Перейти к содержанию
ДобровоЛ

Весна/Літо 2018

В теме 4 339 сообщений

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Цвіту буде багато цього року, це бачу по деревах в місті. З неділі у нас комфортних +24 по прогнозу, але немає опадів, але слід врахувати, що цвісти акація буде 9 травня, а не 20-25, як звичайно у нас.

Тут цього року постає цікаве питання, що бджоли будуть робити в кінці травня на початку червня.

Теж сьогодні думав- що бджола буде робити до соняха, бо як не буде дощів як минулого року то і не буде взятку з різнотрав'я. А акація вже починає цвісти. Вже задумуюсь може по максимуму продати пакети :hmm:

Фото-0152.jpg

Фото-0155.jpg

Поделиться сообщением

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Цвіту буде багато цього року, це бачу по деревах в місті. З неділі у нас комфортних +24 по прогнозу, але немає опадів, але слід врахувати, що цвісти акація буде 9 травня, а не 20-25, як звичайно у нас і бджола по Україні фізично не буде готова до медозбору.

Тут цього року постає цікаве питання, що бджоли будуть робити в кінці травня на початку червня.

Роїтися будуть,а що їм залишається робити.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Цвіту буде багато цього року, це бачу по деревах в місті. З неділі у нас комфортних +24 по прогнозу, але немає опадів, але слід врахувати, що цвісти акація буде 9 травня, а не 20-25, як звичайно у нас.

Дивлячись по розвитку можу припустити, що після акації піде малина,  і зразу  липа-дальше будемо дивитись.Знову в цьому році сіють гречку на площі 1300га в три строки. Два тижні тому сіяти першу,  сьогодні закінчили другий  ,через 10дн,решту .,ну і є по району  багато соняха-кочівля на далекі відстані в цьому році відміняється. 

Поделиться сообщением

6 часов назад, davolodya сказал:

Пасіка 30 км від Червонограда, між нами км 45, то ж недивно, що Ви нашого дощу непобачили.

Почали носити з ріпаку, знову проблема намічається : виходить молода бджола і тут же заливають комірки, знову маткам нема де сіяти. Суш і вощину ,яку підставляв для маток,  позаливали

Теж заливають потрохи, але того меду що мав би бути нема. Дощу треба.

Фото-0164.jpg

Фото-0165.jpg

Фото-0151.jpg

Фото-0150.jpg

Поделиться сообщением

Только что, Wladimir_K сказал:

Цвіту буде багато цього року, це бачу по деревах в місті. З неділі у нас комфортних +24 по прогнозу, але немає опадів, але слід врахувати, що цвісти акація буде 9 травня, а не 20-25, як звичайно у нас і бджола по Україні фізично не буде готова до медозбору.

Цей рік сприятливий для відводків , у мене точно

На начало 20 чисел мая  буде масовий виход росплоду

Поделиться сообщением

18 хвилин тому, igorstep сказав:

можу припустити, що після акації піде малина,  і зразу  липа-дальше будемо дивитись.Знову в цьому році сіють гречку на площі 1300га в три строки.

А у нас нічого з цього не растєть. Будуть доїдать минулорічні маломедки.

Акація при таких темературах зацвіте днів за п'ять.

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

Только что, Мико сказал:

Та я зрозумiв 

Ось тiльки стою на кордонi 3 -х  хозяйств 

i мабуть там штук 5 арендарiв 

Так що нiкуди не iздив ,  нерви не псував 

Таке саме було в минулому роцi ,  тi льки 8 травня 

А може з них один дебил я кого потрібно вичислити

Поделиться сообщением

Щось мені щойно захотілось заглянути в одну сім'ю. Не було кому сфотографувати, 

P80503-215252.jpg

Поделиться сообщением

22 хвилини тому, igorstep сказав:

P80503-215252.jpg

Спочатку подумав що це знімок УЗІ -УЗД. Потім роздивився. Ви просто фанат своєї справи.

Поделиться сообщением

1 час назад, igorstep сказал:

Дивлячись по розвитку можу припустити, що після акації піде малина,  і зразу  липа-дальше будемо дивитись.Знову в цьому році сіють гречку на площі 1300га в три строки. Два тижні тому сіяти першу,  сьогодні закінчили другий  ,через 10дн,решту .,ну і є по району  багато соняха-кочівля на далекі відстані в цьому році відміняється. 

Вітаю, Ігоре, де буде гречка?

Поделиться сообщением

8 часов назад, igorstep сказал:

P80503-215252.jpg

Бачу чиюсь морду. Чи може 

Поделиться сообщением

2 години тому, Серж 82 сказав:

Бачу чиюсь морду. Чи може 

То у вас кисневий голод від пірнання. Галюцинації. :umora:

Поделиться сообщением

13 години тому, Wladimir_K сказав:

Почнуть готуватися до зими і слідуючого пасічниуького сезону:hmm:

Поделиться сообщением

16 годин тому, Мико сказав:

Тому що всим пофiг  , я нiкуди i не бiгаю i заяв не пишу 

на мою думку стратегія якщо нічого нікому писати і казати не будемо то травити будуть і далі ще маштабніше. а якщо десь стукати то всеодно звертати увагу будуть нехай нічого вам не компенсуюють, але всеодно той фермер щось комусь відбашляє якщо буде сигнал. на далі буде трохи осторожніше. ви ж тоже якоїсь шавки не завжди боєтесь але не любите як вона гавкає. це поперше  ми всі тут пишемо що питання потрави потрібно розлядати на рівні міністерства, але якщо знизу не буде ніяких заяв позивів тоді для чого розглядати питання якщо на бумагах все хорошо на низах:IMHO1:

Поделиться сообщением

14 минут назад, Шурік сказал:

на бумагах все хорошо на низах

При наявності "шороху" знизу, якщо є бажання (кошти, своя рука) бумаги, що йдуть "на гору", робляться такими, яки треба. :dntknw:

Так шо, лишається єдиний мотив:

16 минут назад, Шурік сказал:

фермер щось комусь відбашляє якщо буде сигнал. на далі буде трохи осторожніше

:IMHO:

ПС. А стратегічний розвиток потім планується, виходячі з таких "бумаг". З відповідними наслідками

Поделиться сообщением

Доброго дня. Прийшли моі матки бакфаст неплідки, зробив відводки.0a37924a6057e35cf60ee9c1c3683fb7.jpg

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

2 часа назад, Шурік сказал:

на мою думку стратегія якщо нічого нікому писати і казати не будемо то травити будуть і далі ще маштабніше. а якщо десь стукати то всеодно звертати увагу будуть нехай нічого вам не компенсуюють, але всеодно той фермер щось комусь відбашляє якщо буде сигнал. на далі буде трохи осторожніше. ви ж тоже якоїсь шавки не завжди боєтесь але не любите як вона гавкає. це поперше  ми всі тут пишемо що питання потрави потрібно розлядати на рівні міністерства, але якщо знизу не буде ніяких заяв позивів тоді для чого розглядати питання якщо на бумагах все хорошо на низах:IMHO1:

Написали заяву в прокуратуру пішов рух,сьогодні створили виїзну комісію брали на аналіз мертвих бджіл,зафіксували обробку садках в денний час при температурі +30.Що буде дальше не знаю але шухер пішов конкретний,агрономи тоже люди хоть трохи дурноваті але неприємностей бояться.

Поделиться сообщением

дайте образец заявления, на всякий тьфу случай и порядок действий.

Поделиться сообщением

1 час назад, Женя Циба сказал:

Написали заяву в прокуратуру пішов рух,сьогодні створили виїзну комісію брали на аналіз мертвих бджіл,зафіксували обробку садках в денний час при температурі +30.Що буде дальше не знаю але шухер пішов конкретний,агрономи тоже люди хоть трохи дурноваті але неприємностей бояться.

МОЛОДЦЫ! :ay:

1 час назад, Gnat сказал:

Доброго дня. Прийшли моі матки бакфаст неплідки, зробив відводки.

А что неплодок по почте без сопровождения и на меде отправляют?:blink:

Поделиться сообщением

декілька років назад в черкаській обл в нас також була масова потрава пчел ,зібралось40 пасічників визвали ветслужбу телебачення по первому звонку приїхало для них це сенсація в раенну адміністрацію заяву писали в міліцію і прокуратуру брали зразки на аналіз землі з 5 полів по 5 проб опечатували і відправляли в Киев в інститут  ,кожда проба зробити аналіз коштуе більш 1000грив шороху було багато результату по возміщенню збитків 0 але е і великий + другий рік підряд обробіток полів проходить тільки ночою днем ніодного оприскувача в районі непобачиш ,значіть немарно збирались ...результат якись е а до потрав  то хто коли задумав тоді і кропив поле зараз попереджують що препарат біская безпечний для бджіл ітд 

Поделиться сообщением

21 час назад, Мико сказал:

Та я зрозумiв 

Ось тiльки стою на кордонi 3 -х  хозяйств 

i мабуть там штук 5 арендарiв 

Так що нiкуди не iздив ,  нерви не псував 

Таке саме було в минулому роцi ,  тi льки 8 травня 

Мико ты Слобожанский Халк Хоган, набей их...Дай им! Сверху вниз.

У нас каждый год,мрази, травят цветущий горох, днем. И матки гибнут и пчела. Работники сельсовета нихрена не делают, только ходят за зарплатой.Надо жечь

Поделиться сообщением

В 29.04.2018 в 22:41, Cfif сказал:
В 29.04.2018 в 22:00, Cheef77 сказал:

Сирень уже неделю цветет. Черемуха.

Это что то новое, не может сирень цвести раньше черёмухи.

Беру свои слова обратно. уже может быть и такое. теперь всё может быть после весны этого года.

Поделиться сообщением

1 час назад, InVinoVeritas сказал:

Надо жечь

Никто жечь не собирается 

Я даже не выяснял кто из них травит 

Вносили гербицид с прилипалкой 

На основе сахара наверно 

Такого дикого лёта в этом году  не было Небо было чёрное от пчелы 

Зато сегодня тихо 

Но снимать не стал 

А вот та что на земле в конвульсиях билась заснял 

Приеду к  нормальному инету залью на канал 

А то многие звонят спрашивают  почему нет новых роликов 

Результаты зимовки есть и хватит 

Теперь вот потрава 

и пасека на ГВ и всё 

Поделиться сообщением

А что неплодок по почте без сопровождения и на меде отправляют?:blink:
Добрий вечір. Матки брав у місцевого матковода, мед сам поставив,свиту випустив.

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

Сегодня открыл пчеловодческий сезон - полез в 20 рамочный лежак, а там красота, и 4 вощины отстроили, и почти все позаливали, и расплода полно, и хороший взяток идет, и десятка полтора маточников захерачили, причем пару запечатывать собрались.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти