Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

По пасіці - ріпак доцвітає. Наступають затяжні холода. Подивлюся по привісам - якщо будуть на 0, то можна було б і через тиждень скачати ріпак, щоб не стиг у рамках. Але, думаю, насправді він накладеться на акацію та ініші пізні медоноси і прийдеться чекати, щоб акація відцвіла і потім все разом качати, щоб мед був зрілим. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, gardener сказал:

Покажіть хто хоч які її сходи. А то в мене щось зійшло як в лисого на голові. а шо воно таке - без поняття

В этом году не сеял. Это фацелия и расторопша с прошлого года, самосейки.

IMG_5648.JPG

IMG_5649.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. У мене з підсадкою маток  получилась цікава історія. На початку травня зробив три відводки з карпатки матки бакфаст не плідні. Випустили 3, бігали все нормально, одна потім загубилась. Шукав довго не знайшов ну і рижих маток на бджолі карпатці видно навіть рамку витягувати не треба. В минулу пятницю підсадив нову матку лінія б 12 бакфаст , але ця вже не така рижа . В чора прийшов провіряти, матку випустили , але я її не знайшова, пів години стояв переглядав. Все я   хлебчу валерянку насторою немає. Сьогодні заїхав на пасіку , думаю гляну ще раз, відкриваю бджілки спокійні, витягую рамку , атам ходить моя пропажа та що б 12 ))))  . Ось такий дитектив получився) .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Gnat сказал:

але я її не знайшова, пів години стояв переглядав.

Матка могла во время осмотра на облет выходить, приберегли бы валерьянку на более подходящий случай :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Gnat сказав:

Доброго дня. У мене з підсадкою маток  получилась цікава історія. На початку травня зробив три відводки з карпатки матки бакфаст не плідні. Випустили 3, бігали все нормально, одна потім загубилась. Шукав довго не знайшов ну і рижих маток на бджолі карпатці видно навіть рамку витягувати не треба. В минулу пятницю підсадив нову матку лінія б 12 бакфаст , але ця вже не така рижа . В чора прийшов провіряти, матку випустили , але я її не знайшова, пів години стояв переглядав. Все я   хлебчу валерянку насторою немає. Сьогодні заїхав на пасіку , думаю гляну ще раз, відкриваю бджілки спокійні, витягую рамку , атам ходить моя пропажа та що б 12 ))))  . Ось такий дитектив получився) .

Мітку не видно було? Молоді матки хитрі, швидко ховаються під планку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Крук сказал:

Мітку не видно було? Молоді матки хитрі, швидко ховаються під планку.

Матки не мічені

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Павло Михайлович сказал:

Все! Акація вже жовтіє-перецвітає.:(

У нас 7 день цвітіння акації...

Як кажуть медики:...

:umora::ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Gnat сказав:

. Сьогодні заїхав на пасіку , думаю гляну ще раз, відкриваю бджілки спокійні, витягую рамку , атам ходить моя пропажа та що б 12 ))))  . Ось такий дитектив получився) .

І шо, чекаєм котра котру грохне? чи надіємся на двоматкове існування?Детектив -друга серія:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

У нас 7 день цвітіння акації...

Як кажуть медики:...

Цвітіння акації це поїзд який повільно так їде із півдня на північ. Якби було бажання, гроші і транспорт тоді можна два тижні а може й більше збирати акацієвий мед. Я тільки 16 травня своїх повезу в ліс. В мене вдома тільки починає цвісти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ss77 сказав:

 Это фацелия 

 

О, дякую,. вроді саме така сходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Gnat сказал:

Доброго дня. У мене з підсадкою маток  получилась цікава історія. На початку травня зробив три відводки з карпатки матки бакфаст не плідні. Випустили 3, бігали все нормально, одна потім загубилась. Шукав довго не знайшов ну і рижих маток на бджолі карпатці видно навіть рамку витягувати не треба. В минулу пятницю підсадив нову матку лінія б 12 бакфаст , але ця вже не така рижа . В чора прийшов провіряти, матку випустили , але я її не знайшова, пів години стояв переглядав. Все я   хлебчу валерянку насторою немає. Сьогодні заїхав на пасіку , думаю гляну ще раз, відкриваю бджілки спокійні, витягую рамку , атам ходить моя пропажа та що б 12 ))))  . Ось такий дитектив получився) .

Дико извиняюсь, но я 5 раз прочел и не понял в чем детектив и какая матка нашлась, первая или вторая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Василика сказал:

Дико извиняюсь, но я 5 раз прочел и не понял в чем детектив и какая матка нашлась, первая или вторая.

Гарний значить детектив, якщо 5 читали ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Крук сказал:

Цвітіння акації це поїзд який повільно так їде із півдня на північ. Якби було бажання, гроші і транспорт тоді можна два тижні а може й більше збирати акацієвий мед. Я тільки 16 травня своїх повезу в ліс. В мене вдома тільки починає цвісти.

Я уже писал, шо пока доедешь от Вилкова до Чернигова ни денег , ни пчел уже не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Крук сказав:

Цвітіння акації це поїзд який повільно так їде із півдня на півні

Не зрозуміло тільки чому в нас цей потяг щороку "под откос":hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Миха сказав:

Не зрозуміло тільки чому в нас цей потяг щороку "под откос":hmm:

Як ви йдете сідати на поїзд щоб кудись доїхати шукаєте розклад руху потім купляєте квиток. Тим самим ви точно знаєте на якій станції сідати і о котрій годині. Цвітіння акації дуже залежить від температури. От наприклад в Каневі із акацієвим медом 2 минулих роки мізер та і в цьому році напевне так само як в попередні роки. А в Одеській області в минулому році вулики тріщали від акацієвого меду. Тому треба чітко прораховувати місцезнаходження нектароносних рослин, їх час цвітіння та вплив погоди на виділення нектару. Ну і звичайно мати високомобільну пасіку. Якщо скласти ці знання і мобільну пасіку до купи тоді ваші бджоли весну і літо постійно будуть на медозборі (медовий конвеєр)  а пасіка буде давати максимальний дохід. Звичайно якщо ви гарно вмієте торгувати на базарі. Дохідна пасіка стоїть на трьох стовпах це збут меду на базарі, медовий конвеєр, молоді продуктивні матки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивився відводок, в якому прийшов строк виходу матки (сьогодні-завтра). Коли його зробив, почалися холода. Тому не заглядав через пару днів. Маточників у відводку назакладали купу інших. Вже є запечатані. Як на мій недосвідчений погляд - маточники всіх трьох типів :blink: (свищових купа - точно - криві; знизу рамки - схожі на ройові; і один трохи нижче центру рамки - гарний рівний великий світлий і самий широкий - тихої заміни?).

Тож питання. Відводок, зроблений на запечатаний маточник, з суточним розплодом, може закласти ще маточники різних типів?  Відводок величенький вийшов - 10 рам, з них було 6 чи 7 з розплодом.

Завтра буду ще ділити. Заберу гарний маточник, як нова матка не випередить. 

ПС.

Відводок робив тільки з молодою бджолою. Вся льотна пішла до старої матки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Василика сказал:

Дико извиняюсь, но я 5 раз прочел и не понял в чем детектив и какая матка нашлась, первая или вторая.

Не треба дико вибачатись)) знайшлась друга матка лінія  б 12. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Пчелолюбитель сказал:

Тож питання. Відводок, зроблений на запечатаний маточник, з суточним розплодом, може закласти ще маточники

Якщо є з чого, може закладати доки молода матка не почне сіяти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Пчелолюбитель сказал:

Завтра буду ще ділити. Заберу гарний маточник, як нова матка не випередить. 

 

Вона виявилась шустріша за мене. Самий гарний маточник вже збоку з діркой. Таке почуття, що пішла по самих кращих. Ті що гірші, лишила. Розумниця. Зробив ще один відводок на тому, що є. Сподіваюсь, що її туди не переніс, бо ніде не побачив. Сховалась. Подивлюсь через пару годин по поведінці відводка.

Для себе правило: Як немає в чому робити відоводок, робити в тому, що є - хоч в ящику з помідорів :umora:. Хай краще потерплять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ух и весна  3 дня как пошла акация в цвет а у нас тока сегодня первый день солнечно     ? сколько цветет акация?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, fin сказав:

ух и весна  3 дня как пошла акация в цвет а у нас тока сегодня первый день солнечно     ? сколько цветет акация?

Якщо спека тоді 5 - 6 днів. Якщо температура 22 - 25 тоді від 7 до 10 днів.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Крук сказал:

Якщо спека тоді 5 - 6 днів. Якщо температура 22 - 25 тоді від 7 до 10 днів.:IMHO:

спасибо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, ACER сказав:

Хто на виставку - ярмарку 18-21 збирається? 

 

Кому треба щоб був повний асортимент товару тоді треба їхати 18 травня на 8 - 9 годину ранку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Крук сказав:

Як ви йдете сідати на поїзд щоб кудись доїхати шукаєте розклад руху потім купляєте квиток. Тим самим ви точно знаєте на якій станції сідати і о котрій годині. Цвітіння акації дуже залежить від температури. От наприклад в Каневі із акацієвим медом 2 минулих роки мізер та і в цьому році напевне так само як в попередні роки. А в Одеській області в минулому році вулики тріщали від акацієвого меду. Тому треба чітко прораховувати місцезнаходження нектароносних рослин, їх час цвітіння та вплив погоди на виділення нектару. Ну і звичайно мати високомобільну пасіку. Якщо скласти ці знання і мобільну пасіку до купи тоді ваші бджоли весну і літо постійно будуть на медозборі (медовий конвеєр)  а пасіка буде давати максимальний дохід. Звичайно якщо ви гарно вмієте торгувати на базарі. Дохідна пасіка стоїть на трьох стовпах це збут меду на базарі, медовий конвеєр, молоді продуктивні матки.

Згоден з усім крім одного, ще є надія на мед з акації в Каневі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...