Перейти к содержанию
  • Объявления

Wladimir_K

Експорт самостійний меду пасічниками, можливості і проблеми

В теме 45 сообщений

14 часов назад, Wladimir_K сказал:

Це потрібно запитати у них.

До речі, якщо існувала довіра між пасічниками і експортерами, то пасічники могли б офіційно юридично поручити експортувати власний мед у кредит і тоді кредитних коштів було не потрібно.

На "доверии" никто работать не будет. А вот на контракте - другое дело. Я лично не вижу разницы ждать 40-50 дней повышения цены или оплаты за мед по договору.

Поделиться сообщением

Только что, Джаз сказал:

На "доверии" никто работать не будет. А вот на контракте - другое дело. Я лично не вижу разницы ждать 40-50 дней повышения цены или оплаты за мед по договору.

Це Ви не бачите, а запитайте тих пасічників, які хочуть кошти зразу і без документів, та й різниця Вам може не сподобатися, коли я цікавився була 4-6 грн. на кг. від звичайної ціни.

Поделиться сообщением

22 часа назад, Wladimir_K сказал:

Це потрібно запитати у них.

До речі, якщо існувала довіра між пасічниками і експортерами, то пасічники могли б офіційно юридично поручити експортувати власний мед у кредит і тоді кредитних коштів було не потрібно.

Но точно появилось бы пару экспортёров банкротов..

Поделиться сообщением

В 05.03.2018 в 17:43, Wladimir_K сказал:

До речі пане Олег ( @Олег8), тут Ви можете поділитися, про проблеми експорту по Вашому профілю, те ж буде цікаво.

Чого ж ви мені раніше не сказали про цю групу:)

Ну мені здається, що фактично це зовсім різні процеси, мед і ягоди. Можливо технічні питання десь схожі. По перше у нас процес калібрування, мийка і заморозка. Товар експортується тільки в замороженому стані, після шокової заморозки.  Продажа відбувається виключно на відстрочці платежу, якщо працювати з великими компаніями, які генерують великі обєми то мова йде про відстрочку від 30 днів. Тут є ризики величезні, оскільки кожна, маленька невідвповідність товару тягне за собою штрафи і знижки. Товар повернути з за кордону рівнозначно самогубству, по перше його при поверненні потрібно розмитнити в україні, як вже імпорт, а по друге це ставить великий знак оклику, при видачі експортних документів на наступні операції. Гроші платят часто вчасно, а ще частіше затримують, посилаючись на будь які осбтавини, аналізи, митниця, чи ще щось. По документах, то потрібно бути зареєстрованим експортером, мати фіто і радіологічні висновки та продукці і повний список на вмість шкідливих речовин. Якщо підприємство не має репутації або немає ніяких сертифікатів типу ISO, FSSC, IFS то розмовляти про перспективу роботи не дуже хочуть.  

Якщо прирівняти до меду, то що можна відмітити. Ніхто в європі не хоче платити високу ціну просто за те що ти такий класний, навіть якщо твоя продукція якісна. Очікувати гроші потрібно поверх домовленого терміну, якщо відстрочка 30 робочих днів, то реально можна розраховувати на 45-50. Якщо ти не генеруєш обєм то з тобою ніхто з великих покупців говорити не буде. У нас і я думаю те саме з медом, якщо вони сумніваються в тому що ти можеш не забезпечити виконання договору на поставку, говорити з тобою ніхто не буде. Якщо підсумувати, то у нас треба їздити по 10 раз на місяць і бити поклони, робити тільки на їх умовах, тоді щось вигорить. 

Але на сьогодні мені ягідний бізнес видається набагато вигіднішим і цікавішим ніж медовий.

Поделиться сообщением

1 час назад, Олег8 сказал:

Але на сьогодні мені ягідний бізнес видається набагато вигіднішим і цікавішим ніж медовий

Это потому что Вы экспортер :crazy:

Поделиться сообщением

1 час назад, Джаз сказал:

Это потому что Вы экспортер :crazy:

та не експортер я :)  Я працівник фірми, яка займається цим))))

Поделиться сообщением

13 години тому, Олег8 сказав:

но не экспортер я :)  Я работник фирмы, которая занимается этим))))

яка маржа між нашим ринком і ЕС?

Поделиться сообщением

2 часа назад, Святік Львів сказал:

яка маржа між нашим ринком і ЕС?

тобто між нашим ринком і єс?  різниця між закупівельною і ціною реалізації, чи що ви маєте на увазі?

Поделиться сообщением

20 часов назад, Олег8 сказал:

По документах, то потрібно бути зареєстрованим експортером, мати фіто і радіологічні висновки та продукці і повний список на вмість шкідливих речовин.

Я вже писав ще у грудні 2017, що Евсросоюз вніс деяки поправки по якість меду і зменьшив вміст хімічних речовин у меду. Я писав що цей рік здача меду буде дуже цікавою. Нажаль поки що ми залежим по здачі меду від Евросоюзу. Тому що від амітразу не відмовися ні один бджоляр в якого велика кількість бджолородин.  Тому наш якісний Український мед в категорії кондитерський - а це самй нижчий ціновий деапазон. Тому маємо, що маємо... Чомусь уся европа обробляє тільки органичим кіслотами та маслами а в Україні це не ефективно.

Поделиться сообщением

В 18.07.2018 в 10:23, Олег8 сказав:

то есть между нашим рынком и ес? разница между закупочной и ценой реализации, или что вы имеете в виду?

так, тут купили там продали, яка різниця в ціні?

Поделиться сообщением

1 час назад, Святік Львів сказал:

так, тут купили там продали, яка різниця в ціні?

Я не про рентабельність бізнесу розповідав, а про механізми експорту і що може бути спільного з медом. Я не власник бізнесу і якось не дуже коректно, якщо я буду на ліво і на право розповідати якісь речі.  Ну і фірма своїх ягід велику кількість вирущує, Єдине скажу, що динаміка експорту ягідних більша ніж динаміка експорту меду, зараз україна почала витісняти країни східної європи, як постачальник. І вже навіть почали завойовувати ринок США.

Поделиться сообщением

47 минут назад, Олег8 сказал:

Я не про рентабельність бізнесу розповідав, а про механізми експорту і що може бути спільного з медом. Я не власник бізнесу і якось не дуже коректно, якщо я буду на ліво і на право розповідати якісь речі.  Ну і фірма своїх ягід велику кількість вирущує, Єдине скажу, що динаміка експорту ягідних більша ніж динаміка експорту меду, зараз україна почала витісняти країни східної європи, як постачальник. І вже навіть почали завойовувати ринок США.

Попадалась информация, что экспортные цены на некоторые фрукты-ягоды прилично  упали по сравнению с прошлым годом.  Так ли это, и как это повлияло на экспортные объемы? 

Поделиться сообщением

28 минут назад, Gring сказал:

Попадалась информация, что экспортные цены на некоторые фрукты-ягоды прилично  упали по сравнению с прошлым годом.  Так ли это, и как это повлияло на экспортные объемы? 

якщо ви про черешню, то так ціна впала. Але ми нею не займались.

Поделиться сообщением

Невірно названо тему, потрібно "як стати експортером" або "не тратьте куме сили"

Експорт меду для більшості пасічників - це утопія. Коні мають тягнути воза, а воли гарбу і тему можна закривати:IMHO:

Поделиться сообщением

В 18.07.2018 в 10:56, Урош сказал:

Я вже писав ще у грудні 2017, що Евсросоюз вніс деяки поправки по якість меду і зменьшив вміст хімічних речовин у меду. Я писав що цей рік здача меду буде дуже цікавою. Нажаль поки що ми залежим по здачі меду від Евросоюзу. Тому що від амітразу не відмовися ні один бджоляр в якого велика кількість бджолородин.  Тому наш якісний Український мед в категорії кондитерський - а це самй нижчий ціновий деапазон. Тому маємо, що маємо... Чомусь уся европа обробляє тільки органичим кіслотами та маслами а в Україні це не ефективно.

А Угорці свій тактик нам весь продають, чи може собі теж залишають? 

Поделиться сообщением

3 часа назад, teplov сказал:

А Угорці свій тактик нам весь продають, чи може собі теж залишають? 

Они его применяют для животных..

Для пчёл   ни-ни..

Поделиться сообщением

11 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Они его применяют для животных..

Для пчёл   ни-ни..

Перестань, хто не застосовує амітраз бджоли мруть, що в нас, що за кордоном. Всі хто їде в Німечину чи будь куди в Європу везуть в презент біпін, тактік. Хотя я не знаю, можливо і є приклади ДЕСЯТИРІЧЯ успішного використання щавелівої кислоти. Тепер головне питання, в кого не приняли мед через амітраз?

Поделиться сообщением

9 часов назад, teplov сказал:

Тепер головне питання, в кого не приняли мед через амітраз?

Так дело в том что вопрос сложный.

Обычно заготовители говорят --  мёд засветился. или не прошёл анализ. не прошёл по антибиотику.    А что на самом деле там лаборатория нашла  эта информация до простого пчеловода доходит в очень искаженной форме.    где то слышал про воск что европа бракует через амитраз.

Поделиться сообщением

до речі, я тут писав про діяльність контори в якій працюю. Так в цьому сезоні все склалось взагалі не так, як гадалось. Ціни оновлюють історичні мінімуми. Холодильники забиваються ягодами, а з продажем як розумію дедалі все гірше стає. Малину від господарств приймаємо по 10 грн. Спілкувався з власником господаства 5 га. Каже платить людям за збір 8грн\кг а по 10 на фірму привозить вже. Прибутку майже не залишається, а лишити гнити на полі не хоче. Отаке щось твориться.

Поделиться сообщением

В Friday, August 24, 2018 в 23:47, teplov сказал:

Перестань, хто не застосовує амітраз бджоли мруть, що в нас, що за кордоном. Всі хто їде в Німечину чи будь куди в Європу везуть в презент біпін, тактік. Хотя я не знаю, можливо і є приклади ДЕСЯТИРІЧЯ успішного використання щавелівої кислоти. Тепер головне питання, в кого не приняли мед через амітраз?

Це питання часу. Так само як такі речі як хлоранфенікол, метронідазол чи зеркальний хлоранфенікол, хто про них чув років 10 назад?

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти