Перейти к содержанию

Осінь 2017\ Зима 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Baton сказал:

Доброго дня шановні форумчани. Допоможіть порадою! 

 Одна сім я сильно шуміла всю зиму, думав пропала матка. В лютому, коли дозволила погода, відкрив гніздо , роздвинув рамки,(клубу не було) на середній рамці побачив засів(матка є). Вкрив гніздо частково плівкою(мед з соняху) думав ,що не вистачає вологи, утеплив. Сім я  частково , на мою думку облетілась (масового обльоту не було). Сьогодні підходжу до вулика-чую ревуть. Відчиняю кришку, а вони по всьому вулику, а за заставною навіть клубок.Часу не було розбираться з ними. Підкажіть ,на що завтра звернути увагу, та що з ними робити?

Зарання дякую за поради:hi:  

Может быть там мышь. Сверху на утепление положите крысиную смерть, розовые или синие пакетики. Или при плюсовой тем-ре пересмотрите семью.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, kontroler сказав:

Может быть там мышь. Сверху на утепление положите крысиную смерть, розовые или синие пакетики. Или при плюсовой тем-ре пересмотрите семью.

Переходжу в " весну ".Обліталися, ревізувалися...Попри тривоги, зима як зазвичай, кормів ще досить,хоча є й неприємність. Одна сім'я, що на новорічне потепління і літала і погнала розплід ( одна з найсильніших), залишилась без матки. І причина найбанальніша.Миші мали гніздо так ,що не зауважив їх присутності взимку.Старий лежак і зробили хід знизу між дном та задньою стінкою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якось, після усього прочитаного та побаченого, зробив собі таблицю для аналізу зимовки бджіл.

Може не дуже детальна, та допомогає робити перші висновки.

 

Screenshot_2018-03-11-11-51-54-1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дожди прошли, пчёлы уже два дня полноценно летают. Кроме воды и подснежников природа ничего не предлагает. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ss77 сказал:

Дожди прошли, пчёлы уже два дня полноценно летают. Кроме воды и подснежников природа ничего не предлагает. 

з початком сезону вас. Я ще зимуєм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тиждень не був на пасіці, сьогодні лише застав сліди обльоту, та й частина бджіл вилітало але небагато. підмору на дні майже нема, може вже повикидали

P80311-105851.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Puls сказал:

  вот как так чистить ?  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 minutes ago, Бджолопотам said:

Що ви знаєте про сніг....

SNG.jpg

Канада.....

Это Украина-Харьков. Мико делает подкоп к гаражу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Мико сказав:

 

Романовичу, ви квітуючу ліщину виставляйте, а не снігозбиральну техніку! А тож думки - матеріальні, - не дай,  Боже, і впрям знову засніжить!:dntknw::(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Романовичу, ви квітуючу ліщину виставляйте, а не снігозбиральну техніку! А то ж думки - матеріальні, - не дай Боже і впрям знову засніжить!:dntknw:

Я за 2 днi перелопатив дуже багато снiгу лопатою 

Руки до колiн дiстають 

Хоч за людей порадiю як в них все для людей роблять 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.03.2018 в 20:35, Мико сказал:

Час роботы принёс свой результат 023.thumb.JPG.7eb6de8c6d4cb186f2dd05a92ecdbde7.JPG

Романич а може  краще  так 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Санич сказал:

Романич а може  краще  так 

 

Ну мне до Скупновых как до рашки задним ходом 

Тут еле на вторую лопату раскошелился 

Мёд то у нас в три раза дешевле 

Да и участок 9 соток на двоих 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.03.2018 в 18:34, Baton сказал:

за заставною навіть клубок.

Швидше за все миша. А в тому "клубку", якщо він на дні, бджілки її прополюсують(бальзамують).:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рамка з вулика системи "природній відкритого типу".;) Люди вже качають, а ми ще зимуєм.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.03.2018 в 18:34, Baton сказав:

Доброго дня шановні форумчани. Допоможіть порадою! 

 Одна сім я сильно шуміла всю зиму, думав пропала матка. В лютому, коли дозволила погода, відкрив гніздо , роздвинув рамки,(клубу не було) на середній рамці побачив засів(матка є). Вкрив гніздо частково плівкою(мед з соняху) думав ,що не вистачає вологи, утеплив. Сім я  частково , на мою думку облетілась (масового обльоту не було). Сьогодні підходжу до вулика-чую ревуть. Відчиняю кришку, а вони по всьому вулику, а за заставною навіть клубок.Часу не було розбираться з ними. Підкажіть ,на що завтра звернути увагу, та що з ними робити?

Зарання дякую за поради:hi:  

Я думаю що треба вулик відкрити і перевірити що там може бути. Або матки нема або миша або кормів мало. Якась є причина для занепокоєння. Розплід може бути трутневим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С такими прогнозами боюсь не только дятел и куница будут тревожить  пчеловодов но и песец  подкрадется до не облетевшихся  наших пчел :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

У меня  ещё  19 марта.

А сегодня в завтрашний день не все могут смотреть. Вернее смотреть могут не только лишь все, мало кто может это делать»

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.11.2017 в 10:40, ДобровоЛ сказав:

:umora: А посіяти табак чи махорку ви їх не надоумивили?  Правда, нектар з табаку , були повідомлення, - для бджіл отруйний...

З власного досвідую   2 рік поспіль сію  табак  прямо в  2 метрах від вуликів.  Пару рядів  в 2017 році  було десь біля 300 рослин, Як заборчик . Так  він росте вище 2 метра   є з того плюс  бджоли   летять вище  нього і  нікого  і нікого не  чіпають на городі, ну маю на увазі як хтось  щось прополює і т д.

Це для них також непоганий орієнтир. 

Бджіл на цвіті  бачив дуже мало,  одиниці. Так що вони просто його ігнорують .  Знову посіяв на розсаду . Так як сам палю,  Та я  його  теж постійно у димар добавляю Бжділки  теж   покурують. ;)   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, bosik2017 сказав:

 

Бджіл на цвіті  бачив дуже мало,  одиниці. Так що вони просто його ігнорують . 

А в мене обліплені квіти бджолами. Чи мо тютюн в мене смачніший:hmm:, чи бджоли від мене заразилися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolik2362 сказал:

С такими прогнозами боюсь не только дятел и куница будут тревожить  пчеловодов но и песец  подкрадется до не облетевшихся  наших пчел :IMHO1:

песец быстрее побудет  в зимовнике, чем на точке,  если уже и Вы начали о нём думать, то чё делать всем остальным:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо комусь буде в нагоді.При виробництві коньяків , благородних дісцилятів та ін. фруктових напоїв після купажування конь .спірту(КС) води спіртованної пом'якшеної, сах. сиропа і колера суміш(купаж) заливають в підготовлену діжку і на холод (-10*С) на десять днів.Використовуйте останню можливість обробити холодом свій купаж за межами морозильної камери.Після обробки хол. купаж витримують пів роки після чого розливають в пляшки і на продаж.Це для ординарних коньяків , для витриманих і марочних довше і складніше.То скільки він (к.) мае коштувати на полиці супер маркета якщо його зробити по технології заплатити всі податки і поставити в роздрібну мережу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Николай S сказал:

песец быстрее побудет  в зимовнике, чем на точке,  если уже и Вы начали о нём думать, то чё делать всем остальным:umora: 

Думаю так как часть шести рамочников  стоит в зимовнике пока полет нормальный а вот на воли эти  качели до 1 апреля могут сыграть злую шутку :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Винодел сказал:

Можливо комусь буде в нагоді.При виробництві коньяків , благородних дісцилятів та ін. фруктових напоїв після купажування конь .спірту(КС) води спіртованної пом'якшеної, сах. сиропа і колера суміш(купаж) заливають в підготовлену діжку і на холод (-10*С) на десять днів.Використовуйте останню можливість обробити холодом свій купаж за межами морозильної камери.Після обробки хол. купаж витримують пів роки після чого розливають в пляшки і на продаж.Це для ординарних коньяків , для витриманих і марочних довше і складніше.То скільки він (к.) мае коштувати на полиці супер маркета якщо його зробити по технології заплатити всі податки і поставити в роздрібну мережу?

Впервые это сделала мадам Клико на знаменитом шампанском....... " Семейный бизнес со временем унаследовал Франсуа Клико, который в 1798 году вступил в брак с Николь Понсардин. Именно этой хрупкой женщине, овдовевшей в 27 лет, пришлось возглавить управление компанией. Мадам Николь Барбе Клико-Понсардин, которую позднее стали называть «Великой дамой Шампани», проявила себя очень талантливым руководителем. Благодаря ей Винный Дом Clicquot, получивший в 1810 году официальное название Veuve Clicquot Ponsardin, стал символом престижа. Мадам Клико подарила миру прозрачное искрящееся шампанское, которое прежде имело осадок и было мутным. Ею была разработана и успешно применена новая технология, согласно которой бутылка вина в несколько приемов помещалась в вертикальное положение. Дрожжевой осадок накапливался в горлышке, его затем замораживали и легко удаляли ледяную пробку. Основные принципы этого метода (ремюаж) используются и в настоящее время при изготовлении шампанского. Кроме этого, заботясь о превосходном качестве выпускаемого вина, мадам Клико покупала лучшие виноградники, расположенные в округе, и неустанно следила за их состоянием."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, tolik2362 сказал:

Думаю так как часть шести рамочников  стоит в зимовнике пока полет нормальный а вот на воли эти  качели до 1 апреля могут сыграть злую шутку :hi:

Я  за отводки в пластике не переживаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Я  за отводки в пластике не переживаю.

Вот как раз может быть все в порядку а в сильных семьях с двух летними матрами  могут быть проблемы :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...