Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

В 23.04.2018 в 12:55, Крук сказал:

Повісити рійниці недалеко. Будуть рої. Випиляти передню стінку дупла бензопилою але не до кінця а потім виламати сокирою і монтіровкою і переселити бджіл до вулика. Таким чином зробити борть.  Або так або так.

Дякую, випиляв я тих бджіл. Попердньо свердлом потихеньку визначив розташування дупла. Потім не до кінця бензинкой пройшовся, а далі мантіровка і сокирка ( в серединідеревина трухла, легко йшло).
Рій виявився невеликий, три ляпухи завбільшки з даданівську рамку. Я їх обрежно зрізав по одному і кожен ляпух між двома голими рамками з натягнутою проволокою зажимав легенько, і фіксував шуропокрутом у вулику. Отак потихеньку і привіз. Вже тиждень живуть

Відео не знімав на жаль))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, victoru сказал:

Как-то неясно в чем смысл...  С вашего сообщения видно, что как минимум один маточник в новой семье у вас остался ("начала потихоньку облетываться, носить добычу и достраивать случайно попустивший маточник"). 

Отводок из "дворян", а рамка с яйцами от карники иошки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Василика сказал:

если отводок вернуть мед носить некуда будет.

Придётся покупать многообъёмный улей ,что бы было куда 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Придётся покупать многообъёмный улей ,что бы было куда 

Купил даданы, проолифил, уже неделю сохнут, недели через 2 переселю, а щас, шо отводок матку не вытянет ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Василика сказал:

Купил даданы, проолифил, уже неделю сохнут, недели через 2 переселю, а щас, шо отводок матку не вытянет ?

а грошей на одну матку не залишилось часом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Василика сказав:

Купил даданы, проолифил, уже неделю сохнут, недели через 2 переселю, а щас, шо отводок матку не вытянет ?

Если вы сорвали первые маточники тогда  следующие маточники будут худшего качества. Роевые пчёлы хорошо выращивают только первую партию маточников. Так что поезд ушёл.  Остаётся разве что соединить семью на место. Ограбить на печатный расплод и поставить вощину. У вас строят пчёлы вощину значит должны выйти из роевого а улей нужно на такую семью большего объёма.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, лінивий пасічник сказал:

а грошей на одну матку не залишилось часом

Опыт, великое дело - никогда маток ф1, а тем более "дворян" покупать не буду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Василика сказал:

Опыт, великое дело - никогда маток ф1, а тем более "дворян" покупать не буду.

тай правильно:hmm: тут же в усих тільки елита по сотке евро і в каждому вулику :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось понаносили деякі. Українка і баки так собі, трішки більше як зазвичай.
А от карніка є одна в мене, так та залила - хоч качай, тільки сирий ще, рідкий.
Не знаю з чого воно. Сади цвіли в цьому році дуже рясно. Я завжди намагався ставку робити на акацію. В мене в роздріб її забирають завжди.
А восени понасівали кругом мого міністаціонара рапса. Не зовсім поруч  десь 1,5-2 км. І от вже другий день переживаю що вони принесли. Сади (надія) чи ріпак(спускайся на землю)?
Товариство, я дикарь стосовно ріпака, ніколи не брав такого,  не перегадить він мені акацію?
 
Подосрет однозначно, при качке акации будет все нормально а в сентябре засахарится.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Мико сказал:

 

А я жодного разу нiчого не сiяв 

так теж нiчого не зiйшло 

Раньше, видел тут ваше фото, на фоне Осенней Фацелии, с которой пчёлы ничего не хотели брать.:hmm:

 

8 часов назад, Крук сказал:

Піти і накопати коріння ваточника. Закопати це коріння на таку саму глибину а потім ходити щодня поливати.

 

Всё очень просто, нужно что то посложнее:umora:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, лінивий пасічник сказал:

тай правильно:hmm: тут же в усих тільки елита по сотке евро і в каждому вулику :umora: 

Даже, не знаю, шо сказать - покупал матки ф1, карники, бакфаста, и шо- гавно, да потому, шо ни какой матковод гарантий, шо это породная матка не дает. Шо оно получилось после облета, да и где он ее взял, не известно. Поэтому покупаешь иошку и уже сам себе клепаешь, сколько хочешь и как хочешь и нервы целы и матюков меньше в сторону матковода Ф1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, gardener сказал:

Кусаються страшно. Руки вже як в боксера. Хоча бери і до рукавиць привикай. Хоча швагро казав що рукавиці їм зовсім не мішають.

:ae:А своим, сегодня магазины ставил без маски.:af: И в это время рядом были слышны разряды грома.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, mits сказал:

:ae:А своим, сегодня магазины ставил без маски.:af: И в это время рядом были слышны разряды грома.

А я ни разу за все время своего пасечникования без рукавиц улей не открывал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Василика сказав:

А я ни разу за все время своего пасечникования без рукавиц улей не открывал

Таким як ми до бджіл треба ходити в уніформі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробив свій перший відводок. "Налет на матку". Знайшов матку за другим проходом :). Стара матка з льотною бджолою зараз в одному вулику, молода з розплодом - в іншому.

Думав, що роїтись зібрались. Виявилось, що маточник заклали тільки один. Согодні вже запечатали. Вчора був відкритий. Світлий, відносно гладенький, на площині рамки. Виходить, що тиха заміна. Через пару днів підсилю сім'ю з старою маткою печатним розплодом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас обіцяли-обіцяли дощ, а в результаті - пшик... І обіцяють вже такий же пшик... :( Котрий рік літо сушить. Цього року взагалі з квітня почало. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Василика сказал:

А я ни разу за все время своего пасечникования без рукавиц улей не открывал

 

3 минуты назад, Locanus сказал:

Таким як ми до бджіл треба ходити в уніформі.

Я Вам не завидую.В перчатках не работаю.  Меня от Весны укусили, от силы раз 10. Это оттого  вас и кусают, что вы в перчатках давите их, они за нюхали запах яда и пошло поехало. Когда то, один "перчаточник" у меня пчёл покупал, так я видел как мои "овечки" давали ему прикурить:umora: и всё из за перчаток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, mits сказал:

 

Я Вам не завидую.В перчатках не работаю.  Меня от Весны укусили, от силы раз 10. Это оттого  вас и кусают, что вы в перчатках давите их, они за нюхали запах яда и пошло поехало. Когда то, один "перчаточник" у меня пчёл покупал, так я видел как мои "овечки" давали ему прикурить:umora: и всё из за перчаток.

Вы не правы, перчатки у меня тонкие, не боксерские и пчел я ими не давлю, лежат в одном месте и имеют постоянный запах. В основном пчелы их не трогают, но бывает, как только руку сунешь, а она уже облеплена.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, mits сказав:

 

Я Вам не завидую.В перчатках не работаю.  Меня от Весны укусили, от силы раз 10. Это оттого  вас и кусают, что вы в перчатках давите их, они за нюхали запах яда и пошло поехало. Когда то, один "перчаточник" у меня пчёл покупал, так я видел как мои "овечки" давали ему прикурить:umora: и всё из за перчаток.

За цей рік жодного разу не получав. А так щоб не давити, важко. Особливо коли зсуваю рамки або ставлю наверх корпус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, sklyar.yuri сказал:

І от вже другий день переживаю що вони принесли. Сади (надія) чи ріпак(спускайся на землю)?
 

Нектар з ріпака ідеально прозорий як вода

5 часов назад, Крук сказал:

Для того щоб  менше жалили вдягніть світлий або білий одяг. Добре обхлюпайтесь столовим оцтом і руки їм намажте. В димар вкидайте шматочки прополісу. Я коли йду мед качати то старанно миюся і зуби чищу щоб не було ніякого запаху. 

:blink::blink::blink:

Йоли-пали...

Мої дворняги, судячи з усього, просто янголята. :af:

29 минут назад, mits сказал:

:ae:А своим, сегодня магазины ставил без маски.:af: И в это время рядом были слышны разряды грома.

І мої сьогодні в доброму гуморі. Не зважаючи на нельотну погоду поліз вже пізно ввечері (вдень не мав часу) ставити вощину. Очікував, що не будуть раді. Але, на диво, навіть ніхто в мою сторону "не зажужчав". Все тихо-мирно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Василика сказал:

 В основном пчелы их не трогают, но бывает, как только руку сунешь, а она уже облеплена.

Меняйте маток. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, samitnyj сказав:

То тимчасово чи є постійна агресія

та то таке тільки вчора і сьогодні

правда недалеко кропили сою і пшеницю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Василика сказав:

А я ни разу за все время своего пасечникования без рукавиц улей не открывал

Я тільки один раз одівав рукавиці...зварювальника. Просто треба було якось вулик закрити :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, gardener сказав:

та то таке тільки вчора і сьогодні

правда недалеко кропили сою і пшеницю...

от Вам і причина злобливості. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Sanich сказал:

У нас обіцяли-обіцяли дощ, а в результаті - пшик.

те саме і у нас і хмарилось і супилось і дуло не на шутку а зараз зірки на небі і надальше по прогнозу без опадів . в черкасах пройшов дощ з градом миколаевську кіровоградську зачепив краем в одесі пройшов тимчасовий  а нам невизуха.Без опадів, поченае цвісти акація. На контрольні вазі до сегодні було з рапсу 1кг 500гр, сегодні  всего навсего 500гр 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...