика все відкорегує :IMHO:

Поделиться сообщением

У меня началась  роевая страда, вчера с одного, сегодня с другого улика , но шо-то мелковатые, хоть  перваки, чуть больше килограмма, зато маточников почистил штук по 30 и пчелы в семьях по много осталось. С какого улья первый вышел, я прозевал - пришлось сажать в отдельный улей, а сегодняшний после вырезки маточников и 3 часового сидения в подвале был высыпан назад в свой родной улей, надеюсь, шо семья выйдет из роевого состояния. И возник вопрос - беганье и хлюпанье водой на вылетевший рой шо-то дает?

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Василика сказав:

И возник вопрос - беганье и хлюпанье водой на вылетевший рой шо-то дает?

створює ілюзію дощу, рій швидше прив*ється на дерево. Навіщо допускати до виходу роя? скористайтеся методом Демарі

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Василика сказал:

У меня началась  роевая страда, вчера с одного, сегодня с другого улика , но шо-то мелковатые, хоть  перваки, чуть больше килограмма, зато маточников почистил штук по 30 и пчелы в семьях по много осталось. С какого улья первый вышел, я прозевал - пришлось сажать в отдельный улей, а сегодняшний после вырезки маточников и 3 часового сидения в подвале был высыпан назад в свой родной улей, надеюсь, шо семья выйдет из роевого состояния. И возник вопрос - беганье и хлюпанье водой на вылетевший рой шо-то дает?

На чужой, пролетающий "шо- то даёт"(если на матку попадёте) а свой по любому сядет возле пасеки, посидит и потом срывается за полминуты(что Вы только рот успеете открыть) и улетает как птица. Меняйте маток, с этих "любителей пороится" Вы толку иметь не будете. 

Поделиться сообщением

26 хвилин тому, M_Oleksandr_V сказав:

Мед є, може трошки менше, як торік, але є достатньо.  Відкачав вербовий з садами, на днях буду відкачувати ріпачок, попереду ще липа і сонях з гречкою, так що не все так погано. 

Поделиться сообщением

27 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Всё может быть. Завтра отправляю последние вышкребки мёда по 75. Берут те, кто брал Акацию Зимой. Сейчас и Акация с разнотравьем и разнотравье(2017 г.) идёт по такой цене. Берут из Запорожья.

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, mits сказав:

Меняйте маток, с этих "любителей пороится" Вы толку иметь не будете. 

Це дійсно так є, минулі роки в середині квітня вся місцева бджола вже була в ройовому. Цей рік  навіть признаку ройового нема, все, що зробив, це минулого літа поміняв породу, зараз матки ще зимувалі, ще неміняв

Поделиться сообщением

40 минут назад, mits сказал:

На чужой, пролетающий "шо- то даёт"(если на матку попадёте) а свой по любому сядет возле пасеки, посидит и потом срывается за полминуты(что Вы только рот успеете открыть) и улетает как птица. Меняйте маток, с этих "любителей пороится" Вы толку иметь не будете. 

Кажуть треба по пролітаючому рою з ружжа бабахнути.

Тільки, на мою думку, треба прямо матці в глаз попасти, тоді точно рій остановиться.:umora:

Поделиться сообщением

2 години тому, M_Oleksandr_V сказав:

Оптові закупівельники на коні бачать тільки себе тому будуть активно збивати ціну на соняшниковий мед. Монофлорний мед викачати і на базар великих міст. Будете не тільки на коні а ще й на кобилі одночасно.

Поделиться сообщением

1 година тому, Василика сказав:

Шо-то даёт постановка дымовой завесы чтобы видимость была не больше метров 10 - 20. Мой сосед такое сделал так рой начал прививаться на яблоне но улетел назад в улей. Но это называется тушением пожара который можно было предотвратить пару недель назад.

Поделиться сообщением

1 година тому, mits сказав:

Меняйте маток, с этих "любителей пороится" Вы толку иметь не будете. 

С этого роя не будет ни-че-го.

Поделиться сообщением

14 минут назад, Крук сказал:

С этого роя не будет ни-че-го.

Будет, будет, еще как будет. Будет замена всех маток, для этого имею отводок с иошкой, правда позавчера поставил рамку для засева, так они за день ее залили, придется ставить магазин. Акация цветет так, шо ветки ломаются.

Поделиться сообщением

1 час назад, Юрец 76 сказал:

Кажуть треба по пролітаючому рою з ружжа бабахнути.

Або радили  бити в каструлі чи тазіки і пускати в рій сонячних зайчиків при цьому поливати водою.

Всі ці маніпуляції робили для того, щоб зімітувати грозу: поливати з насоса - дощ, бити в каструлі чи постріл - грім, сонячні зайчики - блискавка.

Все робили для того, щоб зупинити втікаючий рій...

Поделиться сообщением

4 минуты назад, ромео сказал:

Або радили  бити в каструлі чи тазіки і пускати в рій сонячних зайчиків при цьому поливати водою.

Всі ці маніпуляції робили для того, щоб зімітувати грозу: поливати з насоса - дощ, бити в каструлі чи постріл - грім, сонячні зайчики - блискавка.

Все робили для того, щоб зупинити втікаючий рій...

Это все я знаю, но по моему мнению это все до дупы.

Поделиться сообщением

5 часов назад, Василика сказал:

Это все я знаю, но по моему мнению это все до дупы.

Поделиться сообщением

Нажаль, пасічники, які не здали в осінь-зимовий період мед, не зможуть отримати схожу ціну (стосується ріпаку і соняху), навіть близько, в перспективі, як мінімум 5-6 місяців, а далі час покаже.
На юге тоже тары не хватает под мед.[emoji5]

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти