Перейти к содержанию

Осінь 2017\ Зима 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

При +8  три сім"ї бурно облетілись а ще17 ні. Так що поки в цій темі буду. Дав по рамці медовій майже всім. Нічний дощ з"їв більшість снігу, мабуть піде вода в підвал:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Arius сказал:

Був невеликий дощ. Сонце недавно виглянуло і декілька бджіл робили кола. Вчора так само. На завтра обіцяють +5 і сонячний день. Температури постійно занижують, тому на завтра-післязавтра є висока імовірність нормального обльоту. Тримаємо пальці схрещеними. :af:

Не знаю. Надіюсь. На завтра єдиний день, який має бути сонячним. А далі, до кінця місяця суцільний облом...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Alazon сказал:

Так, починає цвісти ліщина. Якби до того раю ще медоносів, точно був би рай, а так взяток кінчається після цвітіння липи, там слабкий підтримуючий, майже як в  Закарпатті. Задумуюсь над розширенням і переходом на пакети, бо на стауіонарі з вулика маю в середньому 18 до 20 літрів у вдалий рік. Кочувати вже пізно, застарий.

Я намекнул, а Вы не поняли, исправьте название региона. У Вас первое слово на русском, второе на украинском.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую, зараз виправлю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Принял 300 грамм валерьянки

пошёл откапывать гараж 

Час роботы принёс свой результат 023.thumb.JPG.7eb6de8c6d4cb186f2dd05a92ecdbde7.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Осталось начать с другой стороны 029.thumb.JPG.e3146a02929cd136e31ebd04d1adaf99.JPG

Через час ситуация изменилась Позвали ужинать ,пришлось бросить 

030.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Пчеломучитель_ua сказал:

Решили мед сдать?

 

4 часа назад, Мико сказал:

Ведро валерьянки прикупил Если 19 не удастся выехать из гаража,

то 23 последний день ,

а в апреле до Пасхи мандець 

1+7?3  2+7?2  3+7?1  4+2+1   5+3+1  6+4+1  7+6+1  8+7+2
d.sun.pngd.sun.c4.rs2.pngd.sun.c4.rs2.pngd.sun.c4.rs1.pngd.sun.c4.rs1.pngd.sun.c2.r1.png
Медок придётся придержать
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

@Мико, Ви не в тій темі звітуєте.:IMHO:

Лёня Добровол объявил второй раз весна пришла 

Мне бы один день весны -покакать и можно до Пасхи зимовать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Мико сказал:

Лёня Добровол объявил второй раз весна пришла 

Но не у Вас...;)

Как, впрочем, и не у меня...:(

Поэтому, в "зиму", Романович, в зиму...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проезд пробит ,осталось получить фото отчёт о проделанной работе помощницей на пасеке 

,и можно планировать ехать выносить ,только вот с погодой не ахти 

@ромеоне пускает меня в " Весну -лето 2018 "

001.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Попытался сегодня попасть на пасеку. Только столбы напоминают, что рядом должна быть дорога.

IMG_8634.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене ще теж не обліталися. Хоча сьогодні пару годин і було сонечко і +8, але навіть біля льотка не крутилися. Зараз туман як молоко. І з прогнозом погоди нічого незрозуміло. Перша зимівля, дуже хвилююсь вже за них. Були допущені помилки при організації зимівлі - не повністю скоротив гнізда, із-за цього напевно, було сиро у вуликах і пліснява на передній стінці є, хоча утеплював добре. Підмогу багатенько, як на мена було, по кілька пригоршень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вчора був на пасіці . сумно з 5-ти сімей лишилось дві карніка і карпатка. дві сім ї карніки були зведені в одному вулику через ререгородку. до лютого все було добре . перевірка одного з пропавших вуликів показала : корм лишився  а на центральний рамці ,блище до задньої стінки печатний розплод. загиблі бджоли залишились в основному у верхній частині рамок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Cьогодні відбувся частковий обліт, на снігу все видно. Але вилітали ті, кому найбільше приспічило. На пасіці був з 13-ї до 14-ї години, масового вильоту бджіл не було, літало по штук 10-15 біля кожного вулика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проехал сегодня на пасеку, снега  лежат, дорог нет, пасмурно.

В 12 часов +3 градуса, облета не видно, солнце тоже не видно...

Положил по 0,5 кг канди - надеюсь на чудо - на облет....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня шановні форумчани. Допоможіть порадою! 

 Одна сім я сильно шуміла всю зиму, думав пропала матка. В лютому, коли дозволила погода, відкрив гніздо , роздвинув рамки,(клубу не було) на середній рамці побачив засів(матка є). Вкрив гніздо частково плівкою(мед з соняху) думав ,що не вистачає вологи, утеплив. Сім я  частково , на мою думку облетілась (масового обльоту не було). Сьогодні підходжу до вулика-чую ревуть. Відчиняю кришку, а вони по всьому вулику, а за заставною навіть клубок.Часу не було розбираться з ними. Підкажіть ,на що завтра звернути увагу, та що з ними робити?

Зарання дякую за поради:hi:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Baton сказав:

Доброго дня шановні форумчани. Допоможіть порадою! 

 Одна сім я сильно шуміла всю зиму, думав пропала матка. В лютому, коли дозволила погода, відкрив гніздо , роздвинув рамки,(клубу не було) на середній рамці побачив засів(матка є). Вкрив гніздо частково плівкою(мед з соняху) думав ,що не вистачає вологи, утеплив. Сім я  частково , на мою думку облетілась (масового обльоту не було). Сьогодні підходжу до вулика-чую ревуть. Відчиняю кришку, а вони по всьому вулику, а за заставною навіть клубок.Часу не було розбираться з ними. Підкажіть ,на що завтра звернути увагу, та що з ними робити?

Зарання дякую за поради:hi:  

Мало даних, корм в якому стані, вилітають, яйце розвивається, постороній запах є?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Лавр сказал:

Підкажіть ,на що завтра звернути увагу, та що з ними робити?

Найпрстіше. Дайте води!!! Покладіть за заставною в якусь  поїлку. Якщо "дозволять" оцініть кількість меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Петрович 49 сказал:

Якщо "дозволять" оцініть кількість меду.

Меду ,так би мовити,валом!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

WP_20180310_16_55_40_Pro.thumb.jpg.00abb7e124ba04e500d23f083769b193.jpg

А у меня такой облет :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Сашко лежак сказал:

вчора був на пасіці . сумно з 5-ти сімей лишилось дві карніка і карпатка. дві сім ї карніки були зведені в одному вулику через ререгородку. до лютого все було добре . перевірка одного з пропавших вуликів показала : корм лишився  а на центральний рамці ,блище до задньої стінки печатний розплод. загиблі бджоли залишились в основному у верхній частині рамок.

Мабуть був собачок, якщо загиблі бджоли на верху рамки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Лавр сказал:

Мало даних, корм в якому стані, вилітають, яйце розвивається, постороній запах є?

Вибачаюсь, я написав, що согодні лізти до них не встиг, стороннього запаху не почув, вискакують та заскакують (сьогодні +2)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

 

@ромеоне пускает меня в " Весну -лето 2018 "

 

А я вас тут залишаю:ae:

Прощавай тема "Осінь-Зима":wave:

Я перезимував. :ole_ole:

Обліт відбувся:ole_ole::ole_ole::ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Baton сказал:

Меду ,так би мовити,валом!

Ви ж дивилися в лютому "коли дозволила погода", у Вас "мед з соняху". Пройшов майже місяць... Рідку медову фракцію висмоктали. Тепер і розплоду, мабуть, валом. :IMHO:Якщо на крайніх рамках меду вдосталь, достатньо лише воду дати. Плівка не спрацювала через підвищену температуру в гнізді і наявність утеплення (припускаю - щедрого). Щоб утворився конденсат, плівка повинна бути прохолодною.

Ледь не забув. Додайте свіжого повітря через льоток ( льотки). Кисень розплоду потрібний. Вдалого Вам результату! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Cheef77 сказал:

А у меня такой облет :(

Не засмучуйтесь, буде свято і на Вашій пасіці!  Згоден, що обльот на снігу не найкращий варіант, але загиблі були б і на сірій землі. Тільки їх не так видно. Відійшли не життєздатні особини.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...