Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

:hi:, я заготовив трухляві верби для димаря, так в цих вербах під навісом, на пасіці, джмелів-плотників зо два десятка живе. жодного разу не помічав щоб виявляли агресію до бджіл чи навпаки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відкачав травневий мед. Брав з 5 вуликів получилось 22 л.. В цьому році качаю другий раз.ю, перший раз качав у квітні після садів. Липа почала цвісти, сім'і готові до липи).

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Качаю мед. Мед густючий, як карамель.  На диво сім'ї дуже спокійні, дають качати без будь-яких засобів перестороги. Є невеличкий взяток. У деяких вуликах навіть гарно поповнюють. Для мене загадка - з чого? :dntknw:

У деякі вулики неможливо заглянути - так штиняє "мишами в потних носках" 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

 

У деякі вулики неможливо заглянути - так штиняє "мишами в потних носках" 

К деньгам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, ромео сказал:

Качаю мед. Мед густючий, як карамель.  На диво сім'ї дуже спокійні, дають качати без будь-яких засобів перестороги. Є невеличкий взяток. У деяких вуликах навіть гарно поповнюють. Для мене загадка - з чого? :dntknw:

У деякі вулики неможливо заглянути - так штиняє "мишами в потних носках" 

Свидина, або болиголов так штиняє.у мене цей важкий запах стояв тиждень назад по всій пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ромео сказав:

Качаю мед. Мед густючий, як карамель.  На диво сім'ї дуже спокійні, дають качати без будь-яких засобів перестороги. Є невеличкий взяток. У деяких вуликах навіть гарно поповнюють. Для мене загадка - з чого?

Я відкачав - чисто ріпак, вже загустів до сметани. Були спокійні. З чого зараз несуть? Думаю, з горубки. Розбирав гнізда повністю, відбирав відводки - вони ніби й не помітили. А на ріпаку спочатку чомусь кошмарили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене доречі також чути мишами в деяких вуликах. Я вже було давай шукати мишей по вуликах. А то такі медоноси:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Arius сказал:

Думаю, з горубки. 

З приходом хімії в с\г ця рослина стала із розряду рідкісних.

А колись всі поля були жовті...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Яцков Андрій сказал:

Я вже було давай шукати мишей по вуликах. А то такі медоноси:)

На мишиному горошку бджоли повно ,буде мед як клей 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перший урожай-2018 зібрано!

Нажаль акація в цьому році підвела. Одразу після початку цвітіння впала температура, взяток був настільки слабий що корпусні навіть майже не освоїли магазини (лише 10 з 26 і то неповні).

Загальний результат близько 9 кг з сім"ї. Як для стаціонару то непогано, але я хотів більшого. 

 

П.С. через слабий взяток і відсутність постійного контролю на пасіці (раз на два тижні там буваю) ще й почали активно роїтися :( 

Тепер мушу знову на вихідних їхати буду робити відводки.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Второй день как зацвела липа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, ромео сказал:

Качаю мед. Мед густючий, як карамель.  На диво сім'ї дуже спокійні, дають качати без будь-яких засобів перестороги. Є невеличкий взяток. У деяких вуликах навіть гарно поповнюють. Для мене загадка - з чого? :dntknw:

Аналогічно. Акація цвіте до цих пір, з неї і несуть. Зкачав із забитих вуликів лідер кордован, карніка зінгер та 1075. Здивувала сімя бакфаст В158 (три корпуси запечатаних рамок 8х300) та крос карпатка/кавказянка залила і запечатала лежак на 20 рамок холодного заносу (відкачав зробив відводок, батько каже давай ще один, міркую)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, RAN сказал:

Аналогічно. Акація цвіте до цих пір, з неї і несуть. Зкачав із забитих вуликів лідер кордован, карніка зінгер та 1075. Здивувала сімя бакфаст В158 (три корпуси запечатаних рамок 8х300) та крос карпатка/кавказянка залила і запечатала лежак на 20 рамок холодного заносу (відкачав зробив відводок, батько каже давай ще один, міркую)

Зінгер і 1075 ті що я висилав, чи від когось другого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Укроп сказал:

Зінгер і 1075 ті що я висилав, чи від когось другого?

Ваша Карніка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот такая красота. Пошел сделал фото.Из 3 лип во дворе начала  цвести одна .Две других ещё не сбросили колпачки. Наблюдал пчел уже работают.

FullSizeRender.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ещё липа. Не распустилась .Растут рядом. У первой солнце с утра и до обеда,у второй с обеда.Может поэтому и зацветет на пару дней позже.

FullSizeRender (1).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вмене біля пасіки,вже днів зо три, як липа цвіте.Так бджоли цілий день на ній сидять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні розвідав посів гречки 35-40 га за 2 км від пасіки.Відстань не чиста (поле),а з лісовими бар'єрами.І є можливість підвезти пасіку від стаціонару на  3.2-3.8км до гречки.Тоді відстань до гречки буде 300-500 метрів.Питання про зліт бджоли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас також починає цвісти липа. А деяка напевно пізня ще навіть і не думає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, FES сказав:

Сьогодні розвідав посів гречки 35-40 га за 2 км від пасіки.Відстань не чиста (поле),а з лісовими бар'єрами.І є можливість підвезти пасіку від стаціонару на  3.2-3.8км до гречки.Тоді відстань до гречки буде 300-500 метрів.Питання про зліт бджоли?

Для чого везти пасіку? Два кілометри до гречки влітку бджоли долають із швидкістю 60 км на годину. Назад летять із швидкістю 20 км на годину. По дорозі ще й воду зайву із нектару приберуть. Я б не возив а якщо й везти то не менше чим 5 кілометрів інакше буде зліт на старе місце.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, FES сказал:

Сьогодні розвідав посів гречки 35-40 га за 2 км від пасіки.Відстань не чиста (поле),а з лісовими бар'єрами.І є можливість підвезти пасіку від стаціонару на  3.2-3.8км до гречки.Тоді відстань до гречки буде 300-500 метрів.Питання про зліт бджоли?

Якщо хочете бути з медом, то треба підвозити. Залиште на старому місці декілька слабших сімей чи відводків. Думаю що багато бджоли  не повернеться на старе місце. Ті що повернуться все одно будуть у Ваших вуликах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

юний пчеловод:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

примчався юний пчеловод,

Мирославович виручай давай вулик рій садити,

ну я  знай ціну речам своїм,

б/у дві штуки в ідеалі подаю ,

ціною тою вербовка є,

волонтера я спіймав на томість вуликів отих,

щей жінка  в помічниці підвязалася його:),

тож захід "Зустріч 2018" вже забезпечено,

дивуюсь я, лише коли волонтером працював у вуйка з Бродів одного,

що прищепитись він недав мені:ak:,

но відгуки почувши про бджоли ті , що є в нього,

зрадів, що не прищипився я тоді:ole_ole:,

тож скажу друзям я своїм,

що почувши про біду оту,

що вуйко скупий вчинив мені,

поспішили друзі виручить мене і дали прищипитись ,

що краще в них,

отож навчившись у них,

собі чинити діло іншим теє

я заповів собі,

чинити тесаме усім:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, miro сказал:

примчався юний пчеловод,

Мирославович виручай давай вулик рій садити,

ну я  знай ціну речам своїм,

б/у дві штуки в ідеалі подаю ,

ціною тою вербовка є,

волонтера я спіймав на томість вуликів отих,

щей жінка  в помічниці підвязалася його:),

тож захід "Зустріч 2018" вже забезпечено,

дивуюсь я, лише коли волонтером працював у вуйка з Бродів одного,

що прищепитись він недав мені:ak:,

но відгуки почувши про бджоли ті , що є в нього,

зрадів, що не прищипився я тоді:ole_ole:,

тож скажу друзям я своїм,

що почувши про біду оту,

що вуйко скупий вчинив мені,

поспішили друзі виручить мене і дали прищипитись ,

що краще в них,

отож навчившись у них,

собі чинити діло іншим теє

я заповів собі,

чинити тесаме усім:)

 

Якщо цей вуйко з Бродів є Іван Михайлович, то мені не віриться що він не дав Вам прищепитись. Кому кому, а Вам даю гарантію що ніколи не відмовивби. Тай за матеріал, там таке різноманіття яке одне від одного краще

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Укроп сказал:

Якщо цей вуйко з Бродів є Іван Михайлович, то мені не віриться що він не дав Вам прищепитись. Кому кому, а Вам даю гарантію що ніколи не відмовивби. Тай за матеріал, там таке різноманіття яке одне від одного краще

Життя річ непердбачувана і давні надбання швидко забуваються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...