Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Сегодня ночью переехали на подсолнечник, до цветения недели три. Пчелки  охотно посещают какой-то бурьян, никто не знает название.

P1010243.JPG

P1010250.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Н. Петрович сказал:

Сегодня ночью переехали на подсолнечник, до цветения недели три. Пчелки  охотно посещают какой-то бурьян, никто не знает название.

P1010243.JPG

P1010250.JPG

Используют для составления букетов.Название забыла.Гепсифила или что-то похожее

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Каждый последующий сезон все более чудной чем предыдущий.

Цветет липа, пчелы которые еще не роились начали это делать. Но самое странное из за чего я упустил с свой первый рой, так это то что на прошлых выходных матка лупашила как пулемет и после выхода роя в семье остало очень много открытого расплода. Та же история и в других семьях матки сеют очень хорошо, но в тоже время не забывают отложить яйцо в роевую мисочку. 

Чудо произошло с трутовкой, после приема матки  матка поработала 2 недели и пропала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, НадеждаЛ сказав:

Здравствуйте.Искала по форуму тему и не нашла,может подскажете?Ульи стоят на участке,рядом сад,виноградник.картошка.Приходится обрабатывать химией.Обычно делаю это после 19 .00ч.,обращаю внимание на класс опасности.Хотелось бы более подробно на эту тему.Все что я нашла,это изолирование пчел на некоторое время.Вот теперь думаю - достаточно ли ночи для препарата Энжио?Проморгала,а там оказался 2 класс ,опасен для пчел.Ведро использовала.Теперь маюсь.За лето обычно 2-3 обработки винограда, 1-2 картошки, 1 сада.Во время цветения - зась

Використовую для  таких обробок Маврік і Біскайю,  вони бджолу нечіпають, а шкідники гинуть. Бджіл неізолюю, всі обробки під вечір, бо вдень, під час жари вони неефективні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, НадеждаЛ сказал:

оказался 2 класс ,опасен

Ну если пчёлы не собирают нектар и пыльцу с обработанных растений, можно спать спокойно. Самих пчёл нелегко затравить даже дихлофосом - но они гибнут от отравленного корма.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Джаз сказав:

Пушками с каким то веществом. Бывает на кукурузнике также летают распыляют что-то прям в дождевые тучи. 

Сотни га садов и в данный момент созрела товарная черешня, если пойдет дождь то начнет гнить, а фермеру это не надо. На остальных людей пофиг. 

Поки люди не візьмуться за таких фермерів - шкідників нічого позитивного не буде. Нічого путящого крім лайки за таку поведінку фермерів на думку не спадає. Я вам глибоко співчуваю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Крук сказал:

Поки люди не візьмуться за таких фермерів - шкідників нічого позитивного не буде. Нічого путящого крім лайки за таку поведінку фермерів на думку не спадає. Я вам глибоко співчуваю.

Он царь и бог в своем регионе, один из 3 агро гигантов нашей местности. Писали в прокуратуру, даже приезжали, че то там смотрели, в итоге погрозили пальчиком "так больше не делай" и уехали прокуроры, почему-то счастливые:hmm:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Джаз сказав:

Он царь и бог в своем регионе, один из 3 агро гигантов нашей местности. Писали в прокуратуру, даже приезжали, че то там смотрели, в итоге погрозили пальчиком "так больше не делай" и уехали прокуроры, почему-то счастливые:hmm:.

у ФБ є виступ Стретовича, він рішає все, коротко про шо, ми маєм стати державою, обшем ми маєм змінити своє ставлення...,всьо зміниться і крапака, но то не я так іздіваюсь, то він так каже

:dntknw: на форумі тисячі "змінених", тобто стретовчат питайте їх , що дальше......            .хоча не мучте себе із стретовчатами, дальше гряде 3.14з#''ц

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, miro сказав:

у ФБ є виступ Стретовича, він рішає все, коротко про шо, ми маєм стати державою, обшем ми маєм змінити своє ставлення...,всьо зміниться і крапака, но то не я так іздіваюсь, то він так каже

:dntknw: на форумі тисячі "змінених", тобто стретовчат питайте їх , що дальше......            .хоча не мучте себе із стретовчатами, дальше гряде 3.14з#''ц

 

Я бував на зборах обласних голів спілок. Постійно звучить вимога щоб була зібрана інформація про кількість пасічників, кількість пасік, кількість меду який збирається пасічниками. З моєї точки зору оптову здачу соняшникового меду дуже хоче контролювати і проводити СПУ  і ця сама верхівка організації тісно пов'язана із частиною експортерів меду і отримує значне фінансування від експортерів (наприклад Веред, Нагорнюк). Я зробив висновок що краще бути вільним і незалежним. Для цього треба організувати безперервний конвеєр збору меду( акацієвого, липового. ваточникового, квіткового та інших), запас соняшникового меду в бочках на випадок посухи, декілька джерел доходу, свій вивід маток ну і звичайно торгівля продуктами бджільництва у великих містах. Неприємні зміни можуть торкнутися в основному пасічників які займаються соняшниковим медом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, НадеждаЛ сказал:

достаточно ли ночи для препарата Энжио?

У меня от Энжио пчелы посыпались......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я ніколи не бував на зборах, але вважаю що обєднання мають своєю метою пополярізацію вживання меду, переробку його, експорт і в кінцевому результаті добре забезпечення пасічника. Просто наші обєднання трохи обрізані, жодне обєднання не являється ні експортером, ні переробником, ні чимось іншим. Тай в більшості випадків розмови тільки про бджіл, по триста раз який вулик вибрати, про те що сімя злетіла 150 раз скажуть, 200 раз висловлять гезадоводення чимось та інше, просто сбіговисько дідів поговорити. А коли є й мододі і щось хтять добитися іх мало хто підтримує ?максимум словами, а не матеріально?. П.с в спілці не маю членства в звязку з іі відсутності в моій області, некажуче про район, висновки зробив зі зборів викладених в неті. Можливо я не правий. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні знайшов такого павучка... жре бджіл гад...

e9ec3aaa5fdd.jpg

Сьогодні знайшов кущ золотарника який за пару днів зацвіте... Ще такого чуда в червні я не бачив:blink: Радує що тільки одного знайшов і більше не має... Хай краще в серпні цвіте, тоді коли і має цвісти...

0a4cc08e3703.jpgca6d9d046c6a.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Бджолопотам сказал:

Нічого собі бур'ян :umora:... Це буркун (російською донник) (той що на верхньому фото). Є білий а є жовтий (лікарський) - медопродуктивність  якщо не зраджує пам'ять 500-700 кг \га Чудовий смак меду....:ay: В мене також гарний літ, і також багато буркуну цвіте...

присмотритесь, я думаю вы ошибаетесь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, valik1986 сказав:

присмотритесь, я думаю вы ошибаетесь

Так.. Згідний... Трішки фото маленьке,  загальна картинка - геть як буркун - сьогодні спеціально заїжджав дивився на свій.. А як більш детально придивився до фото, то зрозумів що помилився:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Расплода достаточно.Взятка нет уже 3 недели.Много в роевом.Подсолнух 30-40 см,не растет.

Хреновенько на Харьковщине!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в одном отводке калапс

зделал зборный с 2 семей по 3 рамки росплода, дал плодную матку в клеточке, через 3 дня выпустил
щас смотрю в отводке есть 10-20 яиц и штук 7-12 маточников

картина повторяется на протяжении недели

отводку 2 недели

вопрос - что это?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

помiняти хочуть

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

со старта молодуху? такое бывает?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бывает в прошлом году месяц маточники тянули к осени все таки поменяли

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, НадеждаЛ сказал:

Здравствуйте.Искала по форуму тему и не нашла,может подскажете?Ульи стоят на участке,рядом сад,виноградник.картошка.Приходится обрабатывать химией.Обычно делаю это после 19 .00ч.,обращаю внимание на класс опасности.Хотелось бы более подробно на эту тему.Все что я нашла,это изолирование пчел на некоторое время.Вот теперь думаю - достаточно ли ночи для препарата Энжио?Проморгала,а там оказался 2 класс ,опасен для пчел.Ведро использовала.Теперь маюсь.За лето обычно 2-3 обработки винограда, 1-2 картошки, 1 сада.Во время цветения - зась

Брызгал вечером яблони после цветения 2 раза и виноград, растущие перед ульями в 5 м "калипсо" с "шавитом", осыпания не было. Но буду переходить на "маврик", шкидныкив уничтожу и клеща заодно погоняю, заказал у Дуста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Василика сказал:

Брызгал вечером яблони после цветения 2 раза и виноград, растущие перед ульями в 5 м "калипсо" с "шавитом", осыпания не было. Но буду переходить на "маврик", шкидныкив уничтожу и клеща заодно погоняю, заказал у Дуста.

Більш детально про маврик і оприскування можно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одна сім"я стала трутовкою. Позавчора  поставив її через газету на відводок з молодою маткою (її взяв у клітку), Сьогодні випустив матку і забрав рамки з яйцями трутовки ( слава богу були ще тільки яйця) в морозілку на три години. Тепер думаю чи не замало протримав в морозілці щоб загинули яйця? Хто має досвід - підскажіть:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Два капитана сказал:

Більш детально про маврик і оприскування можно?

"Мавриком" еще не работал, но судя по описаниям, это, то, "шо нада".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Два капитана сказал:

Більш детально про маврик і оприскування можно?

Зверніться до @dust, підкаже Вам рецепт, заодно і маврік можна придбати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Два капитана сказав:

Більш детально про маврик і оприскування можно?

Маврік інсектоакарицид,  вбиває від кліща до колорадського жука,  обробляю ним і бджіл димпушкою, і сад з городом і виноградом оприскувачем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...