Перейти к содержанию

Осінь 2017\ Зима 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, Крук сказал:

Ось так приблизно зимують бджоли на Чернігівщині.

 

Можна було б лише порадуватись, що центральне ТБ відгукнулося на пасічницькі проблеми. Та й садоводів, як наслідок. Але якість висвітлення нижче плінтуса. Приблизно так більшість пасічників могла коментувати плями на Місяці.:hmm:

На думку біолога "бджоли на початку березня повинні робити перший обліт..." Чому не в кінці березня на Теплого Олексія для Чернігова?  Так було багато десятиліть.

"Пересадити в сухі прокурені вулики, тоді вже можна буде подумати і про перший весняний обліт." Зашкалює...:dntknw:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Петрович 49 сказал:

 Приблизно так більшість пасічників могла коментувати плями на Місяці.:hmm:

Плями, взагалі то, на Сонці:ah::)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На месяце круче)))) И есть там непонятные "плями"))))

Админ, снесите.... флуд)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, ромео сказал:

Плями, взагалі то, на Сонці

Так я їх і не берусь коментувати. А от дівчина - кореспондент наважилась (мабуть доручили) освітити зимівлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Больше всего понравилось видео этого пчеловода о зимовке пчел. Он в точности описал работы которые должны производиться на пасеке ранней весной до облета пчел.

Всем советую посмотреть:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.02.2018 в 11:24, AVA сказал:

95 % днів десять назад ,при потеплінні з одної сімьї вилітали бджоли ,, вскрив ситуація з медом аналогічна ,ні каплі жидкого меду ,тільки кристали  30 % рамки  , розпечатані 100 % рамки. бджоли  в збудженому стані , за заставними висіли бороди до літра бджоли .клуба нема ( осіню перумудрив з сокращеніем і бджоли обсідали навірно всю рамку ) Вулик сухий лежак 20 рамок стояло 6 рамок підмору масового  нема . 

Поставив  три повномедки одну скраю дві с другого краю через одну ,расплід не замітив рамки не піднімав, на ррздвинуті потолочини положив мокру тряпку.

Сьогодні глянув , занімають усі девять рамок, трохи ушли від задньої стінки , стало похоже на клуб

Переглянув сімью з трьох підставлених рамок одна пуста , на двух залишилось полоски по 5 см біля задньої стінки , ще трохи і опять був би капець.

Розплід тільки яйца, підмору менше стакана , винести підмор не могли, на обіт не виходили

пропустили усі шанси коли другі потроху вилітали, слідкував за ними.

Як можна було зїсти 9 рамок меду 80- 95 % заповненя  і не обісраться , куди воно влізло:hmm:

Бакфаст Ф1 від ИО  В075  Вальчук Юра

Бакфаст відміно зімує тільки деякі жруть багато:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

Бакфаст відміно зімує тільки деякі жруть багато

на цей рік це виключення з правил, у мене одна сім*я карпатки так відзначилась, і вці похолодання одну місцеву витягував, також геть все виїла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, larson сказал:

на цей рік це виключення з правил, у мене одна сім*я карпатки так відзначилась, і вці похолодання одну місцеву витягував, також геть все виїла.

В мене сімей 5 з'їли все під нуль,  якби не підставив меду, пропали б. Нажаль, 2 сім'ї спасти не встиг.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, larson сказал:

на цей рік це виключення з правил, у мене одна сім*я карпатки так відзначилась, і вці похолодання одну місцеву витягував, також геть все виїла.

Цей рік бардак по споживаню меду , В трех рамочних ще в началі марта штук в пяти прийшлось мінять рамки на повномедні

Сьогодні девився сімьї є споживаня меду від 40 % до 90 %. деякі були на грані 3шт , вижили бо днів десять назад поставив на край по рамкі меду.

Росплоду нема , у карніки трохи личинок у баків і італійок тільки яйця. Де неде залишки печаті

В цьому році баки весною думаю виграють , бо сімьї сильніші на багато , а старт буде одночасно

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пора темі в архів. :IMHO:Пасха наближається...:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.04.2018 в 11:48, samitnyj сказал:

Пора темі в архів. :IMHO:Пасха наближається...:ole_ole:

Але до Пасхи снiговi кучугури мабуть не рознануть 5ac781c8ac937_(2).thumb.JPG.ec4cd5a085163af40b5a1859acb7196c.JPG

Коля  (4).JPG

Александр  (2).JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Мико сказав:

Але до Пасхи снiговi кучугури мабуть не рознануть 5ac781c8ac937_(2).thumb.JPG.ec4cd5a085163af40b5a1859acb7196c.JPG

Коля  (4).JPG

Александр  (2).JPG

Так Ви зимуєте:blink: ще, чи може все ж пора у весну-літо.Не все ж керувати з дивана, пора й на природу:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, samitnyj сказал:

Так Ви зимуєте:blink: ще, чи може все ж пора у весну-літо.Не все ж керувати з дивана, пора й на природу:hmm:

Так а де ж я фото робив , як не на природi 

На диванчику таких не зробиш 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 28.03.2018 в 22:54, Петрович 49 сказал:
В 28.03.2018 в 11:17, Крук сказал:

 

Можна було б лише порадуватись, що центральне ТБ відгукнулося на пасічницькі проблеми.

И еще раз про зимовку :)

Вчера смотрел видео  . Вот как они умудряются загнать столько пчелы в 2-3 рамки для зимовки :dntknw: ( на 22 минуте  до  32 минут )  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...