Перейти к содержанию

Осінь 2017\ Зима 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, AlexBond сказал:

На фото це називається "клуб сидить зверху"? Чи це норма?:ah:

Некоторые уже повылазили на верх.Уже январь к концу подбирается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Мико сказал:

А вы за 1-3 года научились различать не здоровый от здорового ?

Ульи у меня в 6 метрах от входной двери в дом, и от двери к ним асфальт уже протоптан, а в ульи без толку не лажу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Василика сказал:

 от двери к ним асфальт уже протоптан,

в ульи без толку не лажу.

как то не вяжутся между собой эти два предложения 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Василика сказал:

Ульи у меня в 6 метрах от входной двери в дом,

Вот если бы они (ульи) были 60000 метров от дома, было бы на много лучше, для пчел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, targal сказал:

Я собі одне усвоїв правило рамки 70-80% запечатані від кліща обробив кінець жовтня початок листопад склав гнізда і до першого обльоту вулик невідкриваю . Що саме більше можу пройти прослухати сімї і все.

так то воно так, але ви самі кажете:

39 минут назад, targal сказал:

Зараз погода по всій країні небередбачувана

кормів вдосталь в усіх сім'ях, і як би не було такого тепла до січня місяця, то я й не підходив би до тих вуликів до 20 чисел лютого, а так ймовірність появи раннього розплоду і призвела до контролю, і якщо є можливість допомогти то чому б цього не зробити, але вже тут кожен вирішує сам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Серж 82 сказал:

Це все через підігрів.. 

Улик с подогревом зимует нормально - низ рамок 5,2 градусов, верх 6,3, и равномерное  спокойное гудение, а этот зимует в обычных условиях, расплод погнал скорее из-за генетики .Температуру внутри не знаю, гудение более громкое с пожжуживанием

6 минут назад, Мико сказал:

как то не вяжутся между собой эти два предложения 

В голове шо-то есть поэтому и вяжутся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Василика сказал:

гудение более громкое с пожжуживанием

Повеселили на ночь глядя :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Василика сказал:

лик с подогревом зимует нормально - низ рамок 5,2 градусов, верх 6,3, и равномерное  спокойное гудение, а этот зимует в обычных условиях, расплод погнал скорее из-за генетики .Температуру внутри не знаю, гудение более громкое с пожжуживанием

Додайте їм вентиляції і спіть спокійно і не зазьте більше до них.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, kontroler сказал:

Вот если бы они (ульи) были 60000 метров от дома, было бы на много лучше, для пчел.

У мене один знайомий в минулому році впіймав роя, заселив, все як положено. А далі почалось - інтернет(відеоролики про бджільництво) і кожен день лазання у вулик по 3-4 рази на день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Серж 82 сказал:

У мене один знайомий в минулому році впіймав роя, заселив, все як положено. А далі почалось - інтернет(відеоролики про бджільництво) і кожен день лазання у вулик по 3-4 рази на день.

Бiдний рiй пожалкував що попався такому власнику 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Мико сказал:

А вы за 1-3 года научились различать не здоровый от здорового ?

Примерно такой же вопрос я задал уважаемому пчеловоду- соседу, ему сейчас 93 года. Он мне ответил: Лет 10 назад только научился, а через год оглох. Теперь нет с этого толку, пусть зимуют как хотят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Бiдний рiй пожалкував що попався такому власнику 

Ну я може на зорі свого пасічникування був трохи схожий на нього, але так часто всеж таки не лазив. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Серж 82 сказал:

Додайте їм вентиляції і спіть спокійно і не зазьте більше до них.

В подобных случаях обычно дописывают - " а если пчелы осыпятся, я компенсирую". Так как такой фразы нет, то буду дальше читать умные книги и в феврале сделаю им сверхранний облет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Василика сказал:

В подобных случаях обычно дописывают - " а если пчелы осыпятся, я компенсирую". Так как такой фразы нет, то буду дальше читать умные книги и в феврале сделаю им сверхранний облет

Тільки як  визначити ступінь їх "умності"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Василика сказал:

В подобных случаях обычно дописывают - " а если пчелы осыпятся, я компенсирую". Так как такой фразы нет, то буду дальше читать умные книги и в феврале сделаю им сверхранний облет

Ну що тут ще добавити? Бачу Ви і без наших порад справитесь. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Василика сказал:

Погнали расплод.

не факт

якщо потолочина (холстик) тепленькі то розплоду не має, а якщо сильно відчутно тепло, то більш за все так

 причини можуть бути різні але точно це не голод, на жаль доводилось чути (не мої, пасічник помер, а син далекий від бджіл от я і допомагав) спасти не вдалось але визначав наявність корму після прослуховування візуально, так і не зрозумів як гудуть голодні бджоли чув але відрізнити не відрізню, оскільки подібне жужання чув ще в двох сім'ях але клубу до кінця меду було ще 7 см, так що прослуховування дає тільки те живі чи ні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вывод один - чем меньше опыта - тем больше суеты)

каждый год одно и тоже

ай яй яй расплод погнали потолочины теплые

или ай яйяй конец декабря мужики где купить канди

или ой что то сильно гудят надо все таки пару одеял из подкрышкника достать

или ой что то сидят слишком тихо пойду стукну под улью живы или нет

 

 

все что пчеловод мог сделать он должен был сделать осенью

должны быть корма вплоть до конца марта, и утеплять нужно умеренно, нужно понимать что у нас не такие уж зимы, 5-10 град ниже нуля это для пчел ни о чем, утепление зимой ключевого значения не имеет при нашей зиме, важнее оно весной

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, targal сказав:

Зараз мабуть почнеться флеш моб Зиміка 2018:umora:

ще не почнеться, почнеться коли за мінус 20 температура сягне, от тоді масове вскривання, селфі з бджолами із детальним оглядом гнізд, ну так минулого разу було:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ромео сказал:

Тільки як  визначити ступінь їх "умності"?

По здравому смыслу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2018 в 16:01, Василика сказав:

как правильно проверять остаток корма?

Я весною як вулики б\к виношу зразу по вазі відчуваю в який ще можна не заглядати, а в який треба заглянути в першу чергу.

P.S. Сьогодні був в зимівнику - 0 градусів - рівномірно гудуть. Залізло якесь звірятко (думаю куниця) і в деяких вуликах обгризло на крайній рамці мед - має завдання на тиждень як зловити....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Серж 82 сказал:

Ну що тут ще добавити? Бачу Ви і без наших порад справитесь. 

Живое общение ни шо не заменит

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, targal сказав:

Я собі одне усвоїв правило рамки 70-80% запечатані від кліща обробив кінець жовтня початок листопад склав гнізда і до першого обльоту вулик невідкриваю . Що саме більше можу пройти прослухати сімї і все.

а селфі, Ви що не шанувальник даного флешмобу,що так само як і я ще старих правил,запакував і всьо, нє нам з тим треба закінчувати, треба чіткий графік щоденного огляду із вскриванням гнізд, общем розробляйте методику я потім підтягнусь:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Василика сказал:

В подобных случаях обычно дописывают - " а если пчелы осыпятся, я компенсирую". Так как такой фразы нет, то буду дальше читать умные книги и в феврале сделаю им сверхранний облет

Правильно !!! тепличку им сделайте с подогревом 

5 минут назад, miro сказал:

ще не почнеться, почнеться коли за мінус 20 температура сягне, от тоді масове вскривання, селфі з бджолами із детальним оглядом гнізд, 

З розпалюванням димаря i надiванням резинових рукавиць для роботи пiд напругою 6000 вольт 

ось i новенький вiдос ,сам правда ще не дивився ,бо тiльки но що прийшло повiдомлення 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

а селфі, Ви що не шанувальник даного флешмобу,що так само як і я ще старих правил,запакував і всьо, нє нам з тим треба закінчувати, треба чіткий графік щоденного огляду із вскриванням гнізд, общем розробляйте методику я потім підтягнусь:umora:

правила старі і провірені.а селфі зробим на першому повноцінному обльоті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, targal сказал:

правила старі і провірені.а селфі зробим на першому повноцінному обльоті.

А як же зимовий ритуал "ложіння канді".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Осінь 2017\ Зима 2018

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...