Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, САХНЮК сказал:

Сьогодні були у лісі назбирали трохи конвалій для мамусі та бабусі

2018-05-06_17-36-50_134.thumb.jpg.fa5b8d1dbb25ccddada082909d37f9cf.jpg

 

Так это, вроде Ландышом зовут. Очень нравится, как он пахнет.:ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, mits сказал:

Так это, вроде Ландышом зовут. 

Але на мовi це конвалii 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, samitnyj сказав:

Влада  це ми, жадібні, на все готові наплювати, і чхати, що не відноситься до рідненької кишені...а там хоч трава не рости...

:ay::ay::az:Завжди про це говорю, та на жаль, бачу, що  в нас поки що переважає смішна, як на мій погляд, думка: "Влада — це ВОНИ". Завжди якісь, нібі з Марсу, вони.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Але на мовi це конвалii 

Да? Я родом из Винницкой, у нас там его полно по лесах, но тоже Ландышем зовут.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, mits сказал:

Да? Я родом из Винницкой, у нас там его полно по лесах, но тоже Ландышем зовут.:hmm:

https://ru.glosbe.com/ru/uk/ландыш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Мико сказав:

Але на мовi це конвалii 

Шановні пасічники! Саджайте нектароносні рослини тоді вам же й краще буде. Бджіл на конваліях я не бачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене теж акація починає зацвітати , ріпак вже майже  відцвів...20180506_181517.thumb.jpg.bf1c4296d2375ea75e961aa5ff1be72e.jpg

І ось вже такий соняшник поряд з ріпаком...20180506_181154.thumb.jpg.1df65fb39db66ef89eda66da6d47209f.jpg мабуть після акації знов сюди буду переїжати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Конструктор сказав:

такий соняшник поряд з ріпаком..

Судячи з фото, дощ йшов...Класно...   Ті поля, що я на днях в нас бачив, жалюгідний вигляд мають..Вірніше не поля, а соняшник, який попри все, знайшов сили і виліз з гарячого сухого піску... В нас вчора хмаринкою полякало. На сьогодні прогноз малював дощ..Зранку тихо й сонячно,  небо чисте...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Володимир Джос сказал:

Судячи з фото, дощ йшов...Класно...   Ті поля, що я на днях в нас бачив, жалюгідний вигляд мають..Вірніше не поля, а соняшник, який попри все, знайшов сили і виліз з гарячого сухого піску... В нас вчора хмаринкою полякало. На сьогодні прогноз малював дощ..Зранку тихо й сонячно,  небо чисте...

В суботу  дощ пройшов гарний, але не всюди , там де планую стояти на акації за 10км жодної краплі не впало

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ріпак відцітає, бджоли на ньому майже немає.

20180506_160034-1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, o_O Михайло O_o сказав:

Ріпак відцітає, бджоли на ньому майже немає.

20180506_160034-1.jpg

то саме де?, бо біля мене 4км де бджола ходить реально відцвітати починає, а от 10 км від мене він входить в повну фазу свого цвітіння, якщо пасіка мобільна тоді газу на нові плантації

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Svan сказав:

:ay::ay::az:Завжди про це говорю, та на жаль, бачу, що  в нас поки що переважає смішна, як на мій погляд, думка: "Влада — це ВОНИ". Завжди якісь, нібі з Марсу, вони.:hmm:

Не коректно процитовано.Не мене.Але узагальнення вірне, хоча я трохи глибше розрізняю: я,ми,вони.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Крук сказал:

Шановні пасічники! Саджайте нектароносні рослини тоді вам же й краще буде. Бджіл на конваліях я не бачив.

Так мы и сажаем! Посеял 1,5 га. Фацелии. Потратил на это 3 дня-взошло-1-2%.(засуха) :umora: Фрезеровал и сеял мотоблоком, находился до не хочу. В прошлом году, тоже сеял, взошло-ноль:umora:, потому, что хранилась в пластиковой бутылке и семена потеряли всхожесть. Посоветуйте, что бы ещё посеять из медоносов, так, чтобы побольше наработаться?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я посіяв в десять разів меньше, а схожість - ну точно як у Вас:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посовітую провіряти на всхожість наміння перед висівом. Колись такаж трохи сіяв фацелії в суміші, те теж мало зійшло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, mits сказав:

Так мы и сажаем! Посеял 1,5 га. Фацелии. Потратил на это 3 дня-взошло-1-2%.(засуха) :umora: Фрезеровал и сеял мотоблоком, находился до не хочу. В прошлом году, тоже сеял, взошло-ноль:umora:, потому, что хранилась в пластиковой бутылке и семена потеряли всхожесть. Посоветуйте, что бы ещё посеять из медоносов, так, чтобы побольше наработаться?:umora:

Принаймі проростання насіння можна було б перевірити до початку :umora:з визначенням відсотка "схожості".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

то саме де?, бо біля мене 4км де бджола ходить реально відцвітати починає, а от 10 км від мене він входить в повну фазу свого цвітіння, якщо пасіка мобільна тоді газу на нові плантації

Це Буський район, по факту бджоли на ріпак активно і нелітали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, gardener сказал:

Я посіяв в десять разів меньше, а схожість - ну точно як у Вас:umora:

А она ещё взойдёт, если пойдёт дождь?

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, o_O Михайло O_o сказав:

Це Буський район, по факту бджоли на ріпак активно і нелітали.

щой відлучався показував ,як бджола на ріпаку попрацювала, завтра почне акація, в нас її багато, от питання чи медуватиме

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

щой відлучався показував ,як бджола на ріпаку попрацювала, завтра почне акація, в нас її багато, от питання чи медуватиме

У нас акації мало, більше липи, судячи з того, що бачив на вихідних до її цвітіння залишилось не довго чекати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, gardener сказал:

Я посіяв в десять разів меньше, а схожість - ну точно як у Вас:umora:

 

38 минут назад, mits сказал:

Посеял 1,5 га. Фацелии. Потратил на это 3 дня-взошло-1-2%.(засуха)  

 В прошлом году, тоже сеял, взошло-ноль

А я жодного разу нiчого не сiяв 

так теж нiчого не зiйшло 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, mits сказав:

А она ещё взойдёт, если пойдёт дождь?

 

 

Якщо насіння лежить в сухій землі і не втратило здатність до проростання тоді проросте після дощів. В мене вдома на полі фермера гречка проросла двома партіями із розривом в 3 тижні із - за недостатності вологи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, mits сказав:

Так мы и сажаем! Посеял 1,5 га. Фацелии. Потратил на это 3 дня-взошло-1-2%.(засуха) :umora: Фрезеровал и сеял мотоблоком, находился до не хочу. В прошлом году, тоже сеял, взошло-ноль:umora:, потому, что хранилась в пластиковой бутылке и семена потеряли всхожесть. Посоветуйте, что бы ещё посеять из медоносов, так, чтобы побольше наработаться?:umora:

Піти і накопати коріння ваточника. Закопати це коріння на таку саму глибину а потім ходити щодня поливати.

Втішати буде тільки той факт що ваточник ніхто не їсть і не знищить оранкою і гербіцидами.;):hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, mits сказав:

А она ещё взойдёт, если пойдёт дождь?

Зійде, але хто її потім знайде в бур"янах... Хоча може вийти прикольне різнотрав"я... Та осоту б ще туди трохи... Був би мед...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mits сказал:

Так мы и сажаем! Посеял 1,5 га. Фацелии. Потратил на это 3 дня-взошло-1-2%.(засуха) :umora: Фрезеровал и сеял мотоблоком, находился до не хочу. В прошлом году, тоже сеял, взошло-ноль:umora:, потому, что хранилась в пластиковой бутылке и семена потеряли всхожесть. Посоветуйте, что бы ещё посеять из медоносов, так, чтобы побольше наработаться?:umora:

Мальву мелюку. Засухоустойчивая, холодостойкая, цветёт месяц, размножается самосевом. очень хороший сочный корм для животных, при том что сок набирает во время плодоношения, а не цветения как остальные медоносы. и имеет белка больше бобовых.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...