Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Только что, ДобровоЛ сказал:

А у мене - деревовидний піон розквітнув...

 

i151^cimgpsh_orig.jpg

i152^cimgpsh_orig.jpg

Красивый! У меня, какой то куст(названия:dntknw:) цветёт в Августе, так цветки у него точно такие же.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, mits сказав:

Красивый! У меня, какой то куст(названия:dntknw:) цветёт в Августе, так цветки у него точно такие же.

Так то - звичайний, а цей - як кущ деревовидний. Звідси й неазва. Бджоли гарно його відвідують.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Так то - звичайний, а цей - як кущ деревовидний. Звідси й неазва. Бджоли гарно його відвідують.:ay:

Вы не поняли. Куст с деревьяными ветками. Высотой почти в человеческий рост. Лист не такой как на вашем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, mits сказав:

Вы не поняли. Куст с деревьяными ветками. Высотой почти в человеческий рост. Лист не такой как на вашем.

А... Так то видно  різновид його. Мій ще молодий - тільки другий рік як зацвів. Але красота невимовна !:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А... Так то видно  різновид його. Мій ще молодий - тільки другий рік як зацвів. Але красота невимовна !:ay:

Вот о чём я. Гибискус5af4a25e7d285_.thumb.jpg.72ce6af006ada15becf32015a28488ba.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, mits сказав:

Вот о чём я. Гибискус5af4a25e7d285_.thumb.jpg.72ce6af006ada15becf32015a28488ba.jpg

 А! Цю рослину я знаю. Теж класна. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

А у мене - деревовидний піон розквітнув...

Гарна квітка, головне щоб бджіл на їй було багато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Крук сказав:

Гарна квітка, головне щоб бджіл на їй було багато.

Так. Вони її дуже люблять - видно й пилку там багато. Але знімав я ще вранці, коли бджоли мало літали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всё, с Акацией у меня в этом году, видать пролёт, есть уже такая , что отцвела. Сегодня было холодно и ветрено, На дальше прогноз тоже не радует. До Подсолнуха ещё долго, травы, из за засухи под вопросом. Нужно будет рвать семьи на отводки, потом их соединять, поддержующего не будет, вощину тянуть не будут, это будет ..опа, сколько бесплатных работ нужно будет сделать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, mits сказал:

Всё, с Акацией у меня в этом году, видать пролёт, есть уже такая , что отцвела. Сегодня было холодно и ветрено, На дальше прогноз тоже не радует. До Подсолнуха ещё долго, травы, из за засухи под вопросом. Нужно будет рвать семьи на отводки, потом их соединять, поддержующего не будет, вощину тянуть не будут, это будет ..опа, сколько бесплатных работ нужно будет 

Акація не надійний друг. 

 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, mits сказал:

Всё, с Акацией у меня в этом году, видать пролёт, есть уже такая , что отцвела. Сегодня было холодно и ветрено, На дальше прогноз тоже не радует. До Подсолнуха ещё долго, травы, из за засухи под вопросом. Нужно будет рвать семьи на отводки, потом их соединять, поддержующего не будет, вощину тянуть не будут, это будет ..опа, сколько бесплатных работ нужно будет сделать. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

DSCN0807.thumb.JPG.5bebec1fc6fc655eeab5b54b9d40bafe.JPG

То, шо белеет, это все акация, практически все белое, но ни одной пчелы на ней не видел- пчел не хватает, акация выделяет хорошо, проверил в цветке. А на моей пасеке праздник- 9 из 10 семей в роевом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.05.2018 в 19:44, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

іде виділення нектару??

Проверил утром - нектар в цветке есть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Василика сказал:

Проверил утром - нектар в цветке есть.

яким способом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас  трохи сухо, Дощу давно не було. Акація при засусі  може  квакнути  і нічого не дати

.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас акація цвіте гарно цього року, але у наших краях немає великих масивів, тому на мед з акації ніхто навіть не розраховує.

Для мене на цей час головне, щоб пішов дощ і тоді на фінал ще принесуть трохи ріпаку, а далі у нас напевне буде розрив між взятком, якого зазвичай немає.

Далі потрібно чекати, що підріс ярий ріпак чи гірчиця, а це десь 5-10 числа червня, напевне в цей час і липа почне цвісти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Василика сказав:

То, шо белеет, это все акация, практически все белое, но ни одной пчелы на ней не видел- пчел не хватает, акация выделяет хорошо, проверил в цветке. А на моей пасеке праздник- 9 из 10 семей в роевом.

:rofl:Клас-с-с! Баків заводьте.:wave::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже сухо, дощ лише обіцяють. Ріпак перецвів прискореними темпами, зараз цвіте акація, але великих масивів нема, в лісі цвіте малина, бджола ще поки що має роботу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

У нас акація цвіте гарно цього року, але у наших краях немає великих масивів, тому на мед з акації ніхто навіть не розраховує.

Для мене на цей час головне, щоб пішов дощ і тоді на фінал ще принесуть трохи ріпаку, а далі у нас напевне буде розрив між взятком, якого зазвичай немає.

Далі потрібно чекати, що підріс ярий ріпак чи гірчиця, а це десь 5-10 числа червня, напевне в цей час і липа почне цвісти.

Липа у Києві вже цвіте. Вона має чимало сортів і цвіте більше місяця, якщо є насаджені її різновиди - від серцелистової і дрібнолистової і аж до амурської - найпізншої. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, davolodya сказав:

Дуже сухо, дощ лише обіцяють. Ріпак перецвів прискореними темпами, зараз цвіте акація, але великих масивів нема, в лісі цвіте малина, бджола ще поки що має роботу

У мене теж класні зарості малини... Але не було часу на неї глянути - галера, як говорить @Мико - тобто матководство, навіть на  плавання часу не лишає..., а для спини ліпше нічого й не придумати!  :ah: :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, ромео сказав:

яким способом?

Видно на язик. :umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

Акація не надійний друг. 

 

 

 

 

 

 

Какой друг? Даже не товарищ!:baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mits сказал:

Всё, с Акацией у меня в этом году, видать пролёт, есть уже такая , что отцвела. Сегодня было холодно и ветрено, На дальше прогноз тоже не радует. До Подсолнуха ещё долго, травы, из за засухи под вопросом. Нужно будет рвать семьи на отводки, потом их соединять, поддержующего не будет, вощину тянуть не будут, это будет ..опа, сколько бесплатных работ нужно будет сделать. 

Я маю надію що ще два- три дні поцвіте, якщо погода дасть, а там ще донесуть може свидини. Вчора і сьогодні попрацювали гарно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На Херсонщине начинает зацветать горчица-будет поддерживающий взяток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

яким способом?

Разорвал цветок и попробовал внутри- сладко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...