Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

В 03.06.2018 в 00:36, ДобровоЛ сказал:

 А я вже прокачав акацію, готуюсь до кочівлі з причепом та багатокорпусниками на них  на липу. Дадани з виховательками та батьківськими сім"ями у них лишаються на стаціонарі. Вже цвіте липа в Києві тижнів три. Два роки у нас вона майже нічого не давала . То може хоч цього року що видасть?:ah:

Ми акацію теж відкачали. А липа ще не зацвіла (хоча всього 100 км відКиєва). 

Ну і чесно кажучи з липи у нас ніколи меду не було. Замало її в наших краях. Хоча я сам вже штук 30-40 висадив )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора годинка 19 пішов з родиною гуляти, йдем по липовій алеї ,жінка моя каже це що рій втік так гуде)))) короче липу бджоли рвуть разом з гілками))). Прийшов до дому заглянув в одну сімю відкачані рамки вже на половину залиті).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Gnat сказал:

Вчора годинка 19 пішов з родиною гуляти, йдем по липовій алеї ,жінка моя каже це що рій втік так гуде)))) короче липу бджоли рвуть разом з гілками))). Прийшов до дому заглянув в одну сімю відкачані рамки вже на половину залиті).

Это за вчерашний вечер так залили ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Это за вчерашний вечер так залили ???

Контроль кожен день не веду. Відкачка була 26 травня. Залили за тиждень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергій-апі сказал:

Ось ми думаємо дасть, не дасть...  що робити з медом, по 40 грн. за кілограм якось не хочеться віддавати, а відер з медом все більше і більше:hmm:

Мені головне щоб принесли щоб було чим пригостити друзів і родичів, мед мене цікавить в останню чергу в бджільництві. Саме дужче що я не люблю робити в бджільництві, так це качати мед

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергій-апі сказал:

Ось ми думаємо дасть, не дасть...  що робити з медом, по 40 грн. за кілограм якось не хочеться віддавати, а відер з медом все більше і більше:hmm:

Відра це не бочки. Бочок поки більше не стає, нажаль:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, В.Ю.А. сказав:

Бочок поки більше не стає, нажаль

Ви розраховуєте на соняшник і бочки напевно на нього готуєте. У нас соняшника немає, ми збираємо майовий, акація з різнотрав'ям, липа з різнотравям, "гадівник" і ящо посіють гречку - гречаний. У мене на сьогоднішній день 50% цьогорічного урожаю зібрано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Укроп сказав:

Саме дужче що я не люблю робити в бджільництві, так це качати мед

Це найбільш приємна робота. Це збір урожаю. А потім цей мед на базар і виставити на продаж першим. І отримати грошову винагороду за свою роботу. Це ж так приємно і добре. Як качаєш мед а він йде із медогонки струменем золота а пахощі які йдуть. Краще чим в раю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Укроп сказал:

. Саме дужче що я не люблю робити в бджільництві, так це качати мед

Для мене також хуже чим качання меду немає

Саме приємне у бжільництві це успішна зімовка і розвиток весною 

Тільки підходе час відкачки :(:(:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В місті липа почала цвісти поодиноким цвітом в неділю,, в лісі ще бруньки маленькі навіть не набрякли,  різниця в температурі 2 градуси. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Крук сказал:

Це найбільш приємна робота. Це збір урожаю. А потім цей мед на базар і виставити на продаж першим. І отримати грошову винагороду за свою роботу. Це ж так приємно і добре. Як качаєш мед а він йде із медогонки струменем золота а пахощі які йдуть. Краще чим в раю.

Це ви умні бо соняшника не качаєти 

Подивився я б на " приємну роботу " качаня днів десять с утра до вечора соняшника , особливо коли його ціна 27 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ex_edc сказав:

Ми акацію теж відкачали. А липа ще не зацвіла (хоча всього 100 км відКиєва). 

Ну і чесно кажучи з липи у нас ніколи меду не було. Замало її в наших краях. Хоча я сам вже штук 30-40 висадив )

А у мене на піску вона тут й не росте. Тож упор був на акацію. Й не помилився - 200 дерев посадив з маленьких відростків, поливав пока не прижилися. А потім . як побачив, що її нищать, назбирав з усіх куточків області аж два відра її насіння й під сапу - по всьому лісіта на узліссях, попід дорогами та високовольткою. Там її регулярно вирубують. а вона розростається ще більше!:ay: :umora:

 А липа довго росте до цвітіння. Тож вирішив кочувати - в Києві...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 hours ago, ДобровоЛ said:

А де саме пасіка ваша? В якому районі?:ah:

Совки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

 Тож упор був на акацію. Й не помилився - 200 дерев посадив з маленьких відростків, поливав пока не прижилися. 

И как они эти "200 дерев", кг. по 5 дали?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ДобровоЛ сказав:

 А липа довго росте до цвітіння. Тож вирішив кочувати - в Києві...:ah:

Коли ходив на сільськогосподарській виставці то бачив що на колишній ВДНХ ( як зараз назва не знаю) багато посаджено липи і вона гарно цвіте але бджіл немає чомусь. Якщо квартира гарна то можна і під вікнами вуликів понавішувати. Отак гарно відкрив вікно, трохи нахилився і працюй із бджолами. А на балконі зробити лежанку і вихід бджолам через пластикові труби які присунуті до льотків. Бажано вулики поробити на теплий занос. Тоді можна із молодицею лежати разом. Але вулики треба щоб були міцними інакше як почнуть знизу пекти...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Крук сказал:

можна із молодицею лежати разом. 

Разврат! А вот в НАШЕ время -такого небыло!:):)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



Це найбільш приємна робота. Це збір урожаю. ...Це ж так приємно і добре. ..Краще чим в раю.


Давайте попробуем посмотреть на это с другой стороны.. ;)

Выростили картошку/яблоки/груши собрали в мешки уложили... А тут БАЦ! Жуки налетели и отобрали все наполненые мешки...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, InVinoVeritas сказал:

Разврат! А вот в НАШЕ время -такого небыло!:):)

Да...:hmm:.У Ваш час-сєкасу не було:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, mits сказав:

И как они эти "200 дерев", кг. по 5 дали?:ah:

Та у мене ж матковивідна пасіка, - вся бджола як не в нуках то у виховательках...  Хоча 70 літрів акації і скачав. То це з тих дерев було б по 350 мл. Але ж цвітуть давно вже й ті, що під сапу насінням саджені.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Крук сказав:

Коли ходив на сільськогосподарській виставці то бачив що на колишній ВДНХ ( як зараз назва не знаю) багато посаджено липи і вона гарно цвіте але бджіл немає чомусь. Якщо квартира гарна то можна і під вікнами вуликів понавішувати. Отак гарно відкрив вікно, трохи нахилився і працюй із бджолами. А на балконі зробити лежанку і вихід бджолам через пластикові труби які присунуті до льотків. Бажано вулики поробити на теплий занос. Тоді можна із молодицею лежати разом. Але вулики треба щоб були міцними інакше як почнуть знизу пекти...:umora:

Балкони - то пройдений етап. Див. тут:

http://tochok.info/topic/7084-пчёлы-на-балконе/?do=findComment&comment=482570

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

 

 

Серега, уже перешел в разряд пчеловодных олигархов?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, InVinoVeritas сказав:

Разврат! А вот в НАШЕ время -такого небыло!:):)

А звідки ж ви взялися?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, gardener сказал:

А звідки ж ви взялися?:hmm:

Аист принес, а в капусте нашли. А вас?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mits сказал:

И как они эти "200 дерев", кг. по 5 дали?:ah:

Нам больше интересно как у вас делишки? По 10 дали?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...