Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

20 минут назад, ss77 сказал:

З.Ы. Рядом не было никаких следов. Похоже пчёлы их сами выбрасывали из улья.

а слідів може і не бути, бжола вилетіла, сіла , холодно, синиця на льоту її і бідібрала, ще у синиць є облюбоване дерево на пасіці де вони зазвичай " трапєзнічають" після того як з льотка виманять бджолу або підберуть вилетівшу, а під ним отака картина як на фото, а те що не їдять зразу брюшко, калові маси, на початку зими і в середині зазвичай синиця бжолу з*їдає ціляком

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Мико сказал:

 

 

Наконец то решена проблема с ульями ППУ и ППС 

Доски её величество доски , вот материал для ульев и на 30 лет хватит 

А лишняя рамка расплода из ППУи ППС мне без особой надобности 

Теж думаю що при масовому використані дерев'ному вулику альтернативи поки що немає :IMHO:, при інтенсивній кочівлі дерево теж практичніше , а ППС для нуків і відводків :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, larson сказал:

калові маси, на початку зими і в середині зазвичай синиця бжолу з*їдає ціляком

Если голодная, то сьедает и целиком зимой. А потом чистит клюв об веточку)))) Понаблюдайте.

Я поставил бочковоз и аппилифт среди ульев, и обрядил их куртками с масками, которые выдаю грузчикам. Пока боятся.)))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Ездил сегодня на пасеку.  17 марта меня не было в городе но было тепло и очень заметно что пчёлы конкретно облетелись.  ну и сегодняшнее видео.

 

Отам, де дошкою дірки прикриті, то 100% дятел...

Тільки не зелений, а сірий...

Я навіть окрему тему створив трохи раніше

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, ЮВ. сказав:

Цього року теж один ППУ пошкодив, зелений дятел. Рахую, що синиці великої шкоди не приносять а вот дятел проблема. Так що з ним тільки один вихід.

Але ж не будеш сидіти всю зиму на пасіці і стерегти - це не має ніякого сенсу. А йому потрібно 10-15 хвилин, щоб із вулика обсерваторію зробити. 

Я думаю, що на зиму потрібно обгортати якимось цупким матераілом. Наприклад білими мішками. Або товстою плівкою, або б.у. банерним полотном. :IMHO:

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Ездил сегодня на пасеку.  17 марта меня не было в городе но было тепло и очень заметно что пчёлы конкретно облетелись.  ну и сегодняшнее видео.

 

То заячі сліди по снігу. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Рус сказал:

.... К тому же ласка проходит там где даже мышь не пролезет. ....

Согласен, ласке пролезть вполне достаточно круглого летка с отверстием 24мм, а там без дятла    не обошлось, так как куница оставит отверстие в притик размеру голови с более ровными краями

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Конструктор сказал:

а ППС для нуків і відводків 

i бажано на стацiонарi 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Кишечник переполнен у пчелы 

Видать говнецо не по вкусу им 

Синиці брюшко бджіл викидають із за яду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

Або в деревьяних тримати

і слабачків в омшаник заносити, а там миші:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Итак   весь сезон .под конец сезона появляться трейдеры по меду .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мушу продублювати в цій темі

Панове, то не зелений дятел, а його родич...

Зелений дятел рідкісний , а сивий - поширений, ось що у Вікіпедії пишуть

Цитата

За способом живлення сивий дятел є мірмекофагом — основним його кормом є переважно мурашками. Однак у порівнянні із близькоспорідненим зеленим дятлом, склад їжі у сивого дятла більш різноманітний. У живленні також зустрічаються інші комахи (наприклад, личинки жуків, гусінь, цвіркуни) та павуки. Восени та взимку вживає в їжу рослинні корми — плоди деяких плодових культур (таких як яблуня, груша, вишня), ягоди (горобина, обліпиха), горіхи (сосни сибірської), жолуді. У холодний період року нерідко відвідує годівниці та може пошкоджувати вулики для живлення бджільми.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, tolik2362 сказав:

А мы настойку с под мора пьем и говорим класс :umora:

Так то ж ви, Анатолію! :rofl: А я , приміром, цим не страждаю.:umora::wave::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Ездил сегодня на пасеку.  17 марта меня не было в городе но было тепло и очень заметно что пчёлы конкретно облетелись.  ну и сегодняшнее видео.

 

Сергію! Ото відповідь природи на всі ваші оті ППВ чи ППХ. :dntknw: А на вашому місці закликав би корейців - благо у вас там вони є - й дав би "охрані " достойну оцінку.:at::friend_drink: Може яку сотню на них й заробили б.  Стовідсотково - куньї ці дири  зробили. Вони медок полюбляють не менше ведмедів  А сліди заячі ще раз прідтверджують мою думку щодо оцінки  роботи вашої "охрани ".  :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

          :ax:Усіх форумчан щиро вітаю із завтрашнім великим для нас , пасічників, днем - настанням астрономічної весни у північній півкулі та рівноденням!:ax:

     Може, дасть Бог і весна, засоромившись,  все ж накінець та настане в реаліях й для нас ! :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

          :ax:Усіх форумчан щиро вітаю із завтрашнім великим для нас , пасічників, днем - настанням астрономічної весни у північній півкулі та рівноденням!:ax:

     Може, дасть Бог і весна, засоромившись,  все ж накінець та настане в реаліях й для нас ! :hmm:

От мне нравится этот дядька!:az::ay: Всегда на таком позитиве, вежливый и читать приятно! Рекламу Вам непроизвольно сделал, пане Доброволе. ))) Да и пускай, хорошему человеку ничего не жалко.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Припізнився пан @ДобровоЛ Рівнодення було 20 березня. Та все ж,  "Краще пізніше, ніж ніколи!" Побажання чудові.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Maxim сказав:

От мне нравится этот дядька!:az::ay: Всегда на таком позитиве, вежливый и читать приятно! Рекламу Вам непроизвольно сделал, пане Доброволе. ))) Да и пускай, хорошему человеку ничего не жалко.:umora:

Дякую @Maksimза добрі слова!

Просто з роками починаєш розуміти  ціну хороших поступків  та й доброго слова.

А все добре й позитивне спрямоване у світ на людей до вас колись точно повернеться.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Петрович 49 сказав:

Припізнився пан @ДобровоЛ Рівнодення було 20 березня. Та все ж,  "Краще пізніше, ніж ніколи!" Побажання чудові.:az:

 Дякую. Та я , Петровичу,  в курсі.:wave:  Але в астрономічному смислі - це так близько, що й об"єднати не гріх.:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Николай S сказав:

 

червоний точно в книзі, а зелений чи сірий який же з них не в книзі? це я до того яким називати того якого підстрелиш:umora:

 

Ще пару десятиліть з такими ...:ah:  і вже нас туди  точно позаписують...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ще пару десятиліть з такими ...:ah:  і вже нас туди  точно позаписують...:umora:

Пане Леоніде, оптимізм нам не завадить, особливо тим хто жде обльоту, тож накиньте ще трохи хоть років сорок:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні потрапив знов на пасіку. Теж бачу птичі сліди на снігу. Трохи почистив сніг перед вуликами, притрусив сіном. Поодинокі бджілки вилітали на сонечку, та поверталась меншість. Утеплення зверху у всіх тепле. Підмогу у двох слабачків багато. Але всі живі на мою радість! Залишилось ще трохи!

WP_20180322_10_11_59_Pro.jpg

WP_20180322_10_45_17_Pro.jpg

WP_20180322_10_55_15_Pro.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Cfif сказал:

Очень интересная философия. .....

Будь яка філософія, моя  чи Ваша це з розряду абстрактного чи теоретичного, навіть не скажу як краще висловитись....

Мені дуже цікаво яке Ви примете рішення коли стоятимете перед вибором що ближще до Вас, Ваші бджоли чи сірий дятел?

До речі я свій вибір вже зробив, мої бджоли в зимівнику, як розумієте їхня зустріч з дятлами виключена, вдруге вибір робити не потрібно.

ПС. читаючи форум звертайте увагу на смайлики, чекаючи обльоту, хвилюючись ми маємо право на жарт.:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас вже пригріло сонце +4 в тіні , а по прогнозах -2- 0:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня снова к своим прорвался. Поразвешивал сало на деревьях потому как синицы люто атакуют ульи, расковыривают летки (полистирол) и сильно тревожат пчел. Надеюсь что они переключатся на сало и перестанут беспокоить пчел.  Пчела на пределе, сидят без облета уже 160 дней, в некоторых семьях появились каловые пятна размером со спичечную головку на верхних брусках.Видать некоторые уже терпеть не могут.  Нужен облет, иначе обгадятся. По прогнозу через четыре дня и весна: +10! Даже не верится. Сейчас так:

3.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, tolikmelnikov сказал:

У нас вже пригріло сонце +4 в тіні , а по прогнозах -2- 0:wave:

І це радує і обнадіює, що синоптики помиляються в кращу для бджолярів сторону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...