Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, Крук сказал:

Бджоли попали під вплив пестицидів на гороховому полі і внаслідок цього був відхід льотних бджіл в кількості 4 - 5 рамок із вулика.

Отход пчёл  увеличивает количество клеща на оставшийся расплод.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Крук сказал:

Половина моєї пасіки стояла на медозборі із гречки. Бджоли попали під вплив пестицидів на гороховому полі і внаслідок цього був відхід льотних бджіл в кількості 4 - 5 рамок із вулика. Бджоли які вижили стали надмірно агресивними. Були вулики які втратили бджіл набагато менше по відношенню до сусідніх. Особливо здивував один із вуликів бджоли якого майже не постраждали від потрави але теж стали тимчасово дуже агресивними. Вважаю за потрібне пустити цей вулик в племінну роботу для виведення лінії яка буде більш стійкою до потрав. Зараз я спостерігаю все більші і більші обробки полів пестицидами, гербіцидами і розведення бджіл які будуть мати підвищену стійкість до отруєнь мабуть треба проводити пасічникам всієї України. Хтось може й буде сміятися але якось треба виходити із проблеми яка поступово посилюється і поглиблюється.

Это не решение проблемы.Решение этой проблемы должно быть на законодательном уровне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пасечник1984 сказав:

пустити цей вулик в племінну роботу для виведення лінії яка буде більш стійкою до потрав.

Скоріш за все, та сім"я  до того поля не літала...  Вже не раз чув від пасічників. що інколи зустрічаються одна дві сім"ї, які не працюють там, де вся пасіка... І навіть в період масового цвітіння соняшника, в тих сім"ях мед з кураю, чи ще чогось, а соняшникового нема...  Хоча хто його зна...Але все ж сумнівно, щоб бджоли стали стійкими до інсектицидів...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.07.2018 в 23:41, Бджолопотам сказав:

:hmm:що то за "мордовник" у Вас такий пане Михайло? Можна фото?

В мене ще тижнів три до першого цвіту... головки геть маленькі...

шароголовий, ось і золотарник пішов в розквіт

 

IMG_1750.JPG

IMG_1821.JPG

IMG_1851.JPG

IMG_1881.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заказал человек 15 маток 

Попросил пометить белым маркером 

Пометил ,отправил ,всех приняли 

Заказал ещё 5 маток ,метку белую 

Запаковал ,завтра на почту 

Только что звонил ,товарищ кому заказывал ,  отказался 

Теперь АКЦИЯ

Кому нужны 5 маток запакованых и помеченых белым маркером 

цена вопроса  Сколько не жалко  Ответ до 10-00 завтра 

В одни руки ,лень перепаковывать 

На коробке есть тел и адрес покупателя ,кто хочет может перезвонить удостовериться 

Матки плодные  2018 года , дочки от 115 евровой 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поле подсолнуха возле пасеки, пчёла работает на нём до темна.

IMG_20180708_194342.jpg

IMG_20180708_194450.jpg

IMG_20180708_194347.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

АКЦИЯ

Кому нужны 5 маток запакованых и помеченых белым маркером 

цена вопроса  Сколько не жалко 

 

Всем спасибо Матки едут в Магдалиновку 

К постоянному покупателю Василию Ивановичу к 15 сёстрам 

Уже и денюжка капнула на счёт 

Хорошо когда есть такой товарищ 

в прошлом году выручил , только пришлось переадресацию делать на другое отделение и в этом ,и в этом 

001 (3).JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приехал с пасеки трусил пчелу для отводка под матку ИО,с рамок вылетает нектар гнездовые рамки залиты нектаром пчела ограничила матку в засеве.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

їздив дивитись на плантації соняху, де я буду ставити пасіку, поки-що всьо зелене, подекуди лише "світлофори" скороспілки маячать,ще тиждень треба, але от мі сильно взяло до неспокою ,що можуть потравити, бо спутніки СПУ там нелітають, нереєстрований я:ak:в Стретовича, і так мі охопив той жах жи почав я шукати телєфони до того агрогосподарства жи на ногах два райони стояло, але всьо так є, як предрікав @davolodya , в них немає техніки кропити сонях вище метра:ole_ole:,агроном сказали ,що можу я спати спокійно, і навіть пообіцяли назвати сорт соняшнику

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера свозил своих "рабов"(жену и дочку, это они сами себя так называют:umora:) на море, а сегодня они помогли мёд качать. Первая бочка-есть, но охоты качать его, с такими ценами, мало. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, mits сказал:

Вчера свозил своих "рабов"(жену и дочку, это они сами себя так называют:umora:) на море, а сегодня они помогли мёд качать. Первая бочка-есть, но охоты качать его, с такими ценами, мало. :(

Будемо тремати,по ціні бензину здавати не хочеться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, mits сказав:

Вчера свозил своих "рабов"(жену и дочку, это они сами себя так называют:umora:) на море, а сегодня они помогли мёд качать. Первая бочка-есть, но охоты качать его, с такими ценами, мало. :(

у вас раби смерені, а мої кріпаки ,як показала ситуація мають алергію на вжалення, я в розпачі і журбі, мене бентежить ,а що і хто, общем я в пошуку кріпаків, мабуть я їх вже знайшов но вони ще того не знають, нехай набираються сили:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Женя Циба сказал:

Будемо тремати,по ціні бензину здавати не хочеться. 

Несколько лет назад попался на глаза украинский стартап на тему - получение топлива для двигателей внутреннего сгорания из меда. С серьезными расчетами по сырьевой базе, продуктивности пасек, заложенную цену меда не помню, но если пасечник услышит, то сразу кончит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Василика сказал:

 заложенную цену меда не помню, но если пасечник услышит, то сразу кончит.

В смысле?:umora::umora::umora:От радости(природным путём) или поленом по голове? Какая же там цена была заложена, маленькая или большая?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.04.2018 в 22:25, Крук сказал:

Ви пишете неймовірні речі. Невже таке може бути? Ніколи не спостерігав. Максимум що було ну так сотень 3 або 5 але пів вулика. Це щось надзвичайне і неймовірне.

 це може бути як неплодні матки вивелись а стара полетіла) от тоді вони і "набігають"))) на молодух

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отаке "нещастя" вже четверту добу висить над головою. 

5b43bca028b40_.thumb.JPG.d1d15767f8ca990fe6cdc0828e5eef4d.JPG

Типу РІЙ:umora:

Матку знайшов і задушив. 

Звідки? ЯК? Чому вилетів? Чому не розлітаються? :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да цікаво .... чо це середина липня ж. запах матки певно лишився

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

Типу РІЙ:umora:

Я сьогодні такого додому привіз, у ловушку заселився. Навіть на пів рамки бджоли не назбиралося - матка і дві сотні бджіл, ще таких не зустрічав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, ромео сказав:

Матку знайшов і задушив. 

Звідки? ЯК? Чому вилетів? Чому не розлітаються? :dntknw:

Це може бути третій чи четвертий рій і там кілька неплідок може в ньому бути. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, ромео сказав:

5b43bca028b40_.thumb.JPG.d1d15767f8ca990fe6cdc0828e5eef4d.JPG

Типу РІЙ:umora:

В мене таке саме було.Навіть почали воском покривати листочки і гілки..........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, miro сказав:

їздив дивитись на плантації соняху, де я буду ставити пасіку, поки-що всьо зелене, подекуди лише "світлофори" скороспілки маячать,ще тиждень треба, але от мі сильно взяло до неспокою ,що можуть потравити, бо спутніки СПУ там нелітають, нереєстрований я:ak:в Стретовича, і так мі охопив той жах жи почав я шукати телєфони до того агрогосподарства жи на ногах два райони стояло, але всьо так є, як предрікав @davolodya , в них немає техніки кропити сонях вище метра:ole_ole:,агроном сказали ,що можу я спати спокійно, і навіть пообіцяли назвати сорт соняшнику

не розслабляйтесь, те саме, без техніки. Лугового метелика з дельтаплана  в 14 р. через райдержадміністрацію в період цвітіння,  БІ -58, добу сроку дали. Не потравили, так попарився.Сім*ї на 3-4 корпусах були.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, mits сказав:

Вчера свозил своих "рабов"(жену и дочку, это они сами себя так называют:umora:) на море, а сегодня они помогли мёд качать. Первая бочка-есть, но охоты качать его, с такими ценами, мало. :(

не рано? Провіряв сьогодні, нововідбудовані рамки навіть не підтягують, пока відтермінував жнива. Зручні у вас *раби*, а мій *раб-студент* другий місяць дітей в Красном купає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

Це може бути третій чи четвертий рій і там кілька неплідок може в ньому бути. 

то спочатку, через 30-40 хв. одна лишається, інших прибирають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ромео сказал:

Отаке "нещастя" вже четверту добу висить над головою. 

 

Типу РІЙ:umora:

Матку знайшов і задушив. 

Звідки? ЯК? Чому вилетів? Чому не розлітаються? :dntknw: 

У когось нуклеус злетiв 

З голоду 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, miro сказав:

їздив дивитись на плантації соняху, де я буду ставити пасіку, поки-що всьо зелене, подекуди лише "світлофори" скороспілки маячать,ще тиждень треба, але от мі сильно взяло до неспокою ,що можуть потравити, бо спутніки СПУ там нелітають, нереєстрований я:ak:в Стретовича, і так мі охопив той жах жи почав я шукати телєфони до того агрогосподарства жи на ногах два райони стояло, але всьо так є, як предрікав @davolodya , в них немає техніки кропити сонях вище метра:ole_ole:,агроном сказали ,що можу я спати спокійно, і навіть пообіцяли назвати сорт соняшнику

 Ну це вже якесь неподобство зовсім! Вже давно повинні були роздати кожному українцю клаптик землі та 2 раба. Вам терміново потрібно звернутися до місцевої влади і вимагати своє законне право на рабів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...