Перейти к содержанию

Штучна порода бджіл Саскатраз


Рекомендуемые сообщения

20 минут назад, Uran сказал:

Пройшов час і ніхто не відізвався за бджіл і маток Саскатраз. Невже возять кордован маток з США, а маток Саскатраз з Канади чи гавайїв нікому не удалось дістати?

Так сильно хочете маток? Можу зпробувати Вам привезти. Якщо весною буде послаблення карантину, то можна щось придумать. До мене родичі в кінці травня, мають приїхати на цілий місяць. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Укроп сказал:

Так сильно хочете маток? Можу зпробувати Вам привезти. Якщо весною буде послаблення карантину, то можна щось придумать.

Так что можно открывать аукцион 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Мико сказал:

Так что можно открывать аукцион 

Я вже не хочу нічого на перед обіцяти. Якщо буду впевненний що їдуть родичі до мене, то лише тоді. Я цієї весни був впевненний що все зростеться, і тут як грім з ясного неба короно вірус. Проплатив 30 кордованів, думав хто просив то всим зроблю, адже собі нічого не беру, бо маю лише карніку-карпатку. Добре що брат пасічник, і матки не пропали. А так би прийшлося б їх просто викинуть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Візьму пару маток на пробу. Є пропозиції? :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.12.2019 в 09:35, Uran сказал:

монтикола Африканська

Візьму на тест:). Є матки монтикола африканської? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.09.2020 в 21:07, Укроп сказал:

Так сильно хочете маток? Можу зпробувати Вам привезти. Якщо весною буде послаблення карантину, то можна щось придумать. До мене родичі в кінці травня, мають приїхати на цілий місяць. 

Вася, і я стаю в чергу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маток відправив замовникам уже, інфа в Фейсбук на моїй сторінці. На тесті матки з Федотової Коси і дочка Ф1. На тесті Ф1 від Бальтрум В419KOR +B33TR (inzuht. B106IC. B59MKN. B11PJ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Uran сказал:

Маток відправив замовникам уже, інфа в Фейсбук на моїй сторінці. На тесті матки з Федотової Коси і дочка Ф1. На тесті Ф1 від Бальтрум В419KOR +B33TR (inzuht. B106IC. B59MKN. B11PJ

Нічого не зрозумів.:dntknw: Яке відношення Бакфаст має до саскатразу? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, chajka2005 сказав:

Нічого не зрозумів.:dntknw: Яке відношення Бакфаст має до саскатразу? 

Надіюся  що на весну 21 року матки будуть тут. Хочуть за матку 250 доларів з облітника . Це далеко везти і затрати для людини. А те що може хтось інший привезе, то незнаю. ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.:IMHO:..З трьох маток висновок не роблять... Але нічого видатного у мене саскатраз (ф1) не  дав  . Жодна сім'я не була рекордистою.

На рівні хорошої карніки...

(У моїх умовах  Пернер і Зінгер більш медистий. Доброта однакова. )

Ризик привезти - не оплачується...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Міхал-69 сказал:

.:IMHO:..З трьох маток висновок не роблять... Але нічого видатного у мене саскатраз (ф1) не  дав  . Жодна сім'я не була рекордистою.

На рівні хорошої карніки...

(У моїх умовах  Пернер і Зінгер більш медистий. Доброта однакова. )

Ризик привезти - не оплачується...

 

А нам тут фото небоскрёбов пчелиных показывают и трут по ушам о рекордных сборах мёда с 1 улья :ae:, может у Вас система ульев не медоносная или взятка нет?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо і так... Якісь трохи медоноси є. 

Для карніки вистачає... і для мене...

Тому залишається карніка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Міхал-69 сказал:

.:IMHO:..З трьох маток висновок не роблять... Але нічого видатного у мене саскатраз (ф1) не  дав  . Жодна сім'я не була рекордистою.

На рівні хорошої карніки...

(У моїх умовах  Пернер і Зінгер більш медистий. Доброта однакова. )

Ризик привезти - не оплачується...

 

А звідки Ваш матеріал? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колишній учень живе в Америці. Має власний TIR. Часто перевозить бджіл. 

Це був подарунок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо брати Саскатраз, то вірогідно у самих Оліваресів через Каліфорнійський їх розплідник чи Гавайський.. В інакшому випадку буде те саме що з першим бакфастом, який і був на рівні  карніки  не вище. А це дорого. Тому що їх матки коло ста доларів Гавайські F0, а за дарма ніхто не повезе. То що Гурович насміхається над кількістю корпусів, то Бог йому суддя. Є відео англомовне, де розбирають ті корпуси і кожен з медом однозначно.Йан Степлер знімав відео.  А кількість бджіл на зиму, це теж подстава.. Просто привикли до слабенького рівня бджіл на зиму і весну і думають що весь Світ їх дурить, бо по їх уявленню це неможливо. Мождиво і так є у Світі. Вісім девять обсиджених рамок бджоли в одному корпусі дадан...а років 50 тому в зиму йшла ще українка на 12рамках густо вкритих бджолою. Догосподарювались...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Uran сказав:

а років 50 тому в зиму йшла ще українка на 12рамках густо вкритих бджолою. Догосподарювались..

Та вона і зараз йде на 10-15 рамках, але не всім вона підходить. Давай таку щоб гладила пасічника, а не жалила. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Uran сказал:

а років 50 тому в зиму йшла ще українка на 12рамках густо вкритих бджолою.

Тоді клімат інший був. Тому, думаю, саскатраз в умовах України не буде виглядати в зиму так, як в Канаді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Mihail-ves сказав:

Та вона і зараз йде на 10-15 рамках, але не всім вона підходить. Давай таку щоб гладила пасічника, а не жалила. :umora:

Тільки генетичний аналіз може показати який процент тої українки є в ваших Міша бджолах. Ви мені передали пять неплодок колись українки ніби. Ви по крилах породу опреділяєте. В американських престижних лабораторіях визначали італійку, то процент був найбільший(дослівно), а карніка мала в собі інші типи бджіл. А те що у вас , це  може і українка трутні де не де а по матері щира карпатка. Облітані на пасіці вони всі були добре розвиваючі, але дуже агресивні-на рівні злої карпатки.  Яка українка може бути при присутності на пасіці бакфаст і карніки.. Я признаю що то українка при повному генетичному аналізі. Такий у нас не робили. Аналіз ПРИМОРСЬКОЇ бджоли в Баттон Руж показав 76 процентів. Я говорив їм якщо проведете аналіз української степової, то мабуть прийдеться з селекції викинути  масу маток. Свою думку доніс, а віз і нині там.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Север сказав:

Тоді клімат інший був. Тому, думаю, саскатраз в умовах України не буде виглядати в зиму так, як в Канаді.

Свою думку сказав, їхати по маток Саскатраз має людина знаюча і не до дилерів, які можуть замість Саскатраз дати мішану італьянку. А у відомого селекціонера. От брали з дуру кордован і що він дав. Де хочаби той їх Американський рівень медоносності. А брали і пробували в медодайні райони України..  Тут варіант такий щоб бачити потенціал і з чого вибрати  кращих. Треба мати хоч з 20 маток і всі тут перевірити на потенціал плодючості і медоносності. Без потенціалу селекційно придатних маток нічого не вийде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Uran сказал:

Де хочаби той їх Американський рівень медоносності. А брали і пробували в медодайні райони України..

Це я вам і хочу донести: що наші плантації соняху на сухій землі, не можуть тягаться з добре зволоженими плантаціями рапсу. По-друге - чим суворіша зима, тим сильніші сім'ї в зиму. Погодьтеся, що в Україні зараз немає і близько такої зими, як в Канаді. Отож результат Назара чи Степлера це сукупність багатьох факторів: бджола, клімат, технологія утримання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Север сказав:

Це я вам і хочу донести: що наші плантації соняху на сухій землі, не можуть тягаться з добре зволоженими плантаціями рапсу. По-друге - чим суворіша зима, тим сильніші сім'ї в зиму. Погодьтеся, що в Україні зараз немає і близько такої зими, як в Канаді. Отож результат Назара чи Степлера це сукупність багатьох факторів: бджола, клімат, технологія утримання. 

А Польща, там теж інший клімат, а Китай, а сША-проте вражають деякі великими сімями і медозборами. Думаю суть в селекції іменно надсильних бджолосімей., а порода камінчик з якого можна будувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Саскатраз вже в Україні і ще буде. На сайті Оліварес Хоней Біз написано що Україна серед країн що вже мають їх Саскатраз. В джобрий путь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.09.2020 в 18:51, Север сказал:

Це я вам і хочу донести: що наші плантації соняху на сухій землі, не можуть тягаться з добре зволоженими плантаціями рапсу. По-друге - чим суворіша зима, тим сильніші сім'ї в зиму. Погодьтеся, що в Україні зараз немає і близько такої зими, як в Канаді. Отож результат Назара чи Степлера це сукупність багатьох факторів: бджола, клімат, технологія утримання. 

Там как на мой взгляд рапс который цветет очень долго и разный по времени на котором не так садится пчела как на подсолнухе и цвете нынешний подсолнух 10 дней с выделением и потом нужно искать другой. Плюс Итальянка которая которая сеет и сеет да и любители они обрабатывать антибиотиками (якобы для профилактики ноземы и т.д.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.10.2020 в 10:43, Uran сказал:

Саскатраз вже в Україні і ще буде. На сайті Оліварес Хоней Біз написано що Україна серед країн що вже мають їх Саскатраз. В джобрий путь

У кого? Хочу взять на пробу:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.10.2020 в 12:02, chajka2005 сказав:

У кого? Хочу взять на пробу:ah:

У кого є, той каже що весною скаже і можливо ИО зробить....і більше не відповідав. Але я звязався з двома людьми в Америці, можливо привезуть. І один мій знайомий з Будапешта можливо дістане і мені привезе. Написав Оліварес Хоней Біз і і компанії що паралельно займається саскатраз....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...