Перейти к содержанию

Осінь 2017\ Зима 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

4 години тому, SASHA.OK сказав:

Ну така консистенція більше для стимуляції ніж для загодовування на зиму :IMHO:

Із своїх 28 років, що займаюсь бджільництвом років 25 годую в зиму сиропом з розрахунку на літру води 1,5 кг цукру і ніби нормально. Для стимуляції даю 1:1. Ще двічі дам по 600мл+В12 і буду загодовувать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Seos сказав:

Із своїх 28 років, що займаюсь бджільництвом років 25 годую в зиму сиропом з розрахунку на літру води 1,5 кг цукру і ніби нормально. 

Тоді як у Вас вийшло з 1 кілограма цукру 2,5кг сиропу :dntknw:

8 годин тому, Seos сказав:

Думаю що 1 кг ГФС не замінить 1кг цукру. З кіла цукру вийде 2.5 кг сиропу.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Seos сказав:

Думаю що 1 кг ГФС не замінить 1кг цукру. З кіла цукру вийде 2.5 кг сиропу.

Я щось уже запутався, це у Вас 3 чи З, іншими словами це цифра чи буква :hmm::crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Тоді як у Вас вийшло з 1 кілограма цукру 2,5кг сиропу :dntknw:

Наплутав трішки, вік мабуть дається в знаки, та й літом цьогоріч без відпустки залишився. 

1 хвилину тому, SASHA.OK сказав:

Я щось уже запутався, це у Вас 3 чи З, іншими словами це цифра чи буква :hmm::crazy:

То буква "З".  З 1кг цукру приблизно 1,7 сиропу буде. З урахуванням, що хмиз дармовий, то цукром все одно дешевше. Та якщо ще брать менш ніж 800кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, davolodya сказав:

При такій ціні , краще ГФС давати, ніж сироп з цукру варити:ay:

А весною потім  пакети придбати взамін завмерлим бджолам...:ah: Хіба ви ж знаєте, що туди вони понавпихують?

Цитата

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.08.2017 в 23:20, ДобровоЛ сказав:

Так і називається -настоянка червоного гіркого перцю , є в аптеці. 

Сьогодні купував в аптеці настоянку. Називається ,, настоянка стручкового перцю,,.   Спробував на язик :ae::ae::ae: - ох і пекуча.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Seos сказал:

Із своїх 28 років, що займаюсь бджільництвом років 25 годую в зиму сиропом з розрахунку на літру води 1,5 кг цукру і ніби нормально. Для стимуляції даю 1:1. Ще двічі дам по 600мл+В12 і буду загодовувать.

 @Seos А скiльки В12 на лiтр сиропа ,бо ще жодного разу не давав 

Хочу спробувати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

А скiльки В12 на лiтр сиропа

1ампула 0,5мг/мл (бо є ще й 0,2мг/л) на 3-4л сиропу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Броніславович рекомендував весною 1 ампула на 5 л сиропу.(якщо память не підводить)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Seos сказал:

1ампула 0,5мг/мл (бо є ще й 0,2мг/л) на 3-4л сиропу. 

Щиро дякую .В суботу помiчниця на ярмарок iде (вона завклубом) ,купить в аптецi

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Мико сказал:

 @Seos А скiльки В12 на лiтр сиропа ,бо ще жодного разу не давав 

Хочу спробувати 

А я взагалі не знаю що воно таке В 12, тому якщо не важко опишіть будь ласка більш детально

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Укроп сказав:

А я взагалі не знаю що воно таке В 12

Вітамін

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Укроп сказал:

А я взагалі не знаю що воно таке В 12, тому якщо не важко опишіть будь ласка більш детально

 я теж не  знаю 

але  думаю це вiтамiн В-12

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

этим сиропом гфс42 расстроили вы меня.я за 10км от завода пасеку вывожу,шоб ненароком не хапонули патоки.А оказывается ей назиму закармливают.видел видео белорусы сахарным инвертированым закармливают

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

А весною потім  пакети придбати взамін завмерлим бджолам...:ah: Хіба ви ж знаєте, що туди вони понавпихують?

 

Якщо на то пішло, то цукор зараз некращий, там також хімії досить. 

Я неагітую за гфс42, ще сам неспробував що то таке, але цікавлюся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, ЮМос сказав:

Броніславович рекомендував весною 1 ампула на 5 л сиропу.(якщо память не підводить)

ціле літо, на момент росту бджіл, в напувалку даю В12,в окремій темі про нього описував,вважаю,що все таки від нього є результат,розплід чистий жодних проблем,бджола аж піщить у всій красі,зрештою пробуйте,він і не є такий вже дорогий 10грн. 10мл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

А весною потім  пакети придбати взамін завмерлим бджолам...:ah: Хіба ви ж знаєте, що туди вони понавпихують?

 

Пане Леонід, для чого така категоричність. :dntknw:  Чи Ви маєте негативний досвід :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

в напувалку даю В12, від нього є результат,розплід чистий жодних проблем,бджола аж піщить у всій красі

Ну тепер у основноi масси читаючих форум теж запiщать :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Укроп сказав:

А я взагалі не знаю що воно таке В 12, тому якщо не важко опишіть будь ласка більш детально

Для стимуляції яйцекладки матки дають кобальт, думаю що Вам це відомо. А вже кобальт в організмі бджоли перетворюється на вітамін В12. Також факт, який говорить за користь В12 для бджоли, це те, що його додають до препаратів, що лікують гнильці - наприклад оксивіт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

А весною потім  пакети придбати взамін завмерлим бджолам...:ah: Хіба ви ж знаєте, що туди вони понавпихують?

 

а що вони туда впихують:crazy:, аа я вже кормив був,і вони вижили ,то напевній були зомбі пихані бджоли:umora:,ні ну чесно друзі пів світу годує ГФС,а ми кожен раз на якусь новинку, як телятко на нові ворота,минулого року, як я написав про апіміл мене чуть не роздавили:dntknw:,цього року обовязково це станеться, но вже з ГФС, з боку смішно це виглядає все в штики,порою і на виделці краще:umora:

22 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

Пане Леонід, для чого така категоричність. :dntknw:  Чи Ви маєте негативний досвід :ah:

а навіщо про бурбон було згадувати..........:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, davolodya сказав:

Якщо на то пішло, то цукор зараз некращий, там також хімії досить. 

Я неагітую за гфс42, ще сам неспробував що то таке, але цікавлюся

а що тут цікавитись,:al:купляти треба,а я ніяк з тим бурбоном не заспокоюсь,це ж реально літр за 14грн. може получитись,це ж яка економія,може то не треба стільки бджолам сиропу,меду досить мають:unsure:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, miro сказав:

а що тут цікавитись,:al:купляти треба,а я ніяк з тим бурбоном не заспокоюсь,це ж реально літр за 14грн. може получитись,це ж яка економія,може то не треба стільки бджолам сиропу,меду досить мають:unsure:

Якщо добре постараєтеся, то той бурбон ще і в Бухту встигнете зробити:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, davolodya сказав:

Якщо добре постараєтеся, то той бурбон ще і в Бухту встигнете зробити:umora:

ні,ні обліко моралі, ГФС тільки бджолам ну і собі до чаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хороший подсолнух на поле вырос.Не зря пчелы трудились ))ed0394cfc6e56276f5389c7df080f1f0.jpg

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.08.2017 в 21:55, miro сказал:

до речі ті хлопці казали ,що зараз його саме більше беруть лише пасічники,тонами, а на складі його мало лишилось,но завозять його постійно казали,ще б ціна була стабільна то я б ненатішився.

я ж тож никого не отговариваю от гфс.ток вопрос а шо хлопци продают мёд или переработанную патоку,если доступна она круглый год и по такой цене.ну то такэ.и ещё история.начинающий пасечник поставил подкормку из патоки отводку,вроде как во время взятка с соняха.и вроде ж наставник есть дедушка,но может он невидел,но подкормка производилась постановкой возле улья.в итоге с дальних ульев реакция йодом показала паутинку синюю,а отводок по полной вобщем как-то так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Осінь 2017\ Зима 2018

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...