Перейти к содержанию

Осінь 2017\ Зима 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

33 хвилини тому, ромео сказав:

 

А що робити?:dntknw:

Я б соломи перед вуликом розкидав, а синичкам кусок сала повісити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні передивився сімї на наявність корму все гут чекаєм обльоту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні переставляв три десятирамочники з ппс на інше місце, то по вазі половина кормів ще присутня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я сегодня, при +2 и солнце, чистил возле передних стенок снег, а пчёлы из некоторых ульев, начали немного летать. Я взял и приоткрыл немного крыши(на всех ульях). Пол пасеки облетелись, снег стал оранжевого цвета. На пасеке пчёлы из снега взлетали, а начиная с 10 метров от пасеки на снегу не много погибших пчёл. В общем мне не понравилось, никогда так не делал, в будущем не буду делать и другим не советую. Хотя число погибших пчёл от всей массы облетевшихся пчёл не привысило и 1-2 %, всё же поторопил я их наверное зря. А может то уже "не жильцы" розлетелись, потому, что между ульев на снегу пчёл почти нету.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, mits сказал:

На пасеке пчёлы из снега взлетали, а начиная с 10 метров от пасеки на снегу не много погибших пчёл. В общем мне не понравилось, никогда так не делал, в будущем не буду делать и другим не советую. Хотя число погибших пчёл от всей массы облетевшихся пчёл не привысило и 1-2 %, всё же поторопил я их наверное зря. А может то уже "не жильцы" розлетелись, потому, что между ульев на снегу пчёл почти нету.

А може то бджоли навикидали мертвих.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, ромео сказал:

Дзвонить знайомий, в розпачі, жаліється, що бджолами встелений сніг. Синички бенкетують. Сніг навколо - жовтий. Льотки орієнтовані на південь. Яскраве сонце нагріває стінку і провокує на вильоти. Видно вже не можуть дотерпіти.

Порадив притінити вулики .

 У Природи   всі рівні ,вона регулює стосунки між нами так,щоб всі вижили і синички, і бджоли, і пасічники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Через тиждень -обліт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Stol сказав:

Через тиждень -обліт

У нас снега много, нужно для облета большое тепло, хобя бы +13 и без ветра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Бджолопотам сказал:

Я б соломи перед вуликом розкидав, а синичкам кусок сала повісити...

Кстати о синичках! Заметил, что все синицы из близлежащих районов улетели в Одессу. Их совершенно не слышно! Как приезжаешь в Одессу, отовсюду крик. Жил в Одессе привык всю зиму и весну слышать крик синиц, а сейчас стоит непривычная тишина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги.Хотілося би знати про хід зимівлі в регіонах України.На Хмельниччині поки нормально.Щиро вдячний всім за відповіді.З великою повагою Віктор Антонович Кордонський.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Віктор60 сказал:

Хотілося би знати про хід зимівлі

Из 17 единиц, которые пошли в зиму, один отводок на сейчас с расплодом (кордован в 6-ти рамочном ППС) и один отводок, который сыпался с осени всю зиму и к концу зимы практически лишился пчелы (для спасения матки в конце февраля добавил ему две рамки с пчелой - пока живой). Остальные все в клубах и без нареканий, думаю что до тепла все доживут, а там как Бог даст.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нужно ещё м недельку потерпеть и картина будет более точная.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Осінь/Зима 2018
50 минут назад, Віктор60 сказал:

Шановні колеги.Хотілося би знати про хід зимівлі в регіонах України.На Хмельниччині поки нормально.Щиро вдячний всім за відповіді.З великою повагою Віктор Антонович Кордонський.

У нас есть такая тема, я перенесла ваше сообщение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Осінь 2017\ Зима 2018
5 часов назад, дочинец сказал:

А може то бджоли навикидали мертвих.

Это если бы, облёт шёл через летки-то это был бы подмор, а они летали через верх:dntknw:. Просто те что отлетели далеко от улья, наверное замёрзли, +2 в тени было и снег на земле, а пчела полетав немного садится отдохнуть на что то,  желательно тёмное, сухое, а снег для этого не подходит. Вот я и не советую другим, устраивать так облёт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас в порівнянні з попередніми днями значно потеплішало зараз +2.  Переглянув  швиденько свої сімї зимівля пока 100% корму хватає, чекаю перших обльотів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. На неділю передають 13-15 + може Бог дасть обліт маю таку надію.

Надіслано від мого Lenovo A328, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім дякую,здоров'я Вам, миру та меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, mits сказал:

Это если бы, облёт шёл через летки-то это был бы подмор, а они летали через верх:dntknw:

А Ви ніразу не бачили як бджоли мертвих тягнуть через верх.

Обично здорова бджола при нестабільній погоді падає біля вуликів,а стара відлітає помирати подалі від вулика.

6 часов назад, mits сказал:

. Вот я и не советую другим, устраивать так облёт.

Все правильно всьому свій час.І в цей час нема ще таких потреб щоб влаштовувати  екстримальний обліт.

У нас согодні дньом + 6 бджоли і не думають вилітати.Значить ще не прижало.

Нуклеуси ще в зимівнику,пару днів ще почекаю поки зійде сніг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня сегодня типа облет пару семей делали, много погибает пчелы, температура 0-+2. Припекло пчелу, а может улья нагрелись, и они рванули на облет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну вже як пережили ці морози,  то й пару днів ще посидять і сніг помаленьку зійде. 

Броди+3 хмарно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+3 сегодні розсипав попіл поміж вулики ждем  слідуючих виходних

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, дочинец сказал:

А Ви ніразу не бачили як бджоли мертвих тягнуть через верх.

Сьогодні, якраз, первий раз ,за 27-му весну, побачив, як бджоли витягують мертвих бджіл із верхнього льотка.Думаю ,це ті які не впали,а зависли міжду рамками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Дід Василь сказал:

+3 сегодні розсипав попіл поміж вулики ждем  слідуючих виходних

Теж сьогодні розсипав попіл по пасіці, снігу внас сантиметрів 15-20 якщо буде до неділі плюсова температура то розтане, в крайньому випадку якщо підуть на обліт і сніг ще не розтане розсиплю стружку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.03.2018 в 22:55, davolodya сказал:

Сама велика проблема раннього розплоду в морози це те, що клуб стискується на розплоді і неможе дістати до меду. Розплід бджоли непокинуть, будуть гріти до кінця, а далі осипаються при наявності меду в вулику. Тож коли дійсно необхідно, можна дати сім'ї канді або меду і цим врятувати сім'ю. Всіх підряд кормити непотрібно, бо канді - це аварійна підкормка, дається тоді, коли це  дійсно необхідно. При потеплінні клуб розповзається по рамках, і корм в рамках вже може дістати.

А как понять у каких проблемы?Я своих послушала - все спокойно.Вроде как

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.03.2018 в 17:57, katran54 сказав:

 Відійшла одна на двох українських півкорпусах.Не вистачило корму -сіли на зимівлю в верхньому півкорпусі і мед в нижньому залишився:(. І в минулу зиму також була така проблема. А на українській рамці зимують без проблем.

А у верхньому півкорпусі з осені мед був повністю запечатаний? А льоток лише нижній, чи і верхній? Чомусь же вони сіли вгорі, може була якась причина? А по якості мед у верхньому і нижньому півкорпусах був однаковий? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...