Перейти к содержанию

Осінь 2017\ Зима 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ще за Союзу науковці після багатьох досліджень і експерементів однозначно визнали, що кислота в зимовому кормі навпаки погіршує його.:dntknw:

Тобто, краще в зиму давати звичайний сироп? Ну, якщо меду нормального немає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Вичитав , що ті ж союзні науковці шляхом експерименту довели позитивний вплив на кількість розплоду додавання в сироп обезжиреного молока (20% від обєму води). Бджоли з такого розчину отримують деякі амінокислоти , які як білковий корм стимулює до кращого червіння матки . Пише, корисно і на зиму і ранньою весною. Бджоли і коровяче молоко - дуже далекі речі. Хто що може сказати?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можу сказати ,що подібне і я читав у Таранова в книзі "Корма і кормление".На зиму для складання в чарунки цього робити поберігся б,молоко гарне середовище для багатьох небажаних в вулику  мікроогганізмів.Підкислювати  теж немае потреби,то навесну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

общем я пішов на головний осінній взяток, на поле картоплю копать,бо кажуть дощі ідуть тож я побистрячку зберу із сім соток на зиму:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, victoru сказал:

На переработке лишнего сиропа отходит пчела. 
Как вариант - можно попробовать сделать инвертированный сиром из обычного. Инвертированный - хранится долго.
Сам никогда не пробовал.

 

Хто там сносится три бетона на 40 50 семей ,тем более ещё полно старой пчелы,есть небольшой принос и температура позволяет качественно переработать сироп.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, новичок сказав:

Хто там сносится три бетона

так не бетонами міряємо,а БІДОНАМИ...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Павло Михайлович сказав:

так не бетонами міряємо,а БІДОНАМИ...:umora:

То, видно, по-сучасному: в бітах же всі розбираються.:umora: А що таке бідон то не всі ж і знають...:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.09.2017 в 23:01, AlexBond сказав:

Тобто, краще в зиму давати звичайний сироп? Ну, якщо меду нормального немає. 

Саме так.:IMHO:

23 години тому, Locanus сказав:
  • Вичитав , що ті ж союзні науковці шляхом експерименту довели позитивний вплив на кількість розплоду додавання в сироп обезжиреного молока (20% від обєму води). Бджоли з такого розчину отримують деякі амінокислоти , які як білковий корм стимулює до кращого червіння матки . Пише, корисно і на зиму і ранньою весною. Бджоли і коровяче молоко - дуже далекі речі. Хто що може сказати?

Цікаво взнати у того інформатора, а чи він сам випробовував це на своїх бджолах? :ah:Думаю , що навряд чи.  Весною - згоден з амінокислотами.  Весною бджоли навіть стружку чи тирсу обсосують саме через нехватку мікро і макро. А в зиму чим чистіший сироп - тим ліпше - їм менше навантаження буде на кишечник . + лише настоянка гіркого червоного стручкового перцю, про який я вже десятки разів повідомляв. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кілька дзвінків було до мене  про неможливість огляду сімей через напади.

Відповідь проста: якщо настав період без взятку, - огляди без проблем можна проводити безпечно зранку до 8.30 та увечері - після 18.00.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, ДобровоЛ сказал:

 Весною бджоли навіть стружку чи тирсу обсосують саме через нехватку мікро і макро

А я завжди дивувалася, чого вони на тирсу навесні лізуть. Думала, що по воду...:rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Кілька дзвінків було до мене  про неможливість огляду сімей через напади.

Відповідь проста: якщо настав період без взятку, - огляди без проблем можна проводити безпечно зранку до 8.30 та увечері - після 18.00.:IMHO:

На моей пасеки осматривать можно семьи в любое время. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Саме так.:IMHO:

Цікаво взнати у того інформатора, а чи він сам випробовував це на своїх бджолах? :ah:Думаю , що навряд чи.  Весною - згоден з амінокислотами.  Весною бджоли навіть стружку чи тирсу обсосують саме через нехватку мікро і макро. А в зиму чим чистіший сироп - тим ліпше - їм менше навантаження буде на кишечник . + лише настоянка гіркого червоного стручкового перцю, про який я вже десятки разів повідомляв. :IMHO:

Я в прошлом году пробовал подкормку с молоком. Семьи все осыпались.  Осыпались и в округе, так что не факт.  Но 2 семьи еще осенью ушли ;(  А третья не перезимовала....  На другом точке (15 км), без молока обе семьи на улице нормально перезимовали...  Выводы делать не буду, но от молока я отказался. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Кілька дзвінків було до мене  про неможливість огляду сімей через напади.

Відповідь проста: якщо настав період без взятку, - огляди без проблем можна проводити безпечно зранку до 8.30 та увечері - після 18.00.:IMHO:

Лишень прийшов з пасіки, вчора теж скорочував до 23.30.

Починаю о 20 й, (скорочую, розпечатую). В день не ризикнув би вулик відкрити, вчора пасіка гула і нишпорили кругом, за 300-400 метрів дві сусідські невеликі пасіки -15 і 30 сімей, то льот після обіду в сторону тих пасік був як на главному ( там пасічники як би це сказати - так собі, от і спровокували напад).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Jonhson сказал:

Выводы делать не буду, но от молока я отказался. 

І правильно зробили, а то початківці начитаються всякої херні, і пробують все підряд, і бджолам тільки шкодять. Мені цікаво хто описує і дає поради  для новачків так сказати - сумнівної якості. Даю голову на відріз що серйозні пасічники(у яких зверх 50 вуликів і стаж за плечима такі поради нікому не дають).

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Серж 82 сказав:

І правильно зробили, а то початківці начитаються всякої херні, і пробують все підряд, і бджолам тільки шкодять. Мені цікаво хто описує і дає поради  для новачків так сказати - сумнівної якості. Даю голову на відріз що серйозні пасічники(у яких зверх 50 вуликів і стаж за плечима такі поради нікому не дають).

Я летом в побудительную подкормку через день одной семе давал на 100 гр сиропа + 3 столовых ложки молока   тоисть  прямо после дойки коровы  добавлял 3-4 столовых ложки  свежего молока   в пакет и на рамки. Сначала выбирали не очень. Потом забирали  за 2 суток все.  Давал понемногу в пакетах так как  молоко закисает.

Скажу чесно  5-6 рамок расплода красиво запечатаного было постоянно. В зиму стремно  бадяжить с молоком лучше уж полынь и перец для профылактики добавить

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, bosik2017 сказал:

Я летом в побудительную подкормку через день одной семе давал на 100 гр сиропа + 3 столовых ложки молока   тоисть  прямо после дойки коровы  добавлял 3-4 столовых ложки  свежего молока   в пакет и на рамки. Сначала выбирали не очень. Потом забирали  за 2 суток все.  Давал понемногу в пакетах так как  молоко закисает.

Скажу чесно  5-6 рамок расплода красиво запечатаного было постоянно

5-6 розплоду серед літа буде і без молока.

 Попробуйте це робити хоча б на 50 сімей ( лиш по трошки щоб не закисло), розумієте про що я, ( на великій пасіці у Вас не буде часу гратись з усякими прибамбасами. Це все для любителів/експерементаторів у яких 5-10 вуликів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Серж 82 сказав:

5-6 розплоду серед літа буде і без молока.

 Попробуйте це робити хоча б на 50 сімей ( лиш по трошки щоб не закисло), розумієте про що я, ( на великій пасіці у Вас не буде часу гратись з усякими прибамбасами. Це все для любителів/експерементаторів у яких 5-10 вуликів.

тут я з вами повністю згідний на більшій пасіці  я також не гравсяб. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, aleksanderche сказав:

На моей пасеки осматривать можно семьи в любое время. 

То ви щасливі, що немає біля вас "гарного" сусіда пасічника з кавказькими виродками...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Серж 82 сказав:

І правильно зробили, а то початківці начитаються всякої херні, і пробують все підряд, і бджолам тільки шкодять. Мені цікаво хто описує і дає поради  для новачків так сказати - сумнівної якості. Даю голову на відріз що серйозні пасічники(у яких зверх 50 вуликів і стаж за плечима такі поради нікому не дають).

 

Саме це я й мав на увазі. Хто на своєму горбу спробував щось невдачно - іншому радити це не буде.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я даю сиропа с добавкой КАС-81 который делаю сам. Весной был хороший результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.08.2017 в 21:14, Любомир сказав:

скільки не кинь - беруть, вони його ніби не відчувають.

ЕВРІКА! а якщо їх просто насухо поперчить ....  майбуть кліщів-вершників таки поскидають.... чи на добро така думка чи мо хто пробував? (не глузую)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20170902_152031.jpg

Ось такий на цю дату ще зустрічається золотарник, бджіл на ньому досить багато, на цьому кущі було 5, але поки фотографував частина полетіла далі, крім бджіл є багато мух і ос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20170829_094620.jpg

Ще зустрів у місті от такий кущ, гул бджіл на ньому можна було почути здалеку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На одному точку ще з рамок біжить нектар потрібно було б скачати, в деяких вже не лишилось місця під червління. Мед золотарник з гречкою і напевне є і падь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

IMG_20170829_094620.jpg

Ще зустрів у місті от такий кущ, гул бджіл на ньому можна було почути здалеку.

похоже на кампсис

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Осінь 2017\ Зима 2018

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...